Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Dilip’in Teklifi

Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 41 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 41 bölüm özeti
 • 9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 41 Bölüm Fragmanı
 • 9 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Eylül Cuma Can Yoldaşım 42 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Eylül Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Dilip Chhavi ile evlenmek istediğini söyler. Santos Dilip’i Chhavi ile daha önce görüştüğünü hatırlar” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Eylül Cuma Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti

Sandiya çantasına bakması ile başlar. Aradığı ikramları bulamaz. (Puta sunacağı) Sırası ile vereceği ikramlardan tatlıları bulamayınca bunu bir kaç adım ileri de duran Suraj’a sorar. Suraj önce panik olsa da kendisini daha sonra Sandiya’ya kızar. Gidip aramasını ister.

Santos, Dilip’in karşısında oturduğunda onu bir yerden hatırladığını ama çıkaramadığını söyler. Meenakshi hemen panik olur. Vikram da “Nereden göreceksin anne” diyerek annesinin daha fazla düşünmesine engel olur.

Dilip’in ailesi açık açık Chhavi için hayırlı bir iş için geldiklerini söyler. Meenakshi bunu duyunca şok olur. Zira kendi kardeşi Sudha için Dilip’i bulmasına rağmen, Chhavi’nin son anda yaptığı hamle ile zengin kısmet Chhavi’ye kaymıştır. Meenakshi’nin annesi ile Meenakshi bunu duyunca canları sıkılır.

Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Chhavi'ye Evlenmek Teklifi Gelir

Santos, kısa süre önce kızı için kısmet ararken, kendiliğinden gelen kısmeti görünce hemen cevap vermek istemez. Oğlu Suraj’ın festival dolayısı ile uzaktaki tapınağa gittiğini, geldiğinde olumlu ya da olumsuz olarak cevaplarını vereceklerini söyler.

Tapınağın önünde kendi başının çaresine bakan Sandiya bir kaç metre ileride, duvarın dibine düşmüş olan paketi görür. Aradığı paket olduğunu anlayınca çok sevinir. Suraj da Sandiya’nın kaybettiği eşyaları başka bir yerden bulup hazırlarken, Sandiya da bulduğu malzemelerle pujaya hazırlanır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya puja töreni yaparken, Santos da evde Dilip’i dışarı da Chhavi ile konuştuğunu hatırlar. Sinirle Chhavi’ye kızar. Santos daha önce görüşmesini bahane ederek Chhavi’ye gelen evlenme teklifini reddedeceğini açıklar. Meenakshi de Santos’un Chhavi’nin daha fazla üzerine gitmemesine sevinir. Zira Chhavi gerçekleri açıklamış olsaydı Santos onu evden kovacağını çok iyi biliyor.

Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Dilip'in Teklifi

Sandiya, Ghangor pujasını bitirdikten sonra Suraj’ı durdurur. Evlenmeden önceki hali ile evlendikten sonraki hali aynı olduğunu ama son bir haftadır Suraj’ı tanıyamadğını, neden böyle olduğunu sorar. Suraj cevap vermek istemeyince, Sandiya şöyle der.

“Sorularımın cevabını almadan eve gelmeyeceğim!”

Suraj Sandiya’ya gerçekleri açıklamak ister. Neden kendisinden boşanmak istediğini sormak istese de bu durumu daha da kötüye sürükleyeceğini düşündüğü için yine kötü adam rollerinde devam eder. İyi bir eş olmadığı gibi iyi bir gelin, iyi bir yenge, iyi bir elti olamadığını açıklar. Sonrasında evliliklerin devamı hakkında kararı kendisine bıraktığını söyler.

“Suraj açık açık beni terk et. Benden boşan demek istedi. Bakalım Sandiya buna ne diyecek”

Can Yoldaşım 41. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti

Bu arada Santos’un evinde Chhavi’nin aşık olduğunu zannettiği Dilip’in evlenme teklifi meselesi konuşulur. Santos ailesinde bu tarz evlenmelere karşı çıktığını, arada aşk olduğunda eşler görevlerini yerine getirmediğini iddia eder. Arun da meseleye karışmak istemez. Vikram, Meenakshi ile Chhavi yalnız kalınca, Chhavi gerçekleri Santos’a söylemek ister. Vikram ise söylememesi için kardeşine baskı yapar. Zira Chhavi gerçeği söylemesi halinde, kendis ile Meenakshi’nin başının belaya gireceğini çok iyi biliyor.

Arun Chhavi’nin yanından ayrılıp eşinin yanına gider. Chhavi’nin yanında her ne kadar sessiz kalsa da Arun Santos’un yanına gidip arada ne yaşandığına bakmaksızın Dilip’in açıkça niyetini ortaya koyması iyi niyeti gösterdiğini, bundan dolayı Dilip’in evlilik teklifini kabul etmesini söyler.

Meenakshi kendi kardeşi Sudha’yı düşünüp Santos’un bilinç altına oynar. Chhavi’yi sevdiği ile evlendirmeleri halinde laf söz çıkacağını dile getirir.

9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti - Suraj Dilip'in Ailesini Arar

Sandiya, Suraj’ın neden kendisine karşı tepki gösterdiğini anlayamadığı gibi alakasız bahaneler öne sürmesi karşısında şaşırır. İkisi tartışırken yağmur altında ıslanır. Oldukça romantik bir havada ikili kavga eder. Her ikisi de eve gelir. Lakin yağmur altında ıslandıkları için Suraj Santos’dan bitkisel ilaç hazırlamasını ister. Santos Suraj’a ilaç hazırlar. Santos’un yaptığı ilaçtan Sandiya da içeri

Sandiya hastalanır. Chatturi ila bitkisel ilaç verir. Sandiya’nın aklında hep neden Suraj kendisine böyle kötü davranıyor diye düşünürken, Suraj da tatlıcı dükkanında Ghangor pujasına giderken, Sandiya’yı koruyup kollamadığı anları hatırlayıp içten içe çok pişman olur. Lakin Suraj aradaki evliliğin bitmesi için bunun gerekli olduğunu düşünür.

“Bu bölümde Suraj’ın çırağı Chotu yerine Abura geldi”

Chhavi, akşam Santos’un Dilip meselesini Suraj’a açacağını bildiği için öncesinden gidip onunla konuşur. Akşam yemeğinde Sandiya eşine yemek servisi yapması herkesin dikkatini çeker.

Santos Dilip meselesini Suraj’a açar. Suraj da herkesin içinde şöyle der.

“Anne Chhavi eğitim görmüş bir kız. O eğitimsiz sıradan biri ile evlenirse Sandiya gibi evliliğinden mutsuz olacaktır. Bu sebeple bırak evlensinler. “

Suraj’ın bu çıkışı karşısında Santos’un fikri değişirir. Dilip ile Chhavi’nin evlenmesine sıcak bakmaya başlar. Suraj annesine daha fazla düşünmeden Dilip ve ailesini arayıp tekliflerini kabul etmesi gerektiğini söyler. Santos da düşündükten sonra Dilip’in annesini arayıp, tekliflerini kabul ettiklerini açıklar.

Dilip’in ailesi hemen bir sonraki gün Dilip ile Chhavi’nin nişanını yapmak ister. Santos bir bu kadar çabuk olacağını tahmin etmediği için şaşırır. Chhavi Dilip ile evleneceğine çok sevinir. Meenakshi de yağlı kapı kaçtı diye üzülür.

Suraj kardeşinin nişanı olacağını kararlaştırdıktan sonra herkes tek tek tatlı ikram eder. Lakin tatlı ikram etmediği bir tek kişi vardır. O da Sandiya’dır. Arun da bunun farkına varır. Oğluna gidip bu şekilde olmayacağını, Sandiya’yı karşısına alıp, aradaki meseleyi çözmesini ister.

Can Yoldaşım 41 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 42 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya tapınak da kaybettiğini bulacak
 • Sandiya Suraj’a neden davranışları değiştiğini soracak
 • Suraj gerçekleri söylemeyecek
 • Dilip’in annesi Chhavi için evlenme teklifi eder
 • Santos damat adayı Dilip’i Chhavi’nin yanında gördüğünü hatırlar
 • Santos önce evlenmelerini istemez
 • Suraj’ın araya girmesi ile Santos Chhavi ile Dilip’in evlenmesine onay verir

Can Yoldaşım 41 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 41. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Eylül Can Yoldaşım 41 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 42 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 41 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 42 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu