Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Suraj Sandiya’yı Evden Kovar!

Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Eylül Cuma Can Yoldaşım 42 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 42 bölüm özeti
 • 10 Eylül Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 42 Bölüm Fragmanı
 • 10 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 43 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Eylül Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Chhavi’nin nişanı sırasında Dilip’in annesi Chhavi’nin eğitim durumunu tamamlaması için düğünü bir yıl sonra yapmaya karar verir. Suraj bunun sorumlusu olarak Sandiya’yı gösterip, Sandiya’yıu evden kovar” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti

Suraj Sandiya’ya açık açık bu evliğin kaderini belirle dedikten sonra Sandiya’dan bir hareket gelmediği için Suraj Sandiya ile Dilip’in evliliğinden sonra Sandiya ile evliğini kendisi bitirmeye karar verir.

Sandiya cephesinde ise işler bambaşka. Zira Sandiya Suraj’ın kendisini yanlış anladığını düşündüğünü meseleleri açığa çıkartmak ister.

Chhavi sonunda Dilip ile evlenmeyi garantilediği için bir yandan mutlu olurken bir yandan özgürlüğü elinden gideceğini düşünür. Santos Chhavi’nin nişan töreni sırasında eksik olanları tamamlamaya, nişan töreni sırasında hiç bir kusur olmamasına dikkat eder.

Suraj Chaavi’nin nişanından sonra Sandiya ile olan evliliğini bitirmeyi planladığı için Suraj, Rajasthan’a giden otobüslerin nereden ve ne zaman kalktığını sorar. Arun bunu duyunca oğluna neden sorduğunu sorgular. Daha önce Sandiya ile olan evliliğini bitirmeyi babasına paylaştığı için Suraj babasına Chhavi’nin nişanı bittikten sonra Sandiya’yı evden göndereceğini açıklar.

Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Chhavi'nin Nişanını Yapılır

Meenakshi, hala yağlı kapı Dilip’in kaçtığına inanmak istemiyor. Zira Chhavi, Dilip’i sevmediği halde Maasa’nın bulacağı köylü ile evlenmektensen en azında şehirli Dilip ile evleneceğim düşüncesi ile araya gidip, Dilip’in aklını çelmiştir. Meenakshi de kendi kardeşi Sudha’nın kısmetini çaldığını düşünür. Bunun için Meenakshi bir plan yapıp Dilip’i yeniden Sudha ile bir araya getirmek ister. Öncelikle Meenakshi Chhavi ile Dilip’in nişanını nasıl engelleyeceğini düşünür. Chhavi de Meenakshi’nin ne düşündüğünü önceden öğrendiği için Meenakshi’nin yapacağı hamleleri engeller. Kısaca Meenakshi’nin nişanı bozma planı boşa çıkar.

Sandiya kendisi okuyamadığı için en azından çevredeki kızların okuması için çabalar. Daha önce Chhavi evlenmesin diyerek karşı çıksa da Suraj ile olan problemlerinden dolayı Chhavi’nin evliliğine engel olamadı. Bugün Sandiya son şansını dener. Santos’a Chhavi henüz okulunu tamamlamadığını, onun okuması gerektiğini, üniversiteden mezun olana kadar nişanlı kalmasını ister. Santos ise bunu şiddetle reddeder.

Sandiya elinden geleni yapsa da Santos’un olumsuz yanıtı ile gelin olarak evin süsleme işini devralır. Dilip’in annesi Sandiya’nın yaptıklarını görünce çok beğenir. Santosa gelini çok becerikli olduğunu söyler.

Chhavi aklında Dilip ile evlenip, Dilip’i kandırarak okuluna devam etmeyi düşünür. Bunun için okulda ki başarısının çok yüksek olduğu yönünde yalan söylemeyi planlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chhavi ile Dilip’in nişan töreni yapılır. Tören sırasında Santo Chhavi’ye kızar. Başını örtmesini söyler. Zira kendi geleneklerinden başı kapalı olması gerekirken, Dilip’in annesi Chhavi’nin başını gidip açar.

Komşular iki dünür arasında fikir birliği olmadığını konuşulmaya başlar. Dilip’in annesi Chhavi’ye gelini değil, kızı gibi muamele ettiğini lafı çıkar.

Hindistan geleneklerine göre gelin ile damat adayı nişan töreni sırasında erkek tarafının aldığı yüzüğü Chhavi’ye takılır. Kız tarafı da kendi aldıkları yüzüğü Dilip’e verir. Böylelikle nişan töreni gerçekleşmiş olur.

Nişan töreni sırasında komşularla birlikte Meenakshi ve Sandiya geleneksel oyunlarını oynar. Suraj, yerde bulduğu boşanma kağıtlarını bu defa Sandiya’nın göreceği yere, onun dolabına koyar. Sandiya odasında geldiğinde dolabında ki boşanma evraklarını görünce, en yakın arkadaşı Preeti’nin yakın zamanda kendisine Suraj’dan boşanması gerektiği ile ilgi sözlerini hatırlar.

Can Yoldaşım 42 Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Suraj Sandiya'yı Evden Kovar

Sandiya, Suraj’ın değişen tavırları karşısında Preetin’nin söylediklerini iyiden iyiye düşünmeye başlasa da henüz ne yapacağına karar veremez. Suraj’ı sevdiğini henüz kendisine bile itiraf edemezken, onunla kalmayı ister. Bunun nedenini kendisi bile bilmediğini düşünür. Diğer yandan Suraj da artık aradaki ilişkinin bitmesini düşünür. Lakin Suraj ile Sandiya henüz bu meseleyi konuşmadılar.

Sandiya açık açık bir kez daha Chhavi’nin okumasını söyleyince Santos sinirlenir. Suraj da sinirden delirir. Kolunda tutup odasına götürür. Dolabın içindeki boşanma kağıtlarını eline alır. Daha sonra onu Sandiya’ya teslim eder. Yapması gerekeni yapmasını ister. Sandiya, Suraj’ın elinde ki boşanma kağıtlarını görünce ne diyeceğini bilemez.

Can Yoldaşım 42. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj Chhavi’nin nişanından sonra onunla kağıtta yazan meseleyi konuşacaklarını söyler. Dilip’in annesi Chhavi2nin okumasını ister. Hatta üniverstie eğitimini tamaladıktna sorna düğün yapacaklarını söyler. Zira Dilip’in de bu süre zarfında olgunlaşması gerektiğini, bu sırada Chhavi de üniversiteyi bitirmesinin en doğrusu olduğunu söyler.

Santos bu meseleyi gündeme getiren Sandiya’yı suçlar. Zira kızı evde kaldığını düşünür. Sandiya ise Dilip’in annesi ile hiç bu meseleyi yüz yüze konuşmadığını söylese de Santos bildiğine inanır. Suraj da bu meseleyi ilk konuşan Sandiya olduğunu, Sandiya düğünü ertelemeye neden olduğu için özür dilemesini ister.

Suraj Sandiya’nın sevmediği hatta nefret edeceği bir eş olmak, nişan sonunda boşanma işlemlerini başlatabilmek için Suraj, Sandiya Chhavi’nin mutlu olmasına katlanamadığını, onu kıskandığını söyler.

Okul meselesini nişan yapmadan önce gündeme gelmediğini ama Sandiya bu meseleyi gündeme getirince Dilip’in annesi de düğünü üniversite bitiminde yapmaya karar verdiğini, tek sorumlusu Sandiya olduğunu açıklar.

10 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'yı Arabaya Bindirir

Sandiya Suraj’ın suçlamalarına karşı açık açık Dilip’in annesi ile Chhavi’nin eğitimi hakkında hiç konuşmadığını söylese de Suraj “Yalancı. Bırak yalan söylemeyi” diyerek tepki gösterir.

Suraj o sinirle boşanma kağıtlarını imzalamaya çalışır. Sandiya buna engel olur. Suraj da Sandiya’nın tüm eşyalarını toplayıp “defol evimden” der. Sandiya kovulduğunu, hem de bizzat Suraj tarafında kovulduğunu görünce şok olur.

Sandiya dediğini yapacağını ama bu meseleden ailesi Ankur ve Ankita’ya bahsetmemesini rica eder. Arun da meselenin en başına gider. Santos’un hata ettiğini, yeni evlendirdiği oğlunun bir anda boşanma aşaması getirdiğini, asıl suçlunun Santos olduğunu söyler.

Suraj Sandiya’nın valizini alıp salona gelir. Herkes bu hareketi Suraj’dan beklemediği için şok olur. Suraj hemen Ankur’a arayıp Sandiya’yı evden gönderdiğine dair bilgi verir. Sandiya en azında Ankita bilmemesini söyler.

Suraj adım adım Sandiya’yı dışarı çıkartırken, önce Chatturi daha sonra Chotu buna engel olmak ister. Arun’a müdahale edip durdurmasını söyler. Ancak Arun kendi oğlunu tanıyamadığını dile getirir. Sandiya gelen bisikletten bozma araca biner. Chotu Suraj’ın elini başına koyup kendi üzerine yemin etmesini, yengesini bir yere götürmeyeceğine söz vermesini ister.

Can Yoldaşım 42 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 43 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Chhavi’nin eğitimini tamamladıktan sonra evlenmesini ister
 • Santos buna karşı çıkar
 • Sandiya Chhavi’nin nişanı için süsleme işini devralır
 • Sandiya dolabında boşanma kağıdını görünce Preeti’nin sözlerini hatırlar
 • Nişan sırasında Dilip’in annesi düğünü hemen yapmayacaklarını söyler
 • Dilip’in annesi, Chhavi’nin eğitimini tamamladıktan sonra yapacaklarını söyler
 • Santos ve Suraj bunun sorumlusu olarak Sandiya’yı gösterir
 • Suraj boşanma kağıtlarını Sandiya’ya gösterir
 • Suraj kağıtları imzalamak ister
 • Sandiya kağıtları imzalamasına engel olur
 • Suraj Sandiya’yı evden kovar

Can Yoldaşım 42 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Eylül Cuma Can Yoldaşım 42. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Eylül Can Yoldaşım 42 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 43 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 42 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 43 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. birazdan yazarım canım şimdi gelinim mutfaktanın konusunu yazıyorum saat 16:00 olmadan yayınlanmış olur. Özetin taslak hal elimde var ama onu tekrardan temize çekmek istedim. Ana konusu Santos Sandiya’yı göndermek istemese de Suraj onu gönderecek. Sandiya’nın otobüsü kaza geçirecek. Suraj onu canlı bulacak. kısaca bu olaylar var ama henüz temize çekmedim. Özeti önce kaba taslağa alıyor, dha sonra okunaklı hale getirmek ve daha akıcı cümle ile anlatmaya çalışıyoruz. Sonrasında grafiklerini hallediyoruz. Biraz zaman alıcı işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu