Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Otobüs Kazası!

Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 43 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 43 bölüm özeti
 • 11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 43 Bölüm Fragmanı
 • 11 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Eylül Pazar Can Yoldaşım 44 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Eylül Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın bindiği otobüse başka bir otobüs çarpar. Bir anda her yer alev alır. Sandiya bu kazadan kurtulabilecek mi?” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Eylül Pazar Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti

Bölüm Chotu’nun bisikleti durdurması ile başlar. (Suraj ile Sandiya bisiklet taksinin üzerinde) Yengesini götürmemesi için adeta kendisini paralar. Ancak Suraj kararlı bir şekilde Chotu’ya kızar. Bisikletin önünden çekilmesini ister.

Sandiya Chotu’nun yanına gider. Onu unutmayacağını, üzülmemesini söyler. Arun oğluna kızarken, Santos da Sandiya’yı bu şekilde göndermesinin doğru olmadığını söyleyip, engel olmaya çalışır. Lakin Suraj adeta delirmiş gibi işine karışmamasını, kendi hayatı olduğunu söyler. Chotu’dan sonra Chatturi de araya girer. Lakin Suraj kimseyi dinlemez.

Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Suraj Sandiya'ya Kukla Hediye Eder

Sandiya yeniden bisiklete biner. Suraj ile birlikte otogara giderler. Suraj en yakın Jaypur biletini alıp Sandiya’ya teslim eder. Suraj 15 dakika sonra otobüsün geleceğini söyler.

Suraj ile Sandiya ayrı yerlerde otobüsün gelmesini bekler. Sandiya, Suraj ile yaşadığı anıları düşünüp derinlere dalarken, Suraj da Sandiya ile geçirdiği anıları bir bir hatırlar. Çok geçmeden Jaypur otobüsü gelir. Sandiya hareket etmeyince, Suraj Sandiya’nın valizini alır. Sandiya’yı defalarca çağırır. Sonunda Sandiya hayal dünyasından kendisine gelir. Suraj Sandiya’nın valizlerini otobüse yerleştirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj Sandiya’nın otobüste ki koltuğunu gösterir. Daha sonra valizini de yanına koyduktan sonra valizin içinden birlikte yaptığı kuklayı çıkartıp Sandiya’ya verir. Onu yaparken çok çalıştığını, çöpleri çöp kutusuna atmaları konusunda herkesi etkilediğini, bu kuklalar onun hakkı olduğunu söyler. Sandiya cevap vermez. Suraj cebinden bir cep telefonu çıkartır. Yolda lazım olacağını, alması gerektiğini söyler. Lakin Sandiya almak istemeyince Suraj Sandiya’ya verdiği kuklaların yanına bırakır.

Suraj Sandiya’nın yanından ayrılacağı sırada Sandiya Suraj’ı durdurup kuklaları birlikte yaptıklarını, bu kukladan birisi onun olması gerektiğini söyler. Santos’un evinde kaldığı sürece hep yardım ettiğini, bunda dolayı ona açıkça teşekkür eder.

Can Yoldaşım 43 Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Otobüs Kazası

Suraj otobüsten iner. Sandiya’nın ayrılmasına dayanamaz. Hemen taksi ile oradan uzaklaşırken aklına onu Jaypur’a kadar götürmek gelir. Taksi ile yeniden otobüs durağına gelir. Bu arada Sandiya’nın otobüsü hareket eder. Suraj son anda otobüse binse de Sandiya bunu görmez. Uzakta köşe de Sandiya’yı izlerken, bir bayan Suraj’ın sapık olduğunu, devamlı Sandiya’ya baktığını düşünür.

Santos’un evinde Arun boş cep telefonu kutusu bulur. Chotu da onu Suraj’ın aldığını ama şimdi içinin boş olduğunu söyleyince Arun’un aklına Sandiya’ya vermiş olabileceği gelir.

Suraj otobüse bindikten sonra Sandiya’yı Jaypur’a kadar götüreceğini, ertesi gün döneceğini Vikram’a haber verir.

Suraj tekrar otobüse binmek için giderken adamın biri trenin nereden kalktığını sorar. Suraj bilmediğini söyleyip adamı başında göndermek isterken, bir otobüs freni patlamış şekilde Sandiya’nın bulunduğu otobüse çarpması ile bir anda otobüs alav alır. Suraj kalabalığın arasında Sandiya’yı aramaya başlar. Küçük bir kız çocuğu elinden Sandiya’nın kukla bebeğini görür .Suraj bebeği kimden aldığını sorar. Kız da kendi yaralarını saran bala verdiğini, orada olduğunu söyler. Suraj hemen o kadının yanına gider. “Sandiya” der. Kadın arkasını döndüğünde başka biri olduğunu anlar.

Can Yoldaşım 43. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos evde bir anda giden Sandiya’nın ayrılması ile evin tadı tuzu gider. Arun ile Santos yemek yemek istemez. Vikram ise Sandiya’nın gittiğini, artık yapacak bir şeyin olmadığını söyler.

Suraj her yerde Sandiya’yı arar. Oradaki bir adamın telefonu ile Sandiya’yı arar. Sandiya’nın telefonu yakınlar da çalar. Suraj orada yatan cesedin yanına gidince şok olur. Yerde yatan kadın ya Sandiya ise diye düşünür. Kadının yüzüne bakınca o olmadığını anlar.

11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'yı Bulur

Dhaisa, Santos’un ailesine Jaypur’a giden otobüsün kaza yaptığını, çok sayıda ölü ve yaralıların olduğunu haber verir.

Suraj cesetlerin arasına Sandiya’yı arasa da bulamaz. Daha sonra olay yerine kurulan kan verme çadırına gider. Orada Sandiya’yı hemşireye tarif eder. Hemşire kan veren kişi oldğunu, ileride oldğunu söyler. Suraj hemşirenin tarif ettiği yere bakına, Sandiya’nın küçük bir çocuğa yardım ettiğini görür. Suraj “Ohh şükürler olsun” der. Suraj Sandiya’nın yanına gidip ona sarılır.

Suraj ile Sandiya’nın gözlerinden yaşlar akarken Suraj şöyle der.

“Her şeyi sen mutlu ol. İşlerinde başarı ol diye yaptım”

Deyip yaptıklarını itiraf eder.

Suraj ile Sandiya birbirlerine uzun müddet sarıldıktan sonra Sandiya neden kendisine kötü davrandığını ayrıntıları ile anlatmasını ister. Suraj da şöyle der.

“Sen ailemize uyum sağlamak için elinden gelenin fazlasını yaptığını gördüm. Daha sonra odamız da yerde duran boşanma evraklarını görünce şok oldum. Ertesi gün Chotu, Sandiya’nın tatlı satışında yardım ettiğini duyunca kafam karıştı. Sonra kendi kedime dedim ki Sandiya değişmek için çabaladı ama olmadı. Bende onun için iyilik yapmalıyım. Ona karşı kötü davranırsam o benden ayrılır. Çevredekiler de Sandiya’nın ayrılmasını haklı bulurlar düşüncesi ile sana kötü davrandım. Bunda dolayı özür dilerim”

Diyerek derdini anlatır. Sandiya da boşanma evraklarını kendisi hazırlamadığını, Preeti’nin zorla verdiğini ve çantasında kaldığını, boşanmak istemiş olsaydı abisi Ankur ile birlikte ABD’ye gideceğini açıklar.

Suraj Sandiya’ya kazadan nasıl kurtulduğunu sorar. Sandiya da olayı şöyle anlatır.

“Sen gittikten sonra verdiğin cep telefonu çaldı. Arayan kişinin sesini çok az duyabiliyordum. Onunla konuşmak için otobüsten indim. Arayan kişinin kayın babam Arun olduğunu gördüm. Onunla konuştuğum sırada otobüsün kaza yaptığını gördüm. Hemen telefonu kapatıp, yaralılara yardım ettim”

Diyerek kazadan nasıl kurtulduğunu anlatır.

Can Yoldaşım 43 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 44 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chotu Sandiya’nın gitmesine engel olmak isteyecek
 • Santos Suraj’a Sandiya’yı götürmemesini söyleyecek
 • Suraj kimseyi dinlemeyecek
 • Suraj Sandiya’yı otobüs durağına bırakacak
 • Suraj Sandi’yı Jaypur’a kadar götürmek isteyecek
 • Sandiya’nın arkasında otobüse binecek
 • Yolda Suraj Vikram’ı arayıp Sandi’yı telim etmeye gittiğini haber verecek
 • Otobüs mola sırasında başka bir otobüs çarpacak
 • Suraj otobüsün dışında olduğu için Sandiya’nın öldüğünü düşünecek

Can Yoldaşım 43 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 43. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Eylül Can Yoldaşım 43 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 44 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 43 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 44 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu