Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti (12 Eylül Pazar) Romantik Anlar!

Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Eylül Pazar Can Yoldaşım 44 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 44 bölüm özeti
 • 12 Eylül Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 44 Bölüm Fragmanı
 • 12 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 45 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Eylül Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’yı Santos’un evine getirir. Suraj ile Sandiya yeni bir başlangıç yapmaya karar verirler. İkili zaman zaman romantik anlar yaşar” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’ın telefonla evin aramaya çalışması ile başlar. Zira kazayı haber alacaklarını düşündükleri için Santos’u arasa da önce ulaşamazlar. Daha sonra telefonun şarjı biter. Suraj ileride telefon edecek bir yer bulabileceklerini söyler. Bir kaç adım atar. Bu sırada saman çöpü Suraj’ın gözüne batar. Sandiya’nın da ayağı kayıp saman balyasının üzerine düşer. Sandiya yerden kalkarken Suraj’ın yardımını alır.

Sandiya başında ki saman çöplerini tek başına temizleyemez. Suraj yardım etmeye çalışırken, otobüs de Suraj’ı sapık zanneden yaşlı bir kadın yeniden Sruaj’ı görür. Hatta Suraj’ı Sandiya’nı başına dokunduğunu görünce öfkeyle yanına gelir.

Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti (12 Eylül Pazar) Suraj ile Sandiya Eve Döner

Suraj, Sandiya’nın kocası olduğunu söylese de kadın inanmaz. Çevredeki adamları çağırıp sapık olduğunu söyler. Adamlar Suraj’ı dövmek isterken, Suraj Sandiya’nın kocası olduğunu, Sandiya’ya sorabileceklerini söyleyince adamlar Suraj’ı bırakır. Sandiya ve Suraj düştükleri durumu düşününce güler. Suraj daha fazla geç kalmadan eve gitmeleri gerektiğini, Santos onları çok merak ettiğini söyler.

Santos dua ederken Daisa gelir. Merak etmemesini, Suraj ile Sandiya eve sağ ve salim döneceğini söylerken, Chotu Suraj ile Sandiya’yı görünce hemen onların yanına gider. Suraj’ın Sandiya’yı geri getireceğini bildiğini söyleyip sarılır. Herkes çıkan gürültüye koşarak gelir. Santos bile Sandiya’nın ölmediğini görünce içten içe sevinir.

Suraj ile Sandiya içeri geçerler. Chhavi abisi için çok endişe ettiklerini, neden aramadıklarını sorar. Suraj da telefonun şarjı bittiğini, bunda dolayı arayamadıklarını söyler. Sandiya Meenakshi ile birlikte çay yapmaya gider. Daisa, Sandiya’nın yaşadığı onca olumsuzluğa rağmen şimdi ev işi yapmaya başladığını söyleyip onu över.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos ile Arun odalarında Sandiya ve Suraj’ın meselesini konuşur. Daisa’nın laflarına sinir olan Santos kendi ailesine karışmasından hoşlanmadığını söylerken, Suraj’ın Sandiya’yı bu şekilde evden kovması ve herkese göster göstere yapmasının da yanlış olduğunu söyler. Arun da Suraj ile Sandiya arasında yanlış anlaşılmanın giderildiğini, artık her şeyin iyi olacağını söyler.

Ertesi gün Sandiya üzerini giyindiği sırada Suraj gelir. Suraj hemen geri dışarı çıkmak ister. Ancak Sandiya üzerini giyindiğini söyler. Sandiya yeni bir başlangıç yaparken, daha önce yaşadıklarını ve kendisine karşı bilerek kötü davrandığını annesi Santos’a açıklaması gerektiğini söyler.

Bu sırada Arun da Suraj’ın bunca zaman Sandiya’yı bilerek kötülediğini, ona bilerek kötü davrandığını, asıl amacı onu kendi isteği ile evden gitmesini sağlamak olduğunu söyleyince Santos öfkeden deliye döner. Sinirle hemen salona gidip Suraj ile Sandiya’yı çağırır. İkisi de gelir. Ne olduğunu sorar. Santos Chhavi, Meenaskhi ve Mohit’i de çağırır.

Can Yoldaşım 44 Bölüm Özeti (12 Eylül Pazar) Romantik Anlar

Suraj annesinden açıkça özür diler. Bundan önce Sandiya’nın iyiliği için ona karşı kötü davrandığını, bu duruma nende olduğu için özür dilemek istediğini söylerken, Santos da oğlunun devamlı özür dilemesinden bıktığını, şimdi doğruyu söyleyip söylemediğine emin olamadığını dile getirir.

Santos, Suraj’ın Sandiya için yalan söylemesine çok sinir olur. Suraj’ın Sandiya için yapamayacağı şeyin olmadığını, yolda gelirken bilerek elini kesip, Sandiya’yı üniversitenin kutlamasına bile götürdüğünü, Suraj’ın gözünde annesinin hiç bir değerinin olmadığını söyleyip ayrılır. Sandiya kaynanasının yanına gidip gerçekleri ayrıntılı şekilde anlatmak istese de Santos kapısını kapatır.

Akşam yemeğinden herkes oturup Santos’un gelmesini beklerler. Suraj da dışarıda durup yaşadıklarını ve sonrasın da annesinin tepkisini düşünür. Santos akşam yemeğine herkesten sonra gelir. Herkesin yemek yemesini isterken, Suraj’ın masada olmadığını fark eder. Santos Suraj’ın yanına gider. Onu yemeğe davet eder. Suraj kendisini affetmesi halinde yemek yiyeceğini, aksi halde aç öleceğini söyleyince Santo oğluna sarılır. Sonun da ikisi de barışır. Herkes yemek sofrasında oturur.

Can Yoldaşım 44. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos bizzat oğluna kendi elleri ile yemek yedirir. Vikram şaka yapıp kıskandığını söyler. Bir anda Santos’un evinde mutluluk rüzgârı eser. Herkes yemeklerini yedikten sonra Sandiya herkesin tabağını alır. En son Santos ile Suraj’ın tabağını alırken, Suraj şöyle der.

“Şimdi sen bunu lavaboya götüreceksin. Peki ya ellerimi kim yıkayacak. Dolayısı ile ben gider bulaşıkları yerine koyarım!”

Deyince Sandiya da ses etmez. Santos ile Sandiya yemek masasında bir ara yalnız kalır. Santos, Sandiya’ya şöyle der.

“Seni affettiğimi asla düşünme. Ben evlatlarım için affettim. Bunu böyle bil. Şimdi git bulaşıkları yıka!”

Deyince Sandiya olumsuz bir karşılık vermeden “Tamam anne” demekle yetinir..

Sandiya akşam uyumak için odasına gider. Ancak Suraj ile olan ilişkisinde yine ayrı yataklarda mı yatacaklarını yoksa bir yatak da mı uyuyacakları konusunda Suraj’ın karar vermesi için uykulu değil gibi davranır. Suraj da bu sırada başka işlerle meşgul olur.

12 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Sandiya'yı Affetmediğini Söyler

Vikram ile Meenakshi’nin cephesinde Suraj ile Sandiya’nın barışması var. Meenakshi Sandiya’nın evden gitmesine gerçekten çok üzüldüğünü ama dönmesine de sevinmediğini söyler. Meenakshi bir taraftan bunları söylerken diğer taraftan sarilerin fiyat etiketini değiştirir.

Meenakshi bir sonraki gün evlilik yıl dönümleri olduğunu, ona hediye olarak çok görmek istediği Abu dağına götürmesini ister.

Sandiya Suraj’ın uyumasını beklerken odada temizlik işleri ile ilgilenir. Bu sırada sırtı rafa çarpar. Sandiya kendi sırtına krem sürmeye çalışırken başaramaz. Suraj onun sırtına krem sürerken romantik anlar yaşanır. Sandiya da Suraj’ın elindeki yanık yarasını fark eder. Hemen onun eline krem sürer. İkili romantik anlar yaşar.

Can Yoldaşım 44 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 45 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’yı güvenli bir yere götürür
 • Suraj ailesini aramak istese de telefonun şarjı biter
 • Sandiya ile Suraj Santos’un evine gelir
 • Herkes Haber vermediği için Suraj’a kızar
 • Suraj telefonunu şarjı bittiğini söyler
 • Sandiya ise Suraj yeni bir başlangıç yapmaya karar verirler
 • Arun Suraj’ın daha önce rol yaptığını açıklar
 • Santos oğluna kızıp küser
 • Suraj ile Santos barışır
 • Sandiya ile Suraj romantik anlar yaşar

Can Yoldaşım 44 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Eylül Pazar Can Yoldaşım 44. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Eylül Can Yoldaşım 44 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 45 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 44 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 45 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu