Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti (13 Eylül Pazartesi) Sandiya İz Peşinde!

Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 45 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 45 bölüm özeti
 • 13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 45 Bölüm Fragmanı
 • 13 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Eylül Salı Can Yoldaşım 46 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Eylül Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Santos’un şikayet edildiği karakola gidip evrakı ister. Sandiya bu işlerin arkasında Meenakshi olduğunu düşünür” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Eylül Salı Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın her aman olduğu gibi farklı yataklarda uzanması ile başlar. Zira Sandiya birlikte aynı yatakta ihtimaline karşı bilerek yatağı yapmamış, ilk adımı Suraj’dan beklemiştir. Suraj da utandığı için iki adet yer yatağı yapar.

Suraj yattığı yerden Sandiya’yı izler. Bir süre sonda Sandiya da Suraj’ı izlemeye başlar. Sandiya Suraj’a uykusu olup olmadığını sorar. Suraj da az önce olduğunu ama şimdi kaçtığını söyler. Bu sırada Suraj “Fare” diye bağırınca Sandiya çok korkar. Suraj gülmekten yıkılır. Şaka yaptığını söyler.

Sandiya da onun herhangi bir hayvandan korkup korkmadığını sorar. Suraj da hamamböceğinden çok korktuğunu söyleyince, Sandiya abisi Ankur ile hama böcekleri ile yaşadığı bir anısını paylaşır. Sonrasında ikisi de ayrı yataklarda uyur.

Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti (13 Eylül Pazartesi) Sandiya Suraj'a Eldiven Alır

Ertesi gün Suraj Chotu’nun ders çalışmasına yardım eder. Sandiya banyodan çıkıp odaya gider. Turuncu renkli sari giyer. Alt kata gelir. Suraj Sandiya’nın giydiği kıyafetten çok etkilenir. Chotu’yu unutup Sandiya’nın peşinden gider. Sandiya da balkonda kıyafet asarken, Mohit abisinin balkonda ne iş yaptığını, neden dükkanı açmadığını sorar.

Meenakshi Abu dağına geziye gitmek için Sandiya’yı pazara gönderdiğin, şüphe uyandırmadan evden ayrılmaları gerektiğini, Abu dağına giderken kimsenin haberinin olmasını istemez. Evi başka biri gibi aramasını ister. Vikram sabit hattı arar. Chhavi koşarak telefonu açınca, Vikram hemen telefonu kapatır.

“Chhavi arayan sanki Vikram abimdi!”

Dese de Meenakshi “O neden arasın. İki adım atıp eve gelebilir” diyerek Vikram’ın üzerindeki şüpheleri kaldırır.

Meenakshi, Vikram’a tekrar evi aramasını ister. Vikram da yeniden evi arayınca bu defa telefona Meenakshi çıkar. Babasının kalp kiriz geçirdiği yalanını ortaya atar. Meenakshi bağıra bağıra ağlar. Santos oraya gelip ne olduğunu sorar. Meenakshi de babasının kalp kriz geçirdiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chhavi ile Suraj’ı da yanında götürmesini ister. Lakin Meenakshi yoğun bakım da ziyaret yasağı olduğunu söyleyince, Meenakshi’ye biraz para verir. Vikram ile gitmesini söyler.

Sandiya pazar alış verişinin tamamladıktan sonra Suraj’a sürpriz yapmak için ona eldiven alır. Suraj’a getirip hediye eder. Suraj gerek yok dese de Sandiya bir daha elini yakmasını istemediğini söyler. Bu sırada dükkana bir müşteri gelince, Sandiya hemen adamın istediği tatlıları paketler. Suraj Sandiya’nın aldığı eldivenleri önce ters giyer. Daha sonra doğru şekilde Sandiya eldivenleri giymesine yardım eder.

Sandiya pazar alış verişini Santos’a getirir. Harcadığı paranın hesabını verdikten sonra Suraj’a eldiven aldığını söyler. Sandiya, Suraj’a hediye almasına Santos sinir olur. Zira o lüzumsuz harcama yapılmasını istemez.

Suraj iş yerinde çalışırken Chotu ona yeni eldivenlerin çok güzel olduğunu, yengesinin de akıllı olduğunu söyler. Sandiya tüm bunları balkonda duyar. Suraj eldivenlere bakıp çocuk gibi sevinirken, Sandiya’nın kendisine baktığını görüp utanır. Sandiya çamaşır toplarken ayağı kayıp düşer. Suraj hemen onu doktora götürür.

Can Yoldaşım 45 Bölüm Özeti (13 Eylül Pazartesi) Sandiya İz Peşinde

Evin hizmetçisi Chatturi, Meenakshi’nin babasının kalp krizi geçirdiğini, Vikram ile birlikte gittiklerini söyler. Bu sırada Santos, Chatturi’ye lafı bırakıp işine bakmasını söyler.

Suraj Sandiya için yemek getirir. Eli burkulduğu için yemek yiyemediği için odasına yemeği getirdiğini söyler. Sandiya da ayaklarına bir şey olmadığını, alt kata gelebileceğini söyler. Suraj alt katta ona herkesin içinde yemek yediremeyeceğini söyler.

Yemek sırasında Sandiya Suraj’a gece yanına gelip sivri sinekleri kovmak için tütsü yakıp yakmadığını sorar. Suraj da kendisi olduğunu kabul eder. Lakin gerçeği nasıl bildiğini sorgular. Snadiya da dikkatli bir yapısı olduğunu söyler. (Polis olmak için buna zaman kendisini eğittiğini söylemez)

Suraj Sandiya’nın neden morali bozuk olduğunu düşünürken, Sandiya da babasının ona polis olması ile ilgili sözlerini söyleyeceği sırada Chatturi ağlayarak odaya gelir. Vikram ile Meenakshi’nin gelemeyeceğini, hastanenin yanında ki otel de kalacaklarını söyler. Sandiya bir anda hastanenin adını duyunca şok olur. Zira o hastane Santos’u karakola şikayet eden kişinin sahte hastaneden aldığı raporda yazan isim olduğunu, yaptığı araştırmada o hastanenin olmadığını hatırlar.

“Demek Santos’u ihbar eden Meenakshi. bunu açığa çıkartmalı ve Meenakshi cezalandırılmalı”

Diye düşünür. Chattturi’den hastanenin numarasını ister. Lakin Chatturi Meenakshi’nin numara vermediğini söyler. Bunun üzerine Sandiya gerçeği tüm açıklığı ile ortaya çıkartmadan Meeenakshi’yi suçlamaması gerektiğine karar verir. Tüm olayı kendi araştırmaya karar verir.

Can Yoldaşım 45. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya hemen Santos’a gidip bir kaç saatliğine işi olduğunu söyler. Santos ne için dese de Sandiya önemli bir mesele der. Santos gelinine izin verir. Chhavi de annesine sitem eder. Sandiya’nın nereye gittiğini bilmeden neden izin verdiğini sorgularken, Santos da Sandiya’nın neden dışarı gitmek istediğini merak eder.

Chotu ile Suraj dışarıda mal alımı için giderler. Chotu yengesini hiç dışarıda yemek yemeğe götürüp götürmediğini sorar. Suraj da hayır deyince Chotu onu dışarı çıkartması gerektiğini söyler. Suraj Sandiya’yı sinemaya götürmeyi düşünür. Lakin buna Santos’un ne diyeceğini merak eder.

Meenakshi ile Vikram otel odasına giderler. Meenakshi odanın camını açıp dışarıya bakarken Santos diye bağırınca Vikram korkudan saklanır. Meenakshi de gülmekten yerlere yatar. Sandiya evden çıkıp polise gider. Eski dosyanın bir kopyasını ister.

Sandiya evrakları polisin bulup ona haber vereceğini söyleyince oradan ayrılıp eve gider. Bir kaç dakika sonra da Suraj eve girer. Chhavi annesine yengesi ile abisinin dışarıda gezdiğini söyler. Suraj bir kaç dakika sonra Snadiya’yı dışarı filme götürmek istediğini söyler. Santos reddeder.

Arun araya girip artık nesil değiştiğini, dizinin dibinden oturan evlat olmadığını, çocuklara izin vermesini ister. Santos istemeye istemeye kabul etmek durumunda kalır.

13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Özür Diler

Suraj Sandiya’nın yanına gelir. Akşam saat 6 da hazır olmasını ister. Birlikte tatlı dağıtacaklarını söyleyip şaka yaptıktan sonra sinema bileti aldığını haber verir. Sandiya buna çok sevinir. Akşam 6 da sinema salonunu önünde olacağını söyler.

Sandiya hazırlanıp sinema salonuna gideceği sırada polis Santos’un şikayet evraklarını bulduğunu, gelip almasını ister. Sandiya saate baktığında filmin başlamasına tam 15 dakika olduğunu görür. Sandiya yetişeceğini düşünüp hızla karakola gider. Polis memuru şikayet edenin kalabalık bir yerden ettiğini söyler. Sandiya da kaydın dinlenilmesini ister.

Sandiya ses kaydığını dinleyince onu tanıyamaz. Kaydın bir kopyasını ister. Polis memuru 2 gün sonra hazır olacağını söyler. Sandiya dışarı çıkınca saatin 18:15 olduğunu fark eder. Hemen sinema salonuna doğru yola çıkar. Suraj da artık Sandiya’nın gelmeyeceğini düşünür. Bu arada sinema salonuna bir çift gelir. Bilet ister. Ancak biletin kalmadığını öğrenince canı sıkılır. Suraj çifte biletlerini bedava verir.

Suraj sinema salonunda ayrılacağı sırada Sandiya gelir. Geç kaldığı için özür diler. Lakin Suraj biletleri başka birine verdiğini söyler. Sandiya da filmin iyi olmadığını, önemli olan birlikte dışarıda vakit geçirmek olduğunu söylese de Suraj bu film için işlerini çok erkenden bitirdiğini, annesinden uzun ısrar sonucu izin aldığını söyleyip motosikletine biner. Sandiya motosikletin anahtarını gizlice alır.

Can Yoldaşım 45 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 46 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj yine farklı yataklarda yatar
 • Sandiya Suraj için yanmaz eldiven hediye eder
 • Meenakshi evlilik yıl dönümlerini kutlamak için Abu dağına gitmek ister
 • Meenakshi ile Vikram bir oyun eder
 • Meenakshi’nin babasının kalp krizi geçirdiği yalanını ortaya atar
 • Santos, Meenaskhi ile Virkam’ı gönderir
 • Vikram ile Meenakshi otele yerleşip keyif yapar
 • Sandiya Chatturi’den Meenahshi’nin babasının kaldığı hastane adını öğrenince şok olur
 • Santos’u şikayet edip sahte rapor aldıkları hastane olduğunu anlar
 • Sandiya is peşine düşer

Can Yoldaşım 45 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 45. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Eylül Can Yoldaşım 45 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 46 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 45 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 46 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. BAŞKASININ ÖZETİNİ PAYLAŞIP KENDİSİNİZİ REZİL ETMEYİN ARTIK YORUMLARI EL ONAYINA ALDIĞIM İÇİN BÖYLE SAÇMA SAPAN İŞLER YAPMAYIN!

  BAZI ARKADAŞLAR HALA APTALLIK ETMEYE DEVAM EDİYOR. MANTIKLI DÜŞÜNÜN KASABA GİTTİĞİNİZDE O KASABIN ETİNİ SATIN ALIRSINIZ. BAŞKASININ KOKUŞMUŞ ETİNİ SATIN ALMAZSINIZ DEĞİL Mİ?

  BU LAFIM MENEKŞE ADINDA YORUM YAZAN KİŞİYEDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu