Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti (14 Eylül Salı) Meenakshi’nin Foyası Ortaya Çıktı!

Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Salı Can Yoldaşım 46 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 46 bölüm özeti
 • 14 Eylül Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 46 Bölüm Fragmanı
 • 14 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 47 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Eylül Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Komiserin getirdiği ses kaydı sonrasında Sandiya tüm gerçeği Santos’a açıklar. Santos duydukları karşısında şok olur. Meenakshi’nin foyası şüphesiz bir şekilde ortaya çıkar” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya’nın Suraj’dan özür dilemesi ile başlar. Sandiya defalarca özür diler. Suraj’ın çok hoşuna gider. Sonunda Suraj, Sandiya’yı affeder.

Suraj ile Sandiya eve gelir. Santos erken geldiklerini söyler. Suraj da istediği filmin biletleri çok erkenden bittiği için sinemaya giremediklerini açıklar.

Meenakshi Vikram’ın odadan çıkması ile içeri de ne var ne yok diye karıştırırken dolabın içinden şişe bulur. İçinde su zannedip içer. İçince sarhoş olur.

Çok geçmeden Vikram odaya gelir. Meenakshi’nin dengesiz hareketlerini görünce yanına gider. Meenakshi ona zorla elindeki şişeden içirir. Vikram ile Meenakshi birlikte sarhoş olurlar. Değişik süslü elbise giyip dans ederler.

Sandiya eve gelen Meenakshi’nin kardeşinin ses tonu dikkatini çeker. Ona nerede okuduğunu sorar. Sudha’nın İngilizce eğitim aldığını anlayınca, Sudha dışarı çıkarken Sandiya onu yakalar.

Sandiya, Sudha’ya Meenakshi’nin hangi hastanede olduğunu sorar. Sudha bir kez daha olmayan hastanenin adını söyleyince Sandiya “O hastane Puşkar sınırlarında yok” deyince Sudha şok olur. Kaçmaya çalışır. Lakin Sandiya buna izin vermez. Gerçekleri söylemediği takdirde polise şikayet edeceğini, Meenakshi’nin nerede olduğunu sorar. Sudha da Abu dağına gittiğini ağzından kaçırır. Bunu duyan Sandiya şok olur.

Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti (14 Eylül Salı) Meenakshi ile Vikram Karakola Düşer!

Sandiya, Meenakshi ile Vikram evlilik yıl dönümlerini kutlamak üzere Abu dağına gittiğini öğrendikten sonra Sudha’yı bırakmaz. Santos’un sahte şikayet mevzusunda ses kaydı oraya çıktığını, onun sesi hala kayıt altında olduğunu söyler. Sahte şikayetten dolayı ceza evine girmeden bahsedince Sudha her şeyi Sandiya’ya anlatmak zorunda kalır.

Sandiya gerçekleri söylemenin Santos’a daha çok acı verip vermeyeceğini düşündüğü sırada Suraj Sandiya’nın düşünceli olduğunu ark eder. Ne olduğunu, neden düşünceli olduğunu sorduğu sırada Santos gelir. Sandiya’yı eleştirir. Nereye gittiğini söylemeden dışarı çıktığını, şimdide laf edip kaytardığını söyler.

Vikram ile Meenakshi zil zurna sarhoş bir haldeyken odaya polis baskını olur. Vikram ile Meenakshi fuhuş operasyonu ile göz altına alınır. Lakin ikisi de içkinin etkisi ile hiç bir şeyden haberi yoktur.

Vikram ile Meenakshi karakolu birbirine kadar. Karakol komiseri ikisinin de yüzüne su döküp ayılmasını sağlar. Vikram kendisine geldiğinde, karakolda olduğunu görünce şok olur. Çok geçmeden Meenakshi de kendisine gelir. Karakola nasıl düştüklerini düşünürken, polis amiri fuhuş operasyonu nedeniyle göz altına alındıklarını söyler. Vikram evli olduklarını söylese de karakol komiseri inanmaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vikram gerçekleri açıklamanın tek yolu Suraj’ı arayıp, evlilik fotoğrafını getirmesi ile netleşeceğini düşünür. Vikram karakoldan Suraj’ın tatlıcı dükkanı arar. Herkese yalan söylediklerini, aslında kimsenin kalp krizi geçirmediğini, evlilik yıl dönümlerini kutlamak için Abu dağına geldiğini ama burada karakola düştüğünü, evli olduklarını kanıtlayamadığını, karakola evlilik resimlerini getirmesini ister. Suraj Vikram’ın söylediklerini duyunca şok olur. Vikram daha sonra şöyle der.

“Sakın bizim karakola düştüğümüzü ne Sandiya’ya ne de Santos’a sakın ha sakın söyleme!”

Diye tembih edince Suraj sinirlenir. Vikram’ın yüzüne telefonu kapatır. Suraj acil bir işi çıktığını ve ertesi gün sabah 10 da ancak geri dönebileceğini, bundan dolayı dükkanı onun açmasını ister.

Suraj karakola gider. Vikram ile Meenakshi’nin evlilik resmini gösterir. Karakol amiri memura Vikram ile yanında bayanın serbest bırakmasını ister. Vikram padişah kıyafeti ile nezarethaneden çıkarken, Suraj’dan utanır. Suraj hiç bir şey demeden karakoldan çıkar.

Sandiya odasına gittiğinde eve karakol komiseri gelir. Santos hemen komiseri tanır. Zira kendisini tutuklayan komiser olduğu için evdeki herkes panik olur. Karakol komiseri “Sandiya Rathi burada mı?” der.

Can Yoldaşım 46 Bölüm Özeti (14 Eylül Salı) Meenakshi'nin Foyası Ortaya Çıktı

Santos’un hemen aklına kendisin karakola şikayet eden Sandiya diye düşünür. Karakol komiseri Sandiya’nın karakola geldiğini söyleyince, Santos kendince Sandiya’nın kesinlikle kendisini şikayet ettiğine kanaat getirir. Bu arada Sandiya gelir. Santos gelinine kızar. Foyasının ortaya çıktığını, haksız yere kendisini şikayet ettiği ortaya çıktığını söyler.

Karakol komiseri Santos’a yanlış anladığını, aslında Sandiya gerçekleri öğrenmek için çabaladığını, onun sayesinden önemli bilgiler elde ettiğini, karakolda Sandiya’nın girişimleri ile Santos’un serbest kaldığını açıklayınca Santos şok olur. Karakol komiseri gittikten sonra Santos “gerçekleri bana söyleyecek misin gelin!” der. Sandiya da gelen baskılara karşı şöyle der.

“Anne seni şikayet eden Meenakshi olduğunu öğrendim. O gün evden çıktığını belki hatırlıyorsunuz. O gün Sudha’nın yardımı ile şikayet ettiğini, şikayetin ses kaydını dinlediğinde önce tanımadığını, ancak bugün Sudha’nın konuşması ile netleştirdiğini, biraz Sudha’yı sıkıştırdığında gerçekleri itiraf etti”

Deyince Santos şok olur. Kızı gibi çok güvendiği Meenakshi’nin ona ihanet ettiğini anlar. Karakoldan çıkan Vikram ile Meenakshi de Suraj’a yalvarıp, gerçekleri söylememesini ister. Suraj da söylemeyeceğini, zira söylerse evde kıyamet kopacağını açıklar.

Can Yoldaşım 46. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos duydukları karşısında şok olur. Sandiya polise telefonla ihbar eden kişi Meenakshi’nin kız kardeşi Sudha olduğunu, ses kaydı ile sabit olduğunu söyleyince, Santos yavaş yavaş odasına gider. Karakolda kendisine karşı kötü muameleyi hatırlar.

Sandiya gerçekleri açıklamak istemediği için canı sıkılır. Zira eski meseleler açılınca Santos kendisini odaya kilitler. Arun yapması gerekeni fazlası ile yaptığını, onun hatası olmadığını söyler.

Suraj ile birlikte Meenakshi ve Vikram gelir. Meenakshi içeri girdiğinde herkesin kendisine karşı soğuk davrandığını fark eder. İçinden “Yoksa yalan söylediğimizi öğrendiler mi” diye düşünürken Santos gelir.

Santos hasta akrabası hakkında sorular sorar. Meenakshi her defasında yeni bir yalanla Santos’un sorularını cevaplar. Hasta akrabasına kan bile verdiğini söyleyince, Santos Chhavi’ye Meenakshi için mutfak da laddo vermesini söyler. Chhavi sinirlense de annesinin ne yapmak istediğini bilmediği için ses etmez.

Meenakshi mutfakta tıkınırken Santos oğlu Vikram’ı odasına götürü. Meenakshi’nin yaptıklarını bir bir anlatır.

14 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Vikram Yemin Eder

Vikram yeri gelmişken evlilik yıl dönümleri için tatile gittiklerini açıkça itiraf eder. Santos oğluna yenim ettirir. Vikram karakaola şikayet konusunda hiç bir şekilde haberi olmadığını söyler.

Vikram duydukları karşısında şok olur. Sinirle annesinin odasında dışarı çıkar. Meenakshi’nin mutfakta tıkındığını görünce sinirle onu tokatlamaya başlar. Meenakshi ne yaptığını anlayamaz. Suraj araya girip Meenakshi’nin dayak yemesine engel olur. Vikram açık açık şöyle der.

“Annemi suçsuz yere karakola şikayet eden Meenakshi’ymiş!”

Deyince Suraj şok olur. Meenakshi okur yazar olmadığını, üzerine iftira atıldığını söylemeye çalışır. Santos, Sandiya bütün gerçekleri ortaya çıkardığını, yalan söylememesini ister. Meenakshi yine kabul etmek istemeyince Santos, Sudha’nın her şeyi itiraf ettiğini, polis raporunda geçen hastanenin hiç olmadığını, karakola telefon edilen ana ait ses kaydı olduğunu, o ses kaydı Sudha’ya ait olduğunun %100 netleştiğini söyler.

Meenakshi bu defa Santos’un ayaklarına kapanıp, yaptıklarında dolayı özür diler. Santos onu evden kovar. Sandiya her cezayı hak ettiğini ama evden kovulmaması gerektiğini söylese de Santos aynı fikirde olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 46 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 47 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’yı affede
 • Meenakshi içki için sarhoş olur
 • Meenakshi zorla aynı içkiden Vikra’a da içirir
 • Vikra ile Meenakshi sarhoşkjen otele fhuş baskını yapılır
 • Meenakshi ile Vikram tutuklanır
 • Vikram evli olduklarını kanıtlamak için Suraj’dna yardım ,ster
 • Suraj, Vikram’ın Santos’a yalan söylediğini öğrenir
 • Rathi evine komiser gelir
 • Polis komiseri şikayet anına ait ses kaydını teslimeder
 • Sandiya tüm gerçekleri açıklar
 • Meenakshi2nin foyası ortaya çıkar

Can Yoldaşım 46 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Eylül Salı Can Yoldaşım 46. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Eylül Can Yoldaşım 46 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 47 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 46 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 47 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu