Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti (15 Eylül Çarşamba) Meenakshi Hamile!

Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 47 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 47 bölüm özeti
 • 15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 47 Bölüm Fragmanı
 • 15 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 48 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Eylül Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Meenakshi’yi kovar. Meenakshi hamile olduğunu açıklar. Kimse Meenakshi’nin hamile olduğuna inanamaz. Eve doktor çağrılır. Doktor Meenakshi’nin hamile… devamı yazı içerinde sizleri bekliyor.” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti

Bölüm Meenakshi’nin yalvarması ile başlar. Yaptıklarında pişman olduğunu, yalan söylemeye mecbur olduğunu söyler. Santos ayaklarına kapanan Meenakshi’yi itekler. Meenakshi ayağa kalkınca ona takat atar. Evini terk etmesini ister. Meenakshi evini terk edeceğini, hatta bu dünyayı da terk edeceğini ama hamile olduğunu, Vikram’ın bebeğini taşıdığını söyleyince herkes yalancı olduğunu, hamile olmadığını söyler.

Kimse Meenakshi’nin hamile olduğuna inanmayınca, Meenakshi bir pot daha kırar. Evde doğum kontrol hapı bulunduğunu, o hapı kendisi kullandığını ama Santos’un korkusu ile bırakmak zorunda kaldığını, ondan sonra hapı içmediği için hamile kaldığını söyleyince, Santos gelini Sandiya’yı bu hapı kullanması konusunda Meenakshi’nin nasıl kandırdığını hatırlar.

Meenakshi daha da inandırıcı olmak adına bayılır. Lakin kimse onun gerçekten bayıldığına inanmaz. Rol yaptığını düşünür. Sandiya ona yardım eder. Eve doktor çağırır.

Doktor geldiğinde Sandiya odadan çıkar. Doktor kontrol ettikten sonra Meenakshi’nin hamile olduğunu açıklayınca herkes şok olur. Meenakshi de bebeği kimseye haber vermeden aldırmayı planlarken birden evde kalması için tek çare olduğunu görünce bebeği aldırtmaktan vaz geçer. Sandiya “Meenakshi cahilce hareketler yaptı. Şimdi anne olacak. Sorumluluk alacak. Onu son defa affet anne” der. Meenakshi de kapıdan tüm konuşmayı dinler.

Vikram Meenakshi gibi bir kadının affedilmesi büyük hata olacağını, zira huylu huyundan vaz geçmeyeceğini söyler. Sandiya da şöyle cevap verir.

“Meenakshi’nin hataları yapmasına göz yumduğun için sende hatalısın. Sen onun küçük yalanlarına göz yummamış olsaydın, bugün bunları konuşmuyor olurduk. Sen annene Suraj kadar saygı gösterseydin, Meenakshi Santos’a iftira atacak kadar ileri gidemezdi!”

Suraj bunları duyunca sevinir ve karısının gözündeki değerini görür. Sandiya Santos’un yanına gidip, geçmişine küsmemesini, Meenakshi’nin büyük bir hata yaptığını ama gelecek de evde cıvıl cıvıl çocuk sesleri ile evin neşesi yerine geleceğini söyleyip, Meenakshi’yi affetmesini ister.

Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti (15 Eylül Çarşamba) Santos Sandiya'ya Sorumluluk Verir

Santos kararını verir. Meenakshi evde kalmaya devam edeceğini açıklar. Vikram ise büyük bir hata yaptıklarını, Meenakshi asla değişmeyeceğini söylerken, Satos Meenakshi affetmediğini, Meenakshi aslında kendisi için öldüğünü, onun yerine bebeğinin yaşamasını beklediğini söyler.

Chhavi evde iki yengesi olduğu halde hala ev işi yapmaktan şikayetçi olur. Santos da evlendiğin de tüm ev işlerini kendisi yapması gerektiğini hatırlatınca, Chhavi Dilip’in ailesi şehir de yaşadığını, burada yaptıkları bir çok malzemeyi orada hazır olarak satın alabileceklerini söyleyince, Santos “Burası benim evim. Burada sen de çalışacaksın” diye tepki verir.

Meenakshi odasında acıkır. Lakin kimseden yiyecek isteyecek yüzü kalmaz. Sandiya ona yemek getirir. Meenakshi üzgün olduğunu söylemeye çalışırken, Sandiya kalpten üzülmesini ve evdeki herkesin kalbine girmesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya alt kata giderken Chhatturi parmağını keser. Sandiya hemen koşup ona yardım eder. Santos Sandiya’nın evde herkese yardım ettiğini izlerken, Arun da Santos’u izler. Santos Sandiya’yı Meenakshi’nin kışkırtması ile defalarca azarladığını hatırlayıp üzülür.

Sandiya Chatturi’den dinlenmesini, bulaşıkları kendisinin yıkayacağını söyler. Bu sırada Chotu gelir. Sınavdan çok iyi not aldığını, kendisini çalıştırdığı için teşekkür eder. Bu sırada Chotu Santos’u fark edip hemen lafı değiştirir. Yengesine çok güzel yemek yaptığını söyleyip gider.

Chotu daha sonra herkese bir soru sorar. Ne Chhavi ne de başkası soruyu çözmeyince Sandiya sorunun cevabını vermesi Santos’u oldukça etkiler. Santos gelini Sandiya’dan çay ister. Sandiya çay yapıp getirdikten sonra buğdayları öğütmesini ister. Sandiya dışarı çıkıp daha önce bilmediği için oldukça zorlanır. Santos gelip gelinine nasıl yapılacağını tek tek gösterir.

Can Yoldaşım 47 Bölüm Özeti (15 Eylül Çarşamba) Meenakshi Hamile

Sandiya buğday dalını yanlışlıkla Santos’un yüzüne getirince Meenakshi de balkonda “Kesin annem Sandiya’ya kızacak” der. Ancak Santos kızmadan tatlı tatlı anlatmaya devam edince, Meenakshi bile şok olur.

Santos gelinine “sorumluk almaya hazır mısın” der. Sandiya her zaman elinden geleni yapacağını söyler. Meenakshi balkondan evin yada mücevher dolabının anahtarını vermemesi için dua etmeye başlar. Santos dolabın içinden bir kitap çıkartır. Bu kitabı her gün okumasını ister. Sandiya çok mutlu olur. Meenakshi de evin ve mücevher dolabın anahtarını verilmediğini görünce balkonda sevinir.

Santos evdeki sorumlulukların yanına bir de dini kitabı okuma görevi vermiştir. Bunun yanında oğluna her gün çiğ yemek yedirmemesini tatlı dille söyler. Sonunda Santos normale dönerken, Suraj da bu duruma çok sevinir.

Chotu, Suraj’ı arayıp tatlıları teslim almaya geldiklerini söyler. Suraj da adamın gitmesini, tatlıları getireceğini söyler. Sandiya çok zeki biri. Hemen Suraj’ın gece kendisi ile birlikte motosikletle gezmek istediğini anlar. Akşam Suraj, Sandiya’ya “birlikte gidelim” diyemez. Ancka Sandiya gelip ona yardım edeceğini söyleyince Suraj çok sevinir.

Vikram odasına gelir. Meenakshi ondan özür dilese de Vikram “Annem seni affetmedi. Bebek için bu evde kaldığını asla unutma” deyip odadan çıkar. Sandiya’nın dolabında yatak alıp kendi odasına yer yatağı yapıp yatar. Meenakshi buna çok sinir olur.

Suraj ile Sandiya tatlıları dağıttıktan sonra Suraj aylar önce heykelin yanında ders çalışan bir kıza tatlı verdiğini söyleyince, Sandiya o kişinin kendisi olduğunu hemen anlar. Sandiya, Suraj’a kızı görüp görmediğini sorar. Suraj da görmediğini ama ona içinden tatlı ikram etmek geldiğini söyler. Sonunda Suraj’a gerçeği söyler. O gün orada ders çalışanın kendisi olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 47. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj eve geldiklerinde odalarında bir yatak görünce şok olurlar. Ne yapacaklarını bilemezler. Suraj ile Sandiya farklı yatakta uyumaya çalışırken, yatak ikiye ayrılır. Her tarafta yün dağılır. Sandiya ile Suraj birbirlerine güler. Sonunda Sandiya aynı yatakta birlikte farklı taraflarda uyuyabileceklerini söyler. Suraj buna çok şaşırır. Sonunda ikisi bir aynı yatakta yatarlar.

Suraj Sandiya’nın kolunun boynuna gelmesi ile kaşınmaya başlar. Ancak Sandiya uyanacak diye hiç kıpırdamadan yatar. Sabah olduğunda Sandiya uyanır. Kolunu Suraj’ın üzerinde görüp utanır. Hemen kolunu çeker. İkisi iyine birbirlerine aşk dolu gözlerle bakar.

15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - İtalyan Kadın Santos'un Evine Gelir

Sandiya her zaman erken kalkmaya alışır. Erken kalkar kalkmaz evin işlerine başlar. Yan komşu Daisa evde poja yapılacağını haber verir. Sandiya bazı gelenekleri çok bilmemesine rağmen yapacağını söyler. Ancak tam beceremez. Santos ona nasıl yapılacağını tek tek anlatır.

Vikram salona gelir. Çay ister. Meenakshi ona çay getireceğini söyleyince Vikram çay istemediğini söyler. Meenakshi buna canı çok sıkılır. Meenakshi sanki evde yok gibi davranılır. Kimse imsini dahi zikretmez.

Dün gece İtalyan bir kadına ait pasaportu bulan Suraj ile Sandiya, bir sonraki gün kadının pasaportunu teslim etmeden kadın Suraj’ın evine gelir. Sandiya hemen ona ikramlarda bulunur. Kadında Sandiya’nın eli çok lezzetli olduğunu, uluslar arası yemek yarışmasına katılmasını tavsiye eder.

Can Yoldaşım 47 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 48 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Meenakshi’ye tokat atar
 • Santos Meenakshi’yi evinden kovar
 • Meenakshi hamile olduğunu açıklar
 • Kimse Meenakshi hamile olduğuna inanmaz
 • Rathi evine doktor gelir
 • Doktor Meenakshi’nin hamile olduğunu onaylar
 • Santos Meenakshi’nin evde kalmasına izin verir
 • Santos Meenakshi’yi asla affetmediğin, doğacak torunu için kaldığını söyler
 • Suraj ile Sandiya romantik anlar yaşar
 • Santos gelini Suraj’a sorumluluk verir

Can Yoldaşım 47 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 47. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Eylül Can Yoldaşım 47 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 48 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 47 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 48 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu