Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti (16 Eylül Perşembe) Yemek Yarışması!

Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 48 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 48 bölüm özeti
 • 16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 48 Bölüm Fragmanı
 • 16 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Eylül Cuma Can Yoldaşım 49 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Eylül Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Suraj’ın yetenekli bir aşçı olduğunu, uluslar arası yarışmaya katılmasını ister.” Konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Eylül Cuma Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti

Bölüm İtalyan kadının konuşması ile başlar. Sandiya’nın gerçekten elinin lezzetli olduğunu, uluslar arası yemek yarışmasına katılması gerektiğini söyler. (Kaıdn Suraj’ın değil Sandiya’nın yaptığını düşünür.) Sandiya’nın ilgilendiğini fark eden Juliana akşam 5’de kayıtların kapanacağını, baş vurmak isterse 17:00 dan önce yarışmaya katılmasını ister.

Sandiya hemen dışarı çıkar. Suraj’ın dükkanına bakar. Suraj’ın ona söylediği “Sen böyle kupalar kazanmalısın” sözlerini anımsar. Yarışmaya Suraj’ın katılmasını kafasına koyar. Lakin önce bunu Suraj’a daha sonra Santos’a söylemesi gerektiğini düşünür.

Sandiya yarışmaya katılmasını istediği Suraj’a meseleyi açmak için gider. Lakin dükkanda ki müşteri nedeniyle bir türlü konuşamaz. Bu sırada Suraj dükkanda acı biberleri keser. Sandiya alerjisi olduğu için hapşurur. Akabinde Suraj da hapşırmaya başlar. Suraj elini gözüne değdirince acıdan duramaz. Sandiya hemen onun gözüne su serper. Daha sonra şalı ile Suraj’ın gözünü silerken Santos gelir. Sandiya’ya kızıp, milletin içinden şalını ne yaptığını sorar. Santos Sandiya’yı eve çağırır. Sandiya derdini anlatamadan ayrılmak durumunda kalır.

Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti (16 Eylül Perşembe) Daisa'nın Töreni Yapılır

Vikram bayanlara sari satmada zorlanır. Meenakshi kadınlara iki sari satmayı başarır. Lakin Vikram hala onunla konuşmaz. Meenakshi bir daha yapmayacağını, artık kocasının sözünden çıkmayacağını söyler. Ancak bu Vikram’ı ikna etmez.

Bir kaç dakika sonra toptancı yeni mal getirir. Vikram da gelen müşteri ile ilgilenir. Vikram cansız mankenlere yeni sarileri giydirmek ister. Meenakshi “Ben yaparım” deyip işi alır. Vikram gelen adamlarla ilgilenirken, Meenakshi sarilerin asılı olan yerden çıkartırken sandalyeye çıkar. Lakin Meenakshi’nin ayağı kayar. Son anda Vikram Meenaskhi’yi yakalar. Vikram en azında bebeğini düşünmesini sert bir dille söyler. Meenaskhi üzülerek oradan ayrılır.

Sandiya ayna karşısında hazırlandığı sırada Santos herkesin salona gelmesini ister. Daisa’nın evine geç kaldıklarını, hemen çıkmaları gerektiğini söyler. Vikram Mohit’in işte olduğunu, bu sebeple gelemeyeceğini haber verir. Artık gidebileceklerini söyler. Lakin Sandiya Meenaskhi’nin eksik olduğunu fark eder. Onu da götürmeleri gerektiğini, evde yaşanan tatsızlığı dışarıdaki komşuların bilmemesi gerektiğini söyleyip akıl verir. Santos’un dikkatini çeker.

Sandiya Meenakshi’yi getirir. Meenakshi de Vikram ya da Santos çağırması halinde geleceğini söyler. Santos da dilerse gelebileceğini ama bebek meselesini kimseye söylememesini ister. Meenakshi yakında evdeki eski saygın gelin konumu bebek sayesinde kazanacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Hep birlikte Daisa’nın evine giden Rasthi ailesinde Sandiya’nın en büyük derdi, yemek yarışmasına Suraj’ın kaydolmasını sağlamaktır. Lakin bunu ne Suraj’a ne de Santos’a açıklamadığı için oldukça endişelidir.

Komşular her zaman neşeli tavırları ile tanınan Meenakshi’nin bu defa üzgün olduğunu görünce evde her şey yolunda olup olmadığını sorar. Meenakshi yolunda deyip yalandan bir gülümseme yapar.

Puja sırasında dikkatler dini törene çevrilmişken Sandiya Suraj ile yarışma meselesini konuşmak ister. Lakin Santos sessiz olmasını isteyince, Sandiya derdini bir türlü anlatamaz. Zamanın hızla akıp gittiğini görünce daha da panik olur.

Can Yoldaşım 48 Bölüm Özeti (16 Eylül Perşembe) Yemek Yarışması

Sandiya bir yolunu bulup Daisa’nın evinde Suraj ile uluslar arası yemek yarışmasına katılma mevzusundan bahseder. Suraj kararsız kalırken, Santos’un onları aradığını duyunca hızla geri poja törenine katılır. Sandiya poja töreni sırasında defalarca Santos tarafından ikaz edilir. Rathi ailesi evlerine döndüğünde Sandiya sonunda dayanamaz ve Suraj’ın uluslar arası yarışmaya katılmasını istediğini açıklar. Mohit yarışmanın çok zor olduğunu, abisinin bunu yapamayacağını söyleyip güler.

Mohit dünyanın her yerinden gelen en yetenekli aşçıları arasın da Suraj’ın kendisini bile gösteremeyeceğini, orasının çok profesyonellere hitap ettiğini söyler. Suraj’ın canı sıkılır. Sandiya da Suraj’ın cesaretin kırmamasını, Suraj’ın da çok yetenekli olduğunu söyleyince, Mohit bilgisayarında uluslar arası yemek yarışmasından bir video gösterir. Birbirinden iddialı ve dünyanın dört bir tarafından gelen yarışmacılar arasından 100 kişi seçildiğini, bu 100 kişi içinden 10 kişi elemelere kaldığını, sonunda bir kişinin kazandığını açıklar.

Evdeki her kes tek tek abisinin katılmaması gerektiğini söyler. Santos da oğluna “Sen ne diyorsun” der. Suraj böylesi büyük bir yarışmada başarılı olamayacağını söylerken, Sandiya eve gelen İtalyan bayanın tesadüf eseri evlerine gelmediğini, onun pasaportunu bulduklarını ve sonrasında bu yarışmadan haberdar olduklarını söyler. Mohit ise yarışmaya katılıp rezil olmaktansa, hiç bir şekilde katılmaması gerektiğini açıklar.

Meenakshi evdeki herkes Sandiya’nın düşüncesine karşı olduğunu görünce bilerek Sandiya’yı destekler. Okumuş biri olduğunu, dünya kültürü hakkında fikir sahibi olduğunu söyler. Suraj baskılara dayanamaz ve oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 48. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Akşam Meenakshi Vikram’ın yanında yatmasını ister. Bunun içinde kendince bir plan yapar. Evde kötü ruhların gezdiğini ve korktuğunu, bu korkusu bebeğe sirayet edeceğini söyler. Vikram da doğmamış bebeği ile konuşur. Babası yanında olduğunu, hiç bir şeyden korkmamasını ister. Vikram yatağını, Meenakshi’nin yatağına yaklaştırıp öyle uyur. Meenakshi bu bile bir adım olduğunu, yakında Vikram ile barışacağını düşünür.

16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Yarışmaya Katılmaktan Vaz Geçer

Suraj odasına gittiğinde Sandiya’nın ona karşı soğuk davrandığını hisseder. Şakalar yapıp onu güldürmek ister. Ancak Sandiya az ve öz konuşur. Suraj da yarışmaya katılmadığı için kırgın olup olmadığını sorar. Sandiya ise kırgın olduğunu ama daha çok korkularını yenemeyen Suraj’ın hal ve tavırlarına üzüldüğünü söyler. Sonrasında şöyle der.

“Rüyalar sadece gece yatarken görülmez. Gözlerin açıkken de rüya görebilirsin. Kapat şimdi gözlerini ve hayal etmeye başlar. Dünyanın en prestijli aşçılık yarışmasında finale kalmışsın. Televizyonda Chhavi, Mohit ve Santos seni izliyor. Yarışmanın sonucu açıklanır. Kazanan Suraj Rathi der. O anda hem Rathi ailesi hem de Puşkar halkı seninle gurur duyar. İşte bu gözün açıkken görebileceğin bir rüya”

Deyince Suraj yarışmaya katılmayı kabul eder.

“Sandiya nasıl da gaza getirdi. Beni bile yarışmaya katılasım geldi ;)”

Suraj ailesinin gözünde her zaman sevgi ve mutluluk gördüğünü ama kendisinden hiç gurur duyan gözler görmediğini, arkasında Puşkar halkını hiç göremediğini, bundan dolayı kesinlikle yarışmaya katılacağını açıklar.

Gece Sandiya eski rüyalarına geri döner. Rüyasında Sandiya, kendisini polis memuru olarak görürken, kötülerin peşinden gider. Kötü adamlar da Sandiya ile alay ettiği bir rüyadan çığlık atarak uyanır. Suraj ona su verip kendisine gelmesini sağlar.

Ertesi gün Meenakshi buğday öğütüp kendi kendisine söylenir. Hamile olduğu için çok fazla çalışamadığını, Chhatturi’nin devam etmesini ister. Chhatturi Meenakshi’nin yerine buğday öğütmek isterken Satos ona engel olur.

“Eski kadınlar hamilelerin çalışmasının daha doğru olduğunu söylerdi. Bu sebeple çalışmaya devam et”

Deyip Meenakshi’nin evde rahat rahat yatmasına engel olur. Suraj yarışmaya katılmayı annesi Santos’a bir türlü söyleyemez. Sandiya bunun üzerine Suraj’a yeniden surat yapar.

Can Yoldaşım 48 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 49 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yarışmaya Suraj’ın katılması gerektiğini düşünür
 • Daisa’nın puja töreni yapılır
 • Sandiya puja töreninde Suraj’a yemek yarışmasından bahseder
 • Akşam Rathi evinden Yemek yarışmas konuşulur
 • Mohit en yetenekli aşçıların geldiğini söyler
 • Suraj yarışmaya katılmaktan vaz geçer
 • Ertesi gün Sandya Suraj’ı yarışmaya katılma konusunda ikna eder
 • Suraj annesi Santos’a yarışmaya katılmak istediğini söyleyemez

Can Yoldaşım 48 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 48. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Eylül Can Yoldaşım 48 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 49 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 48 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 49 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu