Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti (17 Eylül Cuma) Suraj Yemek Yarışmasına Kabul Edilir!

Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Eylül Cuma Can Yoldaşım 49 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 49 bölüm özeti
 • 17 Eylül Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 49 Bölüm Fragmanı
 • 17 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 50 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Eylül Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya plan yapar. Santos gaza gelip oğluna yemek yarışmasına katılması konusunda ikna eder.” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj hem İngilizce bilmediğini, hem de yarışmaya önceden hazırlık yapmadığın yarışmaya katılamayacağını, bundan dolayı vaz geçtiğini açıklar. Sandiya denemekte ne zararı olduğunu, denemesi gerektiğini söyler. Ancak Suraj kesin fikirlidir. Bundan dolayı katılamayacağını dile getirir.

Suraj hatasını kapatmak için Sandiya’nın yaptığı işe yardım etmek ister. Ancak Sandiya sinirle onun yardımına gerek olmadığını söyler. Suraj iş yerine gider. Tatlıcı dükkanında Sandiya’nın gönlünü nasıl alacağını düşünürken ona bir mektup yazmak aklına gelir.

Suraj mektubu yazdıktan sonra sefer tasının içine koyar. Chotu’dan onu sadece Sandiya yengesine vermesini tembihler. Chotu Sandiya’nın yanına gidip sefer tasının içini açmasını, Suraj’ın ona bir diyeceği olduğunu söyler. Sandiya sefer tasını açtığında içinden mektup bulur. Mektubu okuduktan sonra Suraj’a cevap yazar.

Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti (17 Eylül Cuma) Santos Mektubu Bulur

Chotu haberci kuşu misali hemen Suraj’ın yanına giderken, Meenakshi de gizlice mutfakta laddo tatlısı çalar. Kimse görmeden odasına giderken Chotu ile çarpışır. Chotu elindeki sefer tasını yere düşürür. Çıkan gürültüye Santos gelir. Yerdeki sefer tasını görünce onu alıp için açar. İçinde yemek yerine mektup olduğunu görünce içini açar. Meenakshi de uzaktan mektupta yazılanları heceleyerek okur.

“Benim için denemelisin”

Yazısını heceleyerek okuyan Meenakshi’ye Santos kızar. Santos hemen meseleyi anlayıp Sandiya’nın yanına gider. Oğluna baskı yapmamasını, uluslararası yarışmaya katılmak için zorlamamasını isterken, Sandiya onun başarısı için destek olması gerektiğini söyler. Lakin Santos buna cevap vermez.

Bir bayan Meenakshi’nin bekar kız kardeşi için görücü olarak gitmek ister. Bunun içinde ilk olarak Santos’a nasıl bir kız olduğunu sorar. Chhavi hemen Sudha’nın hainliklerini bir bir anlatmak istese de araya Santos girer. Sudha’nın eğitimli bir kız olduğunu, ailesi için her şeyi gözü alabilecek gözü kara ve İngilizce bilen bir kız olduğunu açıklar. Kadın Sudha’ya görücü olarak gitmenin doğru olduğunu düşünür. Kadın oradan ayrılırken, Santos kızı Chhavi’ye evdeki meseleyi başkalarına anlatacağı için kızar. Her kızın evlenmeye hakkı olduğunu, kendisine yapılanlardan dolayı onun kısmetine engel olmayacağını söylerken, Sandiya uzaktan Santos’un bu davranışını içten içe takdir eder.

“Geçtiğimiz bölümde Santos gelini Sandiya’dan iyi bir kadın doğum uzmanı bulmasını, Meenakshi’nin bebeğini kontrol ettirmek istediğini söylemiş, Sandiya ise yengesi Ankita’nın doktorunu tavsiye etmişti”

Santos doktor randevusunu sorar. Sandiya hallettiğini söyleyince Santos, Meenakshi ile gitmesini ister. Ancak Sandiya hem ailenin büyüğü olduğu için hem de Meenakshi’nin ilk randevusu olduğu için Santos’un gitmesinin daha doğru olduğunu söyler. Santos da evde bir çok iş olduğunu, bunları yapamayacağını söylese de Sandiya elinden geleni yapacağını, Meenakshi ile gitmesi gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Meenakshi ile Santos doktora gider. Doktor Meenakshi’yi kontrol ederken Santos dışarıda bekler. Doktor bebeğin ve annenin durumunun iyi olduğunu açıklar. Lakin Meenakshi doktora evde çok çalıştığını, dinlenmeye vakit bulamadığını, kaynanasına dinlenmesi konusunda baskı yapmasını ister. Doktor Santos’u çağırır. Bebeğin ilerlemesi güzel olduğunu ama annenin zayıf düştüğünü, iyi beslenmesi gerektiğini, bol bol dinlemesini ister. Santos da kabul eder.

Sandiya evde Suraj için bir sürpriz yapacağını ama ona haber vermemelerini ister. Sandiya evdeki herkesi bu işe verir. Herke parasad (hamur işi) hazırlar. Lakin bir çok aşamadan geçtiği için herkes bir aşamayı alır. Sandiya da düğününde gelen makinelerden biri parasadı yuvarlama işi yaptığını, en zor kısmın kendisi aldığını söyler.

Herkes parasad yaparken kapı çalar. Gelen Suraj ya da Santos olduğunu düşünüp panikler. Sandiya kapıda kimin olduğunu sorar. Suraj da su almaya geldiğini söyler. Sandiya kapının aralığından Suraj’a su verir. Suraj da hala küs olup olmadıklarını sorar. Sandiya ise dükkanı boş bırakmamasını söyleyip kapıyı kapatır.

Can Yoldaşım 49 Bölüm Özeti (17 Eylül Cuma) Suraj Yemek Yarışmasına Kabul Edilir

Suraj içeride bir şeyler olduğunu hisseder ve pencereden bakmak ister. Ancak pencere çoktan kapatıldığını görünce iyice meraklanır. Yolda Santos ile Meenakshi gelirken, Santos Meenakshi için iki kilo elma satın alır.

Santos eve geldiğinde tüm gün uğraşılacak parasadların hazır olduğunu görünce şok olur. Sandiya’ya kimin yardım ettiğini merak ederken, Sandiya parasadları pişirmeye gider.

Santos gelinin tüm hamur işini yapamayacağını düşünür. Ancak Sandiya o işten anlamayan biri olarak hepsini yaptığını, Suraj’ın da yarışmaya katılabileceğini kanıtlamak ister. Ancak Santos Sandiya’nın eline bakar. Elinden hiç hamur kalmadığını, bunca hamur işini yaparken illaki hamur lekesi ya da merdane izi kalacağını söyler.

Arun hemen laf değiştirip Sandiya evin suları kesildiğinde tek başına bir çok su kovasını doldurduğunu, dışarıdan sıska dursa da içeride güçlü bir gelini olduğunu, önemli olan ona o cesareti verebilmek olduğunu söyler. Sandiya kocası Suraj’ın cesareti kırıldığını, evde ona karşı çok korumacı bir ailesi olduğunu söyleyip Santos’u kışkırtır. Santos sinirle Suraj’ın yanına gider. Onu kolunda tutup eve getirir.

Can Yoldaşım 49. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos oğlunu salona getirir. Ona yarışmaya katılmasını adeta emreder. Suraj ise ne diyeceğini bilemez. Sandiya da korkak olduğunu, cesareti kırıldığını söyleyip gaza getirir. Santos daha da öfkelenir. Suraj da yarışmaya katılacağını açıklar.

“Anne sana bir şey itiraf etmeliyim. Aslında burada gördüğün tüm parasadları hep birlikte yaptık. Aslı amacımız Suraj’ın yarışmaya katılmasını sağlamak. “

Diye açıklayınca Santos, hepsine tek tek bu oyunun içinden olup olmadıklarını, kendisine bilerek yalan söyleyip söylemediklerini sorar. Hepsi de oyunun içinde olduklarını kabul eder. Bunun üzerine Santos “Hepiniz bana yalan söylediniz” deyince Sandiya şöyle der.

“Tıpkı senin sabah Sudha’ya gelen görücüye söylediğin yalan gibi beyaz yalan söyledik. Asıl amacımız birini incitmek değil, hayırlı bir işe vesile olmak”

Diye derdini anlatır. Sandiya daha sonra parasadları yuvarladığı makineyi getirip gösterir. Santos da gelini ile alay eder. “Bir hamur işini bile yapamadın mı” der. Sonrasında gidip yarışmaya başvurmalarını ister. Sandiya Suraj’ı da alıp yarışmaya baş vurmak için evden ayrılır.

Sandiye ile Suraj internet kafeye giderler. Başvuru formunu online olarak doldurmak isteseler de Puşkar genelinde yer ağ da problem olduğunu öğrenince Sandiya ağlar. Tüm emeklerin boşa gittiğini söylerken, adamın biri konuşmaları duyar. Bilgisayarında mobil ağ olduğunu, oradan kayıt yaptırabileceklerini söyler. Sandiya Suraj’ın formunu bir kaç saniye kala göndermeyi başarır.

17 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Delhi'ye Gitmek İçin Hazırlanır

Sandiya Suraj’ın yarışmaya katılması için başvuru formunu başarı ile gönderir. Suraj buna çok sevinirken, Sandiya artık bir yarışmacı adayı olduğunu, elemeler için yarın Delhi de olması gerektiğini açıklar. Sandiya adamın verdiği bilgisayar sayesinden Suraj’ı yarışmaya kaydettiği için adama teşekkür ederken, adam da karısının da aynı yarışmaya katıldığını, ünlü bir şef olduğunu açıklar. Sandiya kocasının Puşşkar da çok ünlü bir tatlıcı olduğundan bahseder.

Sandiya ile Suraj gelir. Yarışmaya kabul edildiğini, bir sonraki gün Delhi’ye gideceklerini açıklar. Sandiya hemen Suraj’ın valizini hazırlamaya gider. Suraj bir kaç dakika sonra gelir. Onunla birlikte Delhi’de birinin yanında olmasını ister. Sandiya da Chotu ile usta çırak ilişkisi olduğunu, onunla iyi anlaştığını, onu yanında götürebileceğini söyler.

Suraj açık açık “Senin gelmeni istiyorum” deyince Sandiya “Peki tamam bey” (Ben abartıyorum) der. Biraz da naz yaparak. Suraj hemen Sandiya’nın kıyafetlerini valize koyarken, Sandiya çoktan kıyafetlerini valize koyduğunu fark edip güler.

Meenakshi doktorun sayesinde evde dinlenir. Tabi bu duruma belli bir süre sonra sıkılır. Vikram’ın yanına gidip yardım etmek istese de Santos bebeğe zarar gelecek diye onu evden dışarı göndermez. Meenakshi kendi planı, kendisine geri teptiğini fark eder.

Santos orada yiyecekleri yemekleri paketleyip Sandiya’ya getirir. Lakin Sandiya, Santos’un açık bir şekilde endişeli olduğunu görünce şaşırır.

Can Yoldaşım 49 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 50 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj yemek yarışmasına neden katılmadığını açıklar
 • Sandiya Suraj’a küser
 • Sandiya Suraj’ı cesaretlendirmek için plan yapar
 • Santos gaza gelir
 • Santos oğluna yemek yarışmasına katılması için ikna eder
 • Santos ile Meenakshi doktora gider
 • Meenakshi evdeki işlerden yırtmak için doktoru kullanır
 • Meenakshi evde yatmaktan sıkılıp dışarı çıkmak ister
 • Santos bebeğe zarar gelecek diye Meenakshi’yi dışarı çıkartmaz
 • Sandiya Suraj’ın kaydını yapar
 • Delhi’ye gitmek için hazırlanırlar

Can Yoldaşım 49 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Eylül Cuma Can Yoldaşım 49. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Eylül Can Yoldaşım 49 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 50 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 49 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 50 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ablajim ozetler Ucn tešekkur ederim neden bas tacim ozetleri yazmiyorsunuz lutfen yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu