Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 5 Bölüm Özeti (4 Ağustos Çarşamba) Düğün Günü!

Can Yoldaşım 5 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelecektir. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 5 bölüm özeti
 • 4 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 5 Bölüm Fragmanı
 • 4 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 5 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Ağustos Can Yoldaşım 5 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 5 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 6 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Güncelleme(4 Ağustos Çarşamba): Bu bölümde en önemli olan Ankur ABD’ye gidebilmek için kardeşi Sandiya’ya şantaj yapacak. Sandiya mecburen evliliği kabul etmek zorunda kalacak.

Can Yoldaşım 5 Bölüm Özeti

Bölüm Ankur’un konuşması ile başlar. Devreye çöpçatanlık yapan Krisha girer. Suraj’ın tatlı dükkanı olduğunu, Puşkar’ın en ünlü tatlıcılarından biri olduğunu söyler. Bunun üzerine Suraj devreye girer. Krishna’nın abarttığını, kardeşlerin yükünü genç zamanda omuzlarına aldığını, kendisini ve ailesine baktığını söyler.

Santos da açıkça hem eğitimli hem de ev işleri yapabilen bir gelin aradığını, kendisinin bakıma ihtiyacı olduğunu söyler. Ankur, kardeşinin eğitimli ve ev işleri yapmak yerine, hayalinde polis memuru olmak olduğunu bildiği için kardeşinin eğitimli olduğunu, ev işleri de yapabileceğini kısık sesle söyler.

Can Yoldaşım 5 Bölüm Özeti - Sandiya Gelinlik Giyer

Santos kızın resmini görmek ister. Sandiya’nın resmini görünce çok mutlu olur. Gelin görme günü ayarlamasını, müstakbel gelinini görüp konuşmak istediğini söyler. Ankur, Sandiya’ya bulduğu kısmetin eğitimsiz biri olması kafasını karıştırsa da Santos’un evinden ayrılır.

Ankur ile çöpçatan Krishna yolda yürürler. Ankur kardeşini kuyuya atamayacağını, kardeşi polis olmak istediğini ama Suraj’ın ailesi ev hanımı istediğini, ayrıca Suraj’ın eğitimsiz olduğunu söyler. Krishna kısa sürede Sandiya’ya uygun başka adayın olmadığını, zamanla istediği adaya denk geleceğini söyler.

Bu sırada Ankur’un patronu arar. Sürenin tükenmek üzere olduğunu, ABD’ye gidip gitmeyeceğini sorar. Eğer gidemeyecekse, aynı kademedeki başka çalışanlara görevi devretmesini ister. Ankur’un tek isteği ABD’ye gitmek olduğu için patronu ile görüştükten sonra hemen Krishna’ya dönüp, kardeşini ev hanımı olarak değil, polis olmak için okutacaklarsa, kardeşi ile gelin görme günü düzenleyebileceklerini söyler. Krishna da bunun üzerine Sandiya’nın eğitimi konusunda güvence verince gelin görme günü düzenlenir.

4 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Düğün Günü

Ertesi gün erkek tarafı kız tarafını görmeye gelir. Çöpçatanlık yapan Krishna masada duran başarı sertifikaları görünce onları hemen saklar. Ankita ve Ankur Sandiya’yı görücülerin karşısına çıkartmak için Santos’un yanından ayrılınca, Santos bunu hakaret kabul eder. Sonunda Sandiya görücülerin karşısına çıkar. Santos gelin adayını karşısına oturtup ona yemekle alakalı sorular sorar. Sandiya bu sorulara canı çok sıkılsa da yengesi ile abisinin ayrılmaması için Santos’a bir şey demez.

Can Yoldaşım 5. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos yemeklerin nasıl yapıldığını, hangi yemeğe ne kadar malzeme katılacağını sorar. Laikin çöpçatanlık yapan Krishna, her defasında araya girerek konuyu başka yöne çeker. Santos çok uyanık ve dikkatli biri. Açıkça şöyle der.

“Sandiya seni evlenmeye karşı baskı kuran biri var mı? Sen gerçekten evlenmek istiyor musun?”

Diye sorunca Ankur gerilir. Zira kaderinde evlenmeye kendisi zorlamıştır. Lakin Sandiya evlenmeyi kendisi istediğini söyleyince Santos çok mutlu olur. Lakin bu işten mutlu olmayan Sandiya ve Ankita’dır. Sandiya’nın onayından sonra Santos şöyle der.

“Bu saatten sonra Sandiya benim biricik gelinimdir!”

Krishna da hemen evlilik tarihini belirler. Santos evlenme gününü 6 gün sonraki tarih de netleştirirler. Santos ve ailesi oradan ayrılır. Ankita Sandiya’nın bu evliliğe nasıl evet dediğini anlayamaz. Hemen Sandiya’nın yanına gidip nedenini öğrenmeye çalışır. Sonunda Ankur’un şantaj yaptığını anlar.

Santos gelin kızı bulduğunu hemen oğlu Suraj’ın yanına gelip anlatır. Suraj, annesinin her daim arkasındadır. Santos komşulara nispet olsun diye çalgıcılara çalmasını ister. Komşulardan birisi gelip bu kutlamanın nedenini sorar. Sonrasın da oğluna eğitimli bir gelin bulduğunu söyleyince, kıskanç kadının canı sıkılır.

4 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankur, Sandiya’nın nerde olduğunu sorar. Ankita da Sandiya’nın sınava gittiğini, yakında geleceğini söyler. Santos ve ailesi de damat Suraj’ın haldi töreni yaparlar. Santos saygıyı ön plana çıkardığı için Sandiya sınava nişan kıyafeti ile gider. Arkadaşları Sandiya’yı nişan kıyafeti ile görünce onunla alay ederken, Sandiya da çocukluğundan beri polis olma hayalini ellerinden kayıp gittiğini düşünür.

Santos bu defa evlilikte sorun olmaması için her ayrıntıyı bizzat kendisi takip eder. Santos kız tarafına gelip sorun olup olmadığını sorar. Sandiya’nın nerede olduğunu merak eder. Ankur odasına hazırlandığını söyler. Santos görmek ister. Bu sırada nişan kıyafeti ile Santos dışarıdan gelince Santos şok olur. Hemen çöpçatanlık yapan kadın Sandiya’nın kendisi ile birlikte tapınağa geldiğini ve dua ettiğini söyleyince Santos gelinini över. Ankur da bunun üzerine derin bir nefes alır.

Can Yoldaşım 5. Bölüm Özeti (4 Ağustos 2021) Sandiya Nişan Kıyafeti İle Sınava Gider

Suraj, akrabalarına gidecek düğün kartlarını ayarlar. Bu sırada yanına Mohit gelir. Düğün için gerekli malzemeleri aldığını söyler. Lakin Mohit fatura miktarında oynama yapıp, kendisine para koparmak ister. Lakin Suraj alınan malın ne kadar para olduğunu bildiği için Suraj normal ücreti verince, Mohit’in hayalleri yıkılır.

Santos gelini Sandiya’ya aarti töreni yapar. Hemen gelinine hediye verir. Sandiya hediyeyi açmaz. Herkes içinde ne olduğuna bakmasını beklerken, Sandiya’nın bunu yapmaması Santos’un aklını kurcalar.

Sandiya eve gidip eşyalarını toplamaya başlar. Eşyalarını toplarken annesi ve babası ile olan anılarını hatırlayınca, gözleri yaşlarla dolar. Ertesi gün Suraj’ın evine gideceği için evdeki odalara uzun uzun bakar.

Sandiya’nın arkadaşları Sanidya’nın gelinlik giymesine yardımcı olur. Ankita, Sandiya’nın çok güzel bir gelin olduğunu söyler. Santos’un evinde ise Meenakshi, Sandiya gelmeden gözden düştüğünü düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 5 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 6 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Ankur Santos ile konuşur
 • Damadın eğitimsiz olduğunu anlayınca vaz geçmek ister
 • Ankur’un patronu ABD’ye gidip girmeyeceğini sorar
 • Ankur bunun üzerine eğitimsiz Suraj ile kardeşini evlendirmeye karar verir
 • Santos gelinini görmeye gelir
 • Santos gelinine yemek yapma konusunda sorular sorar

Can Yoldaşım 5 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 5. Bölüm özeti verdiğimiz dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Ağustos Can Yoldaşım 5 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 6 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 5 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 5 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 6 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Eskiden özetleri 20 bölüm önceden gidersiniz şimdi öyle değil, sizden okumak daha iyiydi ama şimdi öyle olmuyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu