Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti (18 Eylül Cumartesi) Suraj İlk 10 Arasında!

Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 50 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 50 bölüm özeti
 • 18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 50 Bölüm Fragmanı
 • 18 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Eylül Pazar Can Yoldaşım 51 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Eylül Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya ile Suraj yemek yarışmasına gider. Suraj ilk 10 arasına girecek” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Eylül Pazar Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj evden Delhi’ye gitmek üzere ayrılırken, Meraklı komşu Daisa Santos’a nereye gittiklerini sorar. Santos oğlunun yarışmayı kaybetmesi halinde rezil olmasını engellemek için Sandiya’nın arkabasının düğünü Delhi’de olacağını, düğüne gittiklerini söyler.

Santos eve gider. Evdeki herkese Sandiya ile Suraj’ın yarışmaya gittiğini kimseye söylememesini, sonucu bilmedikleri için Suraj’ın kaybetmesi halinde en çok etkilenen kişi olacağı için komşular bu konu hakkında konuşmalarını engellemenin ne önemli noktası başta hiç bir şey söylmemek olduğunu açıkladıktan sonra Santos lafçı gelini Meenaskhi’nin yanına gidip “Kesinlikle meseleyi kimseye söyleme” der.

Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti (18 Eylül Cumartesi) Suraj Adama Para Verir

Suraj Delhi’nin büyüklüğü karşısında kaybolacakları konusunda endişe ederken, etkinlik sorumlusu tren istasyonunda Suraj’ın adını yazan panoyu görür görmez hemen yanına giderler. Etkinlik sorumlusu onları gidecekleri yer ulaştırır.

Yarışmanın ilk elemesi başlar. 60 kişi arasına 0 kişi elemeleri geçeceği için Suraj oldukça panik olur. Sandiya hemen onun yanına gidip dükkanında tatlı sattığını düşünmesini, dükkanına gelen müşterilerin yüzündeki gülümsemeyi hatırlamasını söyler.

Suraj elinden gelnin en iyisini yapacağını söyler. Yarışmanın süresi başlar. Yarışmacılar kendilerine verilen 500 Rupi ücreti alır almaz yarışmanın yanında ki pazara gidip yapacağı yemeğe uygun alış veriş yapmaya başlar. Sandiya, Suraj’ı uzaktan izleyip heyecanlanırken, Suraj rakiplerine kıyasla çok yavaş hareket edip, düşünerk malzeme alması Sandiya’nın gerilmesine neden olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj pazar yerinde alış veriş yaparken, adamın biri Suraj’dan yardım ister. Suraj ise onu görmezden gelip alacağı sebzeleri seçmeye çalışır. Lakin adam annesinin çok hasta olduğunu, ona yardım etmesi konusunda ısrar eder. Bunun üzerine Suraj adama yardım eder. Hastaneye götürür.

Taksici 350 Rupi ücret ister. Adam parası olmadığını söyleyince, Suraj yarışmada verilen 500 Rupi’den 350 Rupisini taksiciye verir. Geriye sadece 150 rupisi kalan Suraj yeniden pazara dönse de kendi sepetindeki malzemeler 380 rupi olduğunu söyleyince Suraj, oradan aldığı malzemeleri bırakıp başka ucuz malzemeler almaya gider.

Suraj’ın rakipleri ellerinde ikişer poşetle yemek yapılacak alana gelirken, Suraj’ın gelmediğini gören Sandiya paniklemeye başlar. Suraj rakiplerinden çok sonra yemek yapma alanına gelir. Elinde sadece ufak bir poşet olduğunu gören Sandiya, bir şeylerin ters gittiğini anlar.

Can Yoldaşım 50 Bölüm Özeti (18 Eylül Cumartesi) Suraj İlk 10 Arasında

Suraj gelir gelmez yemeklerini yapmaya başlar. Görevliler her geçen sürede sık sık duyuru yaparlar. Sonunda sürenin bittiğini, herkes yemek yapmayı durdurmasını ister.

Jüriler tek tek masaları gezip lezzetler bakarken, Suraj’ın sadece üç yemek yapabildiğini gören jüri üyeleri rakiplerinin en az 8 çeşit yemek yaparken neden 500 Rupi’ye üç çeşit yemek yaptığını sorar. Ancak Suraj cevap vermez. Jüri üyelerinden birisi Suraj’ın neden üç yemek yatığını bildiğini söyler. Pazar yerinde hasta bir kadına yardım ettiğini ve parasının büyük bir kısmını yardım için kullandığını söyleyince Suraj da şöyle der.

“Bir kişinin hayatını kurtarmak, yarışmayı kazanmaktan daha önemli”

Deyip yarışmayı ikinci plana atar. Görevliler Suraj’un üç çeşit yemeğinin tadına bakarken, Suraj da içinden “Kesin elendim” diye geçirir.

Can Yoldaşım 50. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Puskar da Santos ve ailesi salonda oturur. Suraj da yarışmacının sonunu beklemeye koyulur. Meenakshi laf etmek için dışarı çıkmak için yalan söyler. Tapınağa gitmek istediğini, bu bebeği için iyi olacağını söyler. Santos gidebileceğini, poja tepsisini hazırlamasını ister. Meenakshi “evden kurtuldum” derken kendisi ile birlikte Santos’un geleceğini duyunca şok olur.

Yarışmdaki jüri üyeleri kazanan 10 yarışmacıdan 9’unu açıklar. Geriye sadece bir yarışmacı kalmıştır. Suraj bu 9 yarışmacının arasında yer alamayınca umudunu kaybetmeye başlarken, Sandiya da dua etmeye başlar.

18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Kazananlar Arasında

Jüri üyesi son yarışmacının adı “Suraj Rathi” deyince Sandiya havalara uçarken, Suraj bir üst tura yüklediğine kendisi bile inanamaz.

Suraj’ın şaşkınlığını fark eden jüri üyesi, az malzeme ile çok lezzetli yemekler yaptığını, bu onun başarısı olduğunu söyler.

Bir sonraki turun 3 saat sonra olduğu açıklayınca Sandiya Delhi’yi gezmek istese de Suraj ilk defa böylesi önemli bir yarışma da ilk 10 arasında girmeyi başarması onun şoka girmesine yetti de arttı. Sandiya onu bu şoktan bir an evvel çıkarması gerektiğini çok iyi biliyor.

Santos ile Meenakshi tapına gider. Meenaskhi en azında tapınak da laf etmek istese de başında gardiyan gibi duran Santos nedeniyle umduğunu tapınak da bulamaz.

Suraj ile Sandiya Delhi’nin önemli güzelliklerini gezer. Sandiya babası ile geldiği yerleri bir rehber edası ile Suraj’a anlatır.

Can Yoldaşım 50 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 51 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Sandiya Delhi’ye gelir
 • Suraj yarışmanın kurallarını öğrenir
 • Tüm yarışmacılar yapacağı yemek için pazara gider
 • Suraj pazar yerinde hasta kadına yardım eder
 • Bütçesinden 350 Rupi taksi parası verir
 • Suraj rakiplerine kıyaslasadece3 çeşit yemek yapar
 • Jüri üyeleri ilk 10 kişi arasında Suraj’ı seçer

Can Yoldaşım 50 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 50. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Eylül Can Yoldaşım 50 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 51 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 50 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 51 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu