Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti (19 Eylül Pazar) Meenakshi Pasaportu Çalar!

Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Eylül Pazar Can Yoldaşım 51 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 51 bölüm özeti
 • 19 Eylül Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 51 Bölüm Fragmanı
 • 19 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 52 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Eylül Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ile Sandiya, Singapur da birlikte vakit geçirmesini istemediği için Sandiya’nın pasaportunu çalmak ister” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj Delhi sokaklarında gezerken, Suraj ona ne kadar çok şey bildiğini, nereden bildiğini sorar. Sandiya da tam meseleyi Polis olma hayallerine getireceği sırada vaz geçip yeri olmadığını, bu anı ölümsüzleştirmek adın resim çektirmeleri gerektiğini söyler.

Sandiya oradan geçen birisinden yardım ister. Tam resim çekileceği sırada polis kıyafetli bir adam gelir. Resim çektirmenin yasak olduğunu, para cezası keseceğini söyler. Sandiya polis kıyafetli adamı iyice süzdükten sonra, ondan kimlik göstermesini ister.

Adam polis olduğunu, kimlik göstermeyeceğini söyleyince Sandiya ona polis olmadığını söyler. Adam kaçmaya çalışır. Sandiya adamı yakalar. Hemen gerçek polis gelip adamı tutuklar. Gerçek polis sahte polisi nasıl bildiği sorar. Ailesine kesin bir polis olduğunu söyler. Sandiya bir şey diyemez. Birlikte yeniden yarışma alanına dönerler.

Yarışmanın ikinci ayağı yapılır. Sunucu istedikleri yemeği yapacağını, yapılan yemekleri turistlere satacaklarını, en çok para kazanan yarışmacı turu geçeceğini söyler. Sandiya ile Suraj kısa bir konuşma yaparlar. Suraj ona ne pişireceği konusunda bilgi verir.

Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti (19 Eylül Pazar) Suraj Kazandığını Söyler

Belirlenen süre bitiminde içeri turistler gelir. Her bir turist farklı tabaklardaki lezzetlere para verir. Lakin Suraj’ın yaptığı yemeği yemeğe henüz kimsenin gelmemesi, Suraj’ı endişelendirir.

Bu arada Chatturi ömür boyu bekar kalmaktan korkar. Kendi kendine dua ederken astığı çamaşırlardan biri orada yürüyen yakışıklı gencin kafasına düşer. Chatturi hemen aşağıya inip adamı kurtarmak isterken birlikte düşerler. Sonra Chatturi hemen kıyafeti adamın üzerinden alıp, uzaklaşmak isterken adam onun Chatturi olup olmadığını sorar. Chatturi de duaları kabul olduğunu düşünüp sevinirken, köyden gönderdiklerini, Puşkar da iş bulmasına yarım edebileceği söylendiğini dile getirir. Chatturi onu eve getirir.

Suraj yemeklerin satılmadığını görünce yarışmadaki ümitleri tükenmeye başlar. Bu sırada küçük bir Suraj’un yaptığı atıştırmalıklardan ister. Çocuk çok beğenince oradaki başka turistlerde tadında bakmaya başlar. Sonunda Suraj yaptığı atıştırmalıkların %90’ını satar.

Süre sonunda sunucu en çok satan ürünleri ve en çok para kazanan yarışmacının Suraj olduğunu açıklayınca, Suraj gözlerine inanamaz. Sandiya hemen Suraj’ı tebrik eder. Onun yaptığı atıştırmalıkların tadına bakar.

Chatturi’nin köyünden gelen Rajkumar Vikram’ın mağazasında ki sarileri teslim edip eve gelir. Chatturi Rajkumar’ın kendi köyünden olduğunu, yatacak yeri olmadığını, evde kalmasını rica eder. Bu arada Sandiya Suraj’ın Singapur’a giden isim olduğunu eve haber verir. Santos hemen orada bulunan herkese tatlı ikram eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos gelinine Suraj’ın yarışmada seçilen isim olup olmadığını evdeki kimsenin bilmediğini zannetmesini, eve geldiğinden Suraj’a sürpriz yapacaklarını haber verir. Sandiya da plana dahil olur. Sandiya 10 gün sonra tekrar Singapur’a gideceklerini ayrıca söyler.

Santos evdeki herkese rol yapmalarını, Suraj’ın kazandığını bilmiyor gibi davranmasını söyler. Bu arada Chatturi’nin köylüsü Rajkumar’ı da evinde belli bir süre misafir edeceğini söyler. Bu habere Chatturi çok sevinir.

Sandiya Santos’u telefonla aradığını ancak bir türlü konuşamadığını, hatlarda sorun olduğunu Suraj’a söyler. Suraj da bunun üzerine “bir de ben deneyim” dese de Sandiya araya girer ve eve gittiklerini, orada söyleyebileceklerini dile getirince, Suraj da vaz geçer.

Suraj ile Sandiya eve gelir. Suraj oradaki herkese yarışma hakkında konuşmak ister. Ancak herkesin bir işi olduğunu söyleyip yanından ayrılmasına Suraj’ın canı sıkılır. Sonunda Santos bu şakayı sonlandırır ve oğlunu tebrik eder.

Can Yoldaşım 51 Bölüm Özeti (19 Eylül Pazar) Meenakshi Pasaportu Çalar

Sandiya 10 gün sonraki müsabaka Singapur da olacağını, yanında aile üyelerinden üç kişinin gelebileceğini söyler. Chhavi ile Mohit “Ben ben” derken Meenakshi bile araya girip onun oraya gelmesi gerektiğini söyler. Sonunda Santos, Sandiya’nın İngilizce bildiği için Suraj’ın yanında gideceğini, onunla beraber, kendisinin ve kocası Arun’un geleceğini açıklar.

Sandiya Singapur’a gidecekleri için oraya pasaport ile alındığı için Sandiya pasaport işlerini halleder. Arun pasaportları görünce arkadaşına hava atmak için Sandiya’dan alır. Daha sonra Arun pasaportları Sandiya’ya verir. Sandiya da Chhavi’ye dolabın anahtarı ile birlikte teslim eder.

Meenakshi kendisi gidemiyorsa Sandiya’yı da göndermemek için bir plan yapar. Chhavi dolaba pasaportları koyar. Meenakshi Chhavi’nin telefonu çaldığını söyleyip onun dikkatini dağıtır. Sonra gizlice gidip pasaportunu çalar.

Can Yoldaşım 51. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Meenakhi evdeki eski kitapları eskiciye satmaya çalışan Santops’u görür. Gidip yardım etmeye çalışır. Santos da eski defterleri sari dükkanında satmayı düşünüp düşünmediğini sorar. Meenakhi de tamamen yardım için geldiğini söyler. Santos eski kitapları toplamada ve eskiciye satma görevini Meenaskhi’ye verir. Meenaskhi, Sandiya’nın pasaportu zannettiği pasaportu eski kitapların arasına koyar. Adam kitapları alıp oradan gidince, Meenakshi “artık Sandiya gidemez” der.

Suraj Singapur’a gittiğinde tatlıcı dükkanı boş kalmasın diye Chatturi’nin köylüsü Rajkumar’a işi öğretmeyi teklif eder. Bu habere Chatturi çok sevinir. Bu arada Santos da tüm komşularını evine çağırır. Oğlu Suraj’un başarıları ile övünürken Daisa kıskançlığında adeta çatlar.

Santos 10 gün sonra gelini ve kocası ile birlikte Suraj’ın başarısını bizzat Singapur da göreceğini söyleyip havasını atar.

Daisa, Santos’u kızdıracak bir şey bulmaya çalışır. Singapur da herkesin İngilizce konuştuğunu ama Suraj’ın İngilizce bilmediğini, her şeyi eşinden istemek zorunda kalacağını söylerken, Suraj Daisa’ya İngilizce cevap verir. Daisa şok olur. Sandiya’nın öğrettiğini söyler. Santo da oğlu ile gurur duyduğunu, öğrenmenin yaşı olmadığını söyler.

19 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj, Arun, Santos Uçağa Biner

Meenaskhi komşularının yanında Snatos’un onu da birlikte Singapur’a göndermesi için baskı yapsa da Santos lafları geçiştirir. Sandiya akşam her şeyi hazırlar. Ertesi gün herkes gitmek için hazırlanırken, evde 4 pasaport yerine 3 pasaportun olduğunu gören aile üyeleri şok olur.

Santos bir kişinin eksik pasaportu olduğunu anlayınca evde pasaportu aramaya başlar. Lakin kimse bulamaz. Santos Chhavi’yi suçlarken, Chhavi de babası Arun’un eksik pasaport getirdiğini söyler. Lakin Arun kesinlikle 4 adet pasaport getirdiğini söyler.

Santos kimin pasaportu eksik diye Sandiya’ya sorar. Sandiya tek tek kontol ettikten sonra Santos’un eksik olduğunu söyleyince Meenakshi şok olur. sonra Chhavi’nin odasına pasaportu çakarken acele ile elinden düşürdüğünü ve kontrol etmeden aldığını, alırken Sandiya değil, Santos’un aldığını fark etmediğini o an anlar.

Satos derin bir oh çektikten sonra Suraj ile Sandiya’nın yarışmaya gidebileceğini söyler. Suraj annesi Santos olmadan asla gitmeyeceğini söyler. Lakin Arun ve Santos onları gitmeye ikna eder.

Meenakshi, Santos’un evde kalması işine yaramadığını, hatta Suraj ile Sandiya adeta balayına gider gibi gittiklerini hissedince hemen kitapları sattığı adama gidip sattığı kitapları ister. Sonunda Meenakshi kitapların arasında pasaportu bulur. Suraj ile Sandiya gitmeden durdurur. Santos’un pasaportunu getirir. Santos nereden bulduğunu sorar. Meenakshi de kendisini ele vermeyecek bir şekilde hikaye uydurur. Sonunda Sandiya, Arun, Santos ve Suraj yarışmanın olacağı yere gitmek için evden çıkarlar.

Suraj, Sandiya, Santos ve Arun uçağa binerler. Arun uçağa ilk defa bindiği için panik olur.

Can Yoldaşım 51 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 52 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ilk elemelerden geçer
 • Suraj Singapur elemelerine katılmaya hak kazanır
 • Santos bu haberi duyunca çok mutlu olur
 • Santos evde Suraj’a sürpriz yapar
 • Chatturi’nin köylüsü Rajkumar gelir
 • Sandiya, Suraj’ın Singapur mücadelesinde üç kişi gelebileceğini açıklar
 • Santos, Arun, Sandiya ve Suraj’ın gideceğini açıklar
 • Meenakshi Sandiya’nın pasaportunu çalmak ister
 • Meenakshi yanlışlıkla başkasının pasaportunu çalar

Can Yoldaşım 51 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Eylül Pazar Can Yoldaşım 51. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Eylül Can Yoldaşım 51 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 52 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 51 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 52 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. genel toplamında 315 bölüm süren bir dizidir
  ve bu dizinin devam ı çekilmiştir kanal 7
  Tu Sooraj, Main Saanjh Piyaji .. dizinin adı sooraj ve sandiya nın kızları başrolde bu dizide verilmeli devam dizi sonuçta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu