Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti (20 Eylül Pazartesi) Suraj’ın Zor Anları!

Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 52 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 52 bölüm özeti
 • 20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 52 Bölüm Fragmanı
 • 20 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Eylül Salı Can Yoldaşım 53 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Eylül Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ikinci eleme turunu 18 ayrı lezzetin adını yazamadığı için ilk beş arasına giremez” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Eylül Salı Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti

Bölüm Rathi ailesi (Suraj, Sandiya, Santos ve Arun) uçağın içine girmesi ile başlar. Arun korkudan ne yapacağını bilemez. Uçak hızlanıp havalandığında, Suraj’un yüzü bembeyaz olur.

Sandiya Suraj’ın korkmamasını söyleyeceğini sırada Arun’un panik içindeki sesleri uçağı inletir. Suraj kendi korkusunu bir kenara bırakıp, babasını sakinleştirmeye çalışır.

Arun o kadar çok korkar ki hostes gelip ona oksijen maskesi verir. Santos eşine iyi olup olmadığını sorar. Sonunda Arun daha iyi olduğunu söylerken, Santos eşine uçakta kargaşa çıkardığı için sinir olur.

Uçak Singapur’a iner. Hostes oksijen maskesini alırken onun çalışmadığını, heyecanını yenmesi için verdiğini söyleyince, Arun bir şok daha yaşar. Santos da “Benim herif de amma korkak” gibilerinden konuşur.

Chattıuti’nin köylüsü Rajkumar şimdilik kalacak yeri olmadığı için eşyaların bir kısmını Rathi evine getirir. Meenakshi televizyonu görünce, Suraj’un müsabakasını izleyebilecekleri için sevinir.

Meenakshi doktorun söylediklerini Santos’un yokluğunda çok daha iyi kullanmayı düşünür. Chhavi acıktığını, yengesinden yemek yapmasını ister. Ancak Meenakshi yalandan başı dönme numarası yapar. Sonrasında halsiz olduğunu, gidip yemekleri kendi yapmasını isterken Chatturi, Meenakshi’nin ne yapmak istediğini anlar.

Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti (20 Eylül Pazartesi) Suraj Jelebileri Yakar

Sandiya ile Santos Singapur da ki havaalanında bulunan lavaboya giderler. Orada bulunan lavaboda ki teknolojik eşyalar Santos’u şok eder. Orada bulunan bir bayanın açık giyindiğini görünce gelinin ikaz eder.

“Gelin gelin bak burada bir kaç gün kalacağız. Sakın alışıp da bunun gibi açık giyineyim deme!”

Diye ikaz eder. Sandiya lavabonun dışarısında bekleyeceğini söyleyip dışarı çıkar. Santos lavabonun kilidini daha önce hiç kullanmadığı için kapıyı kapatamaz. Uzun süre kapıyı kapatmaya çalışsa da başaramaz. Sinirlenip dışarı çıkar. Bu sırada başka bir yabancı kadın, Santos’un tuvaleti pis bıraktığını düşünüp Santos’a İngilizce olarak kızıp tuvaleti temizlemesini ister.

Santos İngilizce bilmediği için aval aval bakar. Santos’un sesini duyan Snadiya içeri geldiğinde, kadın Hintlilerin pis olduğunu, kendi tuvaletini bile temizlemediğini söyler. Sandiya durumu ele alır. Santos’un böyle bir şey yapmayacağını, Hintlileri de hiç tanımadığını söylerken kadının çocuğu gelip tuvaleti pis bırakanın kendisi olduğunu söyleyince kadın morarıp kalır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kadın hatasını anlar. Sandiya da kadına Hintliler hakkında hiç bir şey bilmeyerek ön yardı ile insanları suçlamamasını söyler.

Sandiya ve beraberindekiler otele giderler. Otelin büyüklüğü karşısında Santos ve Arun şaşırıp kalır. Otelin girişinde yarışmacıları özel karşılama töreni yapılır. Suraj, Sandiya’nın yardımı ile otel görevlilerine İngilizce konuşup, onların sorularına cevap verir.

otel müdürü daha sonra Suraj’ın odasını göstereceğini düşünüp kendisini takip etmesini, bir saat sonra görüşeceklerini söyler. Suraj İngilizce anlamadığı için otel müdürünü takip etmediği gibi iyi geceler diyerek büyük bir pot kırar. Sandiya hemen durumu ele alıp idare eder.

Santıos ve Arun odaların hem büyüklüğü, hem de teknolojik aletlerde dolu olmasının yanında rahatı ve konforu karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler. Arun balkonda dışarı bakıp, Sangapur’u adeta ayaklarının altında gördüğünü söyler.

Can Yoldaşım 52 Bölüm Özeti (20 Eylül Pazartesi) Suraj'ın Zor Anları

Uluslararası yemek yarışmanda jüri üyesi kuralları ve nasıl yemek yapmaları konusunda yarışmacılara brifing verir. İstedikleri yemeği belirlenen süre içerisinden yapmaları söylenir.

Suraj yemek yapmak için yarışmacıların yanına gitmeden önce Santos ona en iyi yaptığı işi yapmasını, ona Jelebi yapmasını tavsiye eder. Suraj ocağın Hindistan da olduğu gibi yanmadığını, kibritin de olmadığını fark edince, oradaki birinden yardım ister. Sonunda Suraj ocağın altını yakar. Lakin ocağın sıcaklık dereceği çok fazladır. Suraj sıcaklık derecesi daha az olması gerektiğini bilse de onu ayarlayamaz.

Suraj ocakta ateş olmadan çalışmasını ve sıcaklığını bir türlü ayarlamaya bir çok zaman harcar. Suraj yağın sıcaklığını zaman zaman tavayı ocaktan kaldırarak ayarlamaya çalışır.

Süre biter. Jüri üyeleri yarışmacıların yaptığı yemekleri tek tek tadım yaparken sıra Suraj’a gelir. Suraj’ın jelebisini yerken jüri üyesi oldukça şaşırır. Suraj da “Kesin iyi olmadı” diye içinden geçirir.

Suraj yanmış jelebinin ilk turu geçemeyeceğini çok iyi bilir. Jüri üyesi bunun nasıl olduğunu sorar. Suraj da ocak da sorun olduğunu anlatır. Başka birisi Hint jelebisini yaptığını söyler. Jüri üyesi onun jelebisini tadımlar ve çok beğenir. Rathi ailesi TV de Suraj’ın yanmış jelebisini görünce şok olur. Bunu onun yaptığına inanmaz.

Öğle arasında Santos ile ailesi yemek yemeğe gider. Santos et yemeklerini görünce, sebze yemekleri olup olmadığını sorgular. Zira yaşantılarına ve dini inanışlarına göre et yemekleri yemediği için sinir olur. Sandiya onlara sebze yemeği getirir.

Suraj en iyi yaptığı jelebiyi bile yapamadığı için içten içe kendisini yer bitirir. Sandiya bunu fark edip ona bir mektup yazar. Bir bayana mektubu Suraj’a vermesini ister. Suraj mektubu açıkca daha önce yanı kelimelerle Sandiya’ya yazdığı mektubu görür. Mektup içinden şöyle yazmaktadır.

“Şu ana kadar %10 sorunla karşılaştın ve başarısız oldun. Lakin geriye %90 sorun var. Bunlar çözmek ve hala başarılı olmak senin elinde!”

Yazılan nota bakınca Suraj, hemen benzer ifadeleri Sandiya’ya yazdığını hatırlayıp, yüzünde ki düşüneli ifade yerini gülümseme alır.

Can Yoldaşım 52. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj yazıları okuyunca yüzündeki gülümseme uzun bir süre devam eder. Sonrasında mektubu getiren kadın eşinin onu çok sevdiğini ve yarışmadaki en iyi çift olduklarını söyler. Lakin Suraj İngilizce bilmediği için kadına aval aval bakar. Ancak Sandiya kadının her dediğini anlar.

Meenaskhi Suraj yokken dükkanında sari alanların bedava tatlı alacağını söyler. Lakin bundan Raj Kumar’ın haberi olmaz. Raj Kumar bunu anlayınca sinirlenir.

Yarışmanın ikinci turu başlar. İkinci turda yarışmacılar çorba içerisinde var olan 18 ayrı baharatın adını söylemesi gerekir. Sandiya buna karşı çıkar. Suraj’ın tercüman alması gerektiğini söyler. Görevliler yarışma kurallarına aykırı olduğunu söyler.

20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Singapur da Gezer

Sandiya yarışmanın kurallarını okuduğunu, tercüman hükümleri bulunduğunu, kendisi olmasa da başka birini tercüman olarak atamasını ister. Sonunda görevliler tercüman olarak Sandiya’yı kabul ederler. Suraj 18 ayrı lezzetini bulmada çok zorlanır. Görevliler Suraj’ın önündeki kağıdı alır.

Vikram sari satışların bir anda arttığını görünce şok olsa da sonunda gerçeği anlar. Meenakshi herkese bedava tatlı kampanyası yaptığını fark edince ona kızar. Meenakshi de Santos’un ona kızmayacağını, hem tatlı satışları arttığını hem de sari satışları arttığını söyleyip, Vikramı’ı ikna eder.

Jüri üyeleri kararını verir. Yarı finale 5 yarışmacı seçilir. İlk dört yarışmacının adı açıklanır. Bunlar arasında Suraj yoktur. Son yarışmacının ismi açıklanacağı sırada Rathi ailesi oldukça heyecanlanır.

Beşinci yarışmacı da Srilanka’dan katılan yarışmacının adının açıklanması ile Suraj ve Rathi ailesi yıkılır. Bu Suraj’ın yarışmayı kesin olmasa da kaybettiği anlamına gelir. Zira bir sonraki gün şans şansı olacak. Görevli jüri üyesi geriye kalan beş yarışmacının aşçı şapkasını ve önlüğünü çıkartmalarını ister. Suraj’ın şapkasını ve önlüğünü bir görevli çıkartırken, Suraj yarışmaya katıldığı ilk günden bu zaman kadar yaşadıklarını düşünür.

Suraj 18 çeşit malzemeden sadece 14 adedini doğru yazabilmiştir. Rathi ailesi Suraj’ın moralini düzeltmek için Singapur da gezer. Arun, Suraj’ın morali yerine gelsin diye sokak da şarkı bile söyler.

Can Yoldaşım 52 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 53 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ilk eleme turunda jelebi yapar
 • Suraj elektrikli ocağı kullanamaz
 • Suraj jelebilerini yakar
 • Suraj 18 çeşit baharatın ismini yazamaz
 • Suraj ilk beş arasına giremez
 • Meenakshi sari satmak için tatlıları bedava vermeye başlar
 • Vikram Meenakshi’in unu yaptığını öğrenince ona kızar

Can Yoldaşım 52 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 52. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Eylül Can Yoldaşım 52 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 53 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 52 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 53 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu