Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti (21 Eylül Salı) Suraj Felç Geçirir!

Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Eylül Salı Can Yoldaşım 53 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 53 bölüm özeti
 • 21 Eylül Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 53 Bölüm Fragmanı
 • 21 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 54 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Eylül Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj elem turunu rakibinin verdiği oyla geçer. Suraj rakibinin söylediği alaycı tavırlar ve sonrasında yaşananlardan dolayı bir eli felç geçirir” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Eylül Salı Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj, Sandiya, Santos ve Arun’un Singapur sokaklarında gezmesi ile başlar. Arun çevresinde gördüğü her şeye yabancı olduğu için dikkatle izler. Sandiya, Singapur tarihinden önemli bir yeri olan “Cavaharlal Nehru” heykelin yanına gider. Sandiya onun neler yaptığına dair kısaca bilgi verdikten sonra onun heykelinin yanın da tüm aile resim çekitirir. Arun ile Santos ayrı gezeceklerini söyler.

Santos kıyafetlere bakarken, Arun birden başka bir yöne gider. Santos kaybolduğunu düşünüp panik olur. Sonrasında Arun yanına gelince rahat bir nefes alır.

Sandiya Suraj’ın önündeki son müsabakasında karşılaşacağı baharatların bir listesini alıp, alış veriş yapar. Suraj baharatların ve malzemelerin çokluğunu görünce bir günde öğrenemeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti (21 Eylül Salı) Raj Kumar'ın Kimliği Ortaya Çıkar

Diğer yandan Meenakshi de Chatturi’nin köylüsü olarak gelen Rajkumar’ın pasaportunda başka bir isim yazdığını öğrenince bu durumu Vikram ile paylaşır.

Suraj ile Vikram adeta gizli göreve çıkar. Raj Kumar telefonda Raviu’nun oğlu olmasına rağmen burada yaşamak istemediğinden bahseden bir telefon görüşmesi yapar. Sonrasında dışarı çıktığında, cüzdanını yere düşürür. Vikram ile Meenakshi cüzdanında ki paraları görünce şok olur. Vikram onu polise şikayet etmekle tehdit eder.

“Babam iş adamı ve bir restorandı var. Buraya Suraj’dan yemek öğrenmek için geldim. Bu sebeple adımı değiştirmek zorunda kaldım. Hepsi bu.”

Sandiya, Suraj’ın önündeki mücadele çok önemli olduğu için bir restorana gidip baharatlar ve yemekler hakkında oradaki şeften yardım alır. Elektrikli ocağın derecesinin nasıl düşürüldüğünü de detaylı olarak anlatır. Suraj bir anda bu kadar bilgiyi aklında tutamamaktan yakınırken, Sandiya hepsini halledeceğini, sadece kendisine güvenmesi yeterli olduğunu söyler.

Suraj müsabaka öncesinde İtalyan yemekleri konusunda eğitim alır. Farklı lezzetler yaparak Sandiya’nın beğenisine sunar. Sandiya yemekleri çok beğenir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vikram çok zengin olan ve restoranlar zinciri olan Raj Kumar’ın gerçek şirketi ile sözleşme imzalar. Vikram daha sonra Raj Kumar’ın gereçten zengin olduğuna inanır.

Bir adam yarışma öncesinden Santos’a gül verir. Santos ise adama “Defol buradan” dese de adam Hintçe bilmediği için anlamaz.

Son tur başlar. Bu turda iki kişi elenip üç kişi bir üst tura, beş kişinin arasına seçilecek. Jüri üyesi tatları eksik olan yemeklerin tadını yerine getirecek baharatlar atılması gereken bir tur olduğunu, herkese farklı yemekleri verilir. Suraj’a İtalyan yemeği denk gelir. Suraj yemeği kokladıktan sona ona baharatlar eklemeye başlar. Süre biter ve artık her şey müşterinin tepkisine bağlıdır.

Suraj yemeğini yaparken sırası gelen müşteriye tabağını sunar. Bir bayan tabağını müşteriye götürdüğünde müşteri, yarışmacı bayana fırça attığını görünce Suraj’ın motivasyonu düşer. Suraj yemeğini istediği gibi lezzetli yapamaz. Sıra Suraj’a gelir.

Can Yoldaşım 53 Bölüm Özeti (21 Eylül Salı) Suraj Felç Geçirir

Suraj yemeğini alıp müşteriye götürür. Müşteri yemeği tadınca “Bu ne?” diye bağırır. Yemeğin berbat ötesi olduğunu söyledikten sonra Suraj’a yemeğini tatmasını ister. Müşteri o kadar sinirlenir ki restoranı terk eder.

Suraj beş kişi arasında seçilen olabilmek için diğer yarışmacılardan da oy alması gerekir. Suraj’a eşit oy çıkınca son bir kişinin oyu belirleyici olur. Bu kişi Suraj’ın Puşkar da formu doldurmasına yardım eden kişinin eşidir. Aynı zamanda bu kadın Santos ile lavaboda tartışan kişidir. Bundan dolayı Santos kesinlikle başkasına oy verdiğin, Suraj’ı bilerek elediğini içinden geçirir.

Can Yoldaşım 53. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos ile kavga eden yarışmacı Mathi,oyunu Suraj’dan yana kullanır. Zira onu bir sonraki turda kolayca eleyebileceğini düşür.

Suraj’ın bir sonraki tura katılma hakkı kazanırken, 10 yarışmacıdan ikisi kesin olarak elenir. Suraj artık son 8 yarışmacının arasına girer.

Bayan Mathi ile kocası Suraj’ın kolay rakip olduğunu, bir sonraki turda elemek için çerez niyetinde ona oy verdiğini söyler. Suraj buna sinirlenip görevliye bir sonraki tura katılmak istemediğini söylemeye çalışsa da İngilizce bilmediği için derdini anlatamaz.

Suraj’ın bir sonraki tura çıkmasını Rathi ailesi kutlar. Suraj bugün bir şey öğrenmek istemediğini söylerken, Sandiya da bugün eğleneceklerini, yeni bir şey öğrenmeyeceklerini söyler.

Arun, yılar sonra bir çift olarak gezdiklerini söyleyip romantik anlar yaşamak istese de Santos kocasına kızar. Suraj’ın aklı fikri yaptığı hatalar ve Mathi’nin söylediği hakaretlerdir. Sandiya herkese çay getirir. Suraj çayı almak isterken parmaklarını hareket ettiremez. Çay dökülür. Herkes şok olur. Suraj’ın eli felç geçirir.,

21 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'yı Kurtarır

Hemen Suraj’ı doktora götürüler. Doktor Suraj’ı muayene ettikten sonra Suraj’ın yoğun stres altında olduğunu, ona rahatlaması için ilaç vereceğini ama kafasında ki düşünceleri aşması gerektiğini, zira vereceği ilaç bunun tedavisi olmadığını, asıl tedavi kafasında olumsuz düşünceleri bitirmek olduğunu söyler. Sandiya İngilizce konuşan doktorun bu sözlerini duyar. Santos doktorun ne dediğini sorunca, Sandiya doktorun Suraj hakkında yakında iyi olacağını söylediğini açıklar.

Meenakshi zengin olan ve iş adamın oğlu olan Raj Kumar ile kendi kardeşi Sudha ile evlendirmeyi düşünür. Zira Sudha’nın engin olması, Meenakshi için de zenginlik anlamına geldiğini düşünür.

Alış veriş merkezinizde Rathi ailesi gezerken, Santos’un aklında doktorun İngilizce söyledikleri vardır. Lakin ne dediğini anlamadığı için Sandiya’nın bir şeyler sakladığını düşünür. Bunun için Sandiya ile konuşmayı düşünür.

Meenahskhi de Sudha ile Raj Kumar’ın birbirlerini görebilmeleri için Vikram’ı ikna eder. Ev işlerine hamile hali ile yetişemediğini, kardeşinin yardıma gelmesine izin vermesini ister. Vikram da izin verince Meenakshi planını uygulamaya koyar.

Santos, Suraj’ın durumunu Sandiya’ya sorar. Sandiya da gerçekleri açıklayınca Santos hemen Puşkar’a bilet almasını ister. Ancak Sandiya Suraj bunun şimdi üstesinden gelmez ise ömür boyu sıkıntısını yaşayacağını söyleyip onu ikna eder.

Suraj ile Sandiya havuz kenarına yürürken, Suraj bir elini hiç kullanamaz. Sandiya suya girer. Suraj onun sudan çıkmasını isterken, Sandiya aldırış etmeden daha da derine gider. Sonunda Suraj suya girip Snadiya’yı iki eli ile birden kurtarır. Sandiya zihnini kontrol etmesini onu baskılamamasını, yarışı kaybetse de kazansa da herkes yine aynı kişi olacağını açıklayınca Suraj rahatlar ve Sandiya’ya sarılır.

Can Yoldaşım 53 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 54 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj teknolojik mutfak gereçlerini öğrenir
 • Suraj baharatlar konusunda bir şeften yardım alır
 • Eleme turu başlar
 • Suraj baharı eksik gelen İtalyan yemeğini düzeltmeye çalışır
 • Suraj’ın tabağını müşteri beğenmez
 • Suraj rakipleri tarafında kolay rakip olarak görülür
 • Rakipleri Suraj’a oy verip, bir sonraki tura geçmesini sağlar
 • Suraj yaşadığı stresten dolayı bir eli felç geçirir

Can Yoldaşım 53 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Eylül Salı Can Yoldaşım 53. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Eylül Can Yoldaşım 53 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 54 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 53 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 54 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu