Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti (22 Eylül Çarşamba) Hava Aşk Kokusu Var!

Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 54 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 54 bölüm özeti
 • 22 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 54 Bölüm Fragmanı
 • 22 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 55 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Eylül Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Suraj’ı kıskanır, Suraj ile Sandiya dans eder.” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti

Bölüm Meenakshi’nin TV seyretmesi ile başlar. Chatturi hemen TV’yi kapatır. Zira o Raj Kumar’ın olduğunu, sadece Suraj’ın yarışmasını izlemek için müsade aldıklarını söyler. Bu sırada Chhavi gelir. Geleneksel Raki bandını bağlar. Ancak kardeşinden ve abisinden hediye alamayınca morali bozulur.

Vikram hemen odasına gidip ona güzel bir sari hediye ederken, Mohit de sakladığı hediyeyi Chhavi’ye verir. Chhavi her iki hediyeyi de sevmez. Bu sırada Suraj evi arar. Chhavi’nin raki bandını gelince bağlamasını söyler orada yapıklarından kısa kısa bahseder.

Sandiya ile Suraj otel de telefon görüşmesini yaptıktan sonra Santos ile karşılaşır. Suraj felç geçiren kolunu kaldırır ve iyileştiğini annesine gösterir. Santos bunu görünce çok mutlu olur.

Mathi, Suraj’ın yarışmaya gelmeyeceğini beceriksiz ve korkak biri olduğunu söylerken, Mathi’nin kocası Suraj’ın korkak olmadığını, yarışmaya geleceğini düşündüğünü söylediği sırada Suraj ailesi ile birlikte gelince Mathi’nin yüzü düşer.

Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti (22 Eylül Çarşamba) Suraj Turu Geçer

Sandiya tercümanlık görevine devam eder. Şimdiki turda 8 yarışmacı ikişer gruplar halinde yarışacaklarını, Suraj, Mati ile eşleştiğini haber verir.

Suraj ve Mathi’ye her ikisi de aynı takım halinde yarışıp, aloeveradan yemek yapması istenirken, Suraj çok mutlu olur. Zira bildiği bir yemek türü olduğu için kendisine çok güvenir. Mathi önce Suraj’dan yardım istemeyeceğini söylese de sonradan aloeveradan yemek yapmasını bilmediği için Suraj’dan önce özür dileyip, daha sonra yardım etmesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Takım halinde yarışan Suraj ve Mahti ikilisi aloeveradan yemek yapmaya başlar. Lakin Mathi, aloeveradan yemek yapmayı bilmediği için Suraj’ı aval aval izler. Suraj harika bir yemek oraya çıkartır. İlk defa yarışmada kendisine güveni gelmiştir. Üçüncü tura Suraj ve Mathi yükselir.

Raj Kumar eve elektrik süpürgesi getirir. Cahtturui’ye yerleri bununla kolayca süpürebileceğini açıklar. Meenakshi elektrik süpürgesini kullanmayı öğrenirken paraları çeker. Meenakshi süpürgenin içini açmak istese de yapamaz. Sonunda onu kırıp içindeki paraları çıkartsa da hepsi kullanılmaz bir hale geldiğini gören Meenakshi sinirlenir.

Sandiya eşinin son 8 yarışmacı arasına kalmasını Singapur sokaklarda gördüğü herkese söyleyip mutluluğunu paylaşır. Suraj, Çinli kadının ona öğrettiği “I Love You” sözlerini hatırlayıp söylemek ister. Ancak başaramaz. Bu sırada Santos ve Arun gelir. Alış verişe gitmeleri gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 54 Bölüm Özeti (22 Eylül Çarşamba) Hava Aşk Kokusu Var

Meenakshi, Rajkumar ile Sudha’yı evlendirmek için adım atsa da Raj Kumar tatlı dağıtacağını söyler. Bu arada Raj Kumar evin krokisini hemen saklar.

“Demedi Demeyin. Bu Raj kumar hırsız olabilir. Babası zengin felan değil bence. Tabi ilerleyen bölümler de belli olur”

Chhavi, Sudha’nın Raj Kumar’ı ayarlamak için eve geldiğini fark edip başarısız olduğunu görünce onunla dalga geçer. Meenakshi moralini bozmanda devam etmesini ister.

Suraj ile Arun takım elbiselerini giyip soyunma kabininden çıkınca, Sandiya kocasına bir kere daha aşık olurken, Santos da ilk def Arun’u takım elbiseli halini görünce şaşırır. Sandiya takım elbise de eksik olan bir şey var deyip ona kravat getirir.

Suraj ve ailesi alış veriş merkezinden çıkarken, Suraj Sandiya için bir elbise görür. Ona sürpriz yapmak için alış veriş merkezinden bir şey alıp geleceğini söyler. Suraj tekrar içeri girip eşi için kıyafet almak istediğini pat çat İngilizce ile anlatmak ister. Oradaki satıcı kadında eşi ona sarılacağını göstererek anlatır. Sandiya tam da o sırada Suraj’ın yanına gelip camdan Suraj’a bakar. Suraj bu sırada kadına sarıldığını görünce şok olur.

Can Yoldaşım 54. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj kadının kendisine sarılmasına şaşırrken, görevli eşinin geldiğini haber verir. Suraj arkasını döndüğünden Sandiya’nın öfkeli bakışlarını görünce şok olur. Hemen onun yanına gidip kıyafeti onun için aldığını, çantaya bakmasını söylemek isterken, Sandiya bunları dinlemez.

Meenakshi ne yapıp edip zengin zannettiği Raj Kumar ile Sudha’yı evlendirmek için Sudha’yı odasında süsler. Altın kolyeler ve güzel sariler giydirir. Zira ilk gördüğünde Raj Kumar Sudha’ya aşık olmasını ister.

Suraj ve ailesi son kalan 8 yarışmacı arasında olduğu için akşam bunun adına resepsiyon verilir. Arun ve oğlu Santos ve Sandiya’nın gelmesini bekler. Önce Santos gelir. Ardından Sandiya gelir. Sandiya aslında her şeyi fark etmiştir. Suraj’ın burnunu sürtmek için küs numarası yapar.

22 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Suraj'a Aşık Olur

Suraj kravatının çok sıkı olduğunu söyleyip değiştirmesini ister. Suraj onun boynuna takacağını düşünürken, Sandiya kendi boynuna Suraj’ın kravatını takıp daha geniş bağladıktan sonra Suraj’a teslim eder.

Meenakshi, Raj Kumar’ı odaya gönderir. Karanlıkta onu bekleyen Sudha heyecanla bekler. Raj Kumar içeri girdiğinde makyajdan dolayı Raj Kumar beğenmek yerine korkudan çığlık atar.

Oteldeki kutlama sırasında Suraj elinden geleni yapıp barışmak ister. Sandiya iyice Suraj’ın burnunu sürttükten sonra bilerek naz yaptığını, niyetini anladığını söyler. Suraj da ona elbiseyi hediye eder.

Suraj ile Sandiya herkesin dans ettiğini görünce Suraj da yarışmacı olduğu için Sandiya ile dans pistine gider. İlk başta bocalasa da sonradan dans etmeyi öğrenirler. Sandiya’nın elini Suraj’ın gözüne değer, Sandiya dans ederken ayağı burkulur. Kısaca eğlenceli anlara sahne olur.

Can Yoldaşım 54 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 55 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya sevinci herkesle paylaşır
 • Raj Kumar elinden kroki ile bir şeyler saklar
 • Suraj ve Arun takım elbise satın alır
 • Suraj Snadiya’ya elbise almak ister
 • İngilizce bilmediği için çalışan Kadın Suraj’a sarılır
 • Sandiya bu anları görünce şok olur
 • Suraj durumu açıklamak ister
 • Sandiya bilerek naz yapar
 • Akşam restoran da Sandiya ile Suraj dans eder

Can Yoldaşım 54 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 54. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Eylül Can Yoldaşım 54 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 55 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 54 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 55 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu