Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti (23 Eylül Perşembe) Suraj Yarışmadan Çekilecek Mi?

Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 55 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 55 bölüm özeti
 • 23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 55 Bölüm Fragmanı
 • 23 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Eylül Cuma Can Yoldaşım 56 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Eylül Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj dinine göre yasak olan tavuk yemeğini yapmak istemeyince yarışmadan çekilmeye karar verir” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Eylül Cuma Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti

Bölüm Singapur da yemek yarışmasına katılan yarışmacılar adına düzenlenen parti de Satos’un kendi kendisine konuşması ile başlar.

Sandiya ise Suraj, partide Santos’u ararken onu sarhoş bir halde kendi kendisine konuşurken bulur. Santos farkında olmadığı için içini Sandiya ile Suraj’a içini döker. 15 gün boyunca iyi bir gelin olmak adına elinden geleni yaptığını, evlenirken eğitimli olduğunu bilmiş olsaydı asla evlendirmeyeceğini ama şimdi oğlunun gelişmesine katkı sağladığı için çok memnun olduğunu söyler.

Meenakshi evde Rajkumar ile Sudha’yı birbirlerine aşık etmek için uğraşır. Rajkumar’ın düğmelerini bilerek söyler. Sudha da eline iğne iplik alıp Rajkumar’ın kendisinden gömleğin düğmesini dikmesini istemesini beklerken, Chatturi çoktan bu işi halleder.

Meenakshi ikinci plan olarak Rajkumar ile Sudha’yı arrti sırasında tapınağa gönderir. Zira ikisi orada yalnız kalıp konuşmasını, birbirlerine aşık olmasını ister.

Maiti Suraj’un adım adım finale doğru gittiğini fark eder. Onu durdurmak için Suraj’ın annesine gidip jüri üyelerine tatlı ikram etmesini tavsiye eder. Santos da bunun iyi bir şey olduğunu düşünüp Hindistan’dan gelirken, getirdiği Laddo (okunmuş tatlı olarak düşünebilirsiniz.) vermeye gider.

Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti (23 Eylül Perşembe) Maithi Plan Yapar

Sandiya babası Arun’un yanına gelir. Arun Santos’un tatlı ikram etmeye gittiğini söyler. Sandiya kime olduğunu merak edince, yarışmayı yöneten hakeme vermeye gittiğini söyleyince Sandiya şok olur. Zira bu yarışmadan diskalifiye meselesi olduğunu bildiği için hemen oraya gider.

Santos hakeme tatlı vermek için ısrar ederken Sandiya gelir. Bunun rüşvet sayılacağını, Suraj yarışmadan elenme ihtimali olacağını, sakın yapmamasını isterken, Maithi planının başarısız olduğunu görünce sinirlenir.

Suraj ve ailesi inanışlarına göre yasaktır. Hakem yarı final de tavuklu bir yemek yapılması istenir. Suraj buna karşı çıkıp dinlerine göre yasak olan bir durum olduğunu söylese de görevli tavuklu vejetaryen yemeği yapabileceğini söyleyip Suraj’ın kafasını karıştırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj dini hükümlere karşı gelemeyeceğini söylerken, görevli 10 dakika içinde yemek yapmaya başladığı takdirde diskalifiye olacağını, 10 dakika içinde karar vermesini ister. Suraj açıkça hakemlere seze olmayan yemek pişirmeyeceğini, gerekirse elenebileceğini ama dini hükümlere karşı gelmeyeceğini açıklar.

Hemen Suraj’a yemeği pişirip pişirmeyeceğini sorar. Suraj da bir kez daha kendi dinin de kültüründen yasak olan yemeği pişirmeyeceğini söylerken, Mahti bu duruma çok sevinir. Zira Suraj kendi isteği ile yarışmadan çekilmek üzere olduğunu görür. Yarışanın organizatörü de yarışmaya katılmadan önce imzaladıkları sözleşme gereği, yüklü tazminat ile karşı karşıya kalacağını söyler.

Can Yoldaşım 55 Bölüm Özeti (23 Eylül Perşembe) Suraj Yarışmadan Çekilecek Mi

Jüri ve yarışmacılardan bir kısmı Suraj’ı haklı bulur. Bu arada seyircilerden bir kısmı Suraj’ı destekler. Ancak hakem kuralın kesin olduğunu ve değiştirilemeyeceğini söyler. Suraj yarışmadan ayrılırken, Maithi de “Sonunda güçlü bir rakip gitti” diye içinden geçirir.

Yarışma organizatörü yarışmadan kendi isteği ile çekilen Suraj’a korkak deyince Sandiya sinirlenir. Bu meseleyi halka sormasını, gelen tepkilere göre hareket edeceklerini söyler. Organizatör üst komite ile görüşür. Oradan çıkan sonuca göre halk oylaması için karar verildiğini açıklar.

Yarı final mücadelesi Suraj’ın yarışmaya devam edip etmemesi üzerine ertelenir. Organizatör oylamanın başladığını, bir sonraki gün sonuçların açıklanacağını söyler.

Can Yoldaşım 55. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Maithi oylamada Suraj’ın yarışmada veda etmesini isteyenlerin oranı daha fazla olduğunu, zira dünyanın %94’u vejetaryen olmadığını, sadece %6’lık kesim vejetaryen olduğu için oylamada Suraj’ın kaybedeceğini açıklar. Sandiya ise erken karar vermemesini söyler.

Medya Suraj’ın tepkisine ilgi gösterir. Vejetaryen derneği Suraj’ın dünya elçisi olmasını isterken, Sandiya bunlara karşı çıkıp, Suraj’ın sadece yarışmaya geldiğini söyler. Ertesi gün Mathi Suraj ve ailesinin yalan söylediğini, aslında et yediklerini düşünmeleri için plan yapar. Yemek öncesinde et yemeği ile seze yemeklerinin yerlerini değiştirir.

Meenakshi Rajkumar’ın dükkanda yatmasını istemez. Evde onlarla kalmasını ister. Chatturi de kendi köyünden geldiğini söyleyen Rajkumar’a laf arasında sorular sorar. Ancak Rajkumar yanlış cevap verince, Chatturi şüphelenmeye başlar.

23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos ve Arun Yemek Yer

Mathi yarışma organizatörünü ve yarışmanın hakemlerini arayıp Suraj’ın ailesi aslında vejetaryen olmadığını, delilleri ile kanıtlayacağını söyler. Görevliler gelir. Santos ile Arun’un yediği yemekleri kontrol ettiklerinden %100 vejetaryen yemeği olduğunu açıklayınca Mathi şok olur. Hakem ve organizatör oradan ayrılırken, Sandiya tabakların nasıl değiştirdiğini anlatıp, hile yapmamasını söyler.

Can Yoldaşım 55 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 56 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sontos Sandiya’ya içini döker
 • Meenakshi Rajkumar ile Sudha’nın arasını yapmaya çalışır
 • Chatturi Rajkumar’a köyü ile ilgili sorular sorar
 • Yarı final mücadelesi başlar
 • Suraj tavuk yemeği dinlerinde yasak olduğu için yapmak istemez
 • Organizatör tazminat davası açacağını söyler
 • Suraj her şeye rağmen yarışmayı bırakmak ister
 • Halk oylaması için yarı final ertelenir
 • Mathi Suraj’ın ailesine oyun oynar

Can Yoldaşım 55 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 55. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Eylül Can Yoldaşım 55 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 56 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 55 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 56 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu