Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti (24 Eylül Cuma) Suraj Finalde!

Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Eylül Cuma Can Yoldaşım 56 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 56 bölüm özeti
 • 24 Eylül Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 56 Bölüm Fragmanı
 • 24 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 57 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Eylül Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj halk oylaması ile yeniden yarışmaya dahil olur. Suraj iki yarışmacı ile beraber, toplamda üç kişi finale kalır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’ın halk oylaması başlar. Hindistan’da herkes Suraj için mesaj atarken, Santos’un lafçı komşusu bile çevresindekileri örgütleyip, Suraj için oy kullanmasını ister. Tüm Hindistan halkı tek yürek olup, dünya genelinde düzenlenen uluslar arası yemek yarışmasında, tavuk yemeği yapmaya zorlanan ve bunun üzerine yarışmadan kendi isteği ile çekilen Suraj’ın geri dönmesi için oylama yapılır. Sonuçlar açıklanır. Halk oylamasında Suraj’ın yeniden yarışmaya dönmesi daha fazla oy alır.

Görevliler hemen Suraj’ın önlüğünü ve aşçı şapkasını takdim eder. Yarışmacılar yerlerini alır. Yarı final mücadelesi için artık hiç bir engel yoktur.

Suraj’ın halk oyu ile tekrar gelmesi ve diğerleri gibi tavuk yemeği yapmayacağı kesinleştiği için sunucu ve organizatör Suraj’ın başka bir yemek yapacağını, tek şartı gözleri kapalı yemek yapacağını söyler. İstediği yemeği yapabileceğini ancak gözleri kapalı yapması istenir.

Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti (24 Eylül Cuma) Suraj Halk Oylamasını Kazanır

Stüdyoda bulunan herkes çok üzülürken, Suraj bu işin üstesinden gelmek için arkasına aldığı halk desteği ile yemeğini gözleri bağlı bir şekilde yapmaya başlar. Oldukça zorlansa da belirlenen süre içinde yemeğini bitirir.

Hakem finale üç ismin kaldığını açıklar. Brandon ve Maithi finale kalan iki yarışmacı olduğunu, son yarışması ise Suraj Rathi olduğunu açıklayınca, stüdyo sevinçten yıkılır. Hindistan halkı da Suraj’ın bir üst tura, finale çıkmasına çok sevinir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sunucu Suraj’ın adını açıklayınca Maithi’nin canı sıkılır. Zira onun çok yetenekli bir yarışmacı olduğunu bilir. Maithi dünyanın en prestijli yemek yarışmasında birinci olacağını, bunu da final de göstereceğini söylerken, Suraj da onun meydan okumasına karşılık final de görüşeceklerini söyler.

Can Yoldaşım 56 Bölüm Özeti (24 Eylül Cuma) Suraj Finalde

Rathi ailesi (Suraj, Sandiya, Arun ve Santos) birlikte dışarı çıkarlar. Santos ve Arun otele gitmek isterken, Suraj ile Sandiya yine Singapur sokaklarında gezerler. Sandiya, babası ile geldiği dönemi hatırlayıp duygulanır.

Can Yoldaşım 56. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya sokak da romantik anlar yaşar. Suraj ona olan sevgisini sorar. Gerçekten kendisini sevip sevmediğini merak eder. Sandiya “Seni..” derken “Kaynanam Santos geliyor” deyip Suraj’ı kandırır. Sonrasında koşmaya başlar Suraj da onun peşinden gider.

Suraj Sandiya’yı kaybeder. Bir dakika sonra Sandiya balonlarla gelip onu sevdiğini söyler. Sandiya Suraj’ı sevdiğini söyledikten sonra uzun uzun birbirlerine sarılırlar.

Chatturi babası ile konuşur. Rajkumar’ın geldiğini söyler. Ancak Chatturi’nin babası köylerinden bir Rajkumar olduğunu, onun da köyle evli biri olduğunu söyleyince Chatturi babasına gelmesini ve resmini göstereceğini söyler.

24 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Final Etabı Başlar

Suraj ile Sandiya stres attıktan sonra büyük gün gelip çatar. Üç yarışmacı ve uluslararası yemek yarışmasında final günü. Final müsabakası otelin teras katında yapılır.

Final de üç yarışmacının yapacağı yemeği tadım ve puanlamasını yapacak olan jüri üyelerini sunucu tek tek tanıttıktan sonra üç yarışmacının aileleri bir bir konuşma yapar. Brandon ailesi olmadığını, yetim olduğunu söyler. Santos dayanamaz ve öne çıkar.

Santos “Sen de benim bir evladımsın” diyerek Brandon’a destek verir. Brandon Santos’a çok teşekkür eder. Rathi ailesi adına Suraj’ı desteklemek için Arun çıkar ve oğuluna başarılar diler.

Chatturi babası ile dışarıda buluşur ve onunla konuşur. Bu sırada evdeki televizyon arızalanır. Rajkumar televizyonu dışarı çıkartırken, Chatturi ile babasının konuşmalarına kulak misafiri olur. Köyünde Rajkumar adın da genç biri olmadığını, gösterdiği resimdeki çocuğu da tanımadığını söyleyince Cahtturi şok olur. Rajkumar ise gizlice bunları duyar.

Hakem yarışmada da final etabında yapılması gerekenleri tek tek anlatır. Artık üç yarışmacının yapacağı yemeğe odaklanılır. Final aşamasında üç yarışmacıyı hem zorlayacak, hem de şans faktörünün de öne çıktığı bir etap olması için planlanmıştır.

Can Yoldaşım 56 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 57 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Halkoylamasında Suraj kazanır
 • Hakem Suraj’ın gözü kapalı yemek yapmasını ister
 • Suraj gözleri kapalı yemek yapar
 • Final için üç yarışmacı seçilir
 • Suraj Finale yükselen yarışmacıların arasında ismi söylenir
 • Sandiya Suraj’a sevdiğini söyler
 • Chatturi Rajkumar’ın yalan söylediğini öğrenir

Can Yoldaşım 56 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Eylül Cuma Can Yoldaşım 56. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Eylül Can Yoldaşım 56 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 57 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 56 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 57 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu