Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti (25 Eylül Cumartesi) Finalde Suraj Kazanır Ama…

Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Cuma Can Yoldaşım 57 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 57 bölüm özeti
 • 25 Eylül Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 57 Bölüm Fragmanı
 • 25 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Eylül Pazar Can Yoldaşım 58 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Eylül Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj final müsabakasında yarışmanın galibi olsa da Maithi’nin oyunu ile hakem bayılır. Olay Suraj’ın üzerine yıkılır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Eylül Pazar Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti

Üç yarışmacı final bölümüne geçmesi ile başlar. Brandal final turuna kalan adaylara şans dilerken, Maithi Suraj’a yüklenir. Sandiya olmadan bir hiç olduğunu, final kısmında hiç bir seyircinin alınmadığından dolayı Suraj’ın Sandiya olmadan başaramayacağını, baştan beri kötü yemek yaptığını, ilk gün yanmış jelebi ile turu geçtiğini ama artık kaybedeceğini söyler.

Matihi konuştukça Suraj’ın kolu yeniden felç atağı geçirir. Brandal bunu fark edip Maithi’ye kızar. Suraj ise Sandiya ile yaşadığı anları hatırlayıp, yeniden koluna güç gelmesini sağlar. Suraj açıkça Maithi’ye meydan okur.

Üç yarışmacı üzeri kapalı kavanozların içinde yemek malzemelerinin olduğunu ancak kimisinin içi boş olduğunu açıklar. Önce Maithi tek tek gidip seçimini yapar. Tercihlerin hepsinin de içi dolu dolu malzemeler seçer. Maithi seçimlerinden kendisini şanslı hisseder. Sıra Brandal’a gelir. Brandal bir tane boş iki tane dolu malzeme kavanozu seçer.

Sıra Suraj’a gelir. Suraj ilk tercihi boş çıkar. Sonrasında ki tercihi baharat, daha sonrada meyve çıkar. Kısaca Suraj’ın istediği malzemelere çok uzaktır. Suraj bu malzemelerle ne yapacağını düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti (25 Eylül Cumartesi) Brandol Seçimini Yapar

Final turunun malzeme seçiminin ikinci aşamasına geçilir. Şimdi iki adet çemberi isteği malzemeye atarak alabilecekleri bir aşamadır. Maithi yine istediği malzemeleri almak istese de ilk atışı başarılı olsa da ikinci atışı başarısız olur.

Brandal iki taşını da tutturur ve güzel bir yemek yapma fikri aklına gelir. Maithi ne yapıp edip Suraj’ın atmasına engel olmak için kolundaki saatin yansımasını kullanır. Suraj istediği malzemeye atarken kolundaki saatin yansıması Suraj’ın gözüne isabet ettirir. Suraj istediği malzemeye değil, süte denk gelir. Maithi bu duruma çok sevinir. Zira birbirinden çok ayrı malzemelerle Suraj’ın hiç bir şey yapamayacağını düşünür. Suraj ikinci halkasını atacağı sırada ona tanınan süre biter ve ikinci halkasını atamaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Puşkar da herkes Suraj’ın kendisine belirlenen zaman dilimi içerisinden halkasını atmamasına canları sıkılır. Suraj eldeki malzemelerle yemek yapmak durunda kalır. Sunucu ve hakem en iyi aşçı elindeki malzemelerle en iyi yemeği yapan kişi olduğunu söyleyip süreyi başlatır.

Rakipleri yemek yapmaya başlamasına rağmen Suraj dua eder. Maithi ise Suraj’ın seçtiği malzemeler arasından hiç bir şekilde uyum olmadığını, dua etmesi bile fayda etmeyeceğini söyler. Suraj ise Sandiya ile yaşadığı bir an aklına gelir ve daha önce denememiş bir şey yapmaya karar verir.

Stüdyoya Santos ve Sandiya Suraj’ın ne yemek yaptığını tahmin ederken, Suraj da kafasında koyduğu malzemelerle yemeğini yapmaya başlar. Onun lezzetli olup olmayacağını ya da istediği gibi şekil verip veremeyeceğini bilmeden başlar.

Can Yoldaşım 57 Bölüm Özeti (25 Eylül Cumartesi) Finalde Suraj Kazanır Ama

Suraj’ın daha önce yapılmamış bir yemeği yapmaya çalıştığını gören Maithi stüdyoda yine bir kargaşa anındna yaralanıp sirke ile alkolün yerini değiştirir. Suraj ise Maithi’nin yemeğine yardı mederken bilerek değiştirdiği alkolü bizzat Suraj’ın ekler. Lakin Suraj onu sirke zannedip eklemiştir.

Chatturi babasında duyduğu gerçeği ailesine söylemeye karar verir. Lakin Santos, Suraj ve diğerleri Singapur da olduğunu, bunun yerine Meenakshi’ye söylemeyi düşünür. Ancak Meenakshi pazar yerinden işleri olduğunu söyleyip, Chatturi’yi dinlemez.

Can Yoldaşım 57. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Final müsabakası için verilen süre sona erer. Juri üyeleri tek tek yemekleri kontrol eder. İlk olarak Brandon’un yemeklerini kontrol eder. Yemeğin biraz fazla piştiğini söyler. İkinci olarak Suraj’ın yemeğini tadar. Jüri üyesi Suraj’ın daha önce yapılmayan bir yemeği lezzeti bir şekilde yaptığını görünce, Suraj’a yemeğinin adını belirmesi gerektiğini söyler. Daha sonra jüri üyesi Maithi’nin yanına gelir. Onun da yemeğini tadar ve beğenir.

Cahtturi, Sudha ile Meenakshi’nin arkasında gidip ona Rajkumar hakkında gerçeği söylemek ister. Ancak kalabalığın etkisi ile Meenakshi dinlemek istemez. Chatturi Santos’un numarasını ister. Meenakshi vermek istemez. Çekişme sırasında Chatturi tapınak merdivenlerinden aşağıya kadar yuvarlanır. Sudha onu öldürdüğünü söyler.

Puanlar açıklanmaya başlar. Brandon 20 puan alır. Suraj üç jüri üyesinden tam puan alarak 30 puana sahip olur Maithi ise 28 puan alarak ikinci olarak bitirir. Uluslar arası yarışmada Suraj üç jüri üyesinden de tam puan alarak kazanır.

25 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chattturi Uçurumdan Düşer

Maithi hile yaptığını ama zehrin hala işe yaramadığını düşünürken, sunucu sahneden indiği sırada bayılır. Herkes şok olur. Doktorlar hemen hakemi muayene eder. Bir maddeden zehirlendiğini anlayan doktor hemen yarışmacıların yaptığı yemeklerden birinden dolayı zehirlendiğini, zehrin etkisinin bu kadar hızlı olabilmesi alkol karışımı ile mümkün olduğunu söyleyince,, hakem bir yemek de şarap tadı geldiğini söyler. Hemen Maithi’nin tabağına gidip koklar ve şarap kokusu der. Hemen Maithi’nin tabağı teste gider. Test sonucu pozitif çıkar. Herkes şok olur.

Maithi yemeğine sadece sirke eklediğini, bu konuda Suraj ona yardım ettiğini söyler. Hakem kamera kayıtlaraına baktığında, Suraj sirke yerine şarap eklediğini fark eder. Hakem Suraj hata yaptığını ve cezalandırılması gerektiğini söyleyince herkes şok olurken, Maithi de ikincilikten birinciliğe yükseleceğini düşünür.

Can Yoldaşım 57 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 58 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Yarışmacılar final müsabakasına gelir
 • Üç yarışmacı kapalı kabın içinden malzeme seçer
 • Çember ile istediği malzeme aşaması yapılır
 • Suraj daha önce yapılmamış harika bir yemek yapar
 • Suraj 3 Jüri üyesinden tam puan alır
 • Maithi kendi tabağına Suraj’ın zehir eklemesi için tuzak kurar
 • Suraj Maithi’ye yardım etmek isterken başı belaya girer
 • Chatturi Meenaskhi’nin iteklemesi sonucu ağır yaralanır

Can Yoldaşım 57 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Eylül Cuma Can Yoldaşım 57. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Eylül Can Yoldaşım 57 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 58 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 57 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 58 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu