Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti (26 Eylül Pazar) Suraj Kupasını Alır!

Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Eylül Pazar Can Yoldaşım 58 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 58 bölüm özeti
 • 26 Eylül Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 58 Bölüm Fragmanı
 • 26 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 59 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Eylül Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj masum olduğu anlaşılır. Suraj kupasını alır. Santos ve ailesi Puşkar’da kahraman gibi karşılanır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti

Bölüm seyircilerden birinin Suraj’ı suçlaması ile başlar. Suraj’a neden hile yaptığını sorar. Herkesi kandırdığını ve halkın sevgisini kazandığını ama bunun cezasız kalmaması gerektiğini söylerken, Sandiya da kocasının tarafını tutar. Suraj’ın böyle biri olmadığını açıklamaya çalışır. Lakin her şey Maithi’nin istediği gibi gider.

Hakem hemen polisi aramasını ve Suraj’ın kendisini öldürmeye teşebbüs etmesinden dolayı tutuklanmasını ister. Santos hemen hakemin yanına gider. Oğlunun suçsuz olduğunu söyler. Ancak hakem yarışmanın başında kendisine rüşvet vermeye çalıştığını, şimdi oğlu kendisini öldürmeye çalıştığını iddia eder.

Sandiya Suraj’ın masum olduğunu kanıtlayacağını Santos’a söyler. Santos gelininin hem İngilizce bilmesi, hem de daha önce bir kaç olayı çözmesinden dolayı Santos ona güvenir.

Hakem stüdyoya polis çağırır. Sandiya Suraj ile karakolda görüşememe ihtimalinden dolayı Suraj’a olayın nasıl geliştiğini ve Maithi’nin yemeğine neden alkol döktüğünü tek tek sorar. Sandiya Suraj’ın sadece yardım etmek maksadı ile bunu yaptığını anlayınca oklar bir anda Maithi’ye çevrilir. Lakin Maithi Sandiya’nın polis olmak isteyen ve adeta dedektif gibi olayları çözebildiğinden haberi yoktur.

Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti (26 Eylül Pazar) Sandiya Maithi'yi Yakalar

Suraj’ın bir anda yarışmada hile yaptığı haberleri Hindistan da yayılır. Herkes Suraj’ı desteklerken, bir anda Hindistan halkını kötü gösterdiği için Suraj’ı ve Rathi ailesini protesto ederler. Zavallı Chotu da ustasının böyle bir şey yapmayacağını oradakilere söylemeye çalışır.

Sandiya kayıtları bir kez daha izler. Orada Maithi’nin elini görünce gerçekleri de ortaya çıkarmış olur. Zira alkol ile sirkenin yerini Maithi değiştirmiştir. Sandiya hemen olayın kaydını diskete alır. Herkesin yanına gidip gerçekleri açıklamak isterken, Maithi ile karşılaşır.

“Kocan tutuklanmak üzere. Git onu izlesene. Burada ne işin var!”

Deyince, Sandiya kocasının uçlu olmadığını, ona tuzak kuranın tutuklanacağını söyler. Maithi panik olur. Sandiya da ona tuzak kuran Maithi olduğunu, elinde bunun kanıtı olduğunu söyleyince, Maithi Sandiya’ya saldırıp elindeki disketi alır. Maithi disketi kırmak isterken kocası gelir. Elinden disketi alıp ondan utandığını, bunu oğlu duyunca ondan ömür boyu nefret edeceğini, gidip gerçekleri açıklamasını ister. Ancak Maithi gerçekleri açıklamayacağını söyler. Eğer polise gerçekleri söylerse ailesinin saygısını yeniden kazanacağını söyler

Stüdyoya polis gelir. Maithi polise durmasını söyler. Yemeğe zehri kendisi kattığını açıklar. Hakem kayıtlarda Suraj’ı gördüğünü ve suçlu olduğunu söyler. Sandiya elindeki kayıtla diğer kayıtları tek tek izletir. Maithi’nin nasıl hile yaptığını an ve an anlatır. Sandiya olayı şişedeki mühürden çözdüğünü açıklar. Oraya gelen polis memuru olayı polis gözü ile bakıp çözdüğünü söyleyip onu takdir eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zehirlenen hakem Suraj’dan özür diler. Polisler Maithi’yi tutuklamak ister. Suraj şikayetçi olmadığını, uzun zamandır rakibi ile yarıştığını ve bir aile gibi olduklarını, şikayetçi olmayacağını söyleyince, polisler de ayrılır.

Maithi’nin kocası hem Suraj’ı hem de Sandiya’yı tebrik ederken, Maithi de özür dilemeye çalışır. Suraj buna gerek olmadığını söyledikten sonra hakem Suraj’ı dünyanın en iyi aşçısı olduğunu söyleyip, kupasını teslim eder.

Can Yoldaşım 58 Bölüm Özeti (26 Eylül Pazar) Suraj Kupasını Alır

Suraj adına tören düzenlenir. Hakem Suraj’ı dünyaca ünlü şeflerle tanıştırır. Ona söylemek istedikleri olup olmadığını sorar. Suraj da şöyle der.

“Benim bir müşterim vardı. Başarılı erkeklerin arkasında vefakar kadınlar vardır. Ancak benim arkamda üç kadın var. Birisi doğa ana, ikincisi annem Santos, üçüncüsü ise eşim Sandiya’dır!”

Diyerek hem annesini, hem de eşini onure eder.

Diğer yandan Sudha Chatturi’nin öldüğü için artık başının belaya gireceğini, bu işe karışmamak için evden ayrılırken ablası onu yaklar. Zor da olsa Chatturi’nin ağzı ile evi terk edip gittiğine dair bir mektup yazması konusunda ikna eder.

Chotu evde Chatturi’yi arasa da bulamaz. Chhavi Chatturi’nin odasında ki mektubu görür. Acele ile çıktığını ve köyüne gittiğini yazan mektubu görünce Chhavi rahatlar. Zira başına bir şey geldiğini düşünür.

Can Yoldaşım 58. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Singapur’dan Santos ve ailesi dönmeden önce tapınak ziyareti yapar. Sonrasıdan Maheshwari ailesi tarafında Suraj ve ailesi karşılanır. Santos bu karşılamadan oldukça memnun kalır. Suraj adına bir tören düzenlenir.

Meenakshi Santos’un Chatturi’yi sorması halinden ne diyeceğini düşünür. Köye gitme yalanı yakında ortaya çıkacağını, gerçeği bildiğinden ona neler yapacağını hayal edip korkar.

” Bu bölümde hiç tanımadığım onca oyuncu geldi. Saçma sapan olaylar var. O sebeple es geçiyorum. Bu bölümde sanki başka dizi ile birleşmiş gibi duruyor.”

Suraj ve ailesi Puşkar’a döner. Puskar halkı büyük bir sevgi ile karşılar. Karşılayanlar arasında lafçı komşusu Daisa da vardır. Santos öksüz ve yetim olarak büyüyen Brandon’u da Puşkar’a getirmiştir. Herkesi onunla tanıştırır. Finale kalan üç yarışmacıdan biri olduğunu söyler. Brandon ilk defa bir aile şefkati ile kucaklandıını fark eder.

26 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Kahramanlar Gibi Karşılanır

Suraj ve ailesi uzun zaman sonra evlerine döner. Chhavi ve Meenakshi hemen onlara çay servisi yaparken, Santos Sandiya’nın diğerleri ile çalışmasını istemez. Yanında durmasını söyler.

Vikram yarışmanın birincisi olduğu için kazandığı paraları sorar. Suraj da paranın çek olarak verildiğini söylediği sırada Vikram kendi banka hesabına parayı havale ettireceklerini söylemek ister. Ancak Sandiya araya girip Mohit bankada çalıştığı için Suraj’a bir hesap açtıracaklarını, bu konuda Mohit’in yardım edip etmeyeceğini sorar. Mohit de yardım edeceğini söyler.

Evdeki herkes büyük bir meblağ kazanan Suraj’ın bu parayı nasıl değerlendirmesi konusunda tartışma yaşar. Kimisi ev, kimisi araba, kimisi motosiklet ister. Santos paranın peşine düşen çocuklarına kızar. Suraj’ın parayı ne yapacağını sorar. Suraj da paranın bir kısmı ile Chhavi’nin düğününü yapacaklarını, bir kısmı ile yoksul çocuklara okuması için yardım edeceklerini söyler. Santos oğlu ile gurur duyar.

Bu arada Ankur arar. Chhavi telefonu açar. Daha sonra Suraj’ı telefona verir. Ankur Suraj’ı tebrik eder. Sandiya ile telefonla konuşur. Babalarının dediği bir sözü hatırlatır. “Kocan herkesçe saygı duyulan biri olmalı” dediğini hatırlar. Yakında Hindistan’a geri döneceklerinin haberini verir.

Bir kaç dakika sonra yine bir telefon çalar. Polis şefi Sandiya ile Suraj’ı tebrik etmek için geleceklerini haber verince, Rajkumar panik olurken, Meenakshi de Chatturi’nin cesedi bulunduğunu düşünüp panik olur.

Mahallenin kadınları dans ederek içeri girer. Daha önce böyle girdiğinden Sandiya’nın gazetedeki resimleri gösterdiğini, şimdi ise oğlu Suraj’ın remini gururla göstermeye geldiğini söyler.

Can Yoldaşım 58 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 59 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Hakem Suraj’ı tutuklanması için polis çağırır
 • Hindistan halkı Suraj’ı presto eder
 • Suraj yaşadıklarını Sandiya’ya anlatır
 • Sandiya yeniden kamera kaydını izler
 • Sandiya Maithi’nin hile yaptığını fark eder
 • Sandiya Maithi’nin içki şişesi ile sirkeyi değiştirdiği ana ait video gösterir
 • Maithi suçunu kabul eder
 • Suraj kupasını alır
 • Suraj ve ailesi Puşkar’a döner.
 • Santos ve ailesi kahramanlar gibi karşılanır

Can Yoldaşım 58 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Eylül Pazar Can Yoldaşım 58. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Eylül Can Yoldaşım 58 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 59 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 58 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 59 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu