Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti (27 Eylül Pazartesi) Suraj Polis Teşkilatından Ödülü Alır!

Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 59 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 59 bölüm özeti
 • 27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 59 Bölüm Fragmanı
 • 27 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Eylül Salı Can Yoldaşım 60 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Eylül Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj’ a polis teşkilatı ödül verir. Rajkumar polisler arasında kendisini gizlemeyi başarır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Eylül Salı Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti

Bölüm Vikram’ın konuşması ile başlar. Suraj’ın kazandığı ödül için düzenlenecek olan törenden bahseder. Törene polis teşkilatı ve şehir komiserinin geleceğini söyleyince Rajkumar bir taraftan, Meenakshi bir taraftan korkar.

Sandiya ile Suraj odalarına gider. Sandiya ona çok mutlu olduğunu söylerken, Suraj ondan özür diler. Sandiya neden diye sorunca, aynı şekilde bir başarı elde ettiğini ama ev halkı ona kendisine gösterilen saygıyı göstermediğini, bundan dolayı ailesi ve kendi adına özrü dilemek istediğini açıklar. Sandiya o zaman şartlar başka olduğunu, şimdi şartların %100 değiştiğini söyler.

Sandiya Suraj’ın gazete çıkan remini çerçeveletip duvara asar. Suraj da eşine gözlerini kapatmasını, onun için bir sürprizi olduğunu söyler. Sandiya gözlerini kapattığında, Suraj Sandiya’nın elde ettiği sınav sonucunda gazetede çıkan haberi çerçeveletirmiştir. Sandiya bunu görünce çok duygulanır.

Suraj odadan çıktıktan sonra gazete bir haber dikkatini çeker. Zira annesi ile babasını öldüren teröristlerin başka bir eylemi gazete de haber olmuştur. Sandiya anne ve babasını nasıl kaybettiğini bir kez daha hatırlayıp üzülür.

Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti (27 Eylül Pazartesi) Suraj İle Sandiya Yakınlaşır

Sandiya kaynanasının yanına gelir. Santos ona Chatturi’nin telefon numarasını vermesini söyler. Chotu hemen Sandiya’nın çantasını getirir. Sandiya çantasını dökse de içinden Chatturi’ye ait telefon numarası çıkmayınca şaşırır. Zira kendi eli ile koyduğunu bildiği için şüphelenmeye başlar.

Chhavi kız arkadaşları ile evde sohbet ederken Rajkumar olanlara çay getirir. Bu sırada Rajkumar gazetede terörist haberlerini görünce gerilir. Santos herkesi toplayıp bir an evvel davete gitmeleri gerektiğini söyler. Bu esnada bir kız çocuğu gelir. Chatturi’nin istediği çantayı getirdiğini söyler. Santos olayı anlamaya çalışırken Meenakshi hemen gelip kızı terzinin kızı olarak tanıtıp, getirdiği kumaş hakkında yalan söyler.

Rathi ailesi hep birlikte ödül törenine gider. Suraj orada konuşma yapar. Polis teşkilatı da Suraj’a plaket verir. Bu anları gören Sandiya çok sevinir. Suraj herkesin kendisine hediye verdiğini ama Sandiya’nın henüz hediye vermediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Suraj’ın bu çıkışı karşısında şaşırır. Ne istiyorsa alacağını, söylemesi yeterli olduğunu dile getirse de Suraj onun bulmasını ister. Sandiya tahmin etmeye başlar. Bisiklet, araba dese de Suraj bilemediğini söyler. Sandiya bulamadığını, onun ne istediğini söylemesini ister. Bu sırada Chotu gelir. Bir polis memuru onunla konuşmak istediğini söyler. Suraj Sandiya’nın yanından ayrılır.

Komiserin karısı Suraj ile tanışır. Santos da yanındadır. Komiserin karısı Sandiya’yı hemen tanır. Zira sınavlarda üçüncü olan kız olduğunu hemen hatırlar. Hatta onun hayallerini bile başkalarından duymuştur. Bir kaç defa komiserin karısı Sandiya’ya hayallerinden ve polis olmak istediğinden bahsetmek istese de Sandiya her defasında başka laf açıp, konuyu değiştirmiştir.

Kadın bunu fark edip yanına gider. Neden her defasında konuyu değiştirdiğini Sandiya’ya sorar. Sandiya da artık evli ve sorumlulukları olan bir gelin olduğunu söyler. Kadın da kendisinin de evli olduğunu ama kariyerine devam ettiğini açıklar. Hayallerinden asla vazgeçmemesini konusunda fikir verir.

Can Yoldaşım 59 Bölüm Özeti (27 Eylül Pazartesi) Suraj Polis Teşkilatından Ödülü Alır

Bir polis Meenakshi’ye dikkatli bakar. Meenakshi korkudan ne yapacağını bilemez. Polis yaklaştıkça o kaçmaya çalışır. Sonunda polis gelip ona suç işlediğini biliyorum deyince, Meenakshi’nin kalbi yerinden çıkacak gibi olur. Daha sonra polis ona karısı sari dükkanında 750 rupi değerinde kıyafet aldığını, ilk yıkamada rengi bozulduğunu söyleyince, Meenakshi derin bir oh çeker. Daha sonra karısı ucuz deterjan kullandığı için kıyafetin rengi solduğunu, kaliteli mala kaliteli deterjan kullanmasını tavsiye eder.

Tören sonrasında herkes dağılır. Komiser ile karısı gece geç saatlerde yeniden gelir. Santos kapıda komiser ile eşini görünce şaşırır. Kadın çantasını unuttuğunu, içinde evin anahtarı olduğunu söyler. Santos Sandiya’nın bir çanta bulduğunu, hemen haber edeceğini söyler.

Sandiya hemen komiserin profesör karısına çantasını verir. Bu arada Meenakshi de komiserin karısı ile Chhavi’yi tanıştırır. Chhavi karşısında hocasını görünce şok olur. Zira kendi okulunda bölüm başkanıdır. Komiserin karısı Chhavi’ye kızar. Derslerine çalışmadığını, derslerine yoğunlaşmasını ister. Santos gerçekleri öğrenir. Zira Chhavi geçtiğimiz yıla başarısız olmuştur.

Chhavi evde herkesin birbirine yalan söylediğini, kendisinin de yalan söylemesi neden gündem olduğunu açıkça ifade eder. Santos Chhavi’ye kızarken, Vikram ve Meenakshi de Chhavi’nin yalan söylemesine çok kızar. Sandiya araya girip bütünleme sınavlarına birlikte çalışıp geçebileceklerini açıklar.

Can Yoldaşım 59. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ile Chhavi hemen ders çalışmaya başlar. Lakin Chhavi’nin canı ders çalışmak istemez. Sandiya ne kadar anlatsa da Chhavi dinlememek için elinden geleni yapar. Suraj gelip kardeşini ikaz eder. Chhavi uykusunun geldiğini bahane edince, Suraj onlara kahve getirir. Sandiya kitaptaki ikinci üniteden bir konuyu tatlı yapımı ile ilgili bir örnekle anlatır. Suraj ona “tatlıcı karısı olduğunu belli ettin” deyip espiri yaparken, Sandiya da “dünyanın en iyi aşçısının karısıyım” deyip düzeltir.

Polisler Puşkar da yine bir terör eylemi olacağını, buna önceden hazırlıklı olmaları gerektiği ile ilgili seminer verilir. Bilinen teröristlerin resimleri polislere gösterilir. Bir terörist “Anurag” Rajkumar’a çok benziyor.

Brandon Puşkar da bir evde internet bulduğu için sevinir. Suraj’dan evdeki internetin şifresini ister. Ancak Suraj bir şey anlamaz. Sandiya hemen evde internet olmadığını söyler. Brandon da bilgisayarında bir wifi sinyali tespit ettiğini söyleyince, Sandiya bunda şüphelenir.

Sandiya Suraj’a sürpriz yapmak isterken Rajkumar’ın kaldığı dükkana gider. Orada Brandoın ile birlikte Suraj için sürpriz hazırlarken, Rajkumar yere kulaklığını düşürür. Sandiya onu görecek diye çok panik olur.

27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rajkumar Terörist mi

Rajkumar Sandiya yerdeki çiviyi almadan hemen kendisi alıp verir. Sandiya Suraj’a sürpriz yapmak için yarışmada kupa aldığı ana ait resmi dükkana asar. Ertesi gün Sandiya ev işi yaparken tencereleri düşürür. Suraj hemen panik olur. Kendisini incitmemesini söyler. Santos oğlu Suraj’ın söyledikleri ile alay eder. İş yaparken incinebileceğini söyler. Rajkumar pazardan sebze getirir. Sandiya sebzeleri alıp mutfağa götürür.

Santos öğleden sonra tapınağa gideceklerini söyler. Rajkumar Rathi ailesi ile birlikte tapınağa giderse işi çok kolaylaşacağını, hiç bir polisin de dikkatini çekmeyeceğini düşünür. Santos’a onlarla gelip gelmeyeceğini sorar. Santos da gelebileceğini söyler.

Suraj Sandiya’nın yerleri sildiğini fark eder. Chatturi olmadığı için tüm iş Sandiya’ya kaldığını anlar. Lakin Sandiya silme şeklinin çok yanlş olduğunu fark eder. Zira sildiği yere yeniden bastığı için tekrar kirlendiği için Sandiya’nın nasıl yapmasını bakkondan anlatır. Sandiya anlamaz. Bunun üzerine Suraj Sandiya’nın yanına gidip nasıl yapacağını anlatır.

Sandiya yerleei Suraj silmesin diye elindeki toz bezini almaya çalışrırken her ikisi ters tarafa düşer. Santos çıkan sese gelir. Santos yine ciddi şekilde Sandiya’ya kızmak ister. Ancak Suraj kendisi takılıp düştüğünü söyler.

Can Yoldaşım 59 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 60 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Vikram Suraj için ödül töreni düzenleneceğini haber verir
 • Rajkumar panik olur
 • Meenakshi polis lafını duyunca gerilir
 • Suraj polis teşkilatından ödül alır
 • Chhavi’nin geçen sene başarısız olduğu ortaya çıkar
 • Rajkumar gazetedeki terör haberini görünce panik olur
 • Sandiya Chatturi’nin telefonunu bulamaz

Can Yoldaşım 59 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 59. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Eylül Can Yoldaşım 59 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 60 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 59 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 60 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu