Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 6 Bölüm Özeti (5 Ağustos Perşembe) Sandiya Evlendi!

Can Yoldaşım 6 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Ağustos Perşembe günü ekrana gelecektir. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 6 bölüm özeti
 • 5 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 6 Bölüm Fragmanı
 • 5 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 7 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Ağustos Can Yoldaşım 6 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 6 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 6 Bölüm Özeti

Düğün alayı kız tarafına ulaşır. Kız tarafı erkek tarafını karşılar. Kız tarafında olan bir kadın, damadın ne iş yaptığını merak edip sorar. Zira Sandiya’nın okumuş bir kız olduğunu bildikleri için damadı merak ederler. Ankur hemen araya gidip, Ankita’ya erkek tarafına karşıma merasimi yapmasını ister.

Ankur ile Ankita erkek tarafının birinci derece akrabalarını bizzat karşılayıp çelenk takar. Ankita ve beraberindeki akrabaları damadın etrafını sarar. Laddu tatlısını havada yakalarsa evlilikte söz geçen kişi olacağını, eğer yakalayamazsa Sandiya’nın söz geçeceğini söyler.

Ankita bir kaç defa havaya Laddu tatlısını atar. Suraj da hepsini havada yakalar. Meenakshi, göstere göstere havaya attığı için eniştelerine torpil geçtiğini söyler. Bunun üzerine Ankita, Suraj’ın dikkatini başka bir yöne çevirip havaya laddu tatlısını atar. Suraj onu da havada yakalamayı başarır.

Can Yoldaşım 6 Bölüm Özeti (5 Ağustos Perşembe) Sandiya Evlendi

Chatur ile Ankita düğün sırasında konuşurlar. Chaturu damadın ladduyu havada yakalaması elbette doğal olduğunu, zira Suraj Puşkar’ın en ünlü tatlıcısı olduğunu söyleyince Ankita şok olur. Ankur sırf ABD’ye gidebilmek için Suraj’ın mesleğini eşinden bile saklamıştır.

Anikta sinirle kocasının aynına gider. Eğitimli Sandiya’nın eğitimsiz Suraj ile nasıl aynı evde yaşayabileceğini sorgular. Ankur, Suraj’ın eğitimsiz olduğunu ama Sandiya’ya çok iyi bakacağını söyleyip hem kendisini hem de eşini avutur. Ankur en azından buna inanmak ister.

Ankita kocasına bu evliliği durdurmasını ister. Ancak Ankur buna yanaşmayınca, Ankita Sandiya’yı her zaman bir kız kardeş olarak gördüğünü, bunu kendisi yapacağını söyleyip erkek tarafına giderken Ankur karşısını durdurur. Sandiya’nın ilk başta bir uyum sorunu yaşayacağını bildiğini ama sonrasında bu sorunların hallolacağını garanti eder.

Ankur, Ankita’ya eğer düğünü durdurursa bu Sandiya’nın hayatını mahvedeceğini, en azından sessiz kalıp olacakları izlemesini ister. Aksi halde Sandiya evlilik öncesinde dışlanmış bir kız gibi muamele göreceğini söyler.

Can Yoldaşım 6. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Düğün sırasında Sandiya Suraj’ın boynuna çiçek geçirirken aklında hep polis olma hayalleri ve babasının sözleri gelir. Ankita bir adım geride kardeşi gibi sevdiği Sandiya’nın ne kadar üzgün olduğunu hemen fark eder. Erkek tarafı Sandiya’nın eline oyuncak bebek verip (Senden hemen bir bebek bekliyoruz) mesajı verince Saniya daha fazla dayanamaz ve düğün alanını terk eder. Herkes Sandiya’nın bu hareketine şok olur.

Can Yoldaşım 6. Bölüm Özeti (5 Ağustos Perşembe) Sandiya ile Suraj Evlendi

Santos ve diğerleri Ankita’ya neden gittiğini sorarken, Suraj’ın babası Hindistan da genel de düğün sırasında kızların duygusallaştığını, makyajını tazeleyip geleceğini söyler.

Ankita hemen Sandiya’nın yanına gider. Onu koruyamadığı, bir abla gibi olamadığı için çok özür diler. Sandiya da düğün sırasında din görevlisinin nikahı kıyacağı ateşe atmak üzere anne ve babasına bir mektup yazar. Polis olamadığını, bu konuda anne ve babasında çok özür dilediğini anlatan bir mektup yazar.

Ankita, Sandiya’yı alıp Suraj’ın yanına gitetirir. Din görevlisi nikah kıyma işlemine başlar. Suraj’ın kız kardeşi Chhavi, abisi Suraj’ın gülümsediğini ama yengesi Sandiya’nın hiç gülmediğini, donuk bir ifade ile durduğunu söyler. Santos ise 15 gün önce Sandiya hem annesini, hem de babasını kaybettiğini, bunda dolayı böyle olduğunu açıklar.

5 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Suraj’ın yanına gelir. Din görevlisi nikahı kıyarken Sandiya babasına ve annesine yazdığım mektubu ateşe atar. Suraj, Sandiya’nın elini tutmaya çalışır. Sandiya hemen elini çeker.

Nikah kıyılma işlemi bittikten sonra Sandiya ailesi ile vedalaşmak için odasına gelir. Anne ve babasının resimleri karşısında konuşup duasını alır. Yengesi Ankita ile vedalaştıktan sonra Ankur gelir. Sandiya Ankur’un yüzüne bile bakmak istemez.

“Sen hayallerine yakında kavuşacaksın. Ama ben…”

Sözleri ile Sandiya abisine sitem eder. Ankur Suraj’ın yanına gidip Sandiya yakın zaman da anne ve babasını kaybettiğini, bu sebeple uyum sağlayana kadar evde Sandiya için hoş görülü olmasını ister. İkinci isteği Sandiya okumayı çok sevdiğini söylerken, Suraj araya gidip Sandiya’ya evde çok iyi bakılacağını söyler.

5 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Suraj'ın Evinde

Düğün alayı Sandiya’yı da alıp eve gelir. Belli bir yere gelince Santos gelininin yanına gelip arabadan inmesini, eve yürüyerek gideceklerini söyler. Santos komşulara göstere göstere gelinini evin önüne getirir. Kendi evinin kapısını açtığında evi su bastığını görünce şok olur.

Tüm aile hep birlikte evi temizlemeye başlar. Sandiya daha eline bu zaman kadar süpürge almadığı için ne yapacağını bilemez. Çevresindekilerin baskı ile eline süpürge alıp temizlerken ayağı kesilir. Acı içinde bağırır. Herkes oraya gelir. Hemen ayağına pansuman yapılır.

Evin hizmetçisi Chaturi, Sandiya’yı Suraj’ın odasına götürür. Zaten istemediği bir evlilik yapan Sandiya, her dakika gerilimi bir kat daha artar. Suraj geldiğinde iyice korkar. Çok geçmeden Suraj’ın anne ve babasının odasını su bastığı için yatakları ıslandığını öğrenen Suraj, yatağını anne ve babasına verir. Babası ilk gecelerinde bunun doğru olmadığını söylese de Suraj, ailesi birinci planda olduğunu söyler. Sandiya ve Suraj ilk gün salonda uyur.

İlk gece Sandiya ve Suraj başka yerlerde yatar. Ertesi gün evin hizmetçisi erkenden uyanıp Sandiya’yı kaldırır. Hemen banyo yapıp hazırlanmasını, Santos günlük işler öncesinde herkesin temiz olmasını istediğini, bunu yapmayanlara da çok kızdığını söyler. Bunun üzerine Sandiya banyonun yerini sorar. Sandiya banyoya gittiğinde sıcak su yerine soğuk suyun aktığını ve herkesin soğuk su ile banyo yaptığını anlayınca şok olur. Oysa annesinin evinden sıcak suyla banyo yaptığı güzel anıları gözlerinin önüne gelir.

Can Yoldaşım 6 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 7 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Kız tarafı Sandiya’nın evine gelir.
 • Sandiya nikah sırasında düğün alanını terk eder
 • Anikta Suraj’ın tatlıcı olduğunu öğrenin
 • Sandiya anne ve babasına mektup yazıp ateşe atar
 • Erkek tarafı Sandiya’yı alıp evlerine götürür
 • Santos’un evini su basar
 • Tüm aile evi gece boyu temizler
 • İlk gece Sandiya ile Suraj farklı yerlerde uyur

Can Yoldaşım 6 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 6. Bölüm özeti verdiğimiz dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Ağustos Can Yoldaşım 6 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 7 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 6 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 6 Ağustos Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 7 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu