Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti (28 Eylül Salı) Chatturi Yaşıyor!

Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Eylül Salı Can Yoldaşım 60 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 60 bölüm özeti
 • 28 Eylül Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 60 Bölüm Fragmanı
 • 28 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 61 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Eylül Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Chatturi’nin yaşadığı ortaya çıkar. Ancak ortada büyük bir terslik vardır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj tatlıcı dükkanına girdiğinde, karşısında uluslar arası yemek yarışmasında kazandığı kupanın ve kendisinin resmini çerçeveletilirmiş bir halde görünce çok şaşırır. Chotu “Nasıl olmuş usta” deyip ustasını onure ederken, bu sırada bir cep telefonu çalar. Suraj bunu tatlı yemeğe gelenlerden birine ait olduğunu düşünür. Telefon çaldığı için Chotu telefonu açmasını ister. Suraj telefonu açtığında karşısında sesini değiştirmiş Sandiya vardır. Ona iltifat eder. Suraj da evli olduğunu utanarak söyler. Suraj karşısında kine kızmak ister. Anca çok geçmeden kendisine oyun edenin Sandiya olduğunu anlar.

Öğleden sonra Santos ve ailesi tapınağa gider. Tapınağa Rajkumar da gelir. Rajkumar orada biri ile konuşur. Adam hemen aile ile kaynaştığını, bunu nasıl yaptığını söylerken, Rajkumar kendisini sevdirdiğini söyler.

Santos din görevlisinin yanına gider. Evlerinde özel bir poja töreni yapılacağını, onun gelmesini ister. Din görevlisi de son zamanlarda terör saldırıları arttığını, polis ciddi güvenlik önlemleri aldığını, içeri girenlerin kimlikle alınmasını söyler. Santos da geçen yıl bombalı saldırıda ölenlere acıdığını söyler. Bu sırada Sandiya anne ve babasının ölümünü hatırlayıp üzülür.

Rajkumar güvenlik görevlisi ile arkadaş olup aile hayatından bahseder. Bu sırada güvenlik görevlisinin yemek vakti gelir. Rajkumar onun yerine bekleyeceğini, gidip yemeğini yemesini ister. Adam yemeğini yemeğe gittiğinden Rajkumar sistem odasına gider.

Suraj ile Sandiya geçen seneki bombalı terör saldırı ve sonrasında annesini ve babasını kaybetmesi hakkında konuşur. Bu sırada Rajkumar’ın sistem odasında çıktığını gören Sandiya ona orada ne yaptığını sorar. Zira onlara poja yapmak için yanlarından ayrıldığını ama nende poja yapmak yerine yasak olan yere girdiğini sorgular Bu sırada yemek yemek için ayrılan güvenlik görevlisi gelir. Onun orada durmasını kendisi rica ettiğini söyler. Rajkumar da içeriden bir kıvılcım görüp girdiğini söylese de Sandiya, Rajkumar’ın söylediği sözlere inanmaz.

Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti (28 Eylül Salı) Sandiya Polislere Bilgi Verir

Sudha ablasına bu acıya son vermesini, Chatturi’nin öldüğünü herkese söylememesini ister. Ancak Meenakshi aynı fikirde değildir. Hapse girmekten ve Vikram ile boşanmaktan çok korkar. Bu esnada Suraj’ın final de rakibi olan Brandol gelir. Meenakshi her şeyi duyduğunu düşünür. Lakin Brandol’un Hintçe bildiği aklına gelip rahatlar.

Poja öncesinden polisler kalabalık bir halde gelir. Onlara terör eylemi hakkında bilgi verip çok dikkatli olmalarını ister. Yanlış bir şey gördüklerinde onlara haber vermesini ister. Sandiya da polis şefine önceki gece ters giden bir durum olduğunu söyler.

Sandiya polis şefine geçen geçe Suraj’ın dükkanın yakınlarında internet kafe olmadığını ama yakınlardan internet sinyali olduğunu, bu durum oldukça şüphe çekici der. Polis şefi hemen ilgileneceklerini, siber polis göndereceklerini açıklar. Rajkumar bunu duyar.

Suraj ve ailesi eve döner. Rajkumar artık internetten adamlarına bilgi eremediği için şimdi mesajları nasıl ileteceğini düşünürken bir müşteri gelir. Akşam tatlıları yetiştirip yetiştirmeyeceğini söyler. Suraj sıkı çalışıp yetiştireceğini söyler. Rajkumar adamlarına haber vermek için iyi bir fırsat olduğunu düşünür. Suraj’a bu konuda yardım etmek için iyi bir fırsat olduğunu düşünü, Suraj’a yarım etmek ister. Suraj önce yok dese de Rajkumar’ın ısrarı ile kabul etmek zorunda kaldır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ile Rajkumar tatlıları teslim etmek için giderken yolda polis durdurur. Rajkumar onu terörist olduğunu ortaya çıkaracak delili (Flash bellek) Suraj’ın cebine koyar. Polis memuru Suraj’ın uluslar arası yemek yarışmasını kazanan kişi olduğunu fark edip sohbet ederken, arkadan gelen motosikletli bir anda yola çıkıp kazaya sebebiyet verir. Polis hemen oradan ayrılıp diğer motosikletlinin yanına gider. Rajkumar da Suraj’ın cebine koyduklarını almaya çalışır.

Santos Suraj’ın geç kaldığını merak eder. Telefonla arasada ulaşama. Sandiya bunu çözer deyip Sandiya’nın yanına gider. Bu sırada Sandiya da Chhavi’ye ders çalıştırdığını görünce onları rahatsız etmek istemez. Lakin Sandiya kaynanasını fark eder. Kaynanası da detay vermez. Chhavi’ye eski çalıştığı notlara çalışırsa çok iyi puan alacağını söyler. Depoya gidip eski defterler arasında notlarını ararken geçmişte bu notları nasıl tuttuğunu hatırlayıp duygusallaşır.

Can Yoldaşım 60 Bölüm Özeti (28 Eylül Salı) Chatturi Yaşıyor

Sandiya depodan çıkarken Chatturi’nin önce kıyafetlerini, daha sonrada valizini ve parasını almadığını görünce onun köye gitmediğini anlar.

Sandiya normal bir zamanda böylesi bir delille karşılaşmış olsa üstüne üstüne giderdi. Lakin Chatturi acele ile gittiği için tüm bunları istemeden unuttuğunu düşünür. Depodan çıkarken karşısına Suraj gelir. Suraj bilerek karşısına çarpar.

Sandiya ertesi gün Chatturi hem parasını hem de kıyafetlerini depoda unuttuğunu, ona para ve kıyafet götürmek gerektiğini söyler. Meenakshi korkudan hizmetçilere çok yüz vermemesini söyler. Ancak Santos Chatturi’yi kendi ailesinden biri gibi gördüğünü için Sandiya’yı destekler. Meenakshi bu defa kendisi gitmek ister. Santos hamile olduğu için Sandiya’nın yanında kendisi gideceğini açıklayınca, Meenakshi şok olur. Meenakshi, Rajkumar’a kaynanası köyüne gideceğini, otobüs saatlerini sorar. Rajkumar şok olur. Zira o köylü olmadığı için otobüsün kalkış saatlerini bilemez.

Can Yoldaşım 60. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rajkumar ne diyeceğini bilemez. Eli ile bir şeyler işaret etmeye çalışınca, Meenakshi tıpkı Chatturi gibi söylediğini, yarım saatte bir kalktığını anlar. Rajkumar ses etmeden oradan ayrılır.

Santos ile Sandiya Chatturi’nin köyüne gitmek için hazırlanırken Menakshi onları durdurmak için bir bahane bulmak ister. Ancak bu bahane geçici olacağını, gerçekleri söylemekten başka çaresi olmadığını fark eder. Bağırarak kaynanasının yanına gelir. Meenakshi tam gerçekleri itiraf edeceği sırada Chatturi telefonla Suraj’ı arar. Sandiya ile görüşmek istediğini söyler. Chatturi düştükten sonra Rajkumar ve adamları tarafından bulunup kaçırılmıştır. Rajkumar’ın adamları başında silah zoru ile Sandiya ile konuşmak zorunda kalır.

Meenakshi Sandiya ile konuşan kişinin Chatturi olup olmadığını sorar. Sandiya da gerçekten onunla konuştuğunu, annesinin rahatsızlığı devam ettiğini haber verir. Meenakshi şok olur. Zira Meenakshi Chatturi’nin annesinin hastalık meselesini kendisi uydurduğunu ama onun bu yalana devam etmesi kafasını karıştırır. Meseleyi hemen Sudha’ya anlatır. Sudha ise Chatturi’nin başının belada olduğunu söyler.

28 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Chatturi'nin Kaçırıldığını Anlar

Sandiya Suraj’a kartvizit getirir. Ceketin cebinden düşmüş olabileceğini, salonda bulduğunu söyler. Rajkumar bunu duyar. Herkes gittikten sonra eve gidip Suraj’ın geçen geçece cebine koyduğu SD kartını arama başlar. bu sırada Sandiya geri eve döner.

Sandiya eve Arun’un cep telefonu numarasını öğrenmek için gelir. Rajkumr hemen saklanır. Sandiya Arun’un telefon numarasını gösteren belgeyi alıp karakola gider. Tüm Rathi ailesi karakoldadır. Zira yakın zamanda yapılacak olan tören de tapınak da yer alabilmesi için karakolda kayıt yaptırırlar.

Sandiya karakolda aklına bir şey gelir. Okuma yazma bilmeyen Chatturi nasıl Suraj’ın yeni numarasını bilip onu aradığını düşünür. Bu işte bir terslik var diye aklında geçirir. Hemen Suraj’ı aradığı numarayı geri üç defa arasa da ulaşamaz.

Sandiya Chatturi’den gelen mektupları kontorol eder. Onların Puşkar’dan gönderildiğini anlayınca Chatturi’nin kaçırıldığını anlar.

Can Yoldaşım 60 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 61 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj için sürpriz yapar
 • Suraj resmini dükkanda asılı görünce çok mutlu olur
 • Sandiya şüpheli bir durum gördüğünü polise bildirir
 • Rajkumar Meenakshi’yi kaçırdığı netleşir
 • Meenakshi Chatturi’nin yaşadığına inanamaz
 • Santos ve Sandiya Meenakshi’nin annesini görmeye köyüne gitmek ister
 • Meenakshi teröristlerin yanında Suraj’ı aramak zorunda kalır
 • Sandiya Chatturi’nin kaçırıldığını düşünür.

Can Yoldaşım 60 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Eylül Salı Can Yoldaşım 60. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Eylül Can Yoldaşım 60 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 61 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 60 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 61 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu