Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti (29 Eylül Çarşamba) Sandiya’nın Kurduğu Tuzak

Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 61 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 61 bölüm özeti
 • 29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 61 Bölüm Fragmanı
 • 29 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 62 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Eylül Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Rajkumar Sandiya’nın kurduğu tuza düşer. Ancak son anda kaçmayı başarır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraç’ın konuşması ile başlar. Sandiya Chathuri hakkında elde ettiği bilgileri açıklaması üzerine Suraj da endişelenir. Sonunda Suraj ile Sandiya karakola gitmeye karar verirler. Rajkumar ise oldukça endişelenir. Sandiya bulduğu flash belleği polise teslim etmesi, bombayı patlatamayacağını, hatta kimliğinin ise açığa çıkacağını düşünür.

Suraj ile Sandiya karakola giderler. Polis müfettişi Sandiya’nın açıklamalarını dinledikten sonra Chatturi’nin köyü ile irtibata geçer. Sandiya’nın şüphelenmekte haklı olduğunu söyler. Chathuri’nin köyüne bakan karakolu aradıklarını, Chatturi’nin annesinin ve amcasının orada olmadığını tespit ettiklerini açıklar

Polis müfettişi Chathuri’nin en son kiminle görüştüğünü öğrenmelerini ister. Zira bu bilgi kayıp olmasını ortaya çıkartabilecek büyük ip ucuna götürebileceğini söyler. Bunun dışında kaybolan Chathuri’nin resmini Sandiya polise teslim eder. Zira aramalarda denk gelecek olursa ya da kayıp ilanında kullanılması halinden çok daha çabuk sonuca varacaklarını söyler.

Polis amiri hemen Chathuri’nin kayıp resminin ilana koyulmasını ve kayıp olduğunu ve arandığını dile getiren kayıp ilanını her yere asılmasını ister. Sandiya polis müfettişinin olaya hakim olarak ilgilenmesi karşısından teşekkür eder.

Rajkumar da Sandiya ile Suraj ile birlikte karakola gidip, tapınak da ki kutlamaya gelebilmek için kimlik belgesi çıkaracağını söyler. Ancak asıl amacı Chatturi hakkında ne gibi araştırma yapılacağını olay yerinden öğrenmek ister. Bu arada polis memuru evrakı çıkaramadıklarını söyleyince, Sandiya yanlarında flash bellek olduğunu, başka bir yerde çıkarabileceklerini açıklar. Rajkumar kendi kaybettiği flash bellek olduğunu görünce panik olur. Bu arada Rajkumar sahte kimlik ile tapınağa gidebilmek için izin belgesi çıkartır.

Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti (29 Eylül Çarşamba) Sandiya Abisi İle Barışır
Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti (29 Eylül Çarşamba) Sandiya Ankur İle Barışır

Sonunda Sandiya’nın abisi ile yengesi ABD’den döner. Gelirken bir çok hediye getirmişlerdir. Meenaskhi onları görünce gözler fal taşı gibi açılır. Ankita, Santos’a yalan söyledikleri için üzgün olduklarını ama koşullardan dolayı buna mecbur kaldıkları konusunda açıklamalarda bulunur. Kendilerini affetmesini ister. Santos ise bu sözleri 3 ay önce söylemiş olsaydı başka tepki vereceğini, şimdi ise başka tepki vereceğini, artık her şeyin geride kaldığını açıklar.

Santos, Puşkar’a geri dönen Ankur’a nerede kalacaklarını sorar. Ankur da bir ev bulduklarını ve biraz boya işleri olduğunu, bir kaç güne kadar tamamlanacağını söyler. Santos da bu süre zarfında Ankita’nın rahatsız olmaması adına evine misafir edebileceklerini açıklar.

Suraj ile Sandiya eve döndüklerinde, Sandiya karşısında abisi ile yengesini görür. Hemen onların yanına gidip konuşur. Hasret giderdikten sonra Snatos nerede olduklarını sorar. Suraj da annesine Chathuri’nin kaybolması hakkında ifade vermeye gittiklerini açıklar.

Suraj, Santos’a Chathuri’nin kayıp meselesini söylediğinde, Meenakshi panik olur. Zira Chathuri ya gerçekten öldüyse diye düşünür. Başının belaya gireceğini, belki de hapse düşebileceğini hayal eder.

Santos ve Sandiya mutfağa giderler. Sandiya yengesine ve abisine yemek hazırlamak ister. Lakin ne yapacağını bilmez. Santos ona sütlaç yapmasını, nasıl pişireceği konusunda bilgi vereceğini söyler. Bu sırada Maasa telefon eder. Santos bilgi vermeden gider. Suraj ona sütlacın nasıl yapıldığını anlatır. Santos geldiğinde, Suraj’ın mutfakta Sandiya’ya yardım ettiğini görüp sinirlenir.

Santos, Arun, Chavvi, Suraj, Ankita ve Ankur akşam yemeği için masada bir arya gelirler. Sandiya onlara yemek dağıtır. Ankita görümcesinin ders çalışırken ev hanımı gibi yemek yapıp hizmet ettiğini görünce çok duygusallaşır. Santos neden duraksadığını sorunca, yemeklerin çok güzel olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ankita daha önce hiç böyle lezzetli yemek yemediğini, özellikle Sandiya’nın yaptığı yemeklerin çok lezzetli olduğunu söyleyince, Sandiya utanır. Meenakshi de son olayları kardeşi Sudha’ya anlatır. Sudha daha önce Sandiya’nın ne kadar zeki ve olayları çözümleyen biri olduğunu bildiği için Meenakshi’ye daha fazla riske girmeden yaşadıklarını, tüm gerçeği ile birlikte anlatmasını ister. Ancak Meenakshi Sudha’yı altın vererek susturur.

Ankur kardeşine bunca zaman yaşattıklarından dolayı çok özür diler. Sandiya ise abisine şöyle der.

“Abi başta benim adıma karar vermen çok yanlıştı. Hele bana yalan söylemen çok daha kötüydü. Ancak ben seni çoktan affettim. Zira evli bir kadının hikayesini hiç bir kitapta okumamıştım. Ben bunu yaşayarak öğrendim!”

Dedikten sonra abi kardeş birbirlerine sarılıp ağlarlar. Daha sonra Ankita da bu ikiliye katılır.

Suraj Chatturi’nin kayıp broşürleri ile eve gelir. Rajkumar bunu görünce kendi çevresinde kapana kasıldığını, Chatturi’yi serbest bırakması halinde ortaya çıkacağını, onu öldürürse cesedi bulunup yeni bir delil vereceğini, bunda dolayı sessiz kalıp, yakalanmamayı umar.

Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti (29 Eylül Çarşamba) Sandiya'nın Kurduğu Tuzak
Can Yoldaşım 61 Bölüm Özeti (29 Eylül Çarşamba) Sandiya Rajkumar’ı Tuzağa Düşürür

Rajkumar kendisini belli etmemek adına Chatturi’nin resimlerini Suraj ve Chotu ile birlikte asar. Meenakshi de üzerine battaniye alıp Chatturi’nin resimlerini yırtar. Zira hala o öldüğünü düşünüyor. En iyi ihtimalle ölmese bile uçurumdan aşağıya yuvarlanması, Meenakshi yüzünden olduğu için Chatturi’nin eve gelip bunları açıklaması, Meena’nın Rathi soyadını bir daha duyamayacağı anlamına geldiğini bilen Meenakshi elinden geleni yapar.

Can Yoldaşım 61. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Polis Suraj’ın telefonunu arar. Sandiya telefona cevap verir. Arayan karakoldan polis memurudur. Chathuri’nin davasıyla ilgili bir konu olduğunu, karakola gelmeleri gerektiğini söyler. Bunun üzerine Sandiya karakola gider.

Karakolda polis amiri Sandiya’ya çok önemli bilgi vereceğini ama bu konu hakkında hiç kimseye bilgi vermemesi gerektiğini söyler.

“Sandiya senin çöpte bulduğun flash belleği siber bölümü inceledi ve teröristlere ait olduğu anlaşıldı. Hatta onların ne planladıkların bile eriştik. Chatturi meselesi ise teröristler dini dünde tapınağı bombalamak istiyor. Bu bombalama eylemi öncesinde ondan kurtulacaklar!”

Meenakshi tapınaktan eve giderken bir kadın Meenakshi’ye seslenir. Meenakshi ise Chatturi’yi uçurumdan atarken gören kadınlardan biri olduğunu zannedip, eve kadar kaçar. Kadında arkasından koşar. Meenakshi eve girdiğinde Santos “Gelin sen dua etmeye mi gittin? Yoksa koşuya mı katıldın” derken kapı çalar. Gelen Meenakshi’yi kovalayan kadındır. Kadın neden kaçtığını sorgular. Ona aldığı sarinin parasını vermek istediğini söyleyince, Meenakshi rahatlar.

29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Plan Yapar
29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Sandiya Gelen Doktoru Takip Eder

Polis teröristlerin eyleminden haberdar olunca hemen çevrede son üç ay içinde yerleşen kişileri aramaya başlar. Suraj’ın dükkanına gelip üç ay içinde bu civara gelen biri olup olmadığını sorar. Rajkumar’ın yeni geldiğini öğrenen polis, ona karakola gelmesini ister. Santos ve Suraj, Rajkumar’a güvendiklerini söylese de Sandiya, polisler işini yaptıklarını, karşı çıkmamalarını söyler.

Polisler Sandiya’nın çıkışı ile birlikte Rajkumar’ın ifadesini almak üzere karakola götürürler. Rajkumar ise polislere hiç zorluk çıkarmadan gider. Sandiya Rajkumar’ın evden götürülmesine karşı Sandiya’nın polisleri desteklemesi Santos’un canını sıkar. Kendi evlatları gibi olan Rajkumar’ın kötü biri olmadığını, Sandiya işi abarttığını düşünür.

Sandiya iyi ile kötüyü nasıl ayır edeceğini düşünürken, Ankita’nın konuşması ile aklına bir oyun gelir. Hemen polis amirini arayıp planından bahseder. Polis amiri de Chatturi’nin bulunduğunu, şu an devlet hastanesinden tedavi altına alındığını söyleyip oradakileri serbest bırakır. Rajkumar da hemen yüzünü sarıp sarmaladıktan sonra hastaneye gider.

Rajkumar hastaneye doktor kıyafeti ile gitse de Chatturi’nin odası zannedip girdiği yerde hasta yoktur. Sandiya ona yakalandığını söyler. Polisler etrafını arar. Rajkumar bu kalabalığın arasından sıyrılır. Sandiya bir kaç defa onu yakalasa da Rajkumar yüzünedeki örtü sayesinde kaçar. Ancak aklıda Sandiya kendi yüzünü görüp görmediği konusuda şüphelenir.

Can Yoldaşım 61 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 62 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj Chatturi’nin kayıp olduğunu karakola bildirir
 • Karakolda hemen kayıp ilanı çıkartılır
 • Sandiya bulduğu flash belleği teslim eder
 • Rajkumar SD kartın içindeki bilgilerin açığa çıkmasından endişelenir
 • Polis amiri Sandiya ile gizli görüşme yapar
 • Sandiya plan yapar
 • Rajkumar tuzağa düşer.
 • Rajkumar polislerin ve Snadiya’nın yanından kaçmayı başarır

Can Yoldaşım 61 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 61. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Eylül Can Yoldaşım 61 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 62 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 61 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 62 Bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu