Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti (30 Eylül Perşembe) Chatturi Kurtulur

Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 62 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 62 bölüm özeti
 • 30 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 62 Bölüm Fragmanı
 • 30 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Ekim Cuma Can Yoldaşım 63 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Eylül Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Chatturi kurtulur, Rajkumar bombayı patlatmaya hazırlanır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Ekim Cuma Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti

Rajkumar etrafını polisler sarmasına rağmen göz yaşartıcı sprey sıkıp, oradan kaçar. Lakin Sandiya ve polisler de peşinden gider. Sandiya kimseye haber vermediği için evdekiler de akşam yemeği için hazırlık yapar. Herkesin aklında Sandiya nerede ve neden gelmiyor sorusu vardır. Bu soruya ne Suraj, ne de diğerleri cevap veremez.

Sandiya kim olduğunu bilmediği teröristin peşinden gider. Bir ara onu yakalayıp köşeye sıkıştırır. Teröristin ayağını demire vurup yaralar. Lakin Rajkumar yakalandığında asılarak öldürüleceğini bildiği için ölesiye koşar. Sonunda oradan geçen bir kamyonetin kasasına binip kaçmayı başarır.

Sandiya işle birlikte teröristin peşinden giden polisler karakola gelir. Karakol amiri memurlarına bir adamı yakalayamadıkları için kızar. Karakola amiri teröristin ayırt edici bir şeyini görüp görmediklerini sorduğunda, Sandiya onu yaraladığını, bacağının kanadığını söyler. Karakol amiri hemen tüm hastanelere bakılması talimatını verir.

Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti (30 Eylül Perşembe) Rajkumar Bombayı Yerleştirir

Sandiya karakoldan eve gelir. Lakin neden ve niçin gittiğini kimseye açıklamaz. Santos ona tavır yapar. Sandiya her şeyi ilerde açıklayacağını, lütfen o zaman kadar sabretmesini ister. Bu kadar gizli saklı iş yürüten Sandiya’nın bu tavrına Santos kızar. Bu arada Rajkumar gelir. Karakoldan geldiğini söyler. Santos Rajkumar’a yemek vermesini ister. Rajkumar bacağının kanadığını gizler.

Rajkumar ertesi gün Chotu’nun kıyafetine bomba yerleştir. Sandiya ise evde yaşadıklarını ve ne yaptığını söylemediği için tüm ailesi tarafında dışlanmaya başlar. Odasına gidip dolabı açtığında, babasının ve annesinin resmini görünce, bombanın patladığını günü hatırlar. Yine aynı kanlı bir eylem yapmak isteyen teröristleri yakalamaya yemin eder.

Chotu dükkan da mal sayarken Rajkumar gelir. Ona kıyafetini hallettiğini söyler. Chotu tapınağa gideceği kıyafeti giymek ister. Hemen Rajkumar ona kıyafetini verir. Chotu kıyafetin çok ağır olduğunu söyler. Lakin Rajkumar pahalı kumaş olduğunu, zamanla alışacağını söyledikten sonra ona saat hediye eder. Aslında saat bombayı patlatmak için bir araçtır. Lakin bunu ne Chotu ne de o saati gören anlamaz.

Sandiya Chotu’nun kıyafetini görünce çok sevinir. Saate dikkatlice baktıktan sonra Chotu’ya böyle pahalı hediyeler vermemesini söyler. Rajkumar da pahalı olmadığını söyler. Chotu yemek yerken üzerine döker. Sandiya kıyafeti çıkartmasını, onun temizlemesi gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandhya, Chotu’nun paltosunu çıkarırken, Rajkumar bunu nasıl engelleyeceğini düşünür. Bu sırada geç kaldıklarını söyler. Bu sırada Ankur gelir. Rajkumar Sandiya’ya Chotu’nun kıyafetini kendisi halledeceğini, abisi Ankur’a yemek vermesinin daha doğru olduğunu söyler. Sandiya da kabul eder.

Sandiya evden çıkmadan önce bombanın patlama ihtimali olduğunu ama bunu kimseye söyleyemediğini, bunun yanında oradaki polisler de bombanın patlama ihtimali olduğunu bile bile görevinin başında olduğunu düşünür. Dua edip dışarı çıkar.

Can Yoldaşım 62 Bölüm Özeti (30 Eylül Perşembe) Chatturi Kurtulur

Polisler konvoy halinde yürüyen kalabalığın arasında kimisi resmi, kimisi sivil şekilde görev alır. Rajkumar Chatturi’nin gelmesini ister. Chatturi elleri bağlı, ağzında bant çekili şekilde kalabalığın arasında ilerler. En son polis noktasında geldiğinde metal detektörü sinyal verir. Bir bayan polis onu kabine alıp başını açtığında, Chatturi’nin ağzında ki bantı görünce şok olur.

Can Yoldaşım 62. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Polis memuru Chatturi’yi elleri bağlı, karnında bomba olduğunu anlayınca hemen üstlerine haber verir. Bu sırada Chotu da polis noktasına gelir. Polis memuru metal detektörünü üzerinde gezdirir ve alarmı öter. Polis kıyafetinde ne var diye sorunca, Chotu Rajkumar’ın ona hediye ettiği metal arabayı gösterir. Polis çocuk olduğu için onun içeri girmesine izin verir. Rajkumar artık bombanın patlamasına kimse mani olamayacağını düşünür.

30 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Polislerin Yanında Yer Alır

Polisler hemen Chatturi’yi alıp kimsenin olmadığı bir yere götürürler. Bomba imha uzmanları gelir. Chatturi’nin karnına bağlanan bombayı imha ederler. Sandiya bombadan kurtulan Chatturi’ye kendisini kaçıran teröristleri görüp görmediğini sorar. Onlar hakkında en ufak bilgi herkesin hayatını kurtaracağını söyler.

Bu sırada Sandiya dışındaki herkes tapınağa ulaşır. Suraj Rajkumar’a polis noktasında geçip tapınağa tören için malzeme getirmesini ister. Polis girişte herkesin bağını kontrol ettiği için Rajkumar girişte bilerek düşer. Polis bunu görür. Yaranın şimdi olduğunu düşünür. Rajkumar planını adım adım uygulamaya devam eder.

Sandiya, Chatturi’ye ne biliyorsa anlatmasını ister. Chatturi de herkesin yüzü kapalı olduğunu, hiç bir şey bilmediğini söyler.

Can Yoldaşım 62 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 63 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Teröristin ayağını yaralar
 • Rajkumar yüzünü gizleyerek kaçmayı başarır
 • Sandiya Rajkumar’ın ayağını yaralar
 • Sandiya polise bilgi verir
 • Polis tüm hastaneleri kontrol eder
 • Sandiya eve gelir
 • Sandiya evde gerçekleri açıklayamadığı için herkes tarafında dışlanır
 • Şenlik günü Rajkumar bombayı Chotu’nun kıyafetine yerleştir
 • Chotu polis noktasında geçer
 • Chatturi teröristler tarafında üzeride bombalı bir şekilde serbest bırakılır
 • Chatturi kurtulur

Can Yoldaşım 62 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 62. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Eylül Can Yoldaşım 62 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 63 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 62 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Ekim Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 63 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu