Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti (1 Ekim Cuma) Sandiya Ölecek Mi?

Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Ekim Cuma Can Yoldaşım 63 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 63 bölüm özeti
 • 1 Ekim Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 63 Bölüm Fragmanı
 • 1 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 64 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Ekim Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Rajkumar’ı yakalar. Rajkumar Suraj’a silah doğrultur. Polis amiri Rajkumar’ı vurarak etkisiz hale getirir. Sandiya Chotu’nun üzerindeki bombayı bulup, uçurumdan aşağıya atar. Bu sırada bomba patlar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti

Sandiya ile Chaturi’nin konuşması ile başlar. Sandiya bir iz, bir delil yada bir isim hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Bu sırada Meenakshi henüz içeri girmediği için dışarıda bulunan polisleri ve yanlarında Sandiya’yı görünce şaşırır. Daha da yaklaştığında yanlarında öldüğünü düşündüğü Chaturi’yi görünce şok olur. Hemen gizlenip onların konuşmalarına kulak misafiri olur.

Sandiya ısrarla bir şey hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Chaturi uzun süre düşündükten sonra “Anurag Joshi” adının geçtiğini, kendisini kaçıran kişi olduğunu söyler. Bu arada Rajkumar da polis noktasında bilerek düştüğü için polisler onu kenara çeker. Suraj da onun ayağına pansuman yapar.

Meenakshi Chaturi’1nin söylediği ismi bir yerde duyduğunu ama nerede duyduğunu bir türlü hatırlayamaz. İyice düşündükten sonra o ismi Rajkumar’ın pasaportunda gördüğünü hatırlar. Hemen polislerin yanına gidip Sandiya’ya “Anurag Joshi” kim olduğunu bildiğini söyleyip herkesi şok eder.

Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti (1 Ekim Cuma) Rajkumar Suraj'a Silah Çeker

Meenakshi Rajkumar’ın Anurag Joshi olduğunu, pasaportunda yazanı görüp kendisine sorduğunu, o da zengin bir aileden geldiğini ve buraya yöresel lezzetleri öğrenmek istediğini, isminin gizli kalmasını rica ettiğini söyler.

Sandiya hemen oranın güvenliğinden sorumlu polis amirine Anurag Joshi Suraj’ın yanında çalışan ve Rajkumar olarak çevresinde tanınan kişi olduğunu açıklar. Sandiya hemen telefonla Suraj’ı arar. Suraj sesten dolayı bir şey duymakta zorlanırken, Rajkumar da gerçeklerin ortaya çıktığını hisseder hissetmez. Suraj’ın yanından ayrılır. Sandiya Chaturi’yi kaçıran ve terörist olarak aranan kişinin Rajkumar olduğunu açıklayınca Suraj şok olur.

Polisler bir taraftan Suraj bir taraftan Rajkumar’ın peşine düşer. Bir ara Suraj ile Rajkumar karşı karşıya kalsa da Rajkumar yine kaçmaydı başarır. Bir polis aklandığı yerde Rajkumar’ı bulup kafasına silah dayar. Ancak Rajkumar onun silahını alıp polisi bayıltır.

Meenakshi Rajkumar’ın terörist olduğunu, Chaturi’yi de kaçıran kişi olduğunu açıklayınca şok olur. Herkes Suraj’ın olduğu yere doğru giderken, Rajkumar da çemberden dışarı çıkıp kaçmaya çalışır.

Suraj kalabalığın arkasında bulunan terk edilmiş evlere doğru bakar. Rajkumar da ayağının kanaması nedeniyle saklanmak zorunda kalır. Suraj ilk başta bulamaz. Daha sonra yerdeki kan izlerini takip edip onu bulur.

Suraj Rajkumar’ı yakalayıp adalete teslim etmek ister. Bir kaç adım attıktan sonra Rajkumar ona belinden ki silahını çıkartıp doğrultur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rajkumar silahını Suraj’ın kafasına doğrultuyor. Suraj ölüm ise kalım arasında ince bir çizgide hisseder kendisini. Rajkumar Sandiya’nın başına bela olduğunu, polisle bir olup kendisini tuzağa düşürdüğünü, şimdi 3 aylık emekleri boşa gitmemesi için Suraj’ı öldüreceğini söyler.

Rajkumar Suraj’ı öldüreceğini söyledikten sonra silah sesi duyulur. Bu sesi kutlamaya gelen herkes duyup, o tarafa doğru koşar. Asıl gerçek Rajkumar, Suraj’ı vurmadan polis memuru onu vurmuştur. Rajkumar yakalanır. Sandiya Rajkumar’ın siyanür için ölmesine engel olur.

“Sandiya saat kaç?”

Diyerek alaycı bir tavırla saati sorar. Sandiya bundan şüphelenir. Rajkumar’ın planı daha işlediğini düşünür.

Brandon, Chotu’nun oyuncak arabasıyla oynarken polis noktasında geçer. Ancak bir şey fark eder. Chotu geçerken alarm öttüğünü ama kendisi geçerken ötmediğini fark eder. Bunu aynen Sandiya’ya söyler. Rajkumar hapse giderken Sandiya da tapınakta olayları düşünür.

Sonunda aklına saatli bomba olduğunu anlar. Chotu’nun üzerinden olduğunu anlar anlamaz. Chotu’yu kimsenin olmadığı bir yere götürür. Ceketindeki bombayı bulup kırmızı kabloyu keser. Bombanın saati bir süre durdurur. Sandiya ceketi çıkartır. Bu sırada herkes oraya gelir. Chhotu Sandiya’ya sarılırken bombanın yeniden aktif olduğunu gören Sandiya, hemen onu alıp uçurumun kenarına getirir. Bu sırada bomba patlar ve herkes Sandiya öldüğünü düşünür.

Can Yoldaşım 63 Bölüm Özeti (1 Ekim Cuma) Sandiya Ölecek Mi

Sandiya bombayı atarken ayağı kayıp uçurumdan düşer. Bomba da bir kaç saniye sonra patlar. Herkes onun öldüğünü düşünür. Suraj ağlamaklı olur. Bir kaç saniye sonra Sandiya’nın ayaklarının sesini duyunca hemen oraya bakar. Sandiya’nın yaşadığını görünce çok mutlu olur.

Santos gelinine sarılıyor. Bir daha asla kendisini riske atmaması konusunda ikaz ediyor. Ankita hemen görümcesine sarılırken, Meenkashi de elinde bomba ile uçurumdan atladığı için Sandiya’nın çok cesur olduğunu söyler.

Komiser hem polis teşkilatını kurtardığını hem bir çok kişinin hayatını kurtardığı için şapkasını Sandiya’ya verir. Sandiya bir an polis memuru olduğunu düşünüp çok mutlu olur.

Herkes eve gider. Daisa Santos’a çok şanslı olduğunu, böyle bir geline herkesin sahip olamayacağını söyler. Vikram da Chaturi’ye pazardan Rajkumar onu nasıl kaçırdığını sorar. Meenakshi hemen araya girip kızın yorgun olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 63. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chaturi gerçekleri kimseye söylemez. Zira kendisini uçurumdan aşağıya iten Meenakshi olduğunu söylemez. Meenakashi’nin kolunda ki bilezikleri görür. Kendisine o bileziklerden vermesini, vermediğini takdir de gerçekleri herkese söylemekle tehdit edincince, Meenakshi ona bilezik alacağını söyler.

Ertesi gün Suraj’ın Singapur da ki yemek yarışmasında tanıştığı ve evinden bunca zaman misafir ettiği Brandon herkese veda eder.

Sandiya ertesi gün ev işlerine başlar. Santos ise dinlenmesini, işleri başkalarının yapacağını söylese de Sandiya yorgun olmadığını söyler. Chavi ise sınavına az bir zaman kaldığı için Snadiya’dan yardım ister. Meenakshi Sandiya’nın başarısız olması halinden evdeki itibarı yok olacağını söyler.

1 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Bombayı Bulur

Polis teşkilatını temsilen polis amiri gelir. Puşkar halkını kurtardığı için ona ödül vereceklerini ödül törenine katılması gerektiğini söyler. Sandiya törene katılacağını açıklar.

Bir kaç saat sonra Ankur arar. Ankşta doğum yaptığını, bir kız çocukları olduğunu, Ankita’nın da çok iyi olduğunu söyler. Sandiya bu haberi duyunca çok sevinip ona sarılır. Santos gelir. Kız çocuk olduğunu duyunca küçümser. Sandiya ise kızlar ile erkekler arasında ayrım olmadığını açıklar.

Sandiya yengesinin yanına gitmek ister. Santos bir sonraki gün gitmesi gerektiğini söyler. Lakin Santos izin vermek istemez. Suraj araya girip izini koparır. Sandiya hemen valizini hazırlayıp evden ayrılır.

Can Yoldaşım 63 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 64 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Chaturi’ye aklında kalan bir şey var mı diye sorar
 • Chaturi “Anurag Joshi” adını verir
 • Meenakshi bu ismi tanıdığını söyler
 • Meenakshi “Anurag Joshi” aslında Rajkumar olduğunu açıklar
 • Herkes Rajkumar’ı arar
 • Suraj bulur
 • Rajkumar Suraj’a silah çeker
 • Polis memuru Rajkumar’ı vurup etkisiz hale getirir
 • Snadiya Chotu’nun üzerindeki saatli bombayı fark eder
 • Snadiya ölümü pahasına bombayı uçurumdan atar

Can Yoldaşım 63 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Ekim Cuma Can Yoldaşım 63. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Ekim Can Yoldaşım 63 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 64 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 63 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Ekim Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 64 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu