Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti (2 Ekim Cumartesi) Kader Ağlarını Ördü!

Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 64 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 64 bölüm özeti
 • 2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 64 Bölüm Fragmanı
 • 2 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Ekim Pazar Can Yoldaşım 65 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Ekim Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’nın anne ve babasının resmini görünce şok olur. Suraj tüm gerçeği Sandiya’ya anlatır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Ekim Pazar Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti

Sandiya, Rathi ailesi ile vedalaşıp, abisinin evine gitmek için yola çıkar. Chotu ile Chatturi tez zamanda geri gelmesini, onu özleyeceğini söyler. Asıl özleyecek olan ise Suraj’dır. Onsuz 15 gün ne yapacağını şimdiden kara kara düşünmeye başlar.

Suraj tatlı yaparken akılına tatlı dağıtmak gelir. Bu sayede Sandiya’yı görme fırsatı bulur. Suraj yaptığı tatlıları tek tek dağıttıktan sonra Sandiya’nın kaldığı Ankur’un evine gelir. Sandiya karşısında Suraj’ı görünce sevinir. Hatta bir ara naz bile yapar.

Sandiya ile Suraj evin dekorasyonu ile ilgilenir. Zira bir kaç saat sonra Ankur’un bebeği eve gelecektir. Evi süsleme işi bittikten sonra Sandiya çocukluk resmini Suraj’a gösterir. Komik anlar yaşanır. Suraj anne ve babasının resmini görmek ister. Sandiya onu çerçeveletmek için verdiklerini, bugün geleceğini söyler.

Ankur-Ankita bebeğiyle eve döner. Sandiya Anklur’un bebekle birlikte eve girmesine izin vermez. Onlara aarti töreni yapar. Ankur da evde sadece Sandiya’nın olmasını beklerken, Suraj’ın da evde onları beklediğini görünce, hem şaşırır. Hem de sevinir.

Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti (2 Ekim Cumartesi) Suraj Sandiya'nın Bababsını Görür

Ankur eve gelince Sandiya ile tıpkı çocukluklarında olduğu gibi birbirlerini kovalar. Suraj onları gülerek izledikten sonra Ankita her zaman öyle olduklarını açıklar. Ankur ile Sandiya kovalamacadan sonra Ankur kardeşinden özür diler. Bencillik edip, onun hayallerinin peşinden gitmesine engel olduğunu söyler.

Kapı çalar. Suraj kapıyı açtığında, Sandiya’nın anne ve babasını resmini bir görevli getirir. Lakin üzeri kağıt ile örtülü olduğu için Suraj resme bakmaz. İçeri girerken Suraj’ın ayağı kanepeye takılır ve resmin üzerindeki kağıt yırtılır.

Suraj, Sandiya’nın babasını görünce şok olur. Hemen resminin devamına baktığında annesini de görür. Suraj hemen bombanın patladığı gün hastaneye götürdüğü kişiler olduğunu anlar. Suraj içeri girer.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Sandiya’nın anne ve babasını tanıdığını nasıl söyleyeceğini bilemez. İçeri girdiğinde Sandiya hemen resmi alır. Suraj tam ona “Ben senin anneni ve babanı hastaneye götüren kişiyim” demek için konuşmaya başlamıştı ki Santos oğlunu arar. Hala gelmediğini, nerede olduğunu sorar. Suraj cevap vermeden telefonda Sandiya ile Ankur’un sesini duyar. Santos ona kızar. Hemen eve gelmesini ve gelirken eve tesisatçı getirmesini ister. Acil olduğu için çabuk gelmesini söyler. Suraj gerçekleri açıklamadan Ankur’un evinden ayrılmak zorunda kalır.

Meenakshi rüyasında evin hanımı olduğunu, altında çalışan hizmetçiler ve gelinleri olduğunu hayal eder. Bir eli yağda öbür eli baldadır. Bir anda uyanır. Santos ona yemek getirdiğini gören Meenakshi şok olur. Santos hamile olduğu için yemek getirdiğini söyler. Meenakshi de şimdilik hamileliğin keyfini sürer.

Can Yoldaşım 64 Bölüm Özeti (2 Ekim Cumartesi) Kader Ağlarını Ördü

Suraj dükkana geri döner. İşçisi aldıkları sütün kesildiğini söyler. Suraj da halledeceğini söylerken, babası Arun “hayatta hiç bir şey sebepsiz değildir” der. Suraj düşünceler dalar. Babası ona biraz dışarı çıkmak isteyip istemediğini sorar. Suraj da çıkabileceğini söyler. Baba-oğul dışarı çıkar. Birlikte konuşurlar. Suraj Sandiya’nın anne ve babasının resmini gördüğünü, o kişilere yardım ettiği terör saldırısını anlatır.

Arun da ona bunun kader olduğunu ve Sandiya’nın anne ve babası ölmeden önce damatlarını gördüklerini söyler.

Can Yoldaşım 64. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankita ile Ankur’un bebeği Chutki’nin isim töreni hazırlıkları başlar. Sandiya hala bebeği nasıl tutacağını, yengesine nasıl yardım edeceğini bilemez. Ankita ona burada olması bile yardım olduğunu söyleyip, teşekkür eder.

Chhavi sınavdan çıkıp eve gelir. Sandiya hemen onu arar. Chhavi çok iyi geçtiğini söyler. Santos Chhavi’ye ilk sınav da çok çalışmış olsaydı bu rezilliği yaşamayacağını söyler. Suraj’a Ankur’un bebeği için altın bilezik almasını ister.

Meenakshi “kız bebeklerine hediye mi alınır canım” diye içinden geçirirken, Santos Sandiya içinde Vikram’ın dükkanından en iyi sariyi almasını ister. Meenakshi neredeyse kalp krizi geçirecek olmasına rağmen sesini çıkartamaz.

2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Mektubu Eline Alır

Suraj odasına gider. Tesadüf mü? Yoksa kader mi? Diye düşünürken, bomba patladıktan sonra Sandiya’nın babasının elindeki kalemi hatırlar. Onu Sandiya’ya vermek için evin her tarafını didik didik arar. Sonunda istediği kalemi bulur.

Ertesi gün Ankita ile Ankur’un bebeği Chutki’nin isim töreni vardır. Misafirler gelmeye başlar. Rathi ailesi Meenaskhi dışında tam kadro gelir. Sandiya hemen kaynanasını ve kayın babasını karşılar. Din görevlisi dua eder. Sonrasında Hindistan’da eski zamanlarda sadece erkek çocuklarına yapılan bir uygulama, zamanla kız çocuklarına da yapılmaya başlansa da her taraf da yaygın olarak yapılmamaktadır. Buna rağmen Ankur kızı için yapılmasını ister. Sandiya da kız ile erkek arasından ayrım olmayacağını söyleyince, din görevlisi itiraz etmeden duasına devam eder. Santos ise eski köye yeni adet geliyor diye düşünür.

Dua töreni tamamlanır. Herkes tek tek hediyeler verir. Santos bebeğe altın bilezik takar. Sandiya hediyeleri alıp bir odaya götürür. Odada anne ve babasının resimlerinin olduğu yerde masada bir hediye paketi görür. Hemen onun yanına gider. Yanında bulunan kağıdı okur. Mektup da şu sözler yazmaktadır.

“Sandiya’nın anne ve babasından ona bir hediye!”

Sandiya bu notu okuyunca şok olur. Anne ve babası öldüğü için bu nasıl olabilir diye düşünürken, Suraj içeri girer. “Evet bu hediye sana anne ve babandan geldi” deyince, Sandiya’nın merakı bir kat daha artar.

Suraj, Sandiya’ya hediyeyi açmasını söyler. Sandiya heyecanla paketi açar ve kalemi görür. Sandiya “Sen benim anne ve babamla tanışmadın ki bu nasıl olabilir” deyince Suraj da şöyle der.

“Hayır Sandiya! ben senin anne ve babanla zamanında tanıştım. Hatta onların son anlarında yanında olan kişi bendim. Hatırlıyor musun? Sen babanın telefonunu aramıştın. Birisi hastane olduğunu söylemişti. İşte o kişi benim. Senin anne ve babanı hastaneye getiren kişi benim. Baban bana kalemi verdi. O gün unutmuştum. Şimdi sahibine veriyorum”

Deyince Sandiya’nın gözleri sel olur akar. Suraj üzülmemesini, aslında sevinmesini, anne ve babası ölmeden önce damatlarını seçtiğini, kader ağlarını böylelikle ördüğünü söyler.

Bebek için herkes bir not yazar. Sandiya da babasının ona hediye ettiği kalemle bir not yazar. “Ben polis olmadım. Hayallerimin peşinden gidemedim. Sen hayallerinin peşinden git! Hayatta hep gül” yazlı bir not bırakır.

Ankita ile Ankur’un bebeği Chutki elden ele gezdirilir. En sonunda bebek Suraj’ın kucağına gelir. Suraj kucağında biraz sevdikten sonra Daisa alır. Bu sırada yere bir not düşer. Suraj bu notu okurken, Ankur fark eder.

Ankur notun içinde yazılanları gördüğü için bilerek notu almaz. Suraj’ın okuyup, Sandiya’nın hayallerinden haberdar olmasını ister. Suraj notu okuyacağı sırada gözüne baharatın tozu kaçar. Notu masaya bırakır. Sandiya hemen Suraj’ın gözüne su getirir. Ankur ise olayı uzaktan takip eder.

Suraj mektubu masaya bırakınca, Ankur gidip o mektubu Suraj’a verilecek olan mektubun içine saklar. Zira Suraj Sandiya’nın hayallerinden haberdar olursa, ona yardım edeceğini düşünür.

Can Yoldaşım 64 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 65 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Ankur’un evine gider
 • Suraj Sandiya’nın anne ve babasını resmini görünce şok olur
 • Suraj Snadiya’nın anne ve babasını tanır
 • Ankur’un kızı için tören yapılır.
 • Suraj Snadiya’nın anne ve babasının bıraktığı kalemi Sandiya’ya hediye eder
 • Suraj tüm gerçeği Sandiya’ya açıklar
 • Suraj kader ağları ördüğünü söyler.

Can Yoldaşım 64 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 64. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Ekim Can Yoldaşım 64 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 65 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 64 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Ekim Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 65 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu