Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti (3 Ekim Pazar) Suraj Sandiya’nın Hayallerini Öğrenir!

Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 65 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 65 bölüm özeti
 • 3 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 65 Bölüm Fragmanı
 • 3 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 66 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Ekim Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya adına ödül törenine katılır. Kendi konuşması ile Sandiya’nın yeğenine yazdığı not karışır. Suraj Sandiya’nn polis olma hayallerinden haberdar olur.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti

Bölüm, Ankur’un evinde başlar. Uzak akrabalar ve komşular ayrıldıktan sonra geriye sadece Rathi ailesi kalır. Ankur Suraj ve Sandiya’ya aarti töreni yapar. Bu sırada Rathi ailesinin tüm üyelerine zarf verir. Hindistan geleneklerine göre davete icabet eden misafirlere harçlık adettendir. Vikram hemen zarfı alıp, gizlice içindeki paranın miktarına bakar. Paranın çok olduğunu görünce hemen sevinir. Ankur Suraj’ın zarfının içine Sandiya’nın duygu ve düşüncelerini yazdığı notu da koyar.

Ankita, gelenler arasında neden Meenakshi’nin gelmediğini sorar. Santos da gelinin hamile olduğunu, doktor hareket etmemesi gerektiğini söylediği için getirmediklerini açıklar. Suraj, Sandiya’nın Emniyet teşkilatı tarafından alacağı ödüle katılmasını ister. Ankur da kesinlikle orada olacağını söyler. Rathi ailesi hep birlikte oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti (3 Ekim Pazar) Sandiya Bilmeden Zarfı Yakar

Meenakshi efe Vikram’ı sabırsızlıkla bekler. Vikram geldiğinden onu hemen masadaki kaselerin olduğu yere götürür. Üzeri kapalı kaselerden birini seçmesini ister. Vikram da kaseleri bilerek karışıtırır ve sonunda içinde jelebi olanı seçer. Meenakshi sinirlenir. Jelebi kız, diğerinin erkek olacağı mamasına geldiğini söyler.

“Hindistan yasalarına göre bebeğin cinsiyetini önceden öğrenmek büyük suçtur!”

Suraj, Sandiya ile tüm gerçekleri paylaşitığı için eve gelir gelmez ilk iş Sandiya’nın anne ve babasının resmini duvara asar. Sandiya, Suraj’ın bu hareketi karşısında kocasına bir kez daha aşık olur.

Suraj daha sonra Ankur’dan aldığı zarfı Sandiya’ya vermek ister. Ancak Sandiya bu zarf onun hakkı olduğunu söyler. Suraj zarfın içindeki parayı alıp zarfı gazetelerin olduğu yere bırakır. (Henüz zarfın içindeki notu okumadı.) Chotu bu sırada büyük bir tatlı siparişi geldiğini, hemen gelmesi gerektiğini söyleyince, Suraj odadan ayrılırken, elindeki boş zannettiği zarfı yere bırakır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Santos’un yanına gelir. Santos’un kömür sobasını yakmaya çalıştığını görünce, ona yardım etmek için “Ben yaparım anne” der. Ancak Santos “sen yapamazsın gelin” dese de Sandiya ısrar eder. Sandiya daha önce yapmayı bilmediği için elini yüzünü kömür eder. Bu sırada bir çok kağıt yakar. Sonunda Suraj’ın zarfını da kömür yakmak için kullanır. Lakin zarfı yakmadan önce içindeki not yere düşer.

Suraj, Sandiya’nın ödül törenin de iyi bir kıyafeti olması için ona Vikram’ın dükkanından sari hediye alır. Vikram’a sarinin parasını vermek istese de Vikram kabul etmez. Meenakshi bu anları pencereden fark edip, Sandiya’nın o kıyafeti giyip hav atmasına izin vermeye söz verir.

Can Yoldaşım 65 Bölüm Özeti (3 Ekim Pazar) Suraj Sandiya'nın Hayallerini Öğrenir

Suraj eve gelir. Sandiya ile karşılaşır. Sandiya ona çay verir. Suraj da onma aldığı sariyi hediye eder. Suraj uyanırken, Sandiya da ondan da çok utanır.

Chatturi evdeki gazeteleri toplarken yerde bir not bulur. Bu not Suraj’ın konuşması olabileceğin, onu Chotu’ya verip teslim etmesini ister. Chotu da notu okumadan alır. Suraj da bu sırada kendi yazdığı konuşmayı kendi kendisine söylerken içeri Sandiya girer. Suraj’ın konuşmasını alinden alıp evin içinde kovalamaca başlar.

Can Yoldaşım 65. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chavi Dilip’in annesi Puşkar’ın merkezine geldiğini, onlarla orada bir araya gelmeleri gerektiğini söyler. Santos sinir olsa da kız tarafı olduğu için Dilip’in ailesi ile dışarıda görüşmeye gitmeye karar verir. Meenakshi de evde kimsenin kalmayacağını, Sandiya’nın törene gitmemesi için bir plan yapması gerektiğini düşünür.

Suraj ile Sandiya evden dışarı ödül törenine gideceği sırada Meenakshi bayılma numarası yapar. Hemen Suraj ile Sandiya Meenakshi’nin başına gelir. Meenakshi tansiyonu çıktığını, ona limon suyu sıkması halinden kendisine geleceğini söyler. Sandiya hemen mutfağa gidip limon suyunu sıkar.

Ankur, kutlama törenin yapılacağı salona gelse de ortada ne Suraj ne de Sandiya’nın olmadığını görünce panik olur. Biraz beklemeye karar verir. Bu sırada yanına Puşkar’ın emniyet müdürü gelir. Sandiya’nın gelip gelmediğini sorar.

“Yolda olmaları gerek. Ben de onları bekliyorum. Hemen arayıp nerede olduklarını öğreneceğim”

Meenakshi bayılma, kusma gibi birbirinden farklı hastalık numaraları yapınca Sandiya kocası Suraj’a önden gidip herkese tatlı dağıtmasını, konuşma aşamasına gelmeden kendisini de yetişeceğini söyler.

Suraj kutlama alanında gider. Ancak Sandya’nın gelmediğini görünce evin sabit hattını arar. Sandiya hala Meenakshi’nin başında olduğunu, birazdan çıkacağını söyler. Meenakshi de bu arada süt ister. Sandiya bir de sütle uğraşır.

3 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Notunu Okur

Tören başlar. Sandiya hala ortada yoktur. Suraj onu tekrar arasa da Sandiya hala evde Meenakshi’nin yere süt döktüğünü, onu temizleme ile ilgilendiğini söyler. Suraj’ın canı sıkılır. Sandiya, gelemeyeceğini anlayınca Suraj’ı arar ve Meenakshi ciddi şekilde hasta olduğu, bu sebeple törene katılamayacağını açıklar.

Suraj Sandiya’nın gelmeyeceğini oradaki üst düzey emniyet müdürlerine bildirir. Sandiya olmadan ödül töreni başlar. Meenakshi de bu sırada numara yapmak için bilerek kustuğu için gerçekten acıkır. Sandiya’dan ona hamur işi (kachori) yapmasını ister. Sandiya hamile olduğu için Meenakshi’nin isteğini yerine getirmek için mutfağa gider.

Puşkar Emniyet müdürü konuşma yapmak için kürsüye çıkar. Teröristleri yakalayan ve Emniyet teşkilatının ödülüne layık görülen Sandiya’nın acil sebeplerden dolayı katılamadığını, yerine eşinin hazır bulunduğunu açıklar. Sonrasında Suraj’ı sahneye davet eder.

Suraj konuşma yapmak için hazırladığı kağıdı alıp sahneye gider. Konuşma metnini okumaya başlayınca kendi konuşması olmadığını anlar. Hemen sessizce tüm mektubu tek tek okur. Sandiya’nın hayallerini öğrenen Suraj şok olur. Sandiya’nın en başından beri hep hayalinden polis olmak olduğunu anlayan Suraj duygusallaşır.

Suraj sahnede bir an duraksadığı için gelen konuklar merak eder. Emniyet müdürü Suraj’a gelir ve konuşmaya devam etmesi için ona dokunur Suraj hemen Sandiya hakkında düşüncelerini paylaşır. Sandiya’nın hem iyi bir eş, hem iyi bir vatandaş olduğunu söylerken Sandiya’nın yeğeni için yazdığı mektuptaki cümleler bir bir aklına gelince daha fazla konuşamayacağını söyleyip konuşmasını tamamlar.

Eminet müdürü Sandiya adına gelen Suraj’a çiçek ve ödül verir. Herkes alkışlar. Suraj kürsüden inince mektubu Ankur’a verir. Ankur mektubu okuyunca hemen o mektubu tanır. Sandiya a bu sırada Meenkahi’nin elinden limon koktuğunu, sütün bozulmasına sebep olan kişi olup olmadığını düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 65 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 66 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Ankur Suraj’a zarfı verir
 • Suraj zarfın içindeki notu görmez
 • Sandiya kömür sobası yaklarken zarfı yakar
 • Zarfın içindeki not yanmadan yere düşer.
 • Meenkashi notu görünce Suraj’ın konuşması zanneder
 • Suraj konuşması ile Sandiya’nın yeğenine yazdığı not karışır
 • Chhavi’nin kaynanası Santos ve ailesi ile Puşkar da görmeye çağırır
 • Meenakshi Sandiya’yı ödül törenine götürmemek için numara yapar
 • Suraj Sandiya adına ödül alır
 • Suraj konuşma yaparken Sandiya’nın notunu okur

Can Yoldaşım 65 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 65. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Ekim Can Yoldaşım 65 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 66 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 65 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 66 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu