Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti (4 Ekim Pazartesi) Hayallerini Gerçekleştireceğim!

Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 66 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 66 bölüm özeti
 • 4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 66 Bölüm Fragmanı
 • 4 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Ekim Salı Can Yoldaşım 67 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Ekim Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj, Sandiya’nın polis olma hayallerini gerçekleştireceğine dair yemin eder. Hayallerin Hayallerimdir der.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Ekim Salı Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti

Sandiya ile Meenakshi’nin konuşması ile başlar. Sandiya Meenakshi’ye bakmak için ödül törenine gidemez. Lakin onu oyalayan Meenakshi’nin bir açığını yakalar. Sütün ekşimesi için içine limon sıktığını fark eder. Hemen sütün içinden limon çekirdeğini çıkartıp, Meenakshi’ye gösterir. Lakin Meenakshi kabul etmez. Chatturi’nin yapmış olabileceğini iddia eder. Sandiya sinirli sinirli Meenakshi’ye bakar.

Suraj ödül töreninden çıkıp yaya olarak eve giderken, Sandiya’nın polis olma hayalleri ile ilgi bu zaman kadar yaşadığı olayları bir bir gözünün önüne getirir. Bir ara Pretti’nin konuşması aklına takılır. Zira Sandiya’nın en yakın arkadaşı Preeti ona gerçekleri söylemek isterken Sandiya engel olmuş, Suraj da o an bir şey anlamamıştı. Şimdi gerçekleri daha iyi anlayan Suraj, ne yapacağını bilemez.

Suraj çiçeği ve plaketi Sandiya’ya verir. Lakin Sandiya bu sırada hamur işi ile ilgilendiği için eli yüzü un olur. Suraj hemen onun yüzündeki unları silerken içeri Santos ve beraberindekiler girer. Sinirle eşinin her dakika başında durmamasını, evin büyük oğlu olarak eşinin arkasında dolanıp itibarını zedelememesini sert bir dille söyler.

“Kısaca diyor ki; oğlum kılıbık olma ;)”

Santos Sandiya’nın ödül törenine gitmediğini öğrenince nedenin sorar. Sandiya da Meenakshi’nin sağlığı iyi olmadığı için onu bırakamadığını açıklar. Santos bunu duyunca Sandiya ile gurur duyduğunu, ailesinin sorumluluklarını üstüne alabildiğini söyleyip, Sandiya’yı onure eder.

Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti (4 Ekim Pazartesi) Santos Suraj'a Kızar

Chhavi sınav sonucunda 60 alarak geçtiğini açıklayınca Sandiya çok sevinir. Santos kızı Chhavi’nin aptal olduğunu, Sandiya sayesinde geçtiğini söylese de Sandiya tüm başarı Chhavi’nin olduğunu söyler. Santos gelinine altın kolye alınması talimatını verir. Zira ödül törenine gitmeyip, Meenakshi ile ilgilenmiştir. Bu durum Santos’un hoşuna gider.

Suraj, Sandiya’ya gerçekleştirmediği bir hayali olup olmadığını sorar. Sandiya onu dinlerken hem şaşırır hem de “Acaba bir şey mi biliyor. Ankur abim bir şey mi dedi” diye içinden geçirirken duygusallaşır. Lakin Sandiya gerçekleri söylemek istemez. Suraj ise içten içe bu duruma kırılır. Her şeyi paylaştıklarını ama hayallerini bile kendisine söylemeye tenezzül etmediğini düşünür.

Meenakshi Santos’un Sandiya’ya bilezik ve kolye alınması talimatı verirken, kendisine sadece burnuna halka aldırması hem manidar olduğunu, hem de adil olmadığını söyler. Vikram ise karsının nasıl biri olduğunu çok iyi bilir. Sandiya’yı bilerek göndermediğini, onu oyalayıp kara geçtiğini zannederken, Santos Sandiya’nın ev işleri ile meşgul olup, ödül törenine gitmemesin mükafatı olarak bilezik verdiğini, dolayısı ile Sandiya’ya bilezikleri almasında ki en büyük destekçisi Meenakshi olduğunu açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos mutfağı temizlerken yanına Meenakshi gelir. Ona yardım etmek istediğini söyler. Santos neden kolunda bilezik olmadığını sorunca, karnında ki bebeği cam bilezik sesinden hoşlanmadığını, o sebeple çıkardığını, altın bilezik olsa takacağını ama altın bileziği olmadığını söyler. Santos kendi bileziklerini çıkarır. Hatta Meenakshi bile yardım eder. Santos Meenakshi’yi iyice takip ettikten sonra şöyle der.

“Sen şimdilik benim bileziklerimle idare et. Yarın sana bilezik satıcısından plastik bilezik alalım!”

Meenakshi bunu duyunca planı işe yaramadığını, büyük bir hayal kırıklığı ile anlar. Bu arada Suraj ile Sandiya kuyumcudan altın aldıktan sonra yeniden eve gitmesi gerekirken, Suraj başka bir yola döner. Sandiya nereye gittiğini sorar. Suraj da başka bir bahane bulur.

Suraj, motosikletle planladığı yere gelir. Yakın da önemli bir işi olduğunu, 5 dakika beklemesini söyler. Sandiya da onu bıraktığı yerde bekleyeceğini söyler. Sandiya geldiği yere bakınca çocukluk yıllarında babası ile birlikte geldiği gölet olduğunu ve o göletin orada polis olmaya karar verdiğini hatırlar. Suraj da gizlice Sandiya’yı izler. Sandiya suyun yanına gidip içine taş atıp düşüncelere dalar.

Sandiya babası ile konuşmasını, polis olmaya karar vermesini, sonrasında Santos’un istediği gelin olma özelliklerini bir bir hatırlar. Sandiya artık bir yola girdiğini, polis olamayacağını düşünüp göletin yanından ayrılırken Suraj gelir. Suraj’a eve gitmek istediğini söyler. Lakin Suraj işi bitmediğini, biraz daha beklemesini ister.

Sandiya polis olabilmek için okuması gereken kolejin kapısına kadar gider. Ancak son anda geri geri adım atar. Snatos’un ona söyledikleri aklına gelir. Suraj hemen yanına gelir. Ne düşündüğünü açıkça söylemesini istese de Sandiya eve gitmek istediğini açıklar.

Meenakshi, Suraj ile Sandiya’nın odasına gider. Dolabın için de Sandiya’nın kolyesini nereden aldığını öğrenir. Bu sırada duvarda Sandiya’nın anne ve babasına ait resmi görünce aklına bir hinlik gelir.

Can Yoldaşım 66 Bölüm Özeti (4 Ekim Pazartesi) Hayallerini Gerçekleştireceğim

Meenakshi hemen Santos’un yanına gider. Anahtarı bulduğunu söyler. Santos “bu anahtar Sandiya’nın dolabına ait” der. Meenakshi’den onu odaya götürmesini ister. Lakin Meenakshi tek başına gitmek istemediğini söyler. Santos ile birlikte Sandiya’nın odasına giderler. Meenakshi bir yolunu bulup duvarda aslı olan Sandiya’nın anne ve babasının resmini gösterir.

Santos Sandya’nın ölümüş anne ve babasını görür. Meenakshi hemen “Hala anne ve babasının ona öğrettikleri ile davranıyor. En son Ankur’un evinden kız çocuklarına okunmaması gereken duaları okuttu.” deyip Santos’un yeniden Sandiya’ya sinir olması için nefret tohumları eker.

Suraj eve gitmek için yola çıksa da yol güzergahında olan ve Sandiya’nın ders çalıştığı parka gelirler. Sandiya Suraj’a neden buraya getirdiğini sorar. Suraj ise onu sıkıntılı gördüğünü, havası değişmesi için getirdiğini söyler.

Suraj sonunda Sandiya’ya yazdığı notu gösterir. Hayallerinin peşinden gitmesini ister. Sandiya ise şöyle der.

“Bazı hayallerin sadece hayal edilebilir. O hayaller hiç bir zaman hayatta gerçekleştirilemez!”

Suraj ise kendisinin sıradan bir tatlıcıyken, dünyaca ünlü şeflerin arasına yarışıp, uluslar arası yemek yarışmasında birinci olması konusunda desteklediğini, şimdi destekleme sırası kendisinde olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 66. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, Sandiya’nın hayallerini gerçekleştirmesine yardım edeceğine söz verir. Suraj anne ve babasına söz veren Sandiya’nın bir gün polis üniforması giyeceğine dair yemin eder. Sandiya Suraj’ın böyle düşünceli davranması karşısında duygusallaşır ve Suraj’a sarılır ve eşine şöyle der.

“Böyle düşünceli bir eş sahip olduğu için çok şanslıyım!”

Diyerek ikisi de birbirlerine sarılır. Sonunda Sandiya içinden geçen polis olma hayallerini Suraj’a bahsetmiş oldu. Ertesi gün Sandiya Santos’a yardım etmek ister. Lakin geç kalktığı için Santos çoktan ev işlerine başlamıştır. Santos Sandiya’nın yardım teklifini reddeder. Sandiya açıkça kaynanasında özür dileyip, bir daha aynısı yaşanmayacağı konusunda söz verip, özür diler.

Santos Sandiya’ya bu sefer affedildiğini ve bir dahaki sefer erkenden kalkıp zamanında temizliğe başlaması gerektiği konusunda onu uyarır. Sandiya Santos’un temizliğini devralır. Santos ise dışarı çıkar.

4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Hindistan Cevizini Kırar

Suraj kıyafetini giyip aşağıya iner herkes ona iltifat ederken, Meenakshi kıskanır. Bu sırada eve postacı gelir. Postacı Suraj’ın banka kartını getirdiğini söyler. Mohit de bu kart ile paralarını bankadan çekebileceğini açıklar. Suraj, banka kartını annesine teslim eder.

Sandiya mutfakta yemek pişiriyor. Dini ritüel için kullanılacak Hindistan cevizi Sandiya kendisinin kırması gerektiğini zannedip, onu kırmaya karar verir. Santos mutfağa geldiğinden Sandiya Hindistan cevizine vurmak üzeredir. Santos “Dur” dese de artık çok geçtir. Zira Sandiya erkeklerin ya da din görevlilerin kırması gereken Hindistan cevizini kırmıştır.

Can Yoldaşım 66 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 67 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ödül törenine gidemez
 • Sandiya Meenakshi’nin süte limon sıktığını fark keder
 • Meenakshi suçunu kabul etmez
 • Suraj çiçek ve plaketi alıp eve gelir
 • Sandiya’nın evde iş yaparken gören Suraj’ın canı sıkılır
 • Suraj Sandiya’yı kolejin önüne götürür
 • Suraj Sandiya’ya polis olma hayallerini bildiğini açıklar
 • Suraj Sandiya’nın polis olma hayallerini gerçekleştirmek için yemin eder.

Can Yoldaşım 66 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 66. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Ekim Can Yoldaşım 66 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 67 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 66 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Ekim Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 67 Bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu