Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti (5 Ekim Salı) Suraj Sandiya’nın Hayallerini Santos’a Söyler

Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Ekim Salı Can Yoldaşım 67 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 67 bölüm özeti
 • 5 Ekim Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 67 Bölüm Fragmanı
 • 5 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 68 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Ekim Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’nın Polis olmak istediğini Santos’a açıklar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti

Santos’un salona gelmesi ile başlar. Santos gelinine “dur” dese de Sandiya Hindistan cevizini kırar. Santos’un dur demesine rağmen Sandiya cevizi kırmıştır. Santos, Sandiya’ya ondan hindistancevizi kırmasını kimin istediğini sorar. Sanidya da tüm işleri tamamlamasını istediğini, bu da işinin bir parçası olduğunu söyler.

Santos ile Sandiya konuşurken, Meenakshi de gelip ortalığı karıştırır. Olayı daha da abartır. Santos da gaza gelip Hindistan cevizini din görevlilerin kırması gerektiğini bağırarak söyler. Meenakshi de ortalığı karıştırmak için kadınların hindistancevizini kıramayacaklarını, bunun uğursuz kabul edildiğini, onu sadece erkeklerin kırabileceğini söyler.

Vikram din görevlilerin geldiğini açıklar. Santos, din görevlileri dualarını tamamlayana kadar hiç bir kadının salonda dolanmamasını açıkça ifade eder.

Sandiya ve diğer kadınlar din görevlilerini gizli saklı izler. Sandiya din görevlilerin oturduğu yerde asılı dura sepetin tehlike arz ettiğini Suraj’a sms olarak gönderir. Suraj hemen sms okuyup sepeti dışarı çıkartır.

Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti (5 Ekim Salı) Din Görevlileri Çok Sinirlenir

Santos, Sandiya’nın astığı kıyafetleri din görevlilerine gözükmeden hemen toplamasını ister. Sandiya kıyafetleri toplarken şiddetli esen rüzgar, Sandiya’nın topladığı kıyafetlerinden biri, din görevlilerin oturduğu yere düşer.

Din görevlilerin hepsi birden ayağa kalkıp bu kendilerine ve dinlerine saygısızlık olduğunu sinirle söyleyip, evden ayrılmaya karar verirler. Suraj anlara yanlışlık olduğunu anlatmaya çalışsa da din görevlilerin başında ki adam bu kusur affedilmez deyip tam kapıdan dışarı çıkacakken, Sandiya onarı durdurur.

Sandiya önce din görevlilerine yalvarır Ancak evden çıkma konusunda kararlı olan din görevlilerini yalvararak durdurmayacağını anlayan Sandiya, kadınlara dokunmanın haram olduğunu ifade eden din görevlilerin başındakine içinden geldiği gibi konuşur.

Dünyaya gelirken annelerine dokunduklarını ve kendi başlarına ihtiyaçları karşılanana kadar onlara ihtiyaçları olduğunu, boş bir sebepten dolayı ritüeli bırakmamalarını söyler. Din görevlileri de Sandiya’nın sözlerini mantıklı bulup tekrar ritüellerine devam ederler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi ailesi Sandiya’nın sayesinde ritüeli tamamlarlar. Vikram Sandiya büyük bir iş başardığını söyler. Din görevlileri çıktıktan sonra erkekler atletle evin salonuna gelir. Okunmuş su ile azar azar yıkanırlar. Önce Arun olmak üzere doğum sırasında göre erkekler yıkanır. Suraj da tam fırsatı deyip Sandiya’nın anne ve babası onun polis olmasını çok istediğini tüm aileye açıklayınca herkes şok olur.

Suraj Sandiya’nın polis olmayı o kadar çok istediğini, anne ve babası ölmeseydi koleje gideceğini tek tek söyler. Santos evin tüm erkeklerini çömlek ile su döktükten sonra ritüeli tamamlar. Suraj sözlerine devam derken Santos elindeki çömleği yere atıp onu kırar.

Herkes Sontos’un ne kadar çok sinirlendiğini anlasa da Suraj laflarını söyler. Anne ve babasının dileklerini yerine getirmek istediğini söyler. Santos da kaynanasının dileklerini önemsediğini ama kendi annesinin ne istediğini umursamadığını sinirle söyler.

Can Yoldaşım 67 Bölüm Özeti (5 Ekim Salı) Suraj Sandiya'nın Hayallerini Santos'a Söyler

Santos sinirle salonu terk ederken, Mohit, Chhavi ve Vikram da Santos’un tarafını tutunca, Suraj ailesine karşı yalnız kalır. Kimse onun düşüncelerini dikkate almaz.

Sandiya odasında, çocukluk hayallerini artık gerçekleştiremeyeceğini anlayınca dolabında ki kitapları valizine koyar. Bu sırada odanın kapısına gelen Suraj, Sandiya’nın hayallerinin yıkıldığını görünce bir kez daha Santos ile konuşmak ister. Lakin Chotu dükkana bir müşteri geldiğini, hemen gelmesi gerektiğini söyleyince, Suraj evden ayrılmak zorunda kalır.

Suraj dükkana gelen ve çok sayıda tatlı isteyen adam bir saat sonra gelip tatlıları teslim almasını söylerken dükkanın telefonu çalar. Arayan Ankur’dur. Santos’a gerçeği söyleyip söylemediğini sorar. Suraj söylediğini ama Santos kabul etmediğini açıklar.

Can Yoldaşım 67. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos evde Hindistan cevizi rendesi ile şekeri karıştırırken Suraj gelir. Ona Sandiya’nın rüyalarına izin vermesini ister. Ancak Santos ikisi çok farklı şey der. Suraj da bunun üzerine tatlı yaparken Hindistan cevizi de şeker de farklı olmasına rağmen ortaya harika bir tatlı çıktığını, Sandiya da tıpkı bunun gibi harika polis olacağını söyler. Santos cevap vermeyeceğin Suraj oradan gider.

5 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Yakınlaşır

Santos Suraj gittikten sonra Sandiya’nın bu zaman kadar polis gibi onu boğadan kurtarması, su doldurma eziyetine katlanması, Meenkashi’nin foyasını ortaya çıkarması, Rajkumar’ın yakalanmasını göz önüne getirdiğinde Santos şöyle düşünür.

“Eğer ben Sandiya’ya izin verirsem kesinlikle Sandiya polis olur. Ancak ben burada oyun bozan olmak istemiyorum. Oğlumun gözünde, karısının hayallerini gerçekleştirmesine engel olan kişi hiç olmak istemiyorum. Bu sebeple Sandiya ile konuşup, polis olma hayallerinden vaz geçirmem gerek”

Diye düşünür. Hemen Sandiya’nın odasına gider. Onun başına yağ sürerken evlendikten sonra hayallerinden vaz geçmesi gerektiği konusunda konuşma yapar.

Santos, Sandiya ile konuştuktan sonra elindeki yağ şişesini masaya koyarken masadaki su şişesi Sandiya’nın kitaplarının üzerine dökülür. Santos hemen toplayacağını söylese de Sandiya “Ben hallederim!” deyince Santos odadan çıkar.

Chhavi dilip ile konuşur. Dilip onunla dışarı da buluşmayı teklif eder. Santos, evlenmeden dışarı çıkmasına izin vermediğini söyler. Chhavi izin almak için annesine karşı laf söylemesi Santos’u sinirlendirir ve ona izin vermez.

Chhavi annesinden izin alamamasının sebebi olarak Sandiya’yı gösterir. Onu sinir ettiği için annesi dışarı çıkmasına izin vermediğini söyler.

Akşam Sandiya güzelce süslenir. Başını örter. Suraj geldiğinde şaşırır. Ona yakınlaşmaya çalışır. Snadiya kaynanasının “Senden torun istiyorum” sözünü duyunca birden kendsini geri çeker. Suraj ise bu duruma çok sinirlenir.

Can Yoldaşım 67 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 68 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Hindistan cevizini istemeden kırar
 • Santos Sandiya’ya kızar
 • Din görevlileri eve gelir
 • Sandiya’nın kıyafeti din görevlilerin yanına düşer
 • Din görevlileri buna çok kızıp evi terk etmek ister
 • Sandiya din görevlilerini ikna eder
 • Suraj Santos’a Sandiya’nın Polis olma hayallerini açıklar
 • Santos açıkça karşı çıkar
 • Santos Sandiya’nın hayallerini törpülemek için hamle yapar.

Can Yoldaşım 67 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Ekim Salı Can Yoldaşım 67. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Ekim Can Yoldaşım 67 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 68 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 67 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Ekim Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 68 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu