Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti (6 Ekim Çarşamba) Anlamlı Gösteri!

Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 68 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 68 bölüm özeti
 • 6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 68 Bölüm Fragmanı
 • 6 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 69 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Ekim Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj, Sandiya’nın Polis olabilmesi için Santos’u ikna etmek için tiyatro gösterisi yapacak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 69 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın konuşması ile başlar. Sandiya kocası ile romantik anlar yaşamak isterken, birden Santos’un “Ben torun istiyorum” dediği lafları hatırlaması ile kendisini geri çeker. Suraj da buna çok sinir olur.

Suraj eşler arasında soğukluk olmaması gerektiğin, kendisini defalarca sevdiğini söylemesine rağmen bugün yaptığını anlayamadığını açıklar.

Suraj sinirle odadan çıktından sonra bir kaç sat sonra yeniden gelir. Sandiya’nın davranışlarını etkileyen, hatta hayallerinden bile vaz geçmesine neden olacak bir olayın olduğu ama ne pahasına olursa olsun onun hayallerini gerçekleştirip, polis olmasına destek vereceğini kendi kendisine söyler. İkisi bir yatakta ancak iki yabancı gibi uyurlar.

Sabah Sandiya, uyandığında yanında Suraj’ı göremez. Akşam ki meseleden dolayı incindiğini düşünür. Sandiya kitapları toplayıp depoya koyarken, Suraj da bilerek Sandiya’nın üzerine gittiğini kendi kendisine dillendirir. Zira ona bu şekilde davranmadığı takdir de ne polis olma hayallerini gerçekleştirmeye kalkacağını ne de kendisi ile olan arasında ki soğukluğu gidermek için hamle yapmayacağını bildiği için bilerek ona kötü davranmıştır.

Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti (6 Ekim Çarşamba) Meenakshi ATM'den Para Çeker

Sabah Suraj odasında geçen sefer çöp atma konusunda katı kuralları olan Santos’u etkilediği için şimdi de benzer bir gösteri ile Santos’u ikna etmeyi planlar.

Meenakshi, önceki gün Santos’dan altın bilezik almak için bebeğinin cam bileziklerin sesini sevmediğini bahane edip kendisine altın bilezik alınmasını isterken, Santos kendi bileziklerini ödünç vermiştir. Bugün Meenakshi Santos’un bileziğini vermek için onun yanına gider.

Santos elleri zerdeçal olduğunu, bilezikleri dolaba koymasını ister. Meenakshi’nin de isteiği zaten budur. Santos’un dolabında herkesin altınları ve Suraj’ın yarışmada kazandığı paralar var. Meenakshi hemen bilezikleri koyup, Suraj’ın paralarının olduğu banka kartını çalar.

Suraj, Santos’u ikna etmek için Ankur’un evine gider. Tiyatro gösterisinde kendisine yardım etmesini, bu Sandiya’nın polis olma hayallerine kapı aralayacağını söyler. Ankur Suraj’a yardım edeceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya tatlıcı dükkanında Suraj’a bakmak istese de onun orada olmadığını fark eder. Bu sırada Meenakshi de Suraj’ın banka kartını çalıp, evden giderken Sandiya ile çarpışır. Banka kartı yere düşer. Lakin Sandiya Suraj ile kavgalı olduğu için yere düşen zarfa çok fazla odaklanmaz

“Sandiya zarfı gördü ama morali bozuk olduğu için dikkat etmedi!”

Sandiya yere düşen zarfı görüp ne olduğunu sorar. Meenakshi de teyzesine mektup yazdığını, onu postaya vereceğini söyler. Sandiya evde Suraj’ın nereye gittiğini merak ederken, Ankita telefonla arar. Sandiya’ya Suraj’ın eve geldiğini ve Ankur ile görüştüğünü, lakin ne konuştuklarını bilmediğini söyler. Sandiya daha da panik olur.

Meenakshi daha önce ATM’den para çekmeyi bilmediği, hatta hiç görmediği için önce uzaktan izler. İnsanlar kartı takıp para aldığını görünce içeri girip Suraj’ın banka kartını takar. Bankaya gelen başka bir müşterinin ATM’de girdiği kart şifresini görünce, Meenakshi de aynı şifreyi girip para çekmek ister. Ancak adamın son yazdığı numarayı göremediği iöçin adma son şifresini sorar. Adam hırsız olduğunu söyleyip, dışarıdaki güvenlik görevlisini çağırır. Sonunda Meenakshi para çekmeyi bilmediğini anlayan adam, Meenakshi’nin para çekmesine yardım eder.

Can Yoldaşım 68 Bölüm Özeti (6 Ekim Çarşamba) Anlamlı Gösteri

Daisa, Pappuda gösterisi yapılacağını, o gösteriye katılmasını ister. Santos da geleceklerini söyler. Sandiya gösteri sırasında neler yapacaklarını Chotu ve Chathuri ile konuşurlar. Sandiya ile Santos’a kesinlikle bilgi vermemeleri konusunda açıklama yapar.

Suraj gösteri sırasında farklı kostümler giyeceklerini, bir tedarikçiden kostüm sipariş ettiklerini söyler. Suraj, Chathuri ve Chotu, gösterileri için gerekli kostümleri denemek için evin deposuna giderler. Bu sırada köstüm satıcısı eksik ya da değiştirilmesi gereken kostümlerin olmadığını öğrenmek için eve geri gelir. Arun adamı karşılar. Adam ona Suraj’ın depoda olduğunu söyleyince, Arun ile kostüm satıcısı depoya gider. Arun depoda kilitli kalan Suraj, Chotu ve Chatturi’yi görünce neler olduğunu anlatmasını ister. Sonunda tiyatro da kötü adam rolünü almak istediğini söyler.

Arun kendisini farklı bir kostümün içinden bulunca çocuklar gibi depo da oradan orya koşup kötü adam taklitleri yapar. Bu sırada Santos’un içeri yaklaştığını gören Chatturi herkese saklanmasını söyler. Santos depoya gelir. Kırmızı toz biberi alacağı sırada yere düşürür. Arun saklandığı yerden gizlice Santos’a baharatı uzatır. Santos tam çıkacağı sırada Arun’u kafasında inek boynuzlu halde görünce korkudan bayılır.

Can Yoldaşım 68. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj tiyatroda giyecekleri kostümü valize saklar. Sandiya geldiğinde dolabı kapatıyor numarası yapar. Herke Santos’un başına toplanır. Santos’a neden bayıldığını sorar. Santos da boğa kafalı adam gördüğünü söyler. Sandiya’nın kafası karışır.

Ertesi gün akşam şenlikler başlar. Chavvi, Santos ve Mohit gösteriye gitmek için hazırlanırlar. Santos Arun’u ve Chatturi’yi çağırsa da ikisinin evde olmadığını fark eder. Meenakshi ve Sandiya da oraya gelirler. Evde sadece kendilerinin kaldığını fark eden Santos oğlu Mohit ve Kızı Chhavi ile birlikte iki gelini de alıp gösteri yerine giderler.

Program da çeşitli gösteriler yapıldıktan sonra program sunucusu bir sonraki tiyatro oyununu Puşkar’ı ünlü eden Suraj Rati tarafında yapılacağını duyurunca Santos şok olur. Santos’un komşusu Daisa ise bu konuyu neden daha önce kendisine söylemediğini sorar.

6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Santos'u İkna Etmek İçin Gösteri Yapar

Ankur tiyatro oyununu anlatmak için sahneye çıktığında Sandiya şok olur. Ankita bile bu konudan haberdar olmadığı için kocasını sahnede görünce hem şaşırır. Hem de çok mutlu olur. Ankur tiyatro da birbirini seven Satyavaan ve Savithri aşkları hakkında kısa bir birli verdikten sonra oyun başlar.

Arun, Yamraj olarak sahneye girince Santos şok olur. Zira depoda onu gördüğü için bayılan Santos, bu duruma sinir olur. Arun korkusuz kötü adam olduğunu haykırırken, Arun seyirciler arasında Santos’u görüp korkmaya başlar. Perde gerisinde Chotu ona kötü adam olduğunu, hiç bir şeyden korkmaması gerektiğini söyleyip oyunun devam etmesini sağlasa da zaman zaman komik anlar yaşanır.

Kötü adam Satyawan (Suraj) canın alır. Savitri (Chatturi) de kötü adamın peşinden gidip kocasının canını bağışlaması ister. Sonunda Savitri (Chatturi) Satyawan (Suraj) canın bağışlamasını sağlar. sonrasında olaylar yalşanır ve ana düşünce olarak kadınların hayat da her yerde iş yapabileceğini ima eden bir gösteri sonunda herkes alkışlar

Can Yoldaşım 68 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 69 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya kızar
 • Meenakshi Santos’un bileziklerini verir
 • Meenakshi dolaptan Suraj’ın banka kartını çalar
 • Suraj Ankur’un evine gider
 • Suraj festival de bir gösteri yapacağını Ankur’a söyler
 • Meenakhi Suraj’ın kartından büyük miktar da para çeker
 • Suraj, Chatturi, Chotu ve Arun gösteride görev alır

Can Yoldaşım 68 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 68. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Ekim Can Yoldaşım 68 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 69 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 68 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Ekim Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 69 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu