Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 69 Bölüm Özeti (7 Ekim Perşembe) Sandiya’nın Kararı!

Can Yoldaşım 69 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 69 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 69 bölüm özeti
 • 7 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 69 Bölüm Fragmanı
 • 7 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Ekim Cuma Can Yoldaşım 70 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Ekim Can Yoldaşım 69 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj annesini ikna ederken, Sandiya polis olmak istemediğini açıklar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Ekim Cuma Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 69 Bölüm Özeti

Suraj’ın konuşması ile başlar. Suraj tiyatro oyununda eşi olan Savitri’nin yaptıklarının doğru olup olmadığını seyirciye sorar. Zira eşi için ölmeyi bile göze alan Savitri’nin bu kadar fedakar davranmasının halk tarafında bir karşılı olması gerektiğini söyler. İzleyenler Suraj’a ve Savitri’ye destek verir. Herkes alkışlar. Tiyatro gösterisi sona erer. Tiyatro gösterisinde sahne alan oyuncular seyircileri selamlar. Arun, eşi Santos’un alkışlamadığını fark edip onu ikaz eder. Mutlu olmasını söyleyince, Santos zorla da olsa alkışlar.

Meenakshi Santos’un duyabileceği bir şekilde Suraj bu gösterisinde annesini hedef aldığını söylerken, Mohit ile Chhavi de Suraj’ın bunu tek başına planlayamayacağını, Sandiya ile Ankur’dan destek aldığını ifade eder. Santos bu konuşmaların hepsine kula misafiri olur.

Suraj annesinin yanına gidip, gösterinin nasıl olduğunu sorar. Ancak Santos dini bir günde yapılması gereken pojayı tamamlamaları gerektiğini söyleyip herkesi poja yapmaya davet eder. Suraj buna çok bozulur.

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti (8 Ekim Cuma) Vikram Eşinden Şüphelenmeye Başlar

Erkekler eşlerinin karşısına geçer. Eşler dolunay çıkana kadar oruçlarını açamayacakları için Meenakshi homurdanır. Bu sırada dolunay belirir ve kadınlar, erkekler tarafında oruçları açılır. Erkekler eşlerine hediyeler verir.

Rathi ailesi poja sonrasında eve giderler. Suraj orada bir kez daha annesine gösterinin nasıl olduğunu sorar. Santos da iyi olduğunu söyleyince, Suraj açıkça duygularını ifade edemediğini, bunları açıklamak için tiyatro gösterisi yaptığını söyler. Sonrasında Sandiya’nın çalışmasına izin verip vermediğini sorar.

Sandiya hemen Suraj’ın durmasını, artık polis olmak istemediğini söyler. Suraj ise polis olma isteğini gözlerinde gördüğünü, şimdi ise ne değiştiğini sorar. Sandiya eskiden Sandiya Kothari olarak polis olmak istediğini ama evlenip adının Sandiya Rathi olduğunu ve artık polis olmak istemediğini söyleyince, Suraj sinir olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya sözlerine devam eder. Artık kendisinin Sandiya Kothari değil, Rati olduğunu ve hayallerine veda ettiğini, evlendikten sonra görevi polis olmak, hayallerinin peşinden gitmek değil, aileye bakmak olduğunu açıklar

Suraj, Sandiya’nın bu çıkışı karşısında ondan polis olmak istemediği konusunda yemin etmesini ister. Sandiya yemin edip bir daha bu meselenin açılmasını istemediğini söyleyince, Suraj şok olur.
Santos, Suraj’a karşı çıkar. Hayallerini gerçekleştirmeye hazır olmayan Sandiya’yı zorlamamasını ister. Suraj sinirle evden çıkar.

Chavi, Dilip’le konuşur. Dilip dışarıda gezmek ve buluşmak isterken, Chhavi evlenmeden annesinin izin vermeyeceğini söyler. Dilip ona dışarı çıkması için yalan söylemesini isterken Mohit bunları gizlice dinler. Dilip telefonu kapatınca Mohit Chhavi’ye şantaj yapıp, kendisinin de gelmesi halinden çıkabileceğini söyler.

Meenakshi, Suraj ile Sandiya’nın kavga etmesini Vikram’a alay ederek anlatırken, Vikram da üzerini değiştirmek için gardırobu açar. Orada Meenaskhi’nin kıyafetlerinin arasında para fark eder. Hemen hesabını sormak ister. Ancak gerçeği inkar edeceğini çok iyi bildiği için onu takip etmeye ve suç üstü yakalamaya karar verir.

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti (8 Ekim Cuma) Sandiya'nın Kararı

Suraj babası ile Santos’un fikrini değiştirmek isterken, Sandiya’nın da artık polis olmak istememesi kafaları karıştırır. Suraj Sandiya’nın polis olma yetenekleri olduğunu, Chavi veya Mohit’in bu yeteneklere haiz olmadığını, Chhavi ya da Mohit polis olmak isteseydi Santos karşı çıkacağını dile getirir.

Rati ailesinin evine Dilip ve annesi gelir. Santos’dan Chavvi’yi nişan için yanlarında götürmek istediklerini söyler. Tam da bu sırada telefon çalar. Arayan Chhavi’nin arkadaşıdır. Telefona Sandiya cevap verir. Chhavi’nin arkadaşı okul kayıtlarının son günü olduğunu, okula gelip kaydolması gerektiğini söyler.

Santos evlenmeden önce kızının hiç bir yere götürmeyeceğini söyler. Mohit kardeşi ile beraber gideceğini açıklayınca, Dilip’in annesi baskı yapar. Sonunda Santos buna izin verir. Santos hemen Chavvi ile Mohit’in hazırlanmalarını ister.

Chavvi kıyafetlerini almak için odasına gider. Sandiya hemen peşinden gidip arkadaşı telefonla aradığını, üniversiteye kayıt için son gün olduğunu söylerken, Chhavi aklı bir karış havada olduğu için Sandiya’yı küçük görüp, evrakların dolap da olduğunu, çok istiyorsa onu alıp kaydetmesini ister.

Santos Mohit’in aklı bir karış havada olduğu için kardeşine gözü gibi bakamayacağını hisseder. Bu sebeple son anda kararını değiştirip, Chhavi’nin yanına Mohit değil, Suraj’ın gitmesini ister. Suraj hemen hazırlanmaya gider.

Can Yoldaşım 69. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos gelini sınav yapmak ister. Ona bir yemek ismi söyleyip pişirmesini söyler. Lakin Sandiya hata yapınca, önce sinile bağırır. Daha sonra Santos oğlu Suraj’ın söylediklerini hatırlayıp, güzel güzel yemeğin nasıl pişirileceği konusunda açıklama yapar.

Vikram sari dükkanında müşterisi ile konuşurken, banka kartından mevzu açılır. Meenakshi düşünmeden konuşup azından laf kaçırır. Vikram iyice şüphelenmeye başlar. Evde Sandiya Chhavi’nin okula kayıt için son gün olduğunu, onu kaydettirmek istediğini söyler. Santos bunu Mohit’in yapmasını ister. Ancak Mohit Chhavi’nin okumaya yüzü yok deyip Santos’a karşı çıkar. Santos sinirlense de Sandiya araya gidip kendisi kaydettireceğini söyler.

8 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Yola Çıkar

Sandiya Chhavi’nin odasına gidip belgeleri arasa da onu bulamaz. Sandiya Chhavi’yi arar. Ancak Chhavi, Sandiya’yı tersler. Meenakshi de evden paralarla çıkmanın bir yolunu bulur. Aarti tepsisini alıp tapınağa gitme numarası yapar.

Meenakshi tapına gitmesen süt içmesini ister. Meenakshi geri geldiğinde aynı tepsiden üç tane olduğunu görünce şok olur. Hangisinin içinde sakladığı para var diye bakınırken, Santos gelir. Onunla tapınağa geleceğini, Sandiya ise Chhavi’nin kayıt işlemlerini halletmek için birlikte dışarı çıkacaklarını söyler. Meenakshi hızlıca ve çaktırmadan içinden para olan tepsiyi bulup evden dışarı çıkmayı başarır.

Sandiya Santos’un yanına gelir. Sandiya Chhavi’nin evraklarını bulamadığını açıklar. Santos hemen Chhavi’yi aramasını ve belgelerin yerini öğrenmesini ister. Sandiya Chhavi ile arlarında geçen sert konuşmadan bahsetmeden Chhavi’nin belgelerin yerini hatırlayamadığı konusunda konuştuklarını söyler.

Santos sinirle Chhavi’nin okumaya yüzü olmadığını fark edip hemen Chhavi’yi telefonla aramasını ister. Chhavi evden kendisini aradığını fark edince meşgule atar. Sandiya bir kez daha arasa da Chhavi bilerek meşgule atınca, Santos Sandiya’dan Suraj’ı aramasını ister. Suraj’a hemen Chhavi’nin yanına gidip telefona gelmesini ister. Suraj Chhavi’nin yanına gidip annesi Santos’un onunla konuşmak istediğini söyler. Santos Chhavi’ye kızar. Belgelerinin yerini hemen söylemesini ister. Korkudan Chhavi kayıt belgelerinin yerini hemen söyler. Sontas da hemen Sandiya’ya belgelerin yerini açıklar.

Santos Suraj ile telefonda konuşurken, Üniversite kayıtlarının son günü olduğunu söylediği için Santos pişman olurken, Suraj da Sandiya’nın bir yıl kayıp yaşamaması için bir yolunu bulup onu okula kayıt ettirmek için Chhavi’nin kaynanası ve kayın babasından bir kaç saatliğine izin ister.

Can Yoldaşım 69 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 70 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj tiyatro gösterisinin ana temasını açıklar
 • Santos Suraj’ın kendisine karşı bu gösteriyi yaptığını anlar
 • Suraj annesine gösterinin nasıl olduğunu sorar
 • Santos gösterinin iyi olduğunu açıklar
 • Suraj açıkça Sandiya’nın hayallerini gerçekleştirmesi için izin ister
 • Sandiya artık polis olmak istemediğini açıklar
 • Chhavi’nin Dilip ile nişan öncesi görüşmeye gider
 • Santos üniversite kaydının son günü olduğunu Suraj’a yanlışlıkla söyler
 • Suraj Sandiya’yı polis okuluna kaydettirmek için yola çıkar

Can Yoldaşım 69 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 69. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Ekim Can Yoldaşım 69 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 70 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 69 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Ekim Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 70 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu