Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti (6 Ağustos Cuma) Sandiya’nın Zor Anları

Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Ağustos Cuma günü ekrana gelecektir. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 7 bölüm özeti
 • 6 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 7 Bölüm Fragmanı
 • 6 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 8 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Ağustos Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 7 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya’nın banyoya girmesi ile başlar. Banyodaki suyun soğuk aktığını fark eden Sandiya hemen geçmişi hatırlar. Kendi evinde banyoda her zaman sıcak su akarken, kocasının evinde akmaması moralini bozar. Tam da bu sırada Suraj gelir.

Suraj sıcak suyun akmadığını bildiği için ona sıcak su getirdiğini söyler. Sandiya hem şaşırır, hem de korkar. Korkarak kapıyı açar. Sandiya sıcak suyu görünce memnun olur. Suraj havlusunu vereceği sırada yere düşer. İkisi de havluyu almak için hamle yapar. Her ikisinin de elleri birbirine dokunur.

Sandiya banyodayken yengesi gelir. Sabah erkenden uyandığı için Santos’un gözüne gireceğini, akşam sekiz de komşular yeni gelin olarak kendisini görmeye gelecekleri, bu sebeple akşam sekize kadar hazırlanmasını ister.

Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti (6 Ağustos Cuma) Sandiya'nın Zor Anları

Sandiya banyo yaptıktan sonra perdenin arkasında duran Suraj’ın dışarı çıkmasını söyler. Suraj ise “Artık evliyiz. olur mu böyle” demeden sessizce dışarı çıkar. Sandiya hemen kapıyı kilitler.

Santos, Meenakshi’ye dükkanında sattığı en pahalı sariyi alıp Sandiya’ya vermesini, zira komşular geldiğinden Sandiya’nın kıyafetinden, güzelliğine kadar gözlerini almamasını istediğini söyler. Meenakshi kendi dükkanına gidip en ucuz sarinin etiketi ile en pahalı sarinin etiketini değiştirip getirir. Dükkanında ki en pahalı sariyi getirdiğini Santos’a söyler.

Meenakshi Sandiya’nın odasına gider. Bu sırada Sandiya banyo sonrasında üzerini giymekle meşguldür. Meenakshi üzerindeki kıyafeti çıkarıp, verdiği kıyafeti giymesini, Santos’un emrettiğini söyler.

Sandiya odasında giyinmeye çalışırken daha önce çok fazla giyinmediği sariyi giyerken zorlanır. Hatta yapamaz. Bu sırada görümcesi kapıyı çalıp odasını boşaltmasını, kendisinin de hazırlanacağını söyler. Panik halde Sandiya üzerini giyemez. Hemen Ankita’yı arar. Ankita da nasıl giyineceği konusunda ona destek olur.

Can Yoldaşım 7. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ankitya telefonda sare bağlamasını anlatamayınca bizzat Sandiya’nın yanına gelir Hemen aceleyle ona yardım eder. Santos gelir. Gelinin hala hazır olmamasına sinirlenir. Sonunda hazırlanır ve Sandiya alt kata gider.

Komşularda gelinin geç hazırlanması konusunda hayıflanır. Santos gelinine çeşit çeşit altın kolye vermiş, Sandiya da bunu takıp komşuların yanına gelmiştir. Herkes Sandiya’nın güzelliği karşısında etkilenir. Santos “Namım yürüsün” edası ile gelinine hediye verir. Ankita hediyeyi açmasını söyler. Santos hediyeyi açınca pahalı kolyeyi gören Meenakshi’nin canı sıkılır.

Komşular gelin görme töreni sırasında damadında gelmesini ister. Suraj da gelir. Tören sırasına servis edilen tatlıların kimden geldiği konu olur. Santos, Puşkar da tüm önemli günlerin tatlısını oğlu Suraj’ın yaptığını, bugün de kendi töreni için yaptığını açıklar.

Gelenek gereği gelin ve damat kendilerine servis edilen tatlının tamamını yemek zorunda. Ancak Ankita, Sandiya’nın tatlıyı sevmediğini bildiği için Sandiya’nın tatlıyı yemesi konusunda baskı yapmamasını ister. Ancak yengesi ritüelleri tamamlamak için yemesi gerektiğini söyleyince, devreye Suraj girer. Gizlice Sandiya’nın tabağında ki tatlıları alır. Anikata bunu fark edince mutlu olur.

Can Yoldaşım 7 Bölüm Özeti - Sandiya Kıyafetini Giyemez

Komşular ayrıldıktan sonra Ankita inanışları gereği gelinin ana evine düğün sonrasında gelmesi gerektiğini söyler. Lakin Santos öncelikle tapınak ziyaretine Surja ile birlikte gitmesi gerektiğini, daha sonra olabileceğini söyleyince, Sandiya’nın canı sıkılır. Bunun üzerine Ankita da evden ayrılır.

Santos herkesin odasına gitmesini ve tapınak için hazırlanmasını ister. Sandiya da odasına gider. Suraj, valizin açılması ile ortalığa saçılan kıyafetleri toplamada Sandiya’ya yardım eder.

Sandiya her tarafta kitapları görünce hem şaşırır, hem de sevinir. Zira okuma konusunda destek veren bir aile olacağını düşünür.

“Evde bir şeye ihtiyacın olursa bana sorabilirsin”

Deyince Sandiya’nın aklında hep hayali olan polis olma konusunu açmayı düşünür. Doğru zaman olup olmadığını bilmeden şöyle der.

“Benim sana söylemek istediğim bir şey var. Çocukluk hayalim olan, aynı zamanda ölen anne ve babanım da hayali olan polis olmak. Evlilik meselesi bir anda gerçekleştiği için eğitimim yarıda kaldı. Bu konuda bana destek olur musun?”

Deyip arkasını döndüğünde Suraj’ın orada olmadığını fark eder. Suraj ise annesinin valizleri taşıdığını görünce acele ile ona yardım etmek için odadan çıkmış, Sandiya ise bunu fark etmemiştir.

6 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj odaya tekrar gelir. Sandiya’dan özür dileyip, konuşmasını yarıda kestiğini, annesinin yardıma ihtiyacı olduğunu söyledikten sonra “Az önce bir şey söylüyordun” der. Sandiya tekrar konuşacağı sırada Suraj’ın telefonu çalar ve Sandiya en büyük derdini açamaz.

Sandiya odadaki kitaplara bakarken, evde bir tane bile kalem olmamasına şaşırır. Dolaplara bakarken bir tane “S” harfi yazan kalem görür.

“Bu kalem Sandiya sınava girdiğinden babası Arnavid’in kızı Sandiya’ya hediye aldığı kalemdir. Patlama sırasında Suraj hastaneye Arnavid’i, götürürken, bu kelemi Arnavid’in elinden almıştır.”

Suraj tatlı yapmaya dükkana gider. Çırağı ondan kalp şeklinden jelebi tatlısı yapmasını ister. İlk seferde başarılı olamasa da ikinci sefer de güzel bir jelebi yapar. Suraj’ın çırağı Çotu onu alıp, yengesi Sandiya’ya getirir. Patronu Suraj’ı övmeye başlar. Evin hizmetçisi Chhavi, çırağın dili düştüğünü, onu Santos’a şikayet edeceğini söyleyince, Çotu hemen evden kaçar.

6 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Otobüste Giderken

Tüm aile uzak yerdeki tapınağa gitmek için hazırlanırken, Meenakshi uzak yerlere gidemeyeceğini, kocası Vikram’dan gitmemesi konusunda yardım ister. Vikram da aklına bir fikir geldiğini söyler.

Vikram annesini yanına gidip, hep birlikte tapınağa gideceklerini, evde altınlarına bakacak kimsenin olmadığını, bankalarında kapandığını söyleyince, Santos Meenakshi’den evde kalmasını ister.

Tüm aile motosikletten bozma “Çekçek” diye tabir edilen taksilere binerler. Belli bir süre taksi ile gittikten sonra durağa gelen Suraj ve ailesi otobüs beklemeye başlarlar. Otobüs gelmeden Santos, gelinine şöyle der.

Otobüs gelir gelmez kalabalığın arasına gir. Gerekiyorsa yakıp yık ama boş koltuğa oturmalısın!

Bu sırada Suraj bilet almaya gider. Suraj gelir. Çok geçmeden otobüs de gelir. Suraj ve ailesi kalabalığın içinde koltuk kapmaca savaşı verirken, Sandiya elit bir yaşam sürdüğü için bu mücadelenin gerisinde kalmayı tercih eder. Daha doğrusu otobüze binmeyi beceremez.

Çok geçmeden otobüs hareket edince, Suraj hemen Sandiya,’nın dışarıda kaldığını fark eder. Hemen otobüzten inip Sandiya’yı otubüze bindirir. Sandiya otobüse binerken bindisi (Alnındaki) düşer. Santos gelinine dikkatsiz olduğu için kızar. Sandiya bindisini, Suraj’ın gömleğinde görünce hemen onu takar.

Yolculuk sırasında Sandiya yerini kaynanasına verdiği için ayakta durmaktan yorulur. Santos, Suraj’a gelini alıp otobüsün tepesinde yolculuk etmesini ister. Sandiya ile Suraj otobüsün tepesine çıkarlar. Her ikiside birbirlerini daha yakında tanımak için konuşmaya başlar.

Can Yoldaşım 7 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 8 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya sıcak su getirecek
 • Komşular gelin görmeye gelecek
 • Sandiya sariyi (Kıyafet) giyemeyecek
 • Ankita Sandiya’ya yardım edecek
 • Santos gelinine pahalı kolye verecek
 • Düğün sonrasında tapınağa gitmek için yola çıkacaklar
 • Yolda, Suraj ve Sandiya birbirlerini daha yakında tanımaya başlayacaklar

Can Yoldaşım 7 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 7. Bölüm özeti verdiğimiz dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Ağustos Can Yoldaşım 7 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 8 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 7 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 7 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 8 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. FILIZ CAN YOLDASIM 8 BOLUM YAZARMISIN
  NEOLUR FRAGMAN YAYINLANMADAN ONCE YAAAZ LUTFEN

  1. birazdan yazacağım… Henüz düzeni tam oturtamadık. Ev işleri V.s nedeniyle.. bunda dolayı biraz düzeni oturtayım. Sonra 3 bölüm önden vereceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu