Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti (8 Ekim Cuma) Suraj Yetişemez!

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Ekim Cuma Can Yoldaşım 70 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 70 bölüm özeti
 • 8 Ekim Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 70 Bölüm Fragmanı
 • 8 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 71 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Ekim Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’yı üniversiteye kaydettirtmek için gider. Ancak yetişemez. Tüm olanları Santos öğrenir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti

Bölüm, Suraj’ın Puşkar’a gitme çabası ile başlar. Vakit geçmeden bir an önce Puşkar’a gidip Sandiya’yı okula kaydettirmek ister. Yoldan geçen bir motosikletliyi durdurup, ondan motosikletini vermesini, acil işi olduğunu söyler. Motosikletin sahibi onu TV’de gördüğünü, uluslararası yemek yarışmasında birinci olduğunu söyler. Adam Puşkar’ın adını dünyaya duyurduğu için elinden ne gelirse yapacağını söyler. Puşkar Motosiklet ile Puşkar’a doğru yola çıkar.

Sandiya Chhavi’nin ünüversiteye kayıt için içeri girer. Kayıt işlemlerinin nerede yapıldğını sorar. Suraj da bir kaç dakika sorna Sandiya’nın girdiği kapıdan içeri girer. Kayıt işlemlerinin nereden yapıldığını bir kaç kişiye sorar.

Sandiya kayıt işlemleri için sıraya girer. Suraj da Sandiya’yı fark etmeden bir kaç kişi geride Sandiya’yı üniversiteye kayıt ettirmek için sıraya girer. Suraj hiç bir belge almadan geldiği için oradaki bir öğrenciye kayıt sırasında hangi belgeler ihtiyaç olduğunu sorar. Suraj kayıt sırasında gerekli belgeleri not aldığı kalemi yere düşürür. Suraj yerden kalemi alırken, Sandiya da kayıt işlemlerini halleder. Dolayısı ile o an da Sandiya ile Suraj birbirlerini göremezler.

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti (8 Ekim Cuma) Suraj Formu Doldurur

Suraj Hintçe formu doldurur ve kayıt sırasında istenilen belgeleri getirmek için hemen eve gider. Suraj eve gelir. Kayıt zamanı dolmasına çok az bir zaman kaldığı için hemen Sandiya’nn evraklarının olduğu depoya gider.

Suraj depoda evrakları ararken Santos depoya doğru gelir. Tam depoya gireceği sırada Vikram ile Meenakshi’nin bir müşteri ile tartıştığını duyup oraya gider. Santos orada ki sorunu çözdükten sonra Sandiya’nın geldiğini görür. Sandiya Chhavi’nin kaydını tamamladığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Chhavi’nin üniversite kaydının tamamladığını söylerken, Santos Sandiya’nın elindeki kitabı görürü. Ne olduğunu sorar. Sandiya geceleri kitap okumak istediğini, geceleri kitap çok güzel arkadaş olduğunu söyler. Santos Sandiya’yı etkileyemediğini, hala okuma hevesli olduğunu düşünüp onunla konuşmaya gider. Kitaplarla arasına mesafe koymasını, okuma ile ilgili ve varsa vermesini ister. Sandiya anne ve babasının ona hediye ettiği kalemi vermeyeceğini söyler. Bu sırada Suraj belgeleri bulur. Sandiya ile Santos’un konuşmalarını duyunca şok olur.

Santos, Sandiya’nın geçmişte okumak onun dünyası olduğunu ama artık bir ailesi, bir kocası ve sorumlulukları olduğunu, eski alışkanlıklarını bir kenara bırakmasını ister. Suraj da diğer tarafta Santos’un bu konuşmalarını duyunca, Sandiya’nın neden okumak istemediğini ve tuhaf tuhaf davranışlarının ana sebebi annesinin ona baskı kurması olduğunu anlar.

Suraj onları dinlerken Sandiya babasının ona hediye ettiği kalemi vermek istemez. Santos kimi zaman sert, kimi zaman yumuşak davranıp Sandiya’nın elinden kalemi alır. Sandiya “Ailemin emaneti olan kaleme çok iyi bak” diyerek duygusallaşır.

Can Yoldaşım 70 Bölüm Özeti (8 Ekim Cuma) Suraj Yetişemez

Suraj konuşmaları sonuna kadar dinler. Saate baktığında 20 dakika kaldığını görünce, hemen evden çıkıp, Sandiya’nın hayalini gerçekleştirmek için acele eder.

Santos amacına ulaşır. Snadiya’yı okumayı hatırlatacak ne varsa elinden almıştır. Utanmadan bir de gelinini kutsar. Sandiya iki göz iki çeşme ağlamaklıdır. Suraj da annesinin Sandiya’ya karşı yaptıklarını görünce çok duygusallaşır. Hızla üniversitenin yolunu tutar.

Suraj üniversiteye kadar bir taksi ile gider. Üniversiteye girişinde dosyalar rüzgarın etkisi ile elinden uçar. Suraj hepsini tek tek toplar ve kayıt masasına ulaştığında kayıt kapanır. Suraj kapılara vurup açmalarını ister. Zamanın da yetişemediği için kendisini çok kötü hisseder.

Chhavi nişana gitmeden önce dergide bir saç modeli görür. Suraj’ın da evde olmadığını fırsata çevirip erkek tarafını gönderip kendisi güzellik merkezine gidip saçını boyatır. Suraj da üniversite kaydını yaptıramadığı için yolda boş boş yürür. Belli bir süre sonunda Suraj taksiye biner. Sandiya onu görüp seslense de Suraj onu duyamaz. Hemen telefon kulübesine gider. Lakin Suraj yolsa Chhavi’yi aradığı için ona ulaşamaz.

Can Yoldaşım 70. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Sandiya’yı oyalamak için dikiş kursuna göndermiştir. Sandiya ilk gün hem iğneyi ipliğe geçirememiş hem de dikiş makinasını kırmıştır. Sandiya ile birlikte dikiş hocası gelir. Bu sırada Diasa ve meraklı komşular da tapına Santos’u götürmeye gelirler. Dikiş hocası Sandiya’nın dikişi nakış konusunda yeteneksiz olduğunu, dikiş makinasını kırdığı için 2000 Rupi vermesini ister. Komşularla birlikte Meenakshi Sandiya ile dalga geçer. Santos dikiş hocasında özür dileyip 2000 Rupiyi verir. Meenakshi şimdi Santos Sandiya’ya kızacak diye beklese de Santos hiç bir şey demez.

Ertesi gün Suraj ile Chhavi eve döner. Chaturi hemen aç olup olmadıklarını sorar. Morali bozuk olan Suraj, canının bir şeyler yemek istemediğini söyler. Suraj banyoya gider. Santos da hemen gelinine havlu götürmesini ister. Sandiya Suraj’ın valizini açınca kendi diplomalarını görünce şok olur. Üniversiteye kayıt formunu görünce Sandiya gerçekleri anlayıp, çok duygusallaşır.

Dilip’in annesi Rathi’nin evini arar ve Chhavi ile Suraj’ın sağ salim eve dönüp dönmediklerini sorar. Dilip’in annesi Santos’a Chhavi’ye sahte mücevher ile göndermesinin iyi olduğunu, son zamanlarda hırsızlar dadandığını dile getirince, Santos telefonun diğer ucundan kıpkırmızı olur.

8 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Gerçekleri Öğrenir

Santos Chavi’ye, neden gerçek altınları takmadığını sorar. Chhavi de Suraj’ın 3 saatliğine oradan ayrıldığını ve odasının kilitli olmasından dolayı taklit takıları mecburen takmak zorunda kaldığını açıklar. Santos Suraj’ın valizinde altınları arar. Ancak boş altın kutusunu görünce şok olur.

Suraj, Pushkar’a geldiğini itiraf eder. Lakin altınlara ne oldğunu bilmediğini söyler. Bu sırada Mohit de çantanın içinden kayıt formunu getirir. Mohit Suraj ile dalga geçer. Santos bu olanlara inanmak istemez. Suraj ise duyduklarının hepsinin doğru olduğunu, Puşkar’a Sandiya’yı üniversiteye kaydettirmek için geldiğini açıklar.

Suraj hem Santos ile hem de Mohit ve Chhavi ile tartışır. Artık üzerine o kadar fazla gelirler ki ellerini birleştirip gideceğim der.

Can Yoldaşım 70 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 71 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj motosikletliyi durdurur
 • Motosikletli Suraj’ı Puşkar’a götürür
 • Suraj Sandiya’nın kayıt formunu doldurur
 • Suraj Sandiya’nın evraklarını almak için ege gelir.
 • Suraj’ın eve geldiğini kimse görmez
 • Suraj Sandiya ile Santos’un konuşmasına istemeden şahit olur
 • Suraj 20 dakika kala formu yetiştirmek istese de başaramaz

Can Yoldaşım 70 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Ekim Cuma Can Yoldaşım 70. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Ekim Can Yoldaşım 70 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 71 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 70 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Ekim Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 71 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu