Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti (9 Ekim Cumartesi) Suraj’ın Büyük Sürprizi

Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 71 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 71 bölüm özeti
 • 9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 71 Bölüm Fragmanı
 • 9 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Ekim Pazar Can Yoldaşım 72 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Ekim Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Chhavi’nin yalan söylediğini Sandiya yakalar. Suraj Chhavi’nin kolyesini unuttuğu salondan almaya gider. Suraj Sandiya’yı okula kaydettirir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Ekim Pazar Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti

Bölüm, Santos’nun Suraj’a kızması ile başlar. Sandiya için çaba gösterirken, kendi kız kardeşinin erkek evinden yalnız bıraktığını, çantasında ki altınların çalınması ile Rathi ailesi küçük düşürüldüğünü söyleyerek tepki gösterirken, Mohit de Suraj’ı her fırsatta aşağılar. Meenakshi de Sandiya’ya iyilik yapan Suraj’ı rezil etmek için o da araya laf sokuşturur.

Suraj altınların çalınması nedeniyle Santos’a karşı bir şey diyemez. Zira Chhavi’yi de orada bırakmıştır. Santos sinirle başvuru formunu alır ve herkesin gözleri önünde yakar. Suraj tüm bu olanları gözyaşları içinde izler. Sandiya da başvuru formunu yandığını görünce şok oldular.

Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti (9 Ekim Cumartesi) - Santos Başvuru Formunu Yakar

Santos, daha da ileri gider. Hayatta olduğu sürece kimse ailenin kurallarını çiğneyemeyeceğini, buna asla ama asla izin vermeyeceğini söyler. Kısaca Rathi evinden kıyamet kopar.

Meenakshi’nin derdi de Suraj’ın karısı için yaptıkları karşısında Vikram’ın kendisine karşı hiç bir şey yapmamasına sinir olur. Vikram Meenakshi’nin sözlerini duyunca hem sinir olur. Hem de şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Daisa ve mahallenin kadınları tatlıcı dükkanında Suraj’ı övmeye çalışırken, Santos da balkonda kıyafetleri asarken kadınların Suraj’ı övdüğünü duyar. Lakin tepki vermez.

Chotu’nun arkadaşı yeni aldığı bisikleti ile gelip hava atar. Chotu ondan bisikletini bir tur vermesini istese de arkadaşı ona bisikletini vermeyince, Chotu’nun canı sıkılır. Sandiya bunu uzaktan görür.

Meenakshi, Sandiya’nın polis olma havasını söndürmek için kendisi de polis olmak ister. Lakin hangi şartların gerekli olduğunu bilmediği için Mohit’in odasına gider. Mohit’e polis olma şartlarını sorar. O da polis olmak için gerekli olan şartları söyler. Kendisinin o şartları taşımadığını anlayınca sinir olur.

Meenakshi, Sandiya sınav da üçüncü olduğunu, ona göre polis olmak düşük bir memurluk olduğunu, neden bunu istediğini anlayamaz. Aslına Sandiya bunu anne ve babasının istediği için yaptığını söylemesine rağmen Meenakshi, Sandiya’nın ısrarını anlayamadığını söyler.

Can Yoldaşım 71 Bölüm Özeti (9 Ekim Cumartesi) Suraj Sandiya'yı Polis Okuluna Kaydettirir

Sandiya dini tören için hazırlanır. Tören de eksik olan malzemeleri Santos’a sorar. Meenakshi, Santos’un Sandiya’ya kızacağını düşünürken, tatlı dille eksik olanları söyler. Tören sonunda herkes Santos’a hediye verir. Suraj da Santos’a hediye verse de Santos Suraj’ın önce hatalarının bedelini ödemesi gerektiğini söyler. Zira yaptığı yanlış, Chhavi’nin evleneceği aileye karşı küçük düştüğünü söyleyip, Suraj’ın hediyesini geri iade eder.

Sandiya, Chavi’nin odasında kıyafet almak için girdiğin de bilgisayar da Chhavi’nin erkek tarafı ile tanışma merasimi öncesinde Suraj’ın çaldırdığını iddia ettiği kolyenin resmini görünce şok olur. Hemen Chhavi’yi sorguya alır. Chhavi gerçekleri söylemek zorunda kalır.

Sandiya, Chavi’den Suraj’a gerçeği söylemesini ister. Suraj’ı herkesin içinden suçlu ilan ettiği için ayrıca azarlar. Chhavi, Santos’nun kızmasından korktuğunu, bu sebeple yalan söylemek zorunda kaldığını, Suraj’a tüm gerçeği açıkça söyleyeceğini ifade eder.

Chavi, Suraj’ın dükkanına gelip altın meselesini tek tek anlatır. Suraj ona bu gerçeği kimseye söylememesini, onu bıraktığı yerden gidip alacağını söyler.

Can Yoldaşım 71. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, Chhavi’nin güzellik salonunda unuttuğu o salona gider. Orada bir görevli bir bayanın aldığını, adresini de açıkça verir. Suraj oradan aldığı adrese gider. Suraj kolyeyi alırken Polis kolejinin de yanından geçer. Aklına öğrenci kaydı halen yapılıp yapılmadığını sormak gelir.

Suraj, koleje gidip bilgi alır. Ancak Sandiya’nın bir yıl beklemesi gerektiği konusunda ger dönüş alır. Tam da bu sırada bir öğrenci kaydını aldırdığı için boşluk oluşur. Suraj hemen Sandiya’nın kaydını okula yaptırma imkanı doğar. Suraj, Sandiya’nın kaydını okula teslim eder. Bu sevinci Sandiya ile paylaşmak ister. Ancak sürpriz yapmayı düşünür.

9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Chavi'nin Kolyesini Getirir

Ertesi gün Suraj gelir. Gelir gelmez de Chhavi’nin çalındığı zannedilen altın kolyeyi Santos’a verir. Santos çalınan altın kolye yerine, Suraj’ın yenisini yaptırdığını düşünür. Santos altının yeni olmadığını, kendi altınları olduğunu fark edince, Suraj’a altınları kimin bulduğunu sorar. Lakin Suraj detay vermeyip, Chhavi’yi korur. oysa Chhavi ilk fırsatta abisini suçlu ilan edip, iftira atmıştı.

Suraj Sandiya’yı okula kaydettirdiği sürprizi bir yemekle açıklamak ister. Onu akşam yemeğe götüreceğini söyler. Sandiya çok heyecanlanır.

Can Yoldaşım 71 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 72 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Suraj’a kızar
 • Chhavi suçu Suraj’a atar
 • Sandiya Chhavi’nin kolye konusunda yalanını bulur
 • Chavi gerçekleri Suraj’a açıklar
 • Suraj Chhavi’nin kolyesini getirir
 • Santos gerçekleri öğrenmek ister
 • Suraj gerçekleri söylemez
 • Suraj Sandiya’yı polis kolejine kaydettirir

Can Yoldaşım 71 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 71. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Ekim Can Yoldaşım 71 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 72 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 71 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Ekim Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 72 Bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu