Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti (10 Ekim Pazar) Sandiya’nın Kararsızlığı!

Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Ekim Pazar Can Yoldaşım 72 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 72 bölüm özeti
 • 10 Ekim Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 72 Bölüm Fragmanı
 • 10 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 73 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Ekim Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’yı kaydettirdiği okula götürse de Sandiya Santos’un bunu öğrendiğinde engel olacağını bildiği için kararsız kalır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti

Sandiya pamukta uğraşırken yanına Santos gelir. Sandiya’nın büyük parçalar halinde pamukları kesiştiğini görünce, ona nasıl yapılacağı konusunda bir örnek gösterir. Daha sonra bu şekilde 150 adet yapmasını ister. Sandiya bu kadar çok pamukla ne yapacağını merak eder. Santos da dolaylı yoldan Sandiya’nın bebeği olması istediğini, bu sebeple her dileklerin kabul olduğu Dhanteras’taki tapınağa akşam birlikte gidip, pamukları aydınlatmada kullanacaklarını, daha sonra dua edeceklerini söyler.

Sandiya akşam Suraj ile yemeğe gideceğini kaynanasına açıklayamaz. (Sandiya Suraj’ın kendisini yemeğe götüreceğini düşünüyor) Santos kafasına koyduğunu yaptığı için Suraj’a başka bir zaman gitmeleri gerektiğini söylemeyi düşünür. Santos, Sandiya’nın bir anda düşüncelere daldığını görünce akşam dışarı çıkmalarında bir sıkıntı olup olmadığını sorar. İşi olsa bile tapınağa gitmek her işten daha önemli deyince, Sandiya Suraj’ın dışarı götüreceğini söyleyemez. Hiç bir problemin olmadığını söyler.

Meenakshi dışarıdan gelir. Santos nereden geldiğini sorar. Meenakshi tapınaktan geldiğine dair yalan söyler. Kolunda sakladığı ilacı fark eden Santos, ne olduğunu sorar. Meenakshi yine öksürdüğünü, ev yapımı ilaç kullandığını söyleyip, yine Santos’u kandırır. Aslında erkek bebek dünyaya getirmek için içtiği ilaçtır.

Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti (10 Ekim Pazar) Suraj Sandiya'ya Yardım Eder

Mohit ile Santos pazara giderler. Pazar da Suraj için mutfak aletleri alırken, Santos bir ara Ankita’nın erkeklerle konuşup, su arıtıcı satmaya çalıştığını görür. Araya insanlar girer. Bu sırada Ankita oradan uzaklaşınca, Santos bir daha Ankita’yı göremeyince, bir anda ona benzettiğini düşünür.

Suraj, her ne kadar Sandiya’yı okula kayıt ettirdiğini söylemese de tatlıcı dükkanında Sandiya için defter yüzleyip, etiket yapıştırır. Sanki Sandiya birinci sınıf öğrencisi gibi onu okula hazırlamak ister.

Suraj, dükkanda çalışırken elinde fotoğraf makinası ile geveze bir adam girer. Daha içeri girmeden Suraj’ın resmini çekip, tatlıların tadına bakar. Daha sonra onun uluslar arası yarışmada birinci olduğunu bildiğini, birlikte çalışabilecekleri konusunda bir sözleşme uzatır. Suraj adamın teklifini reddeder. Adam yine de kararını değişmesi halinde, kendisini aramasını ister.

Meenakshi yalancı kadının verdiği ilacın erkek bebek doğurmasında %100 katkı sağlayacağını düşünüp evdeki tüm ilaçları çöpe atar. Bu sırada Vikram, arkasında bir şey saklayarak içeri girer. Vikram ona bir sürprizi olduğunu söyleyince Meenakshi heyecanlanır.

Vikram ona tatlı aldığını, hem de en sevdiği tatlı olduğunu söyler. Meenakshi bir iştahla kutuyu açıp onları yemek isterken, yalancı kadının ona verdiği ilaç dışında başka bir şey yememesi gerektiğini, aksi halde ilacın etkisinin kaybolacağını söylediği o sözleri hatırlar. Meenakshi ağzına kadar götürdüğü tatlıyı yemek istemediğini söyler. Vikram Meenakshi’nin bu davranışı karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

Sandiya Santos’un emrettiği 150 pamuğu istediği gibi yaptıktan sonra hemen Suraj’ın dükkanına gider. Ancak Suraj orada değildir. Sandiya hemen Suraj’ın telefonunu arasa da Suraj telefonunu götürmeyi unutmuştur. Sandiya akşam onunla dışarı çıkamayacağını, Santos ile birlikte tapına gitmesi gerektiğini bir an evvel söylemek ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos, Sandiya’nın tapınağa gitmeye hazırlanmasını ve Dhaisa’nın da onlarla beraber gideceğini, Daisa’nın yanında pot kırmaması konusunda ikaz eder. En ufak hatasını Daisa’nın büyüteceğini haber verir. Sandiya’nın aklı fikri Suraj’ın onu akşam yemeğine götüreceği ama Santos’un da aynı zamanda kendisini tapınağa göndereceğinden dolayı, Suraj’ın bundan haberdar olmasını nasıl sağlayacağını düşünmeye başlar.

Suraj, dışarıda ki işlerini tamamlayıp hemen eve gelir. Lakin eve bir kaç metre kala motosikletinin lastiği patlar. Suraj onu tamir etmek için eğildiği sırada Santos ve Sandiya evden çıkar. Bu sırada yoldan geçen adamlar kavga eder. Suraj onları da ayırdıktan sonra Sandiya’nın yanına gitmek ister. Ancak yanında ki çalışan Sandiya ile Santos’un dışarı çıktığını ama neye gittiğini bilmediğini haber verince, Suraj’ın canı çok sıkılır.

Can Yoldaşım 72 Bölüm Özeti (10 Ekim Pazar) Sandiya'nın Kararsızlığı

Çok geçmeden Chotu, Sandiya’dan Suraj’a not getirir. Sandiya notta Suraj’dan özür diler. Santos’un onu bir anda tapınağa götürmek istediğini, bu sırada haber vermeye çalıştığını ama ulaşamadığını yazmıştır. Suraj bir yolunu bulup, Sandiya’ya hazırladığı sürprize götürmek ister.

Sandiya hazırladığı pamukları sırası ile yakar. Ancak Sandiya’nın yaktığı pamuklar, rüzgarın şiddetli esmesi ile hepsi söner. Santos Sandişya’nın beceriksiz olduğunu söyleyip, ona kızar. Tekrar yakmasını ve acele etmesini emreder. Sandiya tekrar 150 adet pamuğu yakmaya başlar. Suraj oraya gelir. Gizlice pamukları tek tek yakar. Sandiya bir anda pamukların yandığını görünce şok olur. Sonunda Suraj’ın yaktığını fark eder. Neden geldiğini sorar.

Santos tüm pamukların bir anda yandığını görünce hem çok olur. Hem de onu gururlandırdığı için çok sevinir. Tapınak da ki işleri bitince, Santos ile Sandiya tapınaktan dışarı çıkarlar. Bu sırada Suraj oraya motosikleti ile gelir. Tatlı dağıtırken denk geldiğini, Sandiya’yı da götürmek istediğini söyler. Santos Sandiya’nın Suraj ile gitmesine izin verir.

Suraj, Sandiya’yı da alıp Ajmer’e götürür. Sandiya’nın gözlerini bağlayıp, polis okulunun yanına kadar getirir. Sandiya’nın gözlerini açmasını ister. Sandiya gözlerini açınca, polis okulunun önünde olduğunu görünce şok olur. Suraj ona tüm hikayeyi anlatınca Sandiya çok ama çok sevinir.

Can Yoldaşım 72. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, Sandiya’ya Chavi’nin kolyesini almaya giderken okulun aynı zamanda gece eğitiminin de olduğunu, bunu öğrenir öğrenmez kaydettirdiğini tek tek açıklar. İkisi de üniversiteye girer. Suraj içeri girip Sandiya’nın okul da ki giymesi gereken kıyafetini ve kimlik kartını getirir. Sandiya o hevesle hemen dersliklere çıkar. Bu sırada sınıf da yoklama alınmaktadır. Sandiya’nın adı söylendiğinde, Sandiya içeri girmek istese de Santos’un söyledikleri ve kayıt formunu yaktığı o anları hatırlayıp geri adım atar.

Sandiya, Santos’yu hayal kırıklığına uğratacağını, zira okulu ve okulu hatırlatan her şeyi geride bıraktığı konusunda söz verdiğini söyler. Suraj ise gece okulu olduğu için kimseye söylemeden gizli gizli gelmesi gerektiğini söyler. Lakin polis olmak için mülakatların yapılacağı, bir şekilde Santos bunu öğreneceğini, öğrendiğinde, sadece güvendiği gelini değil, aynı zamanda oğlu Suraj’ın da etkileneceğini söyler.

10 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Nerece Ders Çalışacağını Gösterir

Sandiya herkesten gizli iş yapamayacaklarını, bir yer de ortaya çıkacağını, bu ortaya çıktığınd,a herkesin ona cephe alacağını söyler. Suraj ise kendisinin sıradan bir tatlıcıyken, dünyaca ünlü şeflerin arasında yarışmacı olmasına sebep olduğunu, sonunda birinci olmasında büyük pay sahibi olduğunu, şimdi hayallerin gerçekleştirme sırasının kendisini de olduğunu söyler.

Suraj ile Sandiya eve gelir. Işıkların kapalı olduğunu gören Suraj herkesin yattığını düşünür. O sebeple rahat rahat konuşur. Suraj Sandiya’ya düşünmesini, öyle karar vermesini ister. Bir anda Santos el feneri ile gelip şöyle der.

“Suraj, Sandiya neyi düşünmesi gerekiyor?”

Deyince Sandiya ile Suraj şok olur. Suıraj lafı değiştirip, neden ışıkların kapalı olduğunu sorar. Santos da elektriklerin kesildiğini, bundan olayı ışıkların kapalı olduğunu söyler. Santos bir kez daha Sandiya’nın neyi düşünmesi gerekiyor diye sorar. Chatturi hemen olaya atlar. Sandiya’nın kutlamalar sırasında ki hangi rengi kullanacağını söyler. Suraj hemen yalana devam der ve olayı kapatırlar.

Suraj ile Sandiya odalarına gider. Suraj Sandiya’yı ikan etmek için evin neresinde nasıl ders çalışacağı konusunda konuşur. Sandiya’nın içi gitse de evdeki düzeni bozacağı için, anne ile oğul arasına gireceği için kararsız kalır.

Can Yoldaşım 72 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 73 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos, Sandiya’yı akşam tapınağa götüreceğini söyler
 • Sandiya Suraj ile akşam sözleştiğini Santos’a söyleyemez
 • Suraj eve geldiğinde, Sandiya’yı bulamaz
 • Suraj Sandiya’nın tapınağa gittiğini öğrenir
 • Suraj Sandiya’ya sürpriz yapıp, tapınağa gider
 • Sandiya ile Suraj tapınaktan çıkıp üniversiteye gelir
 • Suraj Sandiya’yı üniversitenin gece okuluna kaydettirdiğini açıklar
 • Sandiya Santos’ın kızacağını düşünüp, kararsız kalır

Can Yoldaşım 72 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Ekim Pazar Can Yoldaşım 72. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Ekim Can Yoldaşım 72 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 73 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 72 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 73 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu