Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) Suraj ile Sandiya’nın Kararları

Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 73 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 73 bölüm özeti
 • 11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 73 Bölüm Fragmanı
 • 11 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Ekim Salı Can Yoldaşım 74 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Ekim Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Suraj’ın okul konusunda karar vermesini isterken, Suraj iş adamının kendisine yaptığı teklifi kabul eder.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Ekim Salı Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj ona aldığı masada ders çalışıp birinci olacağını, derslerini bu ışığın altında bu masada çalışabileceğini söyleyip, Sandiya’yı okumaya karar vermesi konusunda baskı yapar.

Suraj sözlerine geleceğin polis memurunun çalıştığı masa olduğunu, sadece karar vermesinin yeterli olacağını ifade eder. Suraj Sandiya’yı ikna etmek için hayali olarak polis memuru olan Sandiya’ya çay getirir. İkili arasında hem romantik, hem de komik anlar yaşanır. Sandiya’nın kafası bir hayli karışır. Bir tarafta çocukluk hayalleri ve anne ve babasının istediği, diğer tarafta ise kocasının annesi Santos’un sıradan ev işleri yapan bir gelin isteği karşı karşıya gelir.

Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) - Suraj Sandiya'yı İkna Etmeye Çalışır

Suraj, düşüncelere dalan Sandiya’nın dikkatini çekip, takvim de ayın 22’sine kadar kara vermesini, sadece evet demesinin yeterli olacağını ifade eder.

Sandiya sıkıntıdan uyuyamaz. Suraj’ın aldığı kaleme ve masadaki ışığına bakıp, hemen yataktan kalkar. Kalemi alıp, masanın üzerindeki ışığı açar. Suraj bunu fark eder. Lakin çaktırmadan Sandiya’ya bakar.

Ertesi sabah Meenkashi erkek çocuk doğurmak için içtiği ilaç yan etki yapar. Yüzünde lekeler çıkar. Meenkashi yüzünü kapatıp salona gider. Santos neden yüzünü kapattığını sorar. Meenakshi kendince yalan söylemeye çalışsa da Chhavi, Meenakshi’nin yüzünü açınca gerçek ortaya çıkar. Vikram ilacı fazla içtiğini söyler. Santos ne ilacı derken, Meenakshi doğal vitamin ilacı deyip durumu kurtarır.

Suraj, Sandiya’nın sık sık saate baktığını görünce ona bir gün önceden aldığı kol saatini hediye eder. Sandiya bu hediyeyi çok sever.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos, telefonda biri ile konuşur. Evin adresini verir. Santos pazar yerinden aldığı mutfak eşyalarını Suraj’a verir. Suraj bununla güzel tatlılar hazırlayacağını söyler.

Suraj iş yerine gittiğinde bir kargo gelir. İçinden hediyeler olduğunu gören Suraj bunu kim gönderdi diye düşünürken bir telefon gelir. Arayan Suraj ile birlikte iş yapmak isteyen inatçı adamdır. Suraj açıkça teklifi ile ilgilenmediğini söyler.

Sandiya odasına Suraj kendisi ve hayalleri için canla başla çabalarken, kendisinin ne yapacağına kadar vermesine canı sıkılır. Bu sırada Santos içeri bir adamla gelir. Sandiya şaşırmış bir vaziyette Santos’u izler. Santos “Buraya mı koysak? Yok olmadı şu masanın üzerine koyalım” deyip kapalı ve oldukça ağır bir kutu getirir. Adam kutuyu Sandiya’nın ders çalışacağı masanın üzerine bırakıp gider. Santos kutuyu açar. İçinden dikiş makinası vardır. Santos dışarıda öğrenmesine gerek olmadığını, kendisi evde dikiş nakış işlerini öğrenmesi için makine aldığını söyleyip gider.

Can Yoldaşım 73 Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) Suraj ile Sandiya'nın Kararları

Sandiya Suraj’ın yanına gider. Suraj onun üzgün olduğunu görünce nedenin sorar. Sandiya okumak istemediğini, üniversiteye gitmeyeceğini söyleyince, Suraj çok şaşırır. Sabah farklı düşünürken, neden şimdi kararını değiştirdiğini sorar. Sandiya Kathori olarak polis olmak istediğini ama Şimdi Sandiya Rathi olarak evin işlerini yapmak zorunda olduğunu, üzerine vazife olan işleri yapmak tek görevi olduğunu üzgün bir şekilde dile getirir.

Ankur bayram vasilesi ile Rathi evine bebeği ile birlikte gelir. Ankita iş yerinden izin alamadığı için Ankur tek başına gelmiştir. Ankur, Ankita’nın işte çalıştığını kimseye söylememiştir. Zira Ankur ile Ankita geçici olarak geldiğini düşünmektedirler. Ankur Ankita’nın başı ağrıdığı için gelmediğini söylediği anda Ankita içeri girer. Ankur da şaşırır. Ancak Ankita başının ağrısı geçtiğini, o yüzden gelmek istedeğini söyler.

Ankur hediyelerini verip biraz da oturduktan sonra evden ayrılmak için dışarı çıkar. Bu sırada Sandiya Ankur’un oturduğu koltuk da para bulur. Hemen dışarı çıkıp Ankur’u durdurup, koltuğa parası düştüğünü söyler. Tüm bu olanları Mohit balkonda görür. Hemen annesi Santos’u yanına çağırır. Santos balkonda Sandiya’nın Ankur’a para verdiğini gözleri ile görür.

Mohit evin parasını Ankur’a verdiğini iddia edip Santos’u kışkırtır. Mohit balkondan Sandiya yengesine seslenir. Sandiya da Ankur’un koltuğu düşürdüğü parayı iddia ettiğini söyler. Santos da bunun üzerine oğluna kızıp “Her gördüğüne inanma” der.

Suraj iş adamının kendisine teklif ettiği işi ailesine açıklar. Herkes bu teklifi kabul etmesini ister. Vikram da Suraj’ın dükkanına ikinci bir sari dükkanı açabileceklerini düşünüp, gözleri parlar.

Sandiya iş adamın büyük miktarda para teklif etmesinin arkasında ne istediğini açıkça söylemesini ister. Suraj da tatlıların tüm tarifini vermesini ve bir daha aynı tatlıları kendi dükkanında yapmaması gerektiğini ifade eder. Sandiya bunun için bu kadar yüklü miktarda para vermesi karşısında şüphelenmeye başlarken, Mohit eve gelecek parayı hesaplamaya başlar.

Can Yoldaşım 73. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

İş adamı Suraj’ın kararının değiştiğini öğrenince onu telefonla arar. Ancak telefonu evde unutmuştur. Mohit telefonu evde Suraj’a götürürken, Santos Sandiya’nın açmasını ister. İş adamı Suraj’ın kararının değiştiğini, akşam ofisine gelip sözleşmeyi imzalamasını ister. Bu sırada Suraj gelir. Sandiya iş adamının akşam onu beklediğini, ofisinden sözleşmeyi imzalaması gereketiğini söyler. Suraj gideceğeini açıklayınca, Santos ile Sandiya dışında herkes para gelecek diye sevinir. Sandiya ise bu işin altında bir iş var diye düşünmeye başlar.

11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - İş Adamı Suraj'ı Kandırır

Meenakshi’nin ilaç aldığı dolandırıcı kadın Meenakshi’nin sari dükkanına gelir. Oradan bir çok alış verip yapıp, az bir para verip çıkar. Vikram buna şok olur. Meenakashi’ye kızmak isterken, Meenakshi kusma numarası yapıp oradan kaçar. Ertesi gün Meenakshi yerdeki gazeteyi alırken, yerde Vaidyarani’nin reklamını görünce şok olur. Hemen onu saklamak için elinden geleni yapsa da Vikram yerdeki broşürü alır. Meenakashi broşürü Vikram’ın elinden alıp yırtar.

Vikram Meenakashi’1nin bir işler çevirdiğini anlar. Kadın kıyafeti giyip onu takibe başlar. Meenakshi para yerine geldiğinde bir kadının kendisini takip ettiğini anlar. Hemen hırsız var diye bağırır. Oradaki herkesi Vikram’ı dövmeye başlar. Kadın kıyafeti içinden erkek çıktığını gören pazar halkı bu defa sapık diye döverler. Meenakshi kadın kıyafeti içindeki Vikram’ı görünce şok olur. Hemen adamların elinden kurtarır.

Santos Suraj’ın tatlıcı dükkanına bakıp oranın kapanacağını düşünüce canı sıkılır Arun ise Suraj hem daha mutlu olacağını, hem de daha çok kazanacağını söyleyip, eşini teselli etmeye çalışır.

Can Yoldaşım 73 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 74 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’yı ikna etmeye çalışır
 • Suraj Sandiya’ya saat alır
 • Sandiya’ya ayın 22’sine kadar karar vermesini ister
 • Santos Sandiya’ya dikiş makinası alır
 • Ankur Rathi evinde para düşürür
 • Sandiya o parayı verirken Mohit ile Santos görür
 • Mohit evin parasını verdiğini düşünür
 • Sandiya koltuktan düşürdüğü parayı verdiğini açıklar
 • Sandiya okumak istemediğini Suraj’a açıklar
 • Suraj iş adamının teklifini kabul eder

Can Yoldaşım 73 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 73. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Ekim Can Yoldaşım 73 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 74 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 73 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Ekim Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 74 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. yarın sizin için 3 bölüm yazayım. Bir arkadaş canımı epey sıktı. Muhtemelen bizden içerik alan kişilerden biri.

   1. Filizjim canini sikma lutfen sizden icerik calanlari zaten mahkemeye verdiniz bizim icin 3 bolum onden gidermısın ozellıkle can yoldasim cok guzel bastacımın saati değişti artık izleyemiyorum ev işlerinden
    senden rica ediyorum

  1. baş tacım yazmaya başladım. Gerisi de gelir inşallah. bıraktığımdan beri pek bir şey değişmemiş…

    1. özellikle isteyen bir kişi için yazdım. Hakikaten okuma olmadı yazımız. bugün can yoldaşım da yazacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu