Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti (12 Ekim Salı) İmzaya Ramak Kala!

Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Ekim Salı Can Yoldaşım 74 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 74 bölüm özeti
 • 12 Ekim Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 74 Bölüm Fragmanı
 • 12 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 75 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Ekim Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj tatlıların tarifini satmadan Sandiya yetişir. Suraj tatlıların tariflerini satmaktan vaz geçer. Sandiya gece okuluna gitmeyi kabul eder.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti

Bölüm Vikram ile Meenakshi’nin pazar yerinde konuşması ile başlar. Meenakshi kadın kıyafeti giyen kişinin kendi kocası Vikram olduğunu, ona vurmamalarını ve dağılmalarını söyleyip, Vikram’ı sinirli kalabalığın arasından eşini kurtarır. Bu arada Vikram eşek sudan gelinceye kadar dayak yemiştir.

Vikram asıl meseleye gelip yaptıklarının hesabını sorar. Meenakshi de erkek evlat istediği için böylesi bir girişimde bulunduğunu, Sandiya eğer hamile kalır, üstüne bir de erkek evlat dünyaya getirirse, evdeki konumu ve itibari büyüyeceğini, bunun olmasına asla izin vermeyeceğini söyler. Sonrasında önce erkek çocuğu kendisi doğurmak istediğini söyler. Vikram, Meenakshi gibi düşünmediğini, kız ya da erkek olmasının önemli olmadığını söylese de inatçı Meenakshi erkek çocuk istediğini söyler.

Meenakshi ile Vikram sari dükkânına gelir. Vikram üzerindeki kadın kıyafetini çıkarıp eve gider. Çok geçmeden Suraj gelir. Vikram’ın ağır hareketler ettiğini ve acı çektiğini görünce, ona ne olduğunu sorar. Vikram tabi ki gerçekleri açıklayamayacağı için kas geliştirme hareketi yaparken zorlandığını, kasının çekildiğini söyler.

Chhavi Suraj’a su getirir. Laf arasında paraya ihtiyacı olduğunu söyleyince Suraj hemen kardeşine para veriri. Chhavi sevinerek giderken, Meenakshi Suraj’ın herkese para dağıttığını söyleyip, Vikram’ı yerden yere vurur.

Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti (12 Ekim Salı) Suraj Son Defa Jelebi Yapar

Sandiya ile Santos dükkanın satılacak olmasından dolayı (Aslında dükkan değil, Suraj’ın yaptığı tatlıların tarifi satılacak. Suraj bir daha o tatlıları yapamayacağı için bir nevi dükkanda kapanacak) canları sıkılır. Santos 14 yıl sonra Suraj’ın iş değiştirecek olması kafasını karıştırırken, Sandiya Suraj’ın jelebi yaparken çok mutlu olduğunu, başka işte mutlu olamayacağını düşünür. Lakin Suraj “gemileri yaktım” havasında mutluluk rolleri keser.

Rathi ailesi Suraj’ın dükkanında bir araya gelir. Herkes para geleceği için maytap alıp eğlenir. Bu arada Arun Sandiya ve Santos morali bozuk bir şekilde diğerlerini izlemektedir. Suraj önce Santos’u daha sonra Sandiya ve Arun’u dükkanın önüne çıkartıp eğlenmesini ister. Santos bir adım geride oğlunun iş değiştirecek olması karşısında canı epey sıkılır.

Suraj dükkanında son jelebisini Rathi ailesine yapar. Sandiya, Suraj’ın jelebi yaparken ki halini görünce, tatlıcı dükkanını satılmasını içten içe hiç istemez.

Kutlama bittikten sonra Suraj motosikletine binip, tatlıların tarifi ve telifini sattığı iş adamına sözleşme karşılığında vermek için yola çıkacağını açıklar. Santos’un yanına gider. Ondan hayır dua almak istese de bu ile gönülsüz olan Santos Suraj’a hayır dua vermek istemez. Ancak Suraj’ın canı sıkılacağını düşünüp istemeye istemeyene oğluna dua eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Suraj gittikten sonra evin içindeki mandire gidip, haklarında hayırlısı olanın olmasını ister. Santos da son bir kez dükkana gidip göz gezdirirken Chotu gelir. Suraj’ın son yaptığı sütlü tatlıyı Santos’a verir. Santos dükkânda son tatlıyı yemek için masaya oturup tatlının tadına bakınca şo0k olur. Hemen Sandiya’nın yanına koşar. Sandiya kaynanasının geldiğini görünce şaşırır. Santos gelinine şöyle der.

“Ben 14 yıldır oğlumda bu tatlıyı yiyorum. İlk defa bu kadar kötü yaptığını fark ettim. Oğlum eğer bir tatlıyı kötü yapıyorsa, kesinlikle kafasını kurcalayan ve istemediği bir durum var. O sebeple şu elimdeki kepçeyi alıp Suraj’a veri Zira bu kepçe Suraj’ın 14 yıl önce tatlıcı olmaya kadar verdiğinden ekline alığı kepçedir. Ben ona bu kepçeyi verdiğimde tatlıcı olmak istemişti. Şimdi onu yeniden tatlıcı yapacak olan kişi sensin kızım. Git imza atmadan yetiş!”

Sözleri ile Santos düşüncellerini açıklar. Sandiya hemen taksiye binip yola çıkar. Yolda kutlamalar nedeniyle trafik kilitlenmiştir. Taksi şoförü mahalle arasından gidebileceklerini söyler. Sandiya onay verince, taksi şoförü mahalle arasından yoluna devam eder.

Suraj da iş adamı ile buluşup ofisine geçer. İş adamı Suraj’ın imzalayacağı sözleşmeyi verir. Suraj sözleşmeyi imzalamadan önce, kendisine Sandiya ile Santos’un sakın dükkanı satma dediği anları hatırlar. Lakin Sandiya’nın okuma ile ilgili inadına karşılık, Suraj da yıllarca yaptığı işi bırakma kararı almıştır.

Can Yoldaşım 74 Bölüm Özeti (12 Ekim Salı) İmzaya Ramak Kala

Suraj tam imzalatacağı sırada Sandiya gelip onu durdurur. Suraj karşısında Sandiya’yı görünce şok olur. Sandiya kaynanasının verdiği kepçeyi Suraj’a verirken, Sandiya da Suraj’ın elindeki kalemi alır. Aslına Sandiya burada şunu demek istedi.

“Sen tatlılarını yap. Söz bende okumaya karar verdim”

Demek istediği için Suraj amacına ulaşır. Çok geçmeden bay Singh’in ofisine Santos ile Arun da gelir. Suraj sözleşmeyi imzalamaz. Bay Singh arkasında bağırıp, sözleşmeyi imzalamasını istese de Suraj imzalamadan ailesi ile birlikte oradan çıkar.

Ertesi gün Sandiya bezelyeleri ayıklarken Suraj gelir. Sandiya yere düşen bezelyeyi almak siterken, Suraj da Sandiya ayaklarına dokunup, hayır duasını istediğini düşünür. Sandiya gülere yere düşen bezelyeyi aldığını söyler.

Sandiya artık kararını vermiştir. Gizli saklı gece okuluna gidecektir. Suraj, bu işi birlikte yapacaklarını, gece Santos’u idare edip, evden çıktığını kimsenin bilmeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 74. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Maasa Santos’u arayıp köyündeki düğününe davet eder. Santos yanında giderken Maasa’nın Sandiya’yı çok sevdiğini bildikleri için Suraj ile Sandiya bunu duyunca panik olurlar. Zira gece okulu akşam başlayacağı için Sandiya’nın Maasa’nın köyüne gitmesi, okulda devamsızlıktan dolayı sınıfta kalacağı anlamına geleceği için Suraj Sandiya’nın gelmesini istemez. Santos da Meenakshi’nin uzun yola gidemeyeceği için Sandiya evde kalıp ona bakacağını açıklayınca, Suraj ile Sandiya derin bir nefes alır.

12 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Gizlice Gece Okuluna Gider

Santos Sandiya’ya dikiş dikme konusunda eğitim verdikten sonra ondan 3 adet bebek örtüsü dikmesini ister. Sandiya okula gitme vakti yaklaşsa da Santos’u emirini yerine getirmek için çabalar. Suraj oraya gelir. Vakit geldiğini, okula gitmesi gerektiğini söyler.

Meenakshi gece herkes uyurken dışarı çıkıp, Vaidyarani’nin yaptığı ilacı alacağını Vikram’a söyler. (Vikram artık meseleyi biliyor) Herkes uyuduktan sonra dışarı çıkmak için yavaş yavaş salona gelirken, Sandiya da okula gitmek için yavaş yavaş salona gelir. Suraj’ın eşi Arun gün boyu kaju yediği için midesi bozulur. Lavaboya gitmek için kalkar. Lakin ne Meenakshi, ne Sandiya, ne de Arun birbirlerini görmezler. Sandiya dışarı çıkar. Suraj onu yolcu edip kapıyı kapatır. Daha bir kaç adım atmıştır ki Santos ile karşılaşır. Suraj ne diyeceğini bilemez.

Can Yoldaşım 74 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 75 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj dükkanın satılmasını kutlar
 • Suraj dükkanında son kez jelebi yapar
 • Sandiya, Arun ve Santos dükkanın satılmasına gönlü razı değildir
 • Suraj herkes ile kutlama yaptıktan sonra Bay Singh’in ofisine gider.
 • Santos Suraj’ın aklı karışık olduğunu anlar
 • Santos sözleşmeyi imzalamadan Sandiya’nın yetişmesini ister
 • Sandiya Suraj’ın sözleşmeyi imzalamadan yetişir.
 • Sandiya gece okuluna gitme konusunda kararını verir

Can Yoldaşım 74 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Ekim Salı Can Yoldaşım 74. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Ekim Can Yoldaşım 74 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 75 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 74 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Ekim Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 75 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu