Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti (13 Ekim Çarşamba) Sandiya’nın İlk Dersi!

Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 75 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 75 bölüm özeti
 • 13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 75 Bölüm Fragmanı
 • 13 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 76 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Ekim Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya ilk dersine girer. Mahalle de hırsızlık vakası görülür. Suraj ile Sandiya gece eve gizlice girerken yakalanırlar” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti

Suraj Sandiya’yı yolcu ettikten sonra karşısına annesi Santos çıkar. Sandiya’nın evden çıktığını görüp görmediğini bilmediği için annesine ne cevap vereceğini bilemez. Santos tatlı yaparken Suraj’dan yardım istediği için ona tatlıların durumunu sorar. Kısa sürede halledeceğim söyleyip, durumu geçtir.

Sandiya Okula gitmek için yola çıkar. Yolda güvenmediği taksi şoförlerini görünce bir sonrakini beklemeye koyulur. Ancak hiçbiri onu okula götürmek istemeyince, Sandiya sapık taksi şoförünün arabası biner.

Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti (13 Ekim Çarşamba) Sandiya Okula Gitmek İçin Taksi Bekler

Yolda taksi şoförü Sandiya’ya karşı sapıklık yapmaya çalışır. Ancak Sandiya buna karşı çıkıp, taksi şoförüne defalarca kızar. Sonunda Sandiya  üniversiteye ulaşır Suraj üniversiteye ulaşıp ulaşmadığını merak eder Zira Santos’dan gizli üniversiteye kayıt olduğu için Suraj Sandiyayı telefonla aramak ister. Ancak Santos oğlu Suraj’a gecenin geç saatinde telefonla kiminle konuştuğunu sorar. Suraj da öylesine deyince, gece geç olduğunu, arkadaşını yarın aramasını söyler. 

Sonunda Sandiya istediğine kavuşur. Sınıfına geçip, öğretmenin gelmesini bekler. Yaşlı bir öğretmen derse gelir. Sandiya bir tarafta dersleri diğer tarafta Suraj evde ne yaptı diye akli iki ayrı yerdedir.

Sandiya üniversitede ilk günüdür. Derse gelenler arasında Suraj’ın dükkanında çalışan Pappu da vardır. Sandiya onu görünce çok şaşırır. Zira Suraj’ın yanında çalışırken ne üniversiteden, ne de okumakla alakalı hiç bir şekilde konuşmadıkları için Sandiya onun üniversite de olmasına şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Herkes kendisini tanıdıktan sonra gizemli bir adam üniversitenin kapısına gelir. Daha önce onun geldiğini bilenler korkudan paniğe kapılır. Sandiya arkadaşlarına ne olduğunu sorar. Arkadaşları da gelen kişinin çok kötü biri olduğunu, üniversite yıkıp yerine otel yaptırmak isteyen zalim bir adam olduğunu açıklar. Üniversitede ders veren hoca bu adamdan bıktığını eğitim-öğretimden uzaklaşmak istemediğini söylediği anda yere düşer. Sandiya hemen hocasına yardım edip, okulunu kurtaracağına dair söz verir.

Sandiya derse girmek isteyen kötü zannettiği adamı durdurmaya çalışır. Kötü adam derse girmek istediğini, hemen önünden çekilmesini ister. Sandiya sınıfa zorla girmek isteyen adamı tutmak ister. Adam da bu sırada sınıfa girer. Ancak Sandiya onun gömleğinden yakalar.

Can Yoldaşım 75 Bölüm Özeti (13 Ekim Çarşamba) Sandiya'nın İlk Dersi

Sınıftaki herkes bir ana sessizi kalır. Sandiya o kişinin gerçek profesör olduğunu anlayınca şok olur. Gerçek profesör Sandiya’yı dersten kovar. Sandiya çantasını alıp çıkarken, gerçek hoca onu ilk ve son defa affettiğini söyleyip dersine girmesini ister.

İlk ders başlamıştır. Hoca konusunu anlatırken Sandiya’nın telefonu çalar. Hoca buna sinir olur. Telefonunu kapatmasını ister. Sandiya telefonunu kapatmadan ikinci bir arama gelince, hoca Sandiya’yı dışarı çıkmasını ve telefona cevap vermesini ister. Sandiya dışarı çıkıp Suraj ile görüşür. Suraj ona nasıl olduğunu, okula sağ ve salim ulaşıp ulaşmadığını sorar. Sandiya her şeyin yolunda olduğunu, merak etmemesini söyler.

Can Yoldaşım 75. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Maasa’nın köyüne gitmeden ona söz verdiği tatlıları ve yemekleri yaparken, taze buğdayı öğütmek gerekir. Santos buğday öğütme taşını bir türlü bulamaz. Meenaskhi ile Vikram’ın odasına olabileceğini düşünür. Santos onların odasına gider. Meenakshi bilerek taşı vermek istemez. 

Santos daha sonra Sandiya ile Suraj’ın odasına gidip oradan bir malzeme almak ister. Ancak Sandiya’nın uyuduğunu düşünüp, sessizce içeri girer. Alacağı malzemeyi alıp dışarı çıkarken Sandiya’nın odada olmadığını fark eder. Suraj’a Sandiya nerede diye sorar. Suraj şok olur. Nasıl cevap vereceğini bilemez

Sandiya ilk ders sonunda teneffüse çıkar. Suraj’ın yanında çalışan Pappu da Sandiya’nın hamile olduğunu iddia eder. Hamile bir kadına şaka yapılmamasını rica eder. Teneffüs sonrasında Sandiya bir kaç kişiden ders notları ister. Açnak kisi not unutmadığını, kimisi de ders notlarını paylaşmak istemediğini söyler. Sonunda ders biter. Sandiya gece nasıl eve döneceğini bilmediğini düşünürken Suraj gelir.

13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Merdivenlerden Çıkmak İster

Sandiya ile Suraj üniversitede eve dönerken Rathi ailesi de derin uykudadır. Bu sırada mahallede “Hırsız var” diye bir ses duyulur. Tüm Rathi ailesi ayaklanır. Daisa kapıları açık bırakan gelinine kızar. Evde değerli eşyaları çalındığını söyler.

Meenakshi bu kadar gürültüye uyanmayan Sandiya ile Suraj’dan şüphelenir. Hemen bu şüphesini Santos’a söyler Santos Suraj’ın gece boyu tatlı yapıp yorulduğunu, onları uyandırmak istemediğini söyleyince, Meenakshi sinir olur. Sandiya’nın kaynanası tarafından kollandığını düşünür.

Suraj ile Sandiya yolda durup çay içerler. Sandiya belki bu durum bir kaç gün idare edilebileceğini ama tüm yıl aynı şekilde bu işkenceyi çekemeyeceklerini, bunun imkansız olduğunu söyler. Suraj ise el ele verdikten sonra her şeyi yapacaklarını söyler.

Meenakshi Santos’un söylemleri karşısında gidip Suraj ile Sandiya’nın ne yaptığını kontrol etmek ister. Tam kapıyı açacakken Chatturi Meenakshi’yi tutar. Mahalleli bu sırada hırsızları nasıl yakalayacakları konusunda tartışırlar. Herkes evlerine gider. Santos hırsızların gelme ihtimaline karşı Vikram’ın salonda nöbet tutmasını ister.

Vikram Salonda horul horul uyurken Sandiya ile Suraj evin önüne gelir. Suraj evin anahtarı yerine dükkanın anahtarını aldığını fark eder. Sandiya arka taraftan girip, balkondan çıkabileceklerini söyler. Suraj dükkanında ki merdiven getirir. Tam merdivenden çıkarken, komşulardan Chulbul gelir. Suraj ile Sandiya’yı tanımadığını, onların kim olduğunu sorar. Suraj da kendi evleri olduğunu söyleyince Chulbul evin tapusunu göstermesini ister. Sandiya ile Suraj şok olur.

Can Yoldaşım 75 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 76 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Santos’a yalan söyler
 • Santos Sandiya’nın okula gittiğini öğrenemez
 • Santos gece Suraj’ın odasına gelir
 • Santos Sandiya’nın odada olmadığını fark eder
 • Suraj annesine yalan söyler
 • Sandya’nın ilk okul gününde arkadaşları ona şaka yapar
 • Suraj Snadiya’yı almaya gece gizlice okula gider
 • Sandiya ile Sura gelirken mahalle de hırsızlık vakası olur

Can Yoldaşım 75 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 75. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Ekim Can Yoldaşım 75 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 76 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 75 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Ekim Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 76 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu