Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti (14 Ekim Perşembe) Suraj ile Sandiya Kaza Yapar!

Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 76 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 76 bölüm özeti
 • 14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 76 Bölüm Fragmanı
 • 14 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Ekim Cuma Can Yoldaşım 77 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Ekim Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj annesi Santos’a Sandiya’nın okula kaydolduğunu söylemeye karar verir. Suraj ile Sandiya kaza yapar” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Ekim Cuma Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti

Polis memurunun Suraj’ı hırsız olarak görmesi ile başlar. Onları şüphe üzerine tutuklamak isterken, polis memuru Chulbul’un eşi Rajjo gelir. Rajjo Suraj ve Sandiya’yı tanır. Bunu kocasına söyler. Ancak Chulbul çok şüpheci bir polistir. Onlara hikayeyi baştan sana anlatmasını ister. Suraj da karısı polis memuru olmak istediğini ama annesi Santos buna izin vermediği için okula gizli saklı gittiklerini açıklar. Karısı buna inansa da Chulbul’un hala şüpheleri vardır.

Konuşmaları duyan Santos ve aile üyeleri dışları çıkar. Dışarıda üzeri giyinik olan Suraj ile Sandiya’yı görünce şok olur. Santos oğluna dışarıda ne işi olduğunu sorar. Chulbul o andan itibaren Sandiya ile Suraj’ın hikayesine inanır.

Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti (14 Ekim Perşembe) Daisa Dalga Geçer

Chulbul kendisini Suraj’ın çok yakın bir arkadaşı olduğunu, onları mangal partisine çağırmak için geldiklerini söyler. Polis memuru Chulbul ile Karısı Rajjo önde giderken, Suraj ile Sandiya da mangal partisine gider gibi Rathi evinden uzaklaşır. Bir kaç sokak ileride Suraj ile Sandiya kendilerini kurtardığı için Chulbul’a teşekkür eder.

Sandiya’nın sınıf arkadaşı Sandiya’nın okulda unuttuğu mendilini Rathi evine getirir. Ancak Santos’un Meenakshi’ye karşı hakaret ettiğini gören Pappu içeri girmesi halinden hem kendisine hem de Sandiya’ya kızacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya’nın arkadaşı Santos’un ne kadar kötü biri olduğunu görüp, Sandiya’nın yanlışlıkla yanında getirdiği mendil (Bez gibi bir şey) kapının oraya asıp gider. Daisa oradan geçerken, Sandiya’nın diktiği bezlerden olduğunu görünce gülüp dalga geçer. Sandiya bezin oraya nasıl gittiğine anlam veremez. Sinirle Sandiya’nın odasındaki dikiş makinasını alıp, kendi odasına götürür. Meenkashi de ortalığı kızıştırmak için “bezler oraya nasıl gitti” deyip, bunu Sandiya’nın bilerek koyduğunu ima eder.

“Santos bezlerin oraya nasıl gittiğini biliyorum!”

Deyince herkes şok olur. Sandiya “Acaba okula gittiğimi öğrendi mi?” diye içinden geçirmeye başlar. Santos sözlerine şöyle devam eder.

“Sandiya her ne kadar dikişi konusunda istekli olmasa da onları dikmeye çalışırken bu bez rüzgârdan dışarı uçmuş olabilir. Şansızlık o ki bu bez mahallenin lafçısı Daisa’nın önüne düştü”

Diyerek mevcut olaylardan anladığını anlatır. Sandiya hem ağlamaklı hem de “Santos okula gittiğimi öğrenmedi çok şükür” diye düşünür. Odasına gidip derin derin düşünür. Gece okula gitmeseydi, gündüz bu olayların hiç biri yaşanmayacağını, okula gitmekle hata yaptığını düşünmeye başlar. Suraj yanına gelip ona destek olur.

Ertesi gece Arun ile Santos konuşur. Arun hem Suraj’a, hem de Sandiya’ya karşı çok fazla yüklendiğini, yeni yeni öğrenen Sandiya’nın hata yapabileceğini söylerken, Suraj ile Sandiya da gizlice evden çıkıp okula gider.

Sandiya sınıfa gidince geçen gece orada unuttuğu bezi arar. Pappu o bezi evine bıraktığını söyleyince, Sandiya tüm hikayeyi netleştirir. Ona kızıp sinir olur. Suraj da üniversitenin dışında onu beklemektedir.

Can Yoldaşım 76 Bölüm Özeti (14 Ekim Perşembe) Suraj ile Sandiya Kaza Yapar

Sınıf da ders başlar. Suraj da bu sırada yeniden eve gider. Zira Santos uyanırsa en azında idare etmeyi düşünür. İlk teneffüste Sandiya’nın iki sınıf arkadaşı kavga edip birbirlerine bıçak çekerler. Araya girenler ayırır ve her ikisi de okuldan atılır.

Normal ders saatinden erken biter dersler. Sandiya hemen Suraj’ı arayıp gelmesini ister. Suraj derslerin erken bittiğini, bir sıkıtı olup olmadığını sorar. Sandiya gelince anlatacağını söyler

Suraj Sandiya’yı almaya gelir. Sandiya okulda ve sınıfta yaşanan her şeyi tek tek anlatır. Sonra motosikletle her ikisi eve doğru giderken, yola dokülen yağ nedeniyle motosiklet kayar ve Suraj ile Sandiya yere düşer. Sandiya kolunda ciddi sıyrıklar oluşur. Yoldan geçenler yardım eder. Suraj’ın motosikleti bozulunca, bir adam onları Puşkar’a kadar götürür.

Sandiya ile Suraj odalarına gider. Kıyafetlerinde yağ lekesi olduğu için hemen çıkarıp kirli çamaşırların arasına atarlar. Suraj Sandiya’nın yaralarını görünce şok olur. Hemen ona krem getirir. Ertesi gün Sandiya yaraları olmasına rağmen onları saklayıp bulaşık yıkar. Bu sırada yaralarına su değince canı acır. Meenakshi ona sivri sinek mi ısırdı diye sorsa da Sandiya cevap bile vermez.

Chatturi kirli çamaşırları toplarken hem Sandiya’nın hem de Suraj’ın kıyafetinde yağ lekesi görünce Santos’a söyler. Santos, Suraj’ın yağ tenekesini dökerken bulaşmış olabileceğini söyler. Lakin Chatturi ona Sandiya’nın hiç dükkana gitmediğini söyleyince, Santos şaşırır. Sandiya’ya sorar.

Can Yoldaşım 76. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chatturi her iki kıyafeti bir arada aldığını, yağ lekesi diğerine geçmiş olabileceğini söyleyip, Sandiya’yı büyük bir dertten kurtarır.

Sandiya bugün gelen gazete haberleri Arun’a okur. Kendi yaptığı kaza hakkında haberi gören Sandiya, haberi direk geçer. Lakin Mohit haberi merak edip Sandiya’nın elinden gazeteyi alıp okur. Gazetede Suraj’ın motosikletini görünce şok olur. Suraj mecburen yalan söylemek zorunda kalır. Birlikte sinemaya gittiklerini söyler.

Ertesi gün Meenakshi Vikram’dan kendisini sinemaya götürmesini ister. Abisi Suraj geceleri Sandiya’yı sinemaya izinsiz götürürken, küçük kardeşi de bunu yapmasını ister. Vikram çok sinirlenir. Sandiya sabah kanepe de duran yünlü ve kirlenmiş giysileri görünce, kimseye sormadan onları yıkar. Lakin lekelerin çıkmadığını görünce, Santos’un daha önce lekeleri çıkarma konusunda ki sözlerini hatırlar. Sandiya lekeleri çıkarırken yünlü giysiler bir bir yırtılır. Sandiya lekelerin çıktığını görünce sevinirken, kıyafetlerin yırtıldığını göremez.

14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yünlü Kıyafetleri Yıkar

Meenakshi bunu görüp Santos’un gelmesi için yere tencere atıp dikkatini çeker. Santos kendi elleri ile aile üyelerine tek tek gördüğü yünlü kıyafetlerin yırtıldığını görünce şok olur. Sandiya’ya hiç bir şey demeden orada duran kovayı tekmeler. Sandiya’nın canı çok sıkılır.

Suraj Sandiya’nın yanına gider. İki gün içinde evde bir çok olay yaşandığı için Sandiya’nın okula gitme konusunda annesine açmaya karar verdiğini söyler. Sandiya bunun geri dönüşü olacağını bildiği için canı sıkılır.

Sandiya okula gider. Sınıfında dün birbirlerine bıçak çeken arkadaşlarını yeniden sınıfa dahil etmek ister. Arkadaşlarının arasından Sandiya müdür odasına gider. Bu sırada müdür yazıcıdan çıktı almak istereken yazıcı bozulmuştur. Sekreteri ona teknisyeni çağırmak gerektiğini söyler. Sandiya ise yeni, bir yazıcı almasını okul müdürüne tavsiye eder. Okul müdürü de yeni nesil eskileri tamir etmek istemediğini, hemen yeni almaya çalıştıklarını söyleyince Sandiya şöyle der;

“Yazıcıya bile bir şans daha verirken, bir hata yaptı diye hemen okuldan göndermek istediğiniz arkadaşlarıma neden bir şans daha vermiyorsunuz?”

Deyince okul müdiresi şok olur. Can Yoldaşım 76 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 77 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Polis memuru Suraj’ı hırsız zanneder
 • polis memurunun eşi Suraj’ı tanır
 • Santos gece dışarı çıkan Suraj ile Sandiya’yı görür
 • Polis memuru Suraj’ın arkadaşı olduğunu söyler
 • Sandiya’nın sınıf arkadaşı Sandiya’nın sınıfta unuttuğu bezi getirir
 • Bezi Sandiya’ya vermek yerine dışarı asar
 • Daisa Sandiya’nın kötü diktiği bezi görüp alay eder
 • Sandiya ile Suraj gece gelirken kaza yapar
 • Mohit gazetede haberi görüp Santos’a söyler
 • Suraj gece sinemaya gittikleri konusunda yalan söyler
 • Suraj annesine Sandiya’nın üniversiteye gittiğini açıklamaya kadar verir.

Can Yoldaşım 76 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 76. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Ekim Can Yoldaşım 76 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 77 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 76 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Ekim Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 77 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu