Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti (15 Ekim Cuma) Sandiya’nın Okul Arkadaşları Rathi Evinde

Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Ekim Cuma Can Yoldaşım 77 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 77 bölüm özeti
 • 15 Ekim Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 77 Bölüm Fragmanı
 • 15 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 78 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Ekim Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın arkadaşları Sandiya’nın evine gelip doğum günü kutlamak ister. Chatturi’nin yardımı ile Sandiya’nın arkadaşları Santos’a büyük bir ders verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Sandiya, Müdüre arızalı makineye şans verirken, arkadaşları Pappu ve Samir’e de bir şans vermesi gerektiğini, neden onlara da bu şansı tanımadığını sorgular. Sandiya daha sonra yazının yanına gidip içine sıkışmış kağıdı çıkarıp, tekrar aktif hale getirir. Sekreter yazıcının çalıştığını söyler. Müdür, yazının çalıştığını görünce Sandiya’nın söylediklerini düşünür ve onun haklı olduğuna kanaat getirir. Samir ile Pappu’yu okuldan uzaklaştırmayacağını, ilk ve son defa affettiğini söyler.

Sandiya’nın yardımı ile arkadaşları yeniden okula dönerken, arkadaşları Sandiya’nın öz güvenine ve cesaretine hayran kalıp, ona teşekkür ederler. Sandiya ve arkadaşları müdür odasına çıkar çıkmaz sevinçlerini kapının önünde dile getirirken bu sırada okul müdürüne bir telefon gelir. Müdür karşısında ki gizemli sesin söylediklerini duyunca hem korkar, hem de sinirlenip telefonu kapatır.

Suraj ile Sandiya okuldan eve döner. Yolsa Sandiya okulda ki müdürle yaşadıklarını anlatır. Suraj da Santos’un gece dışarı sinemaya izinsiz girdiği konusunda ki yalanı bir gün öreneceğini, öğrendiğini kendisini affetmeyi umduğunu söyler.

Ertesi gün Suraj herkese Sandiya’nın yırttığı yünlü kıyafetlerin yerine yeni yünlü kıyafetler alıp hediye eder. Herkes bu hediyeyi çok severken Santos surat yapar. Suraj gerçekleri açıklayacağı sırada (neden geçen gece dışarıda olduğunu) anlatmak isterken Meenakshi, Chatturi’ye kızar. Santos’uın dikkati o yöne çevrilince Suraj gerçeği açıklayamaz.

Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti (15 Ekim Cuma) Mohit'e Kısmet Çıkar

Meenkasih geçen gece gizlice sinemaya gittiklerini açıklayan Suraj ile Sandiya’yı kıskanıp, herkesin içinden Vikram’a gece sinemaya gitmek istediğini söyler. Vikram da nanesinin yanında annesinden izinsiz gidemeyeceğini söyler. Sontos bir şartla izin vereceğini söyleyip, Sandiya ile Meenakshi’ye yapacakları işi söyler. Meenakshi sinemaya gideceğini düşünüp, Santos’un söylediği işleri yapmaya başlar.

Santos Sandiya ile Suraj’ın izinsiz Sinemaya gitmesi konusunda kıskançlık yapan Meenakshi’ye iyi bir ders verir. Meenakshi yaptığı işler sonucunda sinemaya gideceğimi zannederken, Santos’un kuru öğüdünü alıp, evde rekabet istemediğini söyler.

Santos ile Meenakshi tapınağa gider. Meenaskhi tapınaktan gizlice kaçıp, karnında ki bebeği hakkında bilgi almak için kliniğe gitmek ister. Santos Meenakshi’nin tapınaktan ayrıldığını fark edip etrafta gezinir. Meenakshi yakında ki kliniğe gider. Santos kapıda Meenakshi’nin terliğini görüp içeri girmek isterken, Meenakshi içeriden çıkan başka bir kadına pahalı terliğini ona hediye ettiğini söyler. Kadın Meenakshi’nin terliğini alıp gidince, Santos Puşkar da sadece bu terlik gelinim de mi var. Benim kafaya bakK

Diye düşüp kendisini suçlar. Sinirle Vikram’ın dükkânına gidip, karısını tapınakta bulamadığını söylediği anda aradan Meenakshi rol yaparak gelir. Meenakshi binbir yalan söyleyip, işin içinden yine sıyrılır. Lakin Vikram Meenakshi’nin Santos’a yalan söylediğini, aslında kliniğe gidip, bebeği hakkında bilgi almaya gittiğini çok iyi bilir.

Suraj ile babası Arun pazarda gezerken yanlarına bir adam gelir. Kızı ile Mohit’in evlilikleri hakkında konuşmak istediğini söyleyince Arun şaşırır. Hemen durumu Santos’a söyler. Santos bunu duyunca şaşırır. Zira oğlu için bir kız aramadığı için Mohit’in bir sevgilisi mi var diye düşünmeye başlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos hemen Mohit’i arayıp acele eve gelmesini ister. Belli bir süre sonra Mohit içeri girer. Mohit, toplantıdan acele çıktığını, meselenin neyle alakalı olduğunu sorar. Bu sırada Mohit’in cep telefonu durmadan çalar. Chavvi, açık açık kardeşine kız arkadaşının olup olmadığını soruyor.

Vikram da kız babası Arun ile görüştüğünü ve yakında düğün olacağını söyler. Mohit,evliliğe hazır olmadığını söyler. Santos sinirlenir. Kız tarafı saygın insanlar olduğunu, hemen kabul etmesi gerektiğini söyler. Mohit bunun üzerine tama demekle yetinir.

Can Yoldaşım 77 Bölüm Özeti (15 Ekim Cuma) Sandiya'nın Arkadaşları Rathi Evine Gelir

Rathi ailesi kızın evine gelir. Rati ailesi salonda otururken henüz müstakbel gelin adayı gelmediği için Vikram kız tarafında ki herkesin kilolu olduğunu, gelinin de kilolu olabileceğini söyleyip kendince şaka yapar. Gelin adayı elinde şeker tepsisi ile içeri girer. Vikram’ın dediği gibi kilolu olmadığını gören Santos gelin adayının yanına çağırıp, ona ev işleri hakkında sorular sorar.

Santos’un sorularında geçen gelin adayını çok sever. Kızın annesi de kendi kızının iyi yetiştirdiğini ve ev bilimi üzerine tahsil yaptığını söyleyince Santos

“İkinci bir Sandiya istemiyorum”

Diye içinden geçirip, tahsilli gelini asla istemediğini söyler. Bunun üzerine kız annesi tahsilini, ev işlerinin nasıl yapılacağı konusunda eğitim aldığını açıklayınca Santos çok şaşırır. Zira “ev işlerinin de tahsili mi varmış” diye düşünür.

Kızın annesine son adan gelen bilgiyi açık açık sormak ister. Evliliğe giden yola başlamadan önce damat adayına bir şey sormak istediğini söyler. Santos da sorabileceğini söyleyince, kız annesi Mohit’e “Kızım seni Ajmer’de başka bir kızla samimi bir halde görmüş. Bu doğru mu?” Deyince Mohit böyle bir şeyin asla olmadığını söylerken, Santos bu soru ailesini küçülttüğünü söyleyip, sinirle orayı ter eder. Yolda açık açık Santos oğlu Mohit’e şöyle sorar.

“Bana doğruyu söyle. Bir kızla benim bilgim dışında görüştün mü sen?”

Mohit ise hayatında yer alacak eşini sadece annesi Santos’un seçebildiğini söylerken, Santos da oğullarının hayatına girecek tek kişi gelini olabileceğini, ona da kendisi karar vereceğini söylerken, Suraj endişeli gözlerle annesini izler.

Can Yoldaşım 77. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Komşu Dhaisa artık sadece kaynana değil, babaanne de olduğunu söyler. Herkes onu tebrik eder. Daisa Santos’u yerin dibine sokmak için Suraj ile Sandiya’nın ne zaman bebekleri olacağını alaycı ve küçümseyici bir dille sorar. Bir an evvel gelini ile konuşup, ondan torun istemesi gerektiğini söyler.

Gece Sandya okula gitmeden önce okul arkadaşları doğum günü için Sandiya’nın evine sürprize gelirler. Bu sırada Suraj dükkanda telefonu aradığı için Rathi ailesinin evine gelenleri ilk başta fark edemez. Suraj sonunda onları fark eder. Kapıyı çalmadan koşmaya çalışır. Bu sırada kapı kendiliğinden açılır. İçeriden Chatturi çıkar. Chatturi Sandiya’nın evde olmadığını, faturayı ödemek için pazara gittiğini söyler.

Suraj ile Sandiya’nın arkadaşları konuşurken Santos Suraj’ın kiminle konuştuğunu sorar. Suraj kimse yok dese de Santos oradakileri fark edince Sandiya’nın arkadaşları vergi dairesinden geldiklerini, kontroller yaptıklarını söyler.

Sandiya’nın arkadaşları verdi memurları olduklarını söyleyince, Santos onları eve davet eder. Chatturi içeri giren Sandiya’nın arkadaşlarına tüm hikayeyi anlatınca, Emily Sandiya’nın okumasına karşı çıkan Santos’a bir ders vermeyi düşünür.

15 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Daisa Babaanne Olur

Vergi memurları altınların vergisinin verilip verilmediğini sorar. Meenakshi hepsinin sahte altın olduğunu söyleyince, Pappur onları alıp test eder. Hepsinin gerçek olduğunu öğrenince, Emily Meenaskhi’ye yalan söylediği için kızar. Okunmuş bir kişi kendilerine yarım edebileceğini düşünen Santos, hemen gelini Sandiya’yı arayıp eve gelmesini sert bir dille ister. Emily bunu fark edip gelini ile nasıl böyle kaba konuşabildiğini sorgular. Kadın hakları derneğinin bu eve baskın verebileceğini, bir daha böyle bir üslup ile gelinine konuşmaması konusunda ikaz ettikten sonra Sandiya ve arkadaşları evden çıkarlar.

Sandiya pazardan gelir. Sınıf arkadaşlarını görünce çok korkar. Zira Santos’un meseleyi öğrendiğini zanneder. Hemen Santos’un yanına gidip ondan özür diler. Santos bir şey yapmadığı halde neden özür dilediğini sorar.

Sandiya odasına gider. Santos’un henüz gerçeği bilmediğini anlarken, Chatturi Sandiya’nın okula gittiğini öğrendiğini, bunu Santos duymadan Sandiya’nın arkadaşlarına anlatıp sessiz kalmalarını istediğini, Emily ise Santos’a büyük bir ders verdiğini söyler. Lakin Sandiya sevinmesi gerekirken arkadaşlarının işgüzar tavırlarına sinir olur.

Sandiya okula gider. Arkadaşlarının hata yaptıklarını söyler. Arkadaşları da acımasız kaynanasına ders verdiklerini söyleyince, Sandiya kaynanası yaşlı ve sabit fikirli olduğunu, onu böyle kabul ettiğini, kaynanasına karşı yapılan kendisine yapılmış sayacağını söyleyince, Arkadaşları Sandiya’dan özür diler.

Can Yoldaşım 77 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 78 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya okuldan atılmak üzere olan arkadaşlarını korur
 • Okul müdiresi Sandiya’nın sözlerini dikkate alır
 • Sandiya arkadaşlarını kurtarır
 • Suraj annesine Sandiya’nın okula gittiğini söylemek ister
 • Suraj Sandiya’nın okula gitme meselesini bir türlü söyleyemez
 • Mohit’e kısmet çıkar
 • Kız tarafı Rathi ailesine saygısızlık yapar
 • Sandiya’nın arkadaşları sürpriz yapıp Rathi evine gelir.

Can Yoldaşım 77 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Ekim Cuma Can Yoldaşım 77. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Ekim Can Yoldaşım 77 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 78 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 77 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Ekim Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 78 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu