Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti (16 Ekim Cumartesi) Santos’un Öfkesi!

Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 78 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 78 bölüm özeti
 • 16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 78 Bölüm Fragmanı
 • 16 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Ekim Pazar Can Yoldaşım 79 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Ekim Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Vikram’ın yapamadığı boruyu tamir eder. Suraj Sandiya’nın okuması için Santos ile konuşur. Santos’un öfkesi herkesi korkutur.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Ekim Pazar Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti

Sandiya odasında ders çalışması ile bölüm başlar. Santos da bu sırada Suraj’ın çocukları sevdiğini, artık onunda bir çocuğu olması gerektiğini düşünüp, Sandiya ile konuşmaya karar verir. Santos, Sandiya’nın odasına giderken, Sandiya da bütün bunlardan habersiz odasında gizlice ders çalışmaktadır. Tam kapıyı çalacağı sırada Chathuri “borudan su akıyor. Hanımım yetiş!” diye bağırır.

Santos, Sandiya’nın odasına girmekten vaz geçer. Santos ve tüm aile Chathuri’nin yanına gelir. Evin hizmetçisi su deposunun borusundan su sızdırdığını ve giderek şiddetli akmaya başladığını söyler. Santos, deponun suyu boşa aktığını görünce şok olur. Birden panik havası başlar Rathi evinde.

Sandiya boruyu tamir edebileceğini söylese de Santos ona izin vermez. Vikram ile Suraj’ı çağırmalarını ister. Chathuri, Vikram ile Suraj’ın dışarıda olduğunu haber verince Sandiya bir kez daha ben yapabilirim der. Lakin Santos gelinine kızıp, tamirciyi aramasını ister. Sandiya telefon rehberinden tamircinin numarası olmadığını söyler. Santos sinirle Suraj’ı arayıp eve tamirci göndermesini söyler. Sandiya Suraj’ı arar. Suraj eve tamirci göndereceğini söyler.

Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti (16 Ekim Cumartesi) Sandiya Boruyu Tamir Eder

Vikram eve gelir. Meseleyi anlayınca su deposunun çatısına çıkar. Ancak hem çok yüksek olduğunu hem de borunun ulaşılamayacak kadar uzakta olduğunu söyleyip geri iner. Sandiya hemen mutfağa gidip hamurdan bir karışım yapar. Santos’a bile sormadan su deposunun çatısına dip boruyu tamir eder. Sandiya oraya geri döner. Santos hayatını tehlikeye attığı için onu azarlar. Sandiya’nın morali bozulduğunu görünce onun cesareti için över.

Bir kaç saat sonra Suraj ile birlikte eve tesisatçı gelir. Tesisatçı boruyu tamir etmek için en az 1000 rupi istediğini söyler. Suraj ise 200 rupi verebileceğini söylese de tesisatçı kabul etmez. Santos tesisatçıya laf söyleyip, gelinin tamir ettiğini, hem de bedavadan yaptığını söyler. Tesisatçı sinir olup gider. Suraj, Santos’un Sandiya’yı övdüğünü görünce Sandiya’nın okulda okuması konusunu açmayı düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Sandiya’nin okulda okuması ve polis olarak çalışması konusunu açar.

“Allah herkese farklı yetenekler vermiş. Kimi erkek boruyu tamir edemezken, kimi kadınlar da yükseklere tırmanıp, bu işi yapabilir.”

Sözlerini sarf ettikten sonra Sandiya’nın okumasını ve çalışması konusunda fikrini dile getirince Santos şok olur. Santos sinirle uzun bir sopa alıp Sandiya’nın yaptığı tamiri bozar. sonra Suraj’ın yanına gelip, şimdi yaptığı tamirin bozulduğunu söyler. Kısaca evindeki gelinlerin okumasını ve iş yapmasını istemediğini ifade eder. Santos henüz Sandiya’nın okulda okuduğunu bilmediği için şöyle der.

“Gelecek sene kayıtlar açıldığında asla ama asla izin vermeyeceğim”

Deyip, tarafını bir kez daha belli eder. Bunları gören Suraj’ın gözleri dolarken, Sandiya da kendi yüzünden anne ile oğulun arasının açıldığını düşünür.

Meenakshi ortamı bir kat daha gerçek için depodaki suyun boşa gittiğini, kovaları alıp dışarıdan su getirmek istediğini söyleyip kapıya yönelir. Lakin hiç kimse onu durdurmayınca, Meenakshi hamile olduğunu unuttuğunu, tüm mesele Sandiya yüzünden olduğunu, suyu onun getirmesi daha adil olacağını söyler. Snadiya kovaları almak isterken Santos onu durdurup, kafasında su taşımasını ister. (Daha acı verici ve daha az su getiren kap)

Can Yoldaşım 78 Bölüm Özeti (16 Ekim Cumartesi) Santos'un Öfkesi

Santos zorlana zorlana su getiren Sandiya’yı görünce Suraj’ı yanına çağırıp, kadının görevi evine hizmet etmek olduğunu, karakolda polislik yapmak olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 78. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya odalarına gider. Sandiya Santos’un sözlerini bir bir hatırlar. Okula devam etmesi halinden anne ile oğul arasının daha da açılacağını okulu bırakmak istediğini Suraj’a söyler. Suraj ise yine gizli gizli okula gitmesini söyler.

Sandiya gece okulunda arkadaşları ile konuşur. Emily patri vermek istediğini söyler. Sandiya gelemeyeceğini söyler. Emily ısrar eder. Sandiya okul müdür ile konuşup partinin okulda yapılması hakkında konusunda konuşmak için odasına girdiğin de müdür odasında daha önce hiç görmediği birini görür. Sandiya sinirle içerideki adama okulun tapu kağıtları ile ne yaptığını sorar.

16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Pervane Düşer

Sandiya adamı sorguya çeker. Okulun tapu belgeleri müdüre hanımdan izinsiz alması halinde polise bildireceğini söyler. Bu sırada okul müdiresi gelir. Okul müdiresi halledeceğini söyleyip, Sandiya’yı dışarı çıkarır. Emily odada olan adam okul müdiresinin oğlu olduğunu söyler.

Ofiste okul müdiresinin oğlu arazinin tapusunu başkalarına devredip, oturdukları yerden para kazanmak için ellerine fırsat geçtiğini söyler. Ancak okul müdiresi buna karşı çıkar.

Sandiya ile Suraj eve döner. Karanlıkta pervane yer düşerken Suraj onu kurtarır. Çıkan sese tüm ev halkı gelir. Chatturi yere düşen Sandiya’nın öğrenci kimlik kartıını hemen kanepenin altına saklar.

Ertesi gün eve tamirci çağırılır. Sandiya ile Suraj’ın odasında ki pervaneyi tamir eder.

Can Yoldaşım 78 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 79 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos, Sandiya’nın bebeği olmasını istemek için yanına gitmeye karar verir
 • Santos Snadiya’nın odasına gidemeden su borusu patlar
 • Vikram yüksek olduğu için boruyu tamir edemez
 • Sandiya tek başına su borusunu tamir eder
 • Suraj Sandiya’nın okuması konusunu açar
 • Santos sinirle Sandiya’nın yaptığı yeri bozar
 • Suraj ile Snadiya gece okulunda eve gelir
 • Sandiya’nın başına pervane düşeceği sırada Suraj onu kurtarır

Can Yoldaşım 78 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 78. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Ekim Can Yoldaşım 78 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 79 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 78 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Ekim Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 79 Bölüm fragmanı yayınlanıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu