Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti (17 Ekim Pazar) Emily’in Erkek Arkadaşı Mohit!

Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Ekim Pazar Can Yoldaşım 79 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 79 bölüm özeti
 • 17 Ekim Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 79 Bölüm Fragmanı
 • 17 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 80 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Ekim Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya ile Suraj balayına gitmek için evden çıkar. Suraj ile Sandiya Emily’in Noel partisine katılır. Emily’in erkek arkadaşı Mohit olduğunu henüz Suraj ile Sandiya öğrenemedi.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti

Santos’un düşüncelere dalması ile başlar. Sandiya ile Suraj’ın aynı yatakta, ancak birbirlerine mesafeli yatması karşısında buna bir çözüm bulması gerektiğini, aksi halde torunu hiç olmayacağı konusunda paniğe kapılır. Ertesi gün kendi dinlerinde kutsal olan bebek idolünü Sandiya’ya vermek için odasında çıkar. Meenakshi merdivenlerden çıkarken, önüne bakmadığı için Santos ile çarpılır. Meenakshi Santos’dan özür diler. Bu sırada Santos kıyafetinin içinde bir şeyler sakladığını düşünüp, onu evin içinde gizlice takip eder.

Santos Sandiya’nın yanına gider. Ona bebek idolünü verip, ona ibadet etmesini ister. Meenakshi Sandiya erkek çocuk dünyaya getirmesi halinde, kendisi de kız çocuk dünyaya getirse çok büyük sıkıntı olacağını düşünür.

Sandiya’nın hamile olup olmadığını öğrenmek ister. Meenakshi Sandiya’nın odasının önünden ayrılır. Sandiya da kimse yokken odasında gizli gizli ders çalışmaya başlar. Santos’un altından yapılmış bebek heykelini de masaya bırakır. Bir kaç saat sonra Santos gelinine seslenir. Sandiya alt kata gider. Santos gelinine ayrı bir ilgi gösterip saçlarını tarar. Arun ise bu duruma çok şaşırır.

Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti (17 Ekim Pazar) Sandiya Sruaj'ın Yanına Gider

Santos Meenakshi’nin süslenip nereye gittiğini sorar. Meenakshi de sari dükkanına çalışmaya gideceğini söyler. Santos, Meenakshi’yi süzdükten sonra dolabından kendisi için bir şey vermesini ister. Meenakshi eksi kullanılmış malzemelerle geri dönünce “Çok pintisin. Eğer cömert olsaydın sana evin anahtarını teslim ederdim” deyip fırça atar. Sandiya alt kata gelir. Onun saçlarını güzelce tarayıp, Menakshi’nin makyaj malzemelerini kullanmasını ister. Sandiya yok dese de Santos ısrar Eder. Sonunda Sandiya makyaj yapıp Surja’ın öğle yemeğini dükkana götürür.

Sandiya elinden sefer tası ile Suraj’ın dükkânına gider. Suraj süslenmiş bir şekilde Sandiya’yı görünce adeta büyülenir. Sandiya kaynanası böyle giyinmesini istediğini söyler. Bu sırada Sandiya’nın başındaki gül düşerken, Suraj tutar. Uzaktan Santos, Sandiya ile Suraj’ın yakınlaştığını düşünür. Chhavi dükkanın önünden geçerken abisinin Sandiya’nın başında ki gülle uğraştığını görünce hemen abisine yardım eder. Sandiya’dan derslerine yardım etmesini rica eder.

Sandiya ile Chavi eve gelir. Santos, Sandiya’nın hemen geri geldiğini görünce şaşırır. “Suraj ne ara yemek yedi” diye düşünür. Chavi yengesinden derslerine acil yardım etmesi için çağırdığını, çok fazla vaktinin de olmadığını söyler.

Sandiya ile Chavi ders çalışmak için odalarına giderken, Arun da Santos’a “Sandiya hem ev işi hem de ders çalıştırma görevlerini yaparken, eşi ile nasıl vakit geçirsin” diye düşüncelerini dile getirice, Santos bu bir çözüm bulacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandy, Chavi’nin notlarını düzenlerken, Chhavi de balayı planı yapar. Kısaca Chhavi ödevlerini yengesini yaptırır. Mohit Chavi’nin ders çalışmadığını, yengesi bu işi yaptığını görünce derslerinde başarısız olursa Dilip ile evlemeyi temelli unutmasını ister.

Arun bir fikirle Santos’un yanına gelir. Sandiya ile Suraj balayına gitmediğini, onları balayına gönderip iyi vakit geçirmeleri konusunda teşvik etmeleri gerektiğini söyler. Santos bunun para israfında başka bir şey olmadığını söyler.

Sandiya mutfakta iş yaparken Suraj gelir. Sınavlarına çık vakit kalmadığını, hemen odasına gidip ders çalışması gerektiğini söyler. Sandya ile Suraj odaya girdiğinde, Sandiya hazırlanmış bir bavul görünce Sandiya oldukça şaşırır.

“Suraj bir yere mi gidiyorsun?”

Diye sorunca, Suraj cevap vermeden Santos gelir. “Evet ikiniz birlikte bu akşam 9 da Abu dağına balayına gidiyorsunuz” Sandiya ile Suraj şok olur.

Suraj odalarında Sandiya’nın sınav zamanı olduğunu içindne geçirirken, Santos da alt katta Sandiya ile Suraj için yemek yolluk hazırlar. Mohit abisinin tam festival döneminde dükkandan ayrılması büyük bir israf ve gelir kaybı olacağını söyler. Meenakashi bunun bir şaka olduğunu düşünür. Santos, Sandiya ile Suraj’ın balayına gitmesine laf eden herkese ağzının payını verir. Chhavi’nin fazla alış veriş yapmamasını, böylelikle israfı önleyeceklerini, aynı şekilde Mohit de fazla para harcadığını, Meenkahi de akrabası öldü diyerek gittiği balayını unutmadığını söyleyip, hepsinin ağzının payını verir.

Can Yoldaşım 79 Bölüm Özeti (17 Ekim Pazar) Emily'in Erkek Arkadaşı Mohit

Sandiya’nın sınavı olduğu için Suraj annesine Abu dağı şimdi soğuk olduğunu söyler. Ancak Santos yünlü giysileri koyduğunu söyler. Bunun üzerine Suraj dükkanda iş çok olduğunu söyler. Arun gerekirse dükkanla ilgileneceğini, gidip eşi ile güzel vakit geçirmesi gerektiğini söyler.

Sandiya ile Suraj mecburen ayrılır. Chaturi evde Sandiya’nın kitaplarını unuttuğunu görünce, hemen onların arkasında koşup, taksiye binmeden Sandiya’nın kitaplarını telsim eder.

Can Yoldaşım 79. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chathuri kitapları Sandiya ile Suraj’a gösterir. Chathuri, Sandiya’nın yakında sınavı olacağını bildiğini, bu nedenle Abu dağına gitmeleri yerine Ajmer’e gidip hem derslerine çalışmasını, hem de evden uzak kalmaları için fırsat olacağını söyleyince, her ikisi de mutlu olur. Sandiya ile Suraj Abu dağı yerine Ajmer’e gitmeye karar verirler.

Sandiya ile Suraj, Ajmer’e ulaşır. (Burası Sandiya’nın okuluna yakın bir yer) Suraj hemen yakınlardaki otelde bir oda ayırtır. Resepsiyon tüm odaların dolduğunu, sadece balayı süitinin boş olduğunu söyler. Suraj mecburen orayı kabul eder.

Meenakshi, Suraj ile Sandiya’nın balayına gitmesine karşı kıskançlık eder. Vikram’ın adeta başının etini yer. Vikram’ın üvey evlat olup olmadığını annesine sormasını isterken, Santos kapıdan tüm bunları dinler. Santos’u görünce bir filimden sahneyi oynadığını söyleyerek kendisini kurtarmaya çalışır.

Vikram, Santos’dan özür diler. Santos Meenakshi’nin tekrarlayan hataları buna sebep olduğunu söyledikten sonra dışarı çıkar. Bir kaç dakika sonra elinde bir kapla gelir. Bebeğini dünyaya getirdiğinde bu kabın içinde ona yapacaklarını listesinin olduğunu söyler. Meenakshi hemen sevinip, kabın içinden yazan nota bakmak ister. Ancak Santos sadece bebek dünyaya geldiğinde onu vereceğini söyler.

17 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya İle Suraj Ajmer'e Gelir

Ajmer’de Suraj ile Sandiya otel odasındayken, Emily arar. Noel partisine davet eder. Zaten Ajmer de oldukları için Emily’in Noel partisine gitmeye karar verirler. Sandiya daha önce Emily ile konuştuğunu, erkek arkadaşı ile Suraj’ın tanışmasını çok istediğini söyler. Suraj da onunla tanışacağını söyler.

Mohit dışarı çıkmaya hazırlanır. Santos Mohit’e nereye gittiğini sorar. Mohit sevgilisi ile dışarı çıkacağını annesine söyleyemeyeceği için patronu ile toplantısı olduğunu dile getirir. Santos Noel olduğu için resmi kurumların tatil olduğunu söyler. Mohit patronu çok farklı bir kişiliği olduğunu, işçilerini tatillerde bile çalıştırdığını söyler.

Sandiya ile Suraj, Emily’nin anne ve babasının dans etmesini izler. Emily aynı şekilde Suraj ile Sandiya’nın dans etmesini ister. Emily sevgilisi Mohit’in gelmesini bekler. Bu sırada Mohit onu arar. Emily dışarı çıkacağı sırada Suraj ile Sandiya’nın üzerine meyve suyu dökülür. Emily’in annesi onlara yeni kıyafetler vereceğini söyler. Emily de bu sırada sevgilisini almaya dışarı çıkar. Mohit yüzünden maske ile gelir. Emily ondan maskeyi açmasını ister. Mohit maskesini açar.

Sandiya ile Suraj yeni kıyafetleri ile parti alanına gelir. Emily, Mohit’i sınıf arkadaşlarıyla tanıştırır. Sandiya ile Suraj aynı parti de henüz Mohit’i görmediler.

Can Yoldaşım 79 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 80 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos, Sandiya ile Suraj’ın bebeğinin olmasını ister
 • Santos Sandiya’yı süsler
 • Chhavi dersleri için yengesinden yardım eder
 • Santosi Sandiya ile Suraj’ı balayına gönderir.
 • Chatturi onlara Ajmer de kalmasını teşvik eder
 • Suraj ile Sandiya Abu dağına değil, Ajmer’de bir otelde kalırlar
 • Emily Noel partisine davet eder
 • Emily’in herkesten sakladığı erkek arkadaşı Mohit olduğu ortay çıkar
 • Sandiya ile Suraj henüz Mohit’i partide göremediler

Can Yoldaşım 79 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Ekim Pazar Can Yoldaşım 79. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Ekim Can Yoldaşım 79 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 80 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 79 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 80 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. can yoldasim dizisi çok iyi sizide çok seviyorum filiz abla ama gelecek bölümleri lütfen çabuk yazarmisiniz size rica ediyorum lütfen lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu