Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti (7 Ağustos Cumartesi) Sandiya Ankur’un İhanetini Öğrenir!

Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 8 bölüm özeti
 • 7 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 8 Bölüm Fragmanı
 • 7 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 9 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Ağustos Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 8 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya ile Suraj otobüsün tepesinde yolculuk etmesi ile başlar. Suraj kendi hayatından ve hobilerinden bahsederken, Sandiya’nın uykusu gelir. Çok geçmenden de Sandiya olduğu yere uzanıp uykuya dalar.

Evde tapınağa gitmeyen Vikran ve eşi Meenakshi de evin keyfini çıkarttırt. Vikram karısından su ister. Meenakshi kot pantolonu ile getirince Vikram bile şaşırır. Zira evde Santos’un büyük baskısından dolayı tüm gelinler sari giymek zorunda olduğu için Santos’un evden ayrılması ile baskıdan kurtulan Meenakshi keyif yapar.

Meenakshi kocası Vikram’a ev yemekleri yemeyeceğini, dışarıdan Avrupai yemekler yemek istediğini kocası Vikram’a söyler. Vikram da iki gün boyunca annesinin olmadığını, bu süre zarfında istediklerini yapabileceklerini söyler.

Tüm aile tapınak yolculuğunda yorgun düşer. Suraj ile Sandiya karşılıklı birbirlerini görebilecek şekilde uzansa da araya Santos’un girmesi romantik anları baltalar. Suraj, Sandiya’nın uyurken üzerine karıncanın çıktığını görünce ona yardım etmek için bez aradığı sırada karınca Sandiya’yı ısırır. Sandiya acı içinde çığlık atar. Santos önce panik olsa da daha sonra karıncanın ısırdığını anlayınca sinirlenir. Karınca ısırığından bir şey olmaz deyip, ondan uyumasını ister.

Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti (7 Ağustos Cumartesi) Sandiya Ankur'un İhanetini Öğrenir

Erttesi gün tüm aile erken kalkar. Tapınağa temiz bir halde gidebilmek için banyo yapılması gerektiğini öğrenen Sandiya bu geleneği nerede ve nasıl yapacaklarını merak eder. Çok geçmeden merakını giderir. Zira açıktan akan suyun altında kıyafetleri ile banyo yapıldığını görünce şaşkınlığını gizleyemez. Hemen anne ve babasının yanında yaşadığı çok lüks olmasa da o hayatı gözlerinin önüne gelir ve duygulanır. (Bizim oralar da şöyle derler. Allah Kimseyi gördüğünde geri koymasın)

Mohit, batılı müzikler dinleyerek annesinin yokluğunu kendince değerlendirirken, Meenakshi de kocasının ona hizmet ettiği anların keyfini çıkarır. Vikram da eşine çay yapıp getirir. Kısaca Santos’un ne kadar istemediği olay varsa o gittikten sonra yapılmaktadır.

Sandiya kıyafetleri ile banyo yapar. Evin hizmetçisi sabah kahvaltısı için çay hazırlamakla meşguldür. Lakin ısınma hem de aydınlanma açısında sobanın yakılması için Sandiya’dan yardım ister. Sandiya elinden geleni yapsa da hayatında karşılaşmadığı böylesi bir durumla yüzleşir. Suraj hemen Sandiya’nın başarısız olacağını anlayınca sobayı yakmasına yardım eder.

Can Yoldaşım 8. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Evin hizmetçisi oradaki işleri yapacağını, Sandiyua’nın da hem çaya hem de kahvaltıya bakmasını rica eder. Sandiya çayı demlemek için sobanın başına gider. Suraj, Sandiya’nın ev işlerinden yetersiz olduğunu az çok bildiği için hemen yanına gider.

Sandiya çayı demlemek isterken bir kaşık şeker atmaya çalıştığını fark eder etmez Suraj “Sakın yapma!” der. Sonrasında işi devralır ve birlikte kahvaltı hazırlarlar. Gece karıncanın istilası konusu gündeme gelir. Her ikisi de iyi niyetinden birbirlerine yardım ettiğini açıklar. Sandiya, Polis olma hayalini açmanın yerini olup olmadığını düşünür. Tam açacağı sırada yemek servisi yapması gerektiğini anlar. Dolayısı ile henüz Suraj’a hayallerinden bahsedemedi.

Kahvatı da yapılanları gelini Sandiya’nın yaptığını zanneden Santos her şeyin araması ve kıvamını harika olduğunu söyler. Tüm aile yemeklerini yiyip, çaylarını içer. Santos kağıt bardağı çöpün yanına fırlatınca Sandiya sinir olur. Suraj hemen kalkıp pet bardağı çöpün yanına götürürken, Sandiya mutlu olur derken, Suraj’ın telefonu çalar. Suraj da çöpleri çöp kutusuna değil, yanına bırakınca Sandiya tekrardan canı sıkılır.

Can Yoldaşım 8 Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Kahvaltı Hazırlar

Santos ve ailesi tapınağa sonunda ulaşır. Santos kocasına çok yol yürüdüğünü, tapınağa gelin ve damatla birlikte girerken, Arun’a da terliklerinin başında oturup dinlenmesini, onları sakın çaldırmamasını söyler. Lakin Arun terliklerin başında nöbet bekleyeceğini söylemesine rağmen oradan uzaklaşır.

Suraj ve Sandiya tapınağa gider. Her ikisi birlikte aarti töreni yapar. Tören sonunda Sandiya şöyle dua eder.

“Polis olma hayalimi kocama anlatmama yardım et!”

Diye dua ederken yanında oturan Suraj ise şöyle dua eder.

“Sandiya hem bana hem de annem Santos’a iyi bir ev hanımı olduğunu kanıtlaması için yardım et”

Şeklinde dua eder. Tapınaktan herkes çıkar. Sandiya’nın terlikleri hırsız tarafında çalınmıştır. Santos orada bulduğu başka bir terliği giymesini ister. Sandiya her ne kadar yok dese de zorla giyer. Tam da bu sırada terliklerin sahibi gelip Sandiya’ya hırsız der.

“Polis olmak isteyen Sandiya, hırsızları yakalama hayalleri olan birisine Hırsız kelimesi çok ama çok fazla anlam ifade eder.”

Sandiya bu sözleri duyduktan sonra gözyaşlarını tutamaz. Santos ise gelini Sandiya’nın terlikleri yanlışlıkla giydiğini söyler.

7 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya göz yaşları içinde koşarak oradan uzaklaşır. Suraj da peşinden gider. Sandiya yola çıkar. Yoldan geçen otobüse biner. Otobüsteki görevli bilet ister. Sandiya ise hem biletinin olmadığını, hem de parasının olmadığını söyleyince görevli Sandiya ile dalga geçer. Sandiya’yı otobüsten indirmek isterken Suraj gelir. İki bilet verip, görevliye kızar.

Suraj ve Sandiya yolda konuşur. Annesi Santos adına üzür diler. Eve gittiklerinde bu konuyu konuşacaklarını söyler. Lakin Sandiya, yakın zaman da anne ve babasını kaybetmiş, sonrasında yıllarca hayalini kurduğu polis olma hayalleri de ellerinden kayıp gitmişti. Şimdi ise hırsızların peşinden koşacağı günü beklerken, bir anda çevredeki insanlar Sandiya’ya hırsız diye hitap etmeleri onun çok ama çok zoruna gider.

7 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Tapınakta Dua Eder

Tüm aile tapınaktan şehre doğru giderken yabancı bir kadın evin hizmetçisinden tapınağın adresini İngilizce sorar. Hizmetçi İngilizce bilmediği için saçma sapan İngilizce kelimelerle kadına yol göstermeye çalışır. Sandiya hemen kadının yanına gidip İngilizce olarak onlara yolu tarif eder. Evin hizmetçisi de şöyle der.

“Sen benden iki yıl daha fazla okumuşsun. Ben beşinci sınıf terk. Sen ise yedinci sınıf terk”

Deyince Sandiya afallar. Bu ne denmek olduğunu anlayamaz. Ortada büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu anlar.

Yol da tatlı dükkanına gelirler. Orada çalışan Suraj’dan dükkanını açmasını, Puşkan’ın en ünlü tatlıcısının kendisine destek olmasını ister. Suraj da dükkana girip ocağı yakar. Tatlıları yapmaya başlar. Sandiya kocasının tatlıcı olduğunu bu ana kadar bilmediği için çok şaşırır.

Sandiya kocasının tatlı yapımını görünce şaşkınlığını gizleyemez. Çevredekiler ilk tatlıyı eşi Sandiya’ya vermesini söyler. Suraj da Sandiya’nın kendisine okuması için hediye ettiği kitabın ilk sayfasını yırtıp jelebiyi kitabın sayfasına sarıp Sandiya’ya verince, Sandiya şok olur. Oysa Sandiya o kitabı hediye olarak okuması için Suraj’a vermiştir.

Sandiya ortada anlamadığı büyük bir yanlış anlaşılmanın olduğunu anlayınca evin hizmetçisine yedinci sınıf meselesini kimin söylediğini sorar. Hizmetçi Chaturi de Sandiya’nın abisi Ankur’un söylediğini açıklar. Bunun üzerine Sandiya “Abim başka ne dedi” diye sorunca, hizmetçi “abiniz bunun dışında çok iyi yemek yapabildiğini, ev işlerinde mükemmel olduğunu bizzat söyledi” deyince Sandiya şok olur. Böylelikle Sandiya Ankur’un İhanetini Öğrenir!

Can Yoldaşım 8 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 9 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya tapınak öncesi kıyafetle banyo meselesini duyunca şok olacak
 • Sandiya tapınak da polis olmak için dua edecek
 • Suraj tapınak da eşinin iyi bir ev hanımı olması için dua edecek
 • Tapınak çıkışında Sandiya’nın terlikleri çalınacak
 • Santos Sandiya’ya başka terlikleri çalmasını söyleyecek
 • Sandiya çevredekiler tarafında hırsız ilan edilecek
 • Sandiya abisinin söylediği yalanları öğrenecek

Can Yoldaşım 8 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 8. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Ağustos Can Yoldaşım 8 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 9 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 8 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 8 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 9 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu