Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti (18 Ekim Pazartesi) Okul Arsasında Mucize!

Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 80 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 80 bölüm özeti
 • 18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 80 Bölüm Fragmanı
 • 18 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Ekim Salı Can Yoldaşım 81 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Ekim Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın okulunda  görünürde gerçekleşen mucize.(din görevlisinin arsaya çökmek için yaptığı bir oyun)” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Ekim Salı Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın partide herkes ile birlikte dans etmesi ile başlar. Suraj ile Sandiya’nın yüzünde herkese dağıtılan maske vardır. Mohit bu sırada Emily’in annesi ve arkadaşlarıyla sohbet eder.

Meenakshi Santos’un kendisine ne vereceğini, daha doğrusu karnında ki bebeği doğurduğunda ne vereceğini merak edip, Santos’un yanında ki vazoyu almak isterken eli içinden kalır. Meenakshi hemen Vikram’ın yanına gelir. Vazonun içindeki kâğıdı alırken, eli içinde kaldığını söylemek ister. Ancak Vikram derin uykudadır. Meenakshi tek eli ile Vikram’ın yüzüne su döker. Vikram panik içinde kalkar. Meenakshi ona gerçeği anlatır. Vikram Meenakshi’nin elini vazonun içinden bir türlü çıkartamaz.

Vikram karısının elini çıkarmak isterken, vazo elinden kayar ve gözü yatağın tahtasına çarpar. Sesi duyan ev halkı da hemen Vikram ile Meenakshi’nin odasına gelir. Vikram olup biteni tek tek anlatır. Santos aç gözlülük yapan gelininin elini vazodan çıkartır. Meenakshi hemen vazonun içindeki kâğıda bakmak istese de kâğıt çoktan erimiştir.

Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti (18 Ekim Pazartesi) Suraj İle Sandiya Dans Eder

Emily’in evinde parti artık bitmek üzeredir. Suraj ile Sandiya da daha fazla geç olmadan gitmeye hazırlanırlar. Emily’in Mohit’i onlara tanıştırmak istese de bu sırada Santos, Mohit’i arayınca Emily Suraj ile Sandiya ile tanıştıramaz.

Suraj ile Sandiya Emily’in partisinden ayrılırken, karşıdan Mohit gelmektedir. Ancak Mohit telefonunu yere düşürünce, hemen yerdeki telefonunu almaya çalışır. Bu sırada Suraj ile Sandiya da partiden ayrılır.

Suraj ile Sandiya otele giderken yağmur yağar. Suraj hemen ceketini Sandiya’ya verir. Romantik bir şekilde otele geri dönerler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos evin içinden dua ederken, Chathuri de kirlileri yıkamak için Mohit’in çantasını açar. Çantanın içinde bir paket görüp, Chavvi’ye gösterir. Çok güzel koktuğunu ve ne olduğunu bilmediğini söyler. Chavvi paketin içinde güzel kokan şeyin pasta olduğunu söyler. Mohit partide verildiğini açıklayamayacağı için dün patronu ile toplantı yaparken, patronu ikram ettiğini söyler.

Meenakshi, Vaidyarani’nin kliniğine gider. Orada bulduğu biri ile sohbet edip, eltisini çekiştir. Rathi evine erkek bir evlat veremezse, geleceği tehlikeye gireceğini, bu sebeple erkek evlat vermekten başka çaresi olmadığını söyler. Bu sırada Ankur, gelir. Meenakshi Ankur’u görür. Onu orada gördüğüne şaşırır. Eğitimli biri olarak onunda erkek evlat sahibi olmak için geldiğini düşünür. Gidip onunla konuşmak ister. Ancak Ankur ona kendisini gördüğünü Sandiya’ya söyleyeceğini düşünüp, bundan vaz geçer.

Ankur’u Vaidyarani’nin odasına girer. Meenakshi onların içeride ne konuştuklarını merak eder. Kapı kapalı olduğu için hiçbir şey duyamaz. Vaidyarani, oraya gazetedeki iş baş vuruş için geldiği için Ankur’un CW’sini kontrol eder.

Can Yoldaşım 80 Bölüm Özeti (18 Ekim Pazartesi) - Okul Arsasında Mucize!

Vaidyarani onun geçmişini inceler. ABD’de çalışması büyük bir artı olduğunu söyler. Vaidyarani ona kliniği hakkında bir web sitesi açmasını ister. Ankur ona buranın jinekolog olup olmadığını sorar. Vaidyarani, diploması olmadığını ancak halka büyük hizmet verdiğini söyler. Kendisini doktor olarak gösteren kadın ona yaptığı iş ile ilgili broşür verir. Ankur broşürü incelediğinde, çocukların cinsiyetini önceden seçim yapabileceğini görünce şok olur. Böyle bir bilim henüz gelmediğini, insanları kandırdığını, kız çocuk da erkeler kadar değerli olduğunu söyler.

Meenakshi, Ankur gider gitmez ne için geldiğini sormak ister. Ancak onun da yakın kız evladı olduğu için erkek evlat istediğini düşünür.

Sadece erkek evlat doğurmak istediğini söyleyen Meenakshi’ye Vaidyarani “Kesinlikle erkek doğuracaksın!” deyip, ona güvence verir.

Meenakshi, klinikten çıkar çıkmaz Vikram’ın dükkanına gider. Orada Ankur’u gördüğünü haber verir. Vikram, Ankur gibi okumuş birinin bile Vaidyarani’nin kliniğine gittiğini duyunca, Meenakshi’nin erkek evlat doğuracağına inanmaya başlar.

Can Yoldaşım 80. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Kadınlar gösteri yaparak gider. Meenakshi ve Vikram merak eder. Vaidyarani’nin sahtekârlıktan arandığını, onu polise Ankur’un şikayet ettiğini, Vaidyarani herkesi kandırdığını öğrenen Meenakshi ve Vikram şok olur.

Sandiya ile Suraj okulun önüne gelir. Suraj dışarıda soğukta beklerken, Sandiya da içeri de sınavına girer. Suraj soğuktan korunmak için çay içmek istedi. Ancak çaycı orada olmadığını anlayınca, Suraj’ın aklına bir fikir gelir.

Sınav sona erdiğinde herkes çay içmek için dışarı çıkar. Güvenlik görevlisi çaycının gelmediğini söylediği anda Suraj çay ile birlikte gelince, herkes şok olur. Herkes Suraj’a teşekkür eder.

Sandiya’nın okul arkadaşları Suraj’ın verdiği çayı içerken birden 7-8 arabanın geldiğini görür. Bu saatte gelen bu kalabalık da kim diye bakarken, içeriden dini bir lider çıkar. Hemen okul müdürü dini liderin ayaklarına dokunur. Olay yerine polis ve basın gelir. Dini lider yere oturup dua ederken, yer birden yükselir. Sandiya bunun bilimle akalası olmadığını, bu işin içinde bir şey olduğunu düşünür.

18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rathi Ailesi Mucizesi Görmeye Gider

Ajmer de bilinen dini lider Babaji, artık bu alanın kutsal bir alan olduğunu, burayı korumak için bölgeyi hakimiyeti altına aldığını herkese duyurur. Buranın kutsallığına inanmayıp, bu arsanın çevrilmesine müsaade etmeyen azap göreceğini dile getirir. Kısaca insanları dinle korkutup, arsaya çöker.

Öğrenciler okula nasıl gireceklerini sorar. Kendisini dini lider olarak ortaya atan adam, okula devam etmelerinde problem olmadığını söyler. Okum müdiresinden okulun ön kapısının anahtarını ister. Okul müdürü seve seve anahtarı verir. Öğrencilere arka kapında girmelerini söyler. Sandiya dini lider olan adamı iyice süzdükten sonra bunda bir iş var diye düşünür.

Sabah, Chathuri pazara sebze almaya gider. Orada gece yaşanan olayı herkes konuşur. Dini lider üniversite yakınlarında kutsal alan ilan ettiğini söylerler. Chatturi meseleyi merak edip televizyona bakınca, Sandiya ile Suraj’ı orada görünce şok olur. Zira onların Abu dağında olması gerektiği için Santos’un onları haberlerde görmesi, başlarına bela getireceğini düşünür.

Can Yoldaşım 80 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 81 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Mohit ile Suraj karşılaşmazlar
 • Meenkasih elini sürahi de sıkışıp kalır
 • Santos Meenakshi’nin sürahiyi çaldığını anlar
 • Vikram Meenakshi’nin sürahiden elini çıkartırken kafasını çarpar
 • Santos her şeyi öğrenir
 • Sandiya sınava girer
 • Sınav çıkışında Ajmer de tanınan din görevlisi üniversitenin bahçesine gelir
 • Din görevlisi kata kulli ile yeri hareket ettirir
 • Üniversite bahöesi kutsal olduğunu söyler
 • tüm bu anı kameralar çeker
 • Sandiya ile Suraj kameralara yakalanır
 • Chatturi Santos ‘un haberleri izlemesine engel olur.

Can Yoldaşım 80 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 80. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Ekim Can Yoldaşım 80 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 81 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 80 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Ekim Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 81 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu