Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti (19 Ekim Salı) Santos Gerçekleri Öğrenir!

Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Ekim Salı Can Yoldaşım 81 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 81 bölüm özeti
 • 19 Ekim Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 81 Bölüm Fragmanı
 • 19 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 82 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Ekim Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Sandiya’nın okula gittiğini ve polis olmak istediğini öğrenince Suraj’ı evlattıktan reddeder. Arun buna karşı çıkar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya okula giderken, Santos ve ailesi de Üniversitenin yanındaki yere gider. Her ikisi kavşakta karşı karşıya gelse de her iki araç farklı yollara gider. Şimdilik Santos gelini ve oğlunu görmedi.

Gece Suraj ile Sandiya okula gider. Sandiya’nın sınav sonucu açıklanacağı için Suraj çok heyecanlıdır. Sandiya ile artık bu meseleyi daha fazla uzatmadan Santos’a söylemeyi dile getirir. Öğretmen sınıfa gelir. Sandiya’nın sonucunu açıklar. Sandiya okul ve sınıf birincisi olmuştur. Suraj bu habere çok sevinir.

Rathi ailesi mucizenin gece ortaya çıktığı için üniversitenin bahçesine gece gelirler. Meenakshi erkek bebek çocuk isterken, Santos da Suraj ile Sandiya’nın çocuğu olması için dua eder.

Emily, Mohit’i dinlemeyip üniversiteye gelir. Emily, Sevgilisinin ailesi çok tutucu olduğunu, ondan kıyafetini ödünç vermesini ister. Ancak Sandiya sevgilisinin ailesine olduğu gibi görünmesi, gelecekte ona daha hayır getireceğini, yalan üzerine ilişki kurulamayacağını söyler.

Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti (19 Ekim Salı) Sandiya Emily ile Konuşur

Sandiya Emily’e olduğu gibi görünmesi konusunda konuşunca, Suraj utanır. Zira kendisi de annesine Sandiya’nın okulu konusunda yalan söylemiştir. Suraj Puşkar’a gidince bu durumdan kendisini kurtarmaya, gerçeği annesine söylemeye bu defa %100 karar verir.

Suraj, defalarca annesine gerçeği söylemek istediğini ama bir şekilde yaşadıkları olaylar buna engel olduğunu, lakin Sandiya’nın aldığı notları annesi ile paylaştığın da Santos da artık bir şey demeyeceğini Sandiya’ya açıklar.

“Ah Suraj sen daha anneni bile tanıyamamışsın! Annen senin çocuğun olsun diye kendini paralıyor!”

Sandiya ile Suraj okuldan çıkmadan önce arkadaşı Emily çantasını unutunca, Suraj ile Sandiya onu vermek için dua edenlerin arasında aramaya başlar. Mohit bu sırada Emily ile konuşur. Emily ailesi ile tanışmak istediğini, Zira kendi ailesi ile tanıştırdığını, şimdi tanışmanın ne zararı olduğunu sorar. Mohit annesinin henüz buna hazır olmadığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Din görevlisi poja yapmak isteyenlerin ücret ödemesini ister. Meenakshi poja yapanın duası kabul olacağını düşünüp, din görevlisine ne kadar ücret vermeleri gerektiğini sorar. Din görevlisi de 5.000 rupi deyince Meenakshi hemen parayı öder.

Sandiya Emily’i bulamaz. Pappu Emily’in sevgilisi geldiğini, onun yanına gittiğini haber verince, Suraj ile Sandiya bu defa onları aramaya devam ederler.

Sandiya ile Suraj kalabalığın arasında giderken karşıdan Santos ve Arun’un geldiğini göremez. Sandiya ile çarpışır. Sandiya’nın elinde tuttuğu cüzdanı yere düşürür. Santos “Bayan cüzdanınızı düşürdünüz” der. Sandiya sesi duyunca çok tanıdık gelir. Santos bir kez daha “Bayan cüzdanınızı düşürdünüz” deyince, Suraj ile Sandiya arkasını döner. Karşılarında Santos ile Arun’u görünce şok olurlar. Santos da gelini ile oğlunu karısında görünce şok olur.

Chatturi  Suraj’ın konuşmasına izin vermeden mucizeyi duyup balayındayken gezmeye  geldiklerini söyler. Suraj da “Evet aynen öyle” der.

Ertesi gün sabah Rathi ailesi Ajmer de poja törenin de bir araya gelir. Santos pojayı Suraj’ın devam etmesini isteyerek, Vikram’ı adeta ezer. Sandiya’nın da beline takı takar. Geleneklere göre bebek olmasını istediğini kaynana bu şekilde beyan eder.

Can Yoldaşım 81 Bölüm Özeti (19 Ekim Salı) Santos Gerçekleri Öğrenir

Suraj elinde tepsi, yanında Sandiya ve Santos ile gölün yanına gelir. Diğerleri poja için orada onları bekler. Suraj annesini karşısında alıp ona uzun süredir yalan söylediklerini, o yalanı devam ettirmek için başka yalanlar söylemek zorunda kaldıklarını Santos’a söyleyince, Santos’un yüzü bir anda değişir.

Sandiya, Santos’dan özür dileyip, hatalarından dolayı affetmesini ister. Suraj da Santos’a gerçeği saklamak için yalan üstüne yalan söylediğini, artık yalan söylemek istemediğini açıklar ve der ki;

“Anne biz buraya mucizeyi görmek için gelmedik. Hatta Abu Dağı’na da gitmedik. Sen Sandiya’nın okumasına izin vermediğin için burada Sandiya’nın okula girmesi için kalıyoruz. Sandiya Diwali kutlamasından sonra okula girmeye başladı. Hatta Sandiya ile gece gelirken kaza bile geçirdik.”

Santos Suraj’ın dediklerine inanamaz.  Suraj’ı uzun süre derinden yaralayacak şu sözleri söyler.

“Arık sen benim oğlum değilsin!”

Sandiya, Santos’ya büyük bir hata yaptıklarını, artık bu yalanı devam ettirmek için başka yalan söylemek istemediklerini söylerken, Santos onu durdurur. Her şeyin sorumlusu olduğunu, oğlu bu yaşına kadar onun sözünden hiç mi hiç çıkmadığını ama şimdi öyle olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 81. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesinin geri kalanları poja yerinde Suraj, Santos ve Sandiya’nın gelmesini bekler. Üçü birlikte geri döner. Arun çok geç kaldıklarını söyler. Santos onlara; Suraj’ı ve Sandiya’nın onlara yalanlarını anlatır. Sandiya, Santos’nun yanına gelip kendisini cezalandırmasını, anne ile oğlu arasında kara kedi olmak istemediğini söyler. Santos sinirlenir ve “Eski Suraj’ımı bana geri ver” der.

Suraj, aynı Suraj olduğunu söyler. Santos olmadığını söyleyince, Suraj eski suraj olduğunu nasıl kanıtlayacağını sorar. Santos da ona karşıda ki göle gir ve orada boğul der. Suraj kararı verip göle gider. Arun eşine yeminin geri almasını, dönüşü olmayan bir hata yapmak üzere olduğunu söyler. Arun Suraj’dan durmasını ister. Lakin Suraj durmadan gölün derinliklerine doğru adım adım ilerler.

Suraj burnuna kadar suya girer. Santos hala inadından vaz geçmez. Suraj sonunda suyun altına kadar gider. Santos ondan durmasını ve sudan çıkmasını ister. Suraj sudan çıkıp annesinin ayaklarına dokunur. Santos Puşkar’a gidince konuşacaklarını söyler.

19 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Sandiya ile Suraj'ı Kovar

Rathi ailesi eve döner. Chhavi eve gelenlerin yüzünden düşen bir parça olduğunu görünce, bir şeylerin ters gittiğini anlar. Santos Suraj ile Sandiya hariç hepsini içeri alır. Sandiya ile Suraj’ın girmesini istemez. Nehirde boğulmasına gönlü razı gelmediğini ama aynı evde yaşamak da istemediğini söyler.

Arun sinirden deliye döner. Suraj ile Sandiyta’nın elinden tutup içeri alır. Kapıyı kapattıktan sonra Santos’a kızar. Mohit zamanında yalan söylediğini ama hala evde olduğunu, Chhavi defalarca yalan söylediğini ama hala evde olduğunu, Vikram ve Meenakshi hep yalan söylediğini ama evde olduğunu, Sandiya ile Suraj’ın ne suçu olduğunu söylemesini ister.

Santos’un cevap vermesini beklemeden Santos’un hapse atıldığında onu oradan kurtaran Sandiya olduğunu söyler. Sandiya kayın babasına susmasını ister. Ancak Arun gerçeklerin ortaya çıkması gerektiğini, doğru ve yanlış aynı terazide olmayacağını söyler.

Arun ilk defa sinirlenmiştir. Öfkeli bir şekilde sözlerin devam eder.

“Sen bugün onurundan ve şerefinden bahsediyorsun değil mi? Sandiya senin masum olduğunu kanıtlamasaydı o onur ve şerefinden bahsedebilecek miydin?”

Sadece bunları yapmadığını, insan içine çıkmaya korkan Suraj’ın dünyaca ünlü bir yarışmada birinci yaptı tekrar hatırlatır. Sandiya eve kadar gelen teröristi fark etmeseydi herkesin öleceğini hatırlamasını ister.

Suraj kimseye ihanet etmediğini, Sandiya’nın araştırma ve suçluyu yakalama özelliğini fark edip eşinin arkasında olmasının kimseye zararı olmayacak, herkese faydalı olabilecek kamu görevlisi yetiştirmek istediğini, lakin annesi buna müsaade etmediği için gizli gizli yaptıklarını söyler.

“Şimdi sen bunları bir kefeye koy. Daha sonra Suraj ile Sandiya’nın evde kalıp kalmamasını vicdan terazinde tart!”

Arun daha sonra Suraj ile Sandiya’nın yanına gidip hata yapıp gizli saklı iş yaptıklarını, üstüne birçok defa yalan söylediklerini, bu nedenle özür dilemesi gerektiğini söyler. Suraj ilse Sandiya Santos’un yanına gidip özür dilemek isterken, Santos onları durdurur.

“Hatalı olan özür dilemeli”

Deyip kendisi Suraj ile Sandiya’dan özür dileyince, herkes şok olur. Arun’un gerçekleri yüzüne vurması ile doğruyu gördüğünü, polis olmak istiyorsa olabileceğini söyler. Meenakshi bunu duyunca şaşırır. Santos bu zaman kadar kendisine üç iyilik yaptığını, okula giderken üç hataya göz yumacağını söylemesi, Arun’u sinir eder.

Can Yoldaşım 81 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 82 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos ile Ailesi Ajmer’e gider
 • Sandiya ile Suraj Ajmer de Santos ile karşılaşır
 • Suraj ilk başta yalan söyler
 • Suraj daha fazla yalan söylemek istemez
 • Suraj tüm gerçeği annesine anlatır
 • Annesi de Suraj’ın ölmesini ister
 • Suraj suya girer
 • Santos son ondan vicdanı sızlar ve onu durdurur
 • Santos Suraj ile Sandiya’yı eve almak istemez
 • Arun Sandiya’nın tüm iyiliklerini anlatır
 • Santos inadından vaz geçer.

Can Yoldaşım 81 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Ekim Salı Can Yoldaşım 81. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Ekim Can Yoldaşım 81 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 82 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 81 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Ekim Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 82 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu