Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti (20 Ekim Çarşamba) Santos’un Öfkesi!

Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 82 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 82 bölüm özeti
 • 20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 82 Bölüm Fragmanı
 • 20 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 83 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Ekim Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos tüm komşularını çağırıp, Sandiya’nın polis olacağını açıklar. Santos bu şekilde öfkesini ortaya koyar” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti

Meenakshi şarkı söylemesi ile başlar. Vikram ona neden bu kadar mutlu olduğunu sorar Meenakshi, artık Santos’un güzünde Sandiya’nın itibarı yerle bir olduğunu, bu evin tek gelini ve söz sahibi olacağını, Santos’un gözünde Sandiya’nın itibari mahvolmasına ve daha fazla hata yapmasına yardım edeceğini söylerken, Vikram bunun hiç de sanıldığı gibi kolay olmayacağını söyler.

Sandiya bulaşıklarla ilgilenirken, Santos’un da yemek yapmak için hazırlık yaptığını görür. Meenakshi akşama misafir gelip gelmeyeceğini sorar. Santos sinirli bir ses tonu ile evet der. Meenakshi akşama gelecek misafirlere yemeği Sandiya’nın hazırlaması konusunda gaz verir. Chatturi ve Arun bu gaza gelmemesini ister. Santos’u gaza getirse de Santos gelini Sandiya’nın yemek yapmayı tam olarak bilmediği için buna fırsat vermez. Laikin Meenakshi Santos’u bir şekilde ikna edip, Santos’un pazara gitmesini, evdeki yemeği Sandiya’nın yapmasını söyler.

Santos Meenakshi’nin ne yapmak istediğini anlar. Meenakshi’ye sorumluluk verdiğini, evdeki yemeklerin hazırlanmaması halinde tüm sorumluluk ve ceza Meenakshi’nin olacağını açıklayınca, Meenakshi şok olur. Zira yemeği Sandiya yapamayıp, Sandiya’nın 3 hakkında birini götürmeyi planlamıştır.

Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti (20 Ekim Çarşamba) Santos Sandiya İle Dalga Geçer

Santos evden dışarı çıkar. Suraj’ın dükkanına gelir. Birlikte Pazara gitmek istediğini, müşteri yoğunluğu yoksa kendisine eşlik etmesini ister. Suraj annesinin yanına gelir. Birlikte pazara giderler.

Santos ile Suraj alış veriş yaptıktan sonra yolda Santos, oğluna “artık güvenebileceği eski Suraj’ını göremiyorum” deyip uzaklaşır.

Sandiya yemekleri yapmak isterken Meenakshi buna müsaade etmez. Santos kendisine kızacağı için tüm işi halledeceğini, yemek yapmayı bilmeyen mutfağı emanet etmek istemediğini söyleyip laf sokar. Sandiya sinirle orayı terk eder. Meenakshi de Santos’un bu kadar çabuk pes etmeyeceğini, kesinlikle bir şeyler düşündüğünü kendi kendisine söyler.

Emily ile Mohit kafede otururlar. Emily, Suraj ve Sandiya Mohit’in ailesinden olduğunu duyunca çok sevinir. Lakin Mohit Sandiya’nın iyi biri olmadığını, onunla arkadaş olmamasını, zira ilişkilerini öğrenirse ayırmak için elinden geleni yapacağını söyler. Zavallı Emily de buna inanıp, Sandiya ile arkadaşlık etmeyeceğini söyler. Mohit ise Sandiya’yı Emily’in gözünde kötü gösterip, onu kandırdığı için mutlu olur.

Meenakshi, Santos’ya her şeyi hazırladığını söyler. Santos, Meenakshi’nin yaptığı yemekleri kokusundan tanıdığını, becerikli olduğu konusunda över. Meenakshi evde daha fazla sorumluluk almak istediğini söyleyeceği sırada kapı çalar.

Gelen Santos’un komşularıdır. Meenakshi lafçı Daisa’nın neden davet edildiğini merak ederken, Daisa ve diğerleri de “Santos bayram değil, seyran değil. Bizi boş yere çağırmaz. Kesin güzel bir haber verecek” diye düşünürler.

Santos Suraj’ı çağırırken, Daisa Sandiya’nın hamile olduğunu düşünüp ritüele başlar. Sandiya Daisa’nın yaptığı ritüeli görünce şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Daisa, Sandiya’ya karnındaki bebeğine yakında sağlıklı bir şekilde kavuşacağını söyleyerek Sandiya’yı kutsar. Meenakshi Sandiya’nın hamile olmadığını az çok tahmin ederken, Santos bunu neden kasten ortaya attığını merak etmeye başlar.

Sandiya Daisa’ya gerçeği söylemek üzereyken, Santos gelir. Daisa’ya kızıp, “Sandiya’nın hamile olduğunu kim söyledi“ der. Daisa da Sandiya ile ilgili güzle bir haber vereceğini söylediği için geldiklerini, akıllarına sadece Sandiya’nın hamile olması geldiği için ritüele başladığını söyler. Santos Sandiya ile ilgili bir haberi olduğunu ama hamilelikle alakası olmadığını söyler.

Santos Sandiya’yı sandalyeye oturtup, kafasında ki şalı çıkarıp yerine polis şapkası koyar. Santos herkesin içinde gelinin itibarini zedelemek, onların ağzına laf vermek için elinden geleni yapar.

Daisa Santos’un çevirdiği tiyatroyu anlayıp, “Sandiya polis mi olacak? Onu mu kutluyorsun Santos” der. Santos evet diyerek karşılık verir. Daisa yakın zamanda torun beklerken şimdi gelinini polis yaptığı için Santos ile dalga geçer.

Can Yoldaşım 82 Bölüm Özeti (20 Ekim Çarşamba) Santos'un Öfkesi

Sandiya sandalyeden kalkıp, polis şapkasını sandalyeye koyar. Kaynanasına durmasını söyler. Santos ise oğlu ile evlendiğini ama bir kere bile karı koca hayatı yaşamadığını açıklar. Sandiya sessiz kalır.

Santos işi abartıp, Daisa’nın müzik çalmasını, bu haberi kutlamaları gerektiğini söyler. Santos oynarken, birçok aile üyeleri bu durumu endişe ile izler.

Sandy, Gandi’nin heykelinin olduğu yere gelir. Çocukken hayal ettiği polis olma istediği kendi ailesini mahvettiğini söyler. Artık polis olmak istemediğini açıklar. Bu sırada Suraj gelir. Onu yine destekler

Suraj ona neden buraya gelip polis olmaktan vaz geçtiğini sorar. Sandiya burada polis olmak için yemin ettiğini, burada yemininden döndüğünü dile getirir.

Sandiya burada babasına söz verirken, babası ona kitap okumayı sevdirdiğini, aynı zamanda ailesine saygı duymayı da öğrettiğini, bu sebeple babasının örettiği iki değer bugün karşı karşıya geldiğini söyler.

Santos Sandiya’nın peşinden gidip yine kendince laf sokmaya devam eder. Santos orada yemin etmesini, üç hatadan sonra okulu bırakması konusunda baskı yapar. Bu sırada eve Meenakshi polis kıyafeti giyip, Sandiya ile dalga geçer.

Can Yoldaşım 82. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya öğle yemeğinde çok az yer. Santos ona az yediği için kızar. Suraj’a Sandiya düzgün yemek yemezse nasıl polis olacağını, güçlü olmaz ise suçluları nasıl alt edeceğini sorar. Aslında her lafı iğneleyicidir.

Santos odasına gidip Sandiya için bir şeyler hazırlar. Arun artık durmasını söyler. Lakin Santos durmaya hiç de niyetli değildir. Suraj’ın dükkanına gidip eve gelmesini ister. Sandiya üniversiteye gidecek kıyafetlerini giyip alt kata geldiğini gören Santos, Sandiya için aarti töreni yapar. Sandiya2nın artık üniversiteye gittiğini alaycı bir şekilde söyler. Daha sonra Sandiya’yı okula Suraj’ın götürmesini ister.

Rathi ailesinin gençleri salonda oturur. Chavvi evde neler olduğunu anlayamadığını söylerken, Meenakshi Santos’un Sandiya’nın polis memuru olmasını açık açık kabul ettiğine inanamadığını söyler. Vikram ise annesini çok iyi tanıdığını, Sandiya’nın polis olmasını isteseydi, üç hata kuralı koymayacağını açıklar.

Suraj ile Sandiya üniversiteye gider. Okulun bahsedesinde ki din görevlilerinin hoparlörle ibadet ettiğini, Suraj bu gürültüde nasıl ders yapacaklarını sorduğu sırada, okul müdiresi gelir. Bu gece derslerin iptal edildiğini, bu gürültüde ders yapamayacaklarını söyler.

20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Polis Meenakshi'ye Soru Sorar

Sandiya okul müdiresine din görevlisi ile konuşup, okulda ders işlendiğini, biraz daha sessiz olmaları gerektiğini söylemesini ister. Okul müdiresi Malathi bunu düşündüğünü, lakin insanların inancına karşı gelebileceğini düşünüp cesareti kırıldığını söyler.

Telefon işçileri üniversitenin arsasında kazı yapmak ister. Ancak din görevlileri buranın kutsal olduğunu, kazı yapmaya izin vermeyeceklerini söyler. İki grup arasında tansiyon yükselirken, Babaji’nin gelir. İşçilerin biraz kenarda çalışmasına müsaade eder.

Meenakshi ertesi ün elindeki çöpü dışarı atar. Oradan geçmekten olan polis memuru fark edip Meenakshi’yi durdurur. Meenakshi polisten korkup, özür diler.

Müfettiş ona Meenakshi Rathi’nin kim olduğunu sorar. Meenakshi de tanımadığını söyleyip polisi kandırmak ister. Bu sırada küçük bir çocuk ona ismi ile hitap edince polis onun Meenakshi Rathi olduğunu anlar.

Polis Meenakshi’ye sahtekar Vaidrani ile ilgisi olup olmadığını sorar. Meenakshi ağlayıp kurtulmak isterken, Polis ona ağlamamasını, ona para verenlerin listesini yaptıklarını, sonrasında paralarını geri iade edeceklerini söyler.

Meenakshi, düzenbaz kadına 60.000 rupi ödediğini açıklar. Polis resmini veririse listeye ekleyeceğini, bu gibi duruma düşmemek için farkındalık programı yapıldığını söyler. Meenakshi resmini yayınlamamasını ister. Polis resmini getirmesini, aksi halde ekiple gelip evden resmini alacağını söyler. Bu sırada balkonda Sandiya Meenakshi ile polisin konuştuğunu görür. Sandiya ne olduğunu sorar. Meenakshi de polisin sık sık kendilerinden kıyafet aldığı, daimi müşterisi olduğunu söyler.

Santos evin bereketini getirdiğine inandığı çiçekleri sular. Yukarıdaki çiçeği Meenakshi’den getirmesini ister. Meenakshi çiçeğin vazosunu kırdığı için kem küm eder. Bu sırada oradan geçmekte olan Sandiya’dan, Santos çiçeği alt kata getirmesini ister. Sandiya çiçeğin vazosunu kaldırdığında, kırık olan yeri çıkar ve çiçek alt kata düşer. Meenakshi Sandiya’nın ilk hatası olup olmadığını merak eder.

Can Yoldaşım 82 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 83 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos komşularını davet eder
 • Daisa ve diğerleri gelir
 • Daisa Sandiya’nın hamile olduğunu zannede
 • Santos Sandiya’nın polis olacağını alaycı bir şekilde açıklar
 • Daisa Santos ve Sandiya ile dalga geçer
 • Sandiya polis olmaktan vaz geçer
 • Santos buna üzün vermez
 • Sandiya’nın 3 hata yapması halinde okulu bırakması konusunda yemin ettirir

Can Yoldaşım 82 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 82. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Ekim Can Yoldaşım 82 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 83 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 82 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Ekim Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 83 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu