Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti (21 Ekim Perşembe) Sandiya’nın Okulu Yıkılacak!

Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 83 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 83 bölüm özeti
 • 21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 83 Bölüm Fragmanı
 • 21 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 84 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Ekim Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya üniversitenin yerine tapınak yapılma kararına karşı çıkar. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Ekim Cuma Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti

Sandiya elinde ki saksıyı üst kattan salona düşürmesi ile başlar. Santos o çiçeklere çok önem verdiği için herkes bir anda şok olur. Meenakshi ortalığı bir kat daha gerip, Santos’un Sandiya’ya kızması için elinden geleni yapar.

Santos sinirle Sandiya’yı alt kata çağırır. Meenakshi de ona ilk hatasını yaptığını söyler. Chatturi hemen toprağın kenarlarına bakar. Orada bir altın yüzük bulur. Onu Sanbtos’a verir. Santos geçen bayram da Vikram’ın aldığı yüzüğü kaybettiğini, onu bulması iyiye işaret olacağını söyler. Kısaca Meeanskhi amacına ulaşamaz.

Evde herkes işe koyulur. Sandiya Suraj’ın kıyafetlerini yıkamaya başlar. Gömleğinin birinde beyaz kolyenin boncuğunu görünce şaşırır. Zira Suraj bu tarz kolyeler takmadığı için tek boncuğun nasıl olur da Suraj’ın gömleğine geldiğini düşünürken, okulda Suraj’ın kazı çalışması yapılırken üzerine gelen toprağı hatırlar.

Tam o sırada Suraj elinde bir fotoğraf  ile içeri girer. Üniversitenin yakınlarında mucizeyi ortaya çıkardığını zannedilen din görevlisinin resmini getirir. Sandiya elindeki tespih tanesi ile mucizeyi ortaya çıkardığını iddia eden adamın kolunda ki tespih tanesi aynı olduğunu fark eder.

Sandiya hemen dışarı çıkar. Dışarı da üniversitenin yakınlarında mucizeyi ortaya çıkardığını iddia eden adamın tüm resimlerini satın alır. Eve getirip, tek tek inceler. Resimdeki tespih tanesi kesinlikle o adama ait olduğunu kanıtlar. Lakin nasıl olurda toprağın içinde çıktı diye düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti (21 Ekim Perşembe) Sandiya Çocuklara Yemek Verir

Sandiya, mucizeyi ortaya adan adamın aslında bir sahtekâr mı? Yoksa sadece basit bir tespih tanesinin kaybolması mı? Düşünmeye ve bunu araştırmaya karar verir. Bir gün önce Chotu arkadaşlarını kandırmak için mucize denilen olayın benzerini arkadaşlarını kandırmak için şaka yapmış, Chotu arkadaşlarını kandırmak için toprağı çaktırmadan kaldırmıştı. Sandiya böyle bir yalanla insanları kandırmış olabileceği aklına gelir.

Sandiya ile birlikte Santos ve Meenakshi tapınağa gider. Santos ayakkabıların çalınmaması için Sandiya’yı dışarıda bekçi niyetine bırakır. Tapınağın içinde görevli din görevlilerine getirdikleri yemeklerden ikram etmesini ister.

Meenakshi’nin hamile olmasından dolayı Meenakshi’yi ayakkabıların başında beklemeye gönderip, Sandiya’nın gelmesini ister. Sandiya çantasından yemekleri çıkarttığında, öksüz çocukların karınlarının aç olduğunu, Santos’un yemek ver dediği kişilerin önünde ise envaı çeşit yemeklerin olduğunu görür. Bunun üzerine Sandiya aç olan çocuklara getirdikleri yemeklerden ikram eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Meenakshi ile Santos Sandiya’nın yanına geri gelir. Sandiya’nın din görevlilerini değil, yetim çocukları doyurduğunu görünce, Santos bir şey demeden oradan uzaklaşır. Sandiya peşinden koşup hata yapmadığını, tapınak görevlilerine herkes güzel yemekler ikram ettiğini ama öksüz ve yetim çocukları kimsenin düşünmediğini, inandıkları değerler öksüz çocuklara bakmaları gerektiğini hatırlatıp, hata yapmadığını söyler. Santos bunu büyük bir hata olmadığını söylerken, Meenaskhi “Bu büyük hata da ne” diye içinden geçirir.

Santos, Meenakshi ve Sandiya eve döner. Santos onları Suraj’ın dükkânına götürür. Santos gelinlerine jelebi ısmarlamak için Suraj’ın dükkanına gider. Meenakshi, ikram için Santos’ya teşekkür eder.

Santos, oğluna kutlama yaptıklarını ama neyi kutladığını sormadığını söyler. Suraj ondan söylemesini ister. Santos şöyle der.

“Hayırlı olsun. Eşin üç hatadan birini bugün yaptı!”

Deyince Suraj sıcak yağda elini yakar. Santos hemen oğluna sakin olmasını, şimdilik bu hatasını affettiğini ama bir daha ki sefere sayacağını söyler.

Meenakshi, Suraj’dan aldığı jelebiyi eve girmeden yer. Bu sırada kendisini dolandıran Vaidrani’nin asistanını görür. Asistan hemen kaçar. Meenakshi peşinden gidip onu yakalar. Asistan ilacı bırakması halinde kız bebeği doğacağını, Vaidrani’nin dükkanında hala ilaçların olduğunu, gidip o ilaçları bedava alabileceğini söyler.

Can Yoldaşım 83 Bölüm Özeti (21 Ekim Perşembe) Sandiya'nın Okulu Yıkılacak

Meenakshi sek-sek oynayan çocuklarla birlikte sek-sek oynarken Santos gelir. Meenkashi’nin düşüncesizce hareket edip, karnındaki bebeğini tehlikeye attığı için ona kızar. Birkaç dakika sonra oradan çömlek satıcısı geçer. Santos Sandiya’yı yanına çağırır. 4 adet çömlek almasını ister. Santos parasını verip içeri geçer. Meenakshi adamdan bir tane daha çömlek koparmak için şöyle der.

“Biz dört tane alıyoruz. Bir tane bedava vermen lazım!”

Deyince Çömlek satıcısı şöyle der.

“Meenakshi gelin. Ben sizin dükkanınızdan 4 kıyafet alınca birini bedava verecek misin?”

Bunu duyan Meenakshi adama sinir olur. Lakin cevap da veremez. Santos dört çömleği de üst üste koyar. Ev halkı başına toplanır. Bir tanesini evin salonunda kırar. Herkes ne yapmak istediğini anlamaya çalışır.

Santos, bir tane çömleği alıp evin salonunda kırar. Meenakshi “Gitti paracıklar” diye düşünürken Santos şöyle der.

“Sandiya üç hata yapma şansı var. Geriye üç tane çömlek kaldı. Artık Sandiya hata yaptığında bir şey demeden evin ortasında bu çömlekleri kıracağım!”

Deyince Sandiya şok olur. Suraj’ın canı sıkılır.

Can Yoldaşım 83. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos, Sandiya’nın her hatasında bir çömlek kıracağını, her çömlek de hayallerine bir adım uzaklaşacağını söyler. Ona hayallerine ulaşmak için kendisine yaptığı üç iyiliğin karışlığında, üç şans verdiğini sözlerine ekler.

Sandiya kazanıp kazanmanın önemli olmadığını ama kazandığında ona gerçekten bir anne sevgisi verip vermeyeceğini sorar. Santos onu zamanı geldiğinde göreceğini söyleyince, Sandiya hata yapmamaya söz verir.

Gece Sandya ile Suraj üniversiteye gider. Orada din görevlisi kılındaki sahtekâr, okul müdiresi ile öğrencileri yanına çağırır.

Mucizenin gerçekleştiği yere tapınak yapacağını açıklar. Sandiya buna karşı çıkar. Öğrencilerin okumak istediğini, dinin buna karşı çıkmaması gerektiğini söyleyip, din görevlisini sinir eder. Sandiya okulu yıkılacağı için endişe eder. Din görevlisi de onlara yeni bir yerde okumaları için güvence verir.

Suraj ise Sandiya üniversitenin kapısında çıkar. Sandiya üniversitenin yıkılacağını düşünüp, onun kapısına ve yazılarına bakar. Suraj’ın onu oraya ilk getirdiği anı hatırlayıp duygulanır.

Meenakshi, Santos’un her şekilde Sandiya’yı alt edeceğini, erkek evlat doğrunca da kendisi evin kraliçesi olacağını düşünür. Bu sırada Vaidrani’nin asistanın söyledikleri aklına gelir. İlaçların hala klinikte olduğunu, gidip alabileceğini söylediği o sözlerini hatırlar.

21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Mohit ile Meenakshi Karşılaşır

Mohit, Emily ile telefonda konuşur. Emily ona Vaidrani’nin kliniğinin yakınına geleceğini, gizlice orada buluşabileceklerini söyler. Mohit hemen gizlice dışarı çıkar. Birkaç dakika sonra Meenakshi evden çıkar. Viadrani’nin kliniğine yaklaşınca, ileride arkası dönük genç aşıkları görür. Meraklı biri olduğu için gidip onları dinler. Onlara akıl vermek ister. Ancak gece onun dışarı çıktığını kimsenin görmemesi gerektiğini düşünüp, Vaidrani’nin kliniğine pencereden gizlice girer.

Suraj ile Sandiya erkenden eve döner. Santos neden erken döndüklerini sorar. Suraj, Sandiya’nın okuduğu üniversitenin yerine bir tapınak inşa edecekleri için kapanabileceğini bildirir. Santos, öğrencilerin ne olacağını sorar. Oraya tapınak inşa ettirecek din görevlisi Babaji, yakında bir okula naklettirmek için güvence verdiğini açıklar.

Mohit, Emily’i taksi durağına kadar götürürken, Meenkashi de Vaidrani’nin kliniğin penceresinden çıkarken ikili karşılaşır. Mohit yengesini ilaçları çalmakla suçlarken, Meenakshi de Mohit’i annesinden habersiz aşk yaşadığını, hatta farklı bir dine mensup bir kızla sevgili olduğunu, bunu Santos duyarsa onu evden atacağını söyler. Mohit de erkek çocuk doğurma yalanına kanıp, Viadrani’nin kliniğinden ilaç çaldığını Santos öğrenirse evden atılacak ikinci kişi olacağını söyler.

Mohit ile Meenakshi orada anlaşıp, Santos’a birbirlerinin kusurlarını söylemeye söz verirler. Meenakshi erkek çocuk doğurduğunda gerçekleri Santos’a açıklamayı planlar.

Can Yoldaşım 83 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 83 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos, Sandiya’nın çiçeği düşürmesine kızar
 • Meenakshi Sandiya’nın ilk hata yaptığını söyler
 • Santos Sandiya’nın hata yaptığını ama büyük hata olmadığını açıklar
 • Santos Sandiya’ya tuzak kurar
 • Sandiya ile Santos tapınağa gider
 • Santos Sandiya’ya din görevlileri için yemek vermesini ister
 • Sandiya din görevlilerine değil aç çocuklara yemek veri
 • Santos Sandiya’yı yaklar
 • Sandiya kendisini savunur
 • Sandiya’nın okulunun yerine tapınak inşa edileceği açıklanır
 • Sandiya buna karşı çıkar
 • Mohit ile Meenaksahi birbirlerini yakalar

Can Yoldaşım 83 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 83. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Ekim Can Yoldaşım 83 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 84 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 83 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Ekim Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 84 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu