Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti (22 Ekim Cuma) Sandiya İz Peşinde!

Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Ekim Cuma Can Yoldaşım 84 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 84 bölüm özeti
 • 22 Ekim Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 84 Bölüm Fragmanı
 • 22 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 85 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Ekim Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya üniversitenin yerine AVM yapılacağını öğrenince araştırmaya başlar. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın aynı yatakta yatması ile başlar. Geçtiğimiz bölümde üniversitenin yerine tapınak yapılması haberi, hem Sandiya’yı hem de Suraj’ı üzer. İkisi birlikte aynı yatakta aynı şeyi düşündükleri için uyku tutmaz.

Suraj ile Sandiya uyku tutmadığı için konuşmaya başlarlar. Uyku getirecek bir oyun bildiğini söyleyen Suraj, üçten geriye doğru sayacaklarını, sonrasında göz kırpan yarışı kaybedeceğini söyler. Sandiya ile Suraj oyuna başlar. Suraj çok zorlanır. Sandiya artık dayanamaz ve gözlerini kırpar. İkisi gülüp anın tadını çıkarırken, Sandiya başka numaraları da olduğunu, bu yönünü hiç görmediğini, erkekler gibi ıslık çalabildiğini söyler. Suraj şaşırmış bir şekilde dinleyince, Sandiya inandırmak için ıslık çalmak ister. Suraj şöyle der.

“Aman Sandiya ne yapıyorsun? Gecenin bu saatinde ıslık çalıp, herkesi başımıza mı toplayacaksın?”

Sandiya Suraj’ın bu tepkisi karşısında içinden “Şükürler olsun. Sonunda Sandiya’nın yüzünü güldürebildim” der.

Ertesi gün Arun gazetede üniversitenin kapandığını, yerine tapınağın yapılacağını okur. Mohit, okul kapandığı için Sandiya’nın Emily ile artık vakit geçiremeyeceğini, böylelikle Emily’in gözünde itibarını koruyacağını düşünür.

Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti (22 Ekim Cuma) Brandon Rathi Ailesi İle Görüntülü Görüşür

Chavi ile Meenakshi Sandiya’nın okul macerası kısa sürdüğü için alay ederken, Santos Suraj’dan Sandiya için yeni bir okul ayarlamasını isteyince, evdeki herkes şok olur.

Meenakshi Santos’un her defasında Sandiya’yı koruduğunu, bu talihini erkek evlat doğurarak kıracağını düşünüp odasına gider. Bir önceki gün çaldığı ilaçları, bu defa fazla faza içmeye çalışır. Tam da bu sırada Vikram gelir. Ona ne yaptığını sorar. Meenakshi ilacı saklayıp göstermez. Aş erdiğini, mutfaktan ekşi bir şeyler getirmesini söyleyip, Vikram’ı odadan çıkardıktan sonra tüm ilaçları depoda sakladığı için kendisini şanslı hisseder.

Suraj, Sandiya’ya yardım ederken uluslar arası yemek yarışmasında Suraj ve ailesine yardım eden, daha sonra Puşkar’a kadar gelip evlerinde misafir olarak kalan Brandon telefon eder. Sandiya görüntülü görüşebileceklerini söyler. Mohit’in bilgisayarını alıp, herkesi salona toplar. Rathi ailesi ile Brandon hasret giderir. Brandon onlara yaptığı jelebiyi gösterir. Suraj’ın yaptığı jelebinin tarifini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Brandon konuşmasına devam eder. Puşkar’ı ve Hindistan’ı çok sevdiğini, bu nedenle kendisine gelen bir iş teklifine sıcak baktığını, yakında Ajmer de inşa edilecek alışveriş merkezinde işe başlayacağını söyleyince, herkes çok mutlu olur.

Sandiya Ajmer de büyük alışveriş merkezi olmadığını, bu AVM nerede açılacağını sorar. Brandon Ajmer de bir yer bilmediğini ama imzaladığı sözleşmede adresi olduğunu söyler. Tam da bu sırada bağlantı kopar. Daisa Santos’u dışarı çağırır. Bu sırada bağlantı yeniden kurulur. Brandon herkesin nereye gittiğini sorar. Sandiya dışarıdaki kutlamaya katıldıklarını söyler. Brandon’dan adresi merak ettiğini, yeni AVM’nin nereye yapılacağını söylemesini ister. Brandon adresi okuyunca Suraj ile Sandiya şok olur. Zira o adres tapınak bahane edilerek yıkılacak olan üniversitenin adresidir.

Sandiya duyduklarına inanamaz. Sözleşmede kimlerin ismi geçtiğini sorar. Okul müdürü ve daha önce adını duymadığı “Govind lal” ismini söyler. Sandiya bunun arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya karar verir.

Sandiya ve Suraj dışarıda ki kalabalığın yanına gider. Ajmer de yapılacak tapınak için para toplanmaya başlanmıştır. Halktan para talep eden tapınak görevlileri en çok parayı veren ile dini liderin yan yana resmi koyulacağını söyler. Daisa 11.000 Rupi bağış yapar. Suraj annesine 11.000 Rupi para verse de Santos hayır için yapılanların gizli kalması gerektiğini, bu sebeple 6.000 bağışlayacağını söyler.

Arun tapınak için para toplayanlara yardım eder. Mohit de babasına yardım etmek için oradadır. Listeyi almak için oraya gelir. Meenakshi’nin aklına bir fikir gelir. Hemen Santos’dan pazara gitmesi gerektiğini söyler. Santos pazarda oyalanmadan gelmesini ister.

Can Yoldaşım 84 Bölüm Özeti (22 Ekim Cuma) Sandiya İz Peşinde

Swamiji (Dini Lider) sevinç gösterileri ile karşılanır. Tapınak inşaatı için para topladıklarını, büyük bir hayır yaptıklarını söyleyip, emeği geçenlere teşekkür eder. Her birinin evine girip tek tek ziyaret etmek istediğini ama vakti olmadığı için yapamayacağını söyler. Bu sırada bir kadın ona Hindistan cevizi ikram eder. Swamiji bu cevizi kıran bayanın evine misafir olacağını söyler. Herkes tek tek gelir. Ancak onu Santos kırar.

Swamiji, Rathi evine gelir. Aarti töreni ile karşılanır. Arun dini liderin ayaklarını yıkar. Sandiya ise bir tarafta Brandon’un dediklerini, diğer tarafta ise dini liderin halk tarafında ki sevgisini düşünür. Meenakshi içtiği ilaçların etkisi ile kendisini iyi hissetmez.

Chotu ile arkadaşları dini liderin kaldığı Rathi evine gelir. Chotu, Swamiji’ye, arkadaşının kayıp kıyafetini sorar. Herkes bu soruya gülerken, Santos ona yenisini alacağını söyler. İkinci sorusu da toprağı kazmadan nasıl onu havaya kaldırdığını sorunca, Swamiji birden ciddileşir.

Can Yoldaşım 84. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chotu, swamiji’ye, yeri kazmadan toprağı nasıl kaldırdığını sorar. Santos Chotu’ya kızar. Swamiji’den çocuk olduğu için hem Chotu’yu hem de kendilerini affetmesini ister. Swamiji de çocuk olduğu için kızmamasını, onların sözlerine takılmadığını söyler.

Swamiji evdeyken herkes eğlenir. Çocuklardan biri Swamiji’nin koltuğunda zıplar. Santos Sandiya’ya kaş göz işareti yapıp, çocuğu oradan almasını ister. Sandiya Swamiji’ye daha fazla yaklaşmadan uzaktan çocuğun ismi ile seslenir. Ancak çocuk gürültüden duymaz. Bu defa Sandiya “Govind” deyince çocukla birlikte, Swamiji de dönüp bakar. Swamiji birden panik olur. Ancak sonradan çocuğa seslenildiğini anlayınca normale dönerken, Sandiya şüphelenir. Zira Brandon’un sözleşmesinden Govind ismi vardır.

Sandy Suraj’a, swamiji’nin gerçek dini lider olmadığını, kafasında ki düşünceleri bir bir anlatır. Suraj pencereden onun yanındaki halkı gösterip, şüphe üzerine hiçbir şey yapamayacaklarını söyler.

Sandiya hayallerini yıkan adamdan hesap sormak istediğini söyleyince, Suraj ona yardım edeceğini söyler. Sandiya Swamji’yi oyalamasını ister. Sandiya Swamji gitmeden dükkânında tatlı yemesini ister.

22 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Dini Liderden Şüphelenir

Suraj, Swamiji’den biraz daha kalmasını ister. Ona ve onu dinlemeye gelenlere tatlı ikram edeceğini söyleyerek onu oyalar. Swamji de kabul eder. Bu sırada Brandon kendisi ile anlaşma imzalayan kişi ile birazdan görüntülü görüşeceğini Sandiya’ya bildirir.

Swamiji’nin sağ kolu hocasının dua vakti geldiğini, kapalı bir odada dua etmesi gerektiğini söyler. Suraj hemen dini lideri Santos’un odasına götürür. Brandon tekrar arar. Birkaç dakika sonra kendisi ile sözleşme imzalayan ve Ajmer de AVM yaptıran Govind ile görüntülü görüşeceklerini bildirir.

Sandiya kapalı odada Swamiji’nin ne yaptığını merak eder. Eline bir tepsi ve bir bardak su alıp içeri girmek istese de müritleri buna izin vermez. Sandiya Santos’ın kırık penceresinden içeri bakmaya çalışırken, elindeki cam yere düşer. Dini liderin müritleri hemen oraya gelir. Sandiya saklanır. Suraj balkondan şişe düştüğünü, sesin oradan gelmiş olabileceğini söyleyip, onu kurtarır.

Dini Liderin müritleri gidince, Sandiya yeniden kırık pencereden bakmaya çalışırken, kırık cam Sandiya’ın elini keser. Sesi duyan müritleri bir kez daha oraya gelir. Dini liderin müritleri camdaki kan lekesini görünce şüphelenirler. Suraj onlara onun kan değil, boya olduğunu, bu konuda onları ikna eder. Sandiya mobilyanın arkasına saklanıp, dini liderin adamının gitmesini bekler.

Can Yoldaşım 84 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 85 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Sandiya Okulun Yıkılacak olmasına üzülürler
 • Sandiya’yı uyku tutmaz
 • Suraj ile Sandiya gece göz kırpma oyunu oynar
 • Üniversitenin yerine yapılacak olan tapınak için para toplanır
 • Daisa 11.000 Rupi verir
 • Santos tapınak için 6.000 Rupi verir
 • Dini Lider Halkı selamlamaya gelir
 • Hindistan cevizini kıran kadının evine misafir olacağını söyler
 • Santos Hindistan cevizini kırar
 • Dini Lider Rathi evine gelir
 • Brandon Ajmer de yapılacak AVM hakkında bilgi verir
 • Sandiya Yeni AVM’nin adresini öğrenince şok olur

Can Yoldaşım 84 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Ekim Cuma Can Yoldaşım 84. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Ekim Can Yoldaşım 84 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 85 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 84 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Ekim Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 85 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu