Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti (23 Ekim Cumartesi) Swamiji’nin Laneti!

Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 85 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 85 bölüm özeti
 • 23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 85 Bölüm Fragmanı
 • 23 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Ekim Pazar Can Yoldaşım 86 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Ekim Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya mahkeme kararı ile Swamiji’nin inşaatını durdurur. Swamiji Rathi ailesini lanetler ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Ekim Pazar Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti

Swamiji’nin adamları çıkan sese gelir. Bir görevliyi pencerenin yanına koyar. Suraj ile Sandiya saklandıkları yerden nasıl çıkacaklarını düşünür. Suraj evin ilk inşaatından beri her tarafını bildiği için Sandiya’ya gizli bir yol gösterir. Oradan birlikte depoya giderler.

Suraj Depodan Swamiji izleyebileceklerini söyler. Ancak çuvalları üst üste koymaları gerekir. Suraj ile Sandiya bir olup, Swamiji’yi görebilecekleri yere gelirler. İçeri de yoğun dumanı fark eden Suraj ile Sandiya’nın gözleri Swamiji’nin ne yaptığını arar. Ancak Swamiji kasetten kayıt dinletirken, gerçekte Swamiji bilgisayar başında Brandol ile görüntülü görüşmektedir. Bunu gören Suraj şok olur.

Brandon, Sandiya ile meseleyi konuştuğu için Swamiji’ye alışveriş merkezinin yerinde bir tapınak inşa edileceğini duyduğunu, bu nedenle kararsız kaldığını söyler. Swamiji de ona endişelenmemesini, kesinlikle orada tapınak değil, AVM inşaatı yapıldığını bildirir. Brandol bu güvence karşısında ona teşekkür ederken, bilerek ismini unuttuğunu söyler. Swamiji de gerçek adı olan “Govind Lal” der. Bu konuşmaya Sandiya ile Suraj şahit olurlar.

Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti (23 Ekim Cumartesi) Suraj Swamiji'nin Gerçek Yüzünü Görür
Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti (23 Ekim Cumartesi) Suraj İle Sandiya gizlice Swamiji’yi İzler

Suraj ile Sandiya yakalanmadan saklandıkları yerden çıkar. Suraj hemen bunu herkese söylemek, yalancı biri olduğunu halka açıklamak ister. Ancak Sandiya ellerinde hiçbir delil olmadığını, bundan dolayı körü körüne inanan kalabalığı inandıramayacağını, hatta büyük bir tepki alacaklarını söyler.

Suraj bir şeyler yapmaları gerektiğini, aksi halde akşam tapınak adı altında inşaatın temeli atılacağını söyleyince, Sandiya bir fikri olduğunu, yanında ona eşlik etmesini ister.

Akşam Rathi ailesi inşaatın ilk temeline taş koyan isim olarak özel davetlidir. Binlerce insan bu ana şahit olmak için gelmiştir. Santos temel için ilk tuğlayı koyarken, Suraj ile Sandiya yanlarında polis ile gelir. Herkes şok olur. Sandiya yanında hem polis hem de avukatı da alıp, inşaatın yasal olmadığını söyler. Swamiji de ellerinde durdurma emri olup olmadığını sorar. Sandiya mahkemeden belge aldıklarını. Mahkeme kararı ile durduklarını açıklar.

Swamiji’nin hayranları bu karara karşı çıkıp, Sandiya ile birlikte gelen görevlileri adeta dövmek ister. Swamiji hayranlarına ve müritlerine sakin olmalarını, haklı iken haksız duruma düşmemelerini söyleyip rol yapar. Swamiji bu kadar insanın inandığı dine zarar vereceğini söylerken, Sandiya ona şöyle der. “Senin gerçek amacını biliyorum Govind Lal” der.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bu sözleri duyan Swamiji, Sandiya’nın gerçekleri bildiğini anlar. Santos ise gelini Sandiya’nın yaptıkları karşısında şok olur. Gelinine kızıp, bu karardan dönmesini ister. Hatta Swamiji’den de özür dilemesini istese de Sandiya yapamayacağını ifade eder.

Sandiya özür dilemeyince bu defa Santos Swamiji’ye döner ve ondan gelini adına özür diler. Swamiji tapınak inşaatı durduğu için dine zarar verdiğini, bir an evvel gelinine söz geçirip, inşaatın devam etmesi için mahkeme kararı kaldırmasını ister. Santos gelinin yaptıklarına sinir olup gider. Suraj da peşinden gidip annesini ikna etmek ister. Sandiya okulun önüne oturup, yaşadıklarını düşünür. Bu sırada yanına Swamiji gelir.

Mahkeme kararını iptal etmesi halinde, istediği üniversiteye kabul ettireceğini söyler. Sandiya ise asla bunu yapmayacağını dile getirir. Bunun üzerine Swamiji kendisine körü körüne inanan insanların olduğunu, ufak bir kıvılcımla Rathi ailesini yok edeceğini, iyi düşünmesini, yarın 10’a kadar kararını vermesini söyleyip gider. Biraz sonra Suraj gelir. Sandiya Swamiji ile olan konuşmasından Suraj’a bahseder.

Ertesi gün tüm Rathi ailesi normal hayatına geçer. Sandiya kaynanasına her zaman olduğu gibi çay getirir. Herkes Santos’un Sandiya’yı bir şekilde azarlayacağını düşünürken, Santos Sandiya’nın verdiği çayı alır. Bu oradaki herkesi memnun eder. Santos herkesin mutlu olduğunu görünce Suraj’a bugün kendisi ile birlikte geleceğini söyler.

Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti (23 Ekim Cumartesi) Swamiji'nin Laneti
Can Yoldaşım 85 Bölüm Özeti (23 Ekim Cumartesi) Swamiji Rathi Ailesini Korkutmak için Onları Lanetlediğini açıklar

Suraj annesine nereye gideceklerini sorunca, Santos Sandiya ile birlikte mahkemeye gidip, tapınak inşaatını engelleyen mahkeme kararını kaldıracaklarını, yanlarında gelmesini isteyince, Sandiya şok olur. Zira Santos’a böyle bir söz vermemiştir.

Rathi ailesinden tapınak hakkında alınan kararlar konuşulurken, mahallenin kadınları bir hışımla içeri girer. Santos akşamki meselenin gazeteye çıktığını düşünüp, herkesten özür dilemek isterken, meselenin bambaşka olduğunu anlar.

Daisa’nın resmi gazeteye çıkmıştır. Hem de hiç karışmadığı yalancı doktorun ilacını kullanan kişilerin arasındadır. Daisa Sandiya’nın defalarca çözülmesi zor olayları çözdüğünü, adının lekelendiğini, bu olayı çözmesini ister.

Dhaisa Sandiya’dan meselenin aslını öğrenmesini ister. Sandiya da araştırıp bilgi vereceğini söyler. Daisa kapıdan çıkarken, Chatturi gazetede ki resmi güzel çıktığını söyleyip dalga geçer. Sonrasında kapıyı kapatır. Daha birkaç dakika geçmemiştir ki kapı çalar. Santos kapıyı açtığında karşısında Swamiji ve müritlerini kapıda görünce şok olur. Hemen onu içeri buyur eder. Lakin Swamiji içeri girmeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 85. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Swamiji Sandiya için 10’a kadar müsaade ettiğini, ancak hiçbir çaba göstermediği için Rathi ailesinin lanetleneceğini bildirir. Bunu duyan Santos ve Rathi ailesi panik olur. Sandiya da insanları korkutmamasını, hiçbir şey yapamayacağını söyler.

Santos ailesinin lanetlenmesinden korkar. Ne pahasına olursa olsun bu mahkeme kararını geri çektireceğine dair Swamiji’ye söz verir. Bunun üzerine Swamiji ve müritleri oradan ayrılır. Santos kapıyı kapatıp Sandiya’ya kızmaya başlar başlamaz, Meenakshi bayılır. Hemen eve doktor çağrılır.

Doktor Meenakshi’nin hamilelik boyunca kullandığı ilaçların listesini ister. Ancak kimse ne ilacı kullandığını bilmez. Doktor daha fazla teste ihtiyacı olduğunu söyler. Suraj kartını Mohit’e verip, doktorun verdiği ilaçları almasını ister.

23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Meenakshi Bayılır
23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Meenakshi İçtiği İlaçlar Yüzünden Bayılır

Sandiya Meenakshi’ye yardım etmek isterken, Santos onu durdurur ve şöyle der.

“Zaten bu bela seni yüzünden başımıza geldi. Swamiji’nin laneti, Meenakshi’yi bayılttı!”

Santos ile Sandiya Swamiji meselesi yüzünden tartışırken, Meenakshi kendisine gelir. Sandiya dosyayı doktora verip daha ileri tetkikler yapılmasını ister. Meenakshi bunu duyunca gerilir. Zira sahtekâr kadının verdiği ilaçları içtiğini Santos’un öğrenmesi halinde, başını belaya gireceğini çok iyi bilir.

Sandiya ile Santos Meenakshi’nin kullandığı ilaçları sorar. Meenakshi başının çok ağrıdığını, içtiği ilaçların da ismini hatırlamadığını söyler. (Yalan söylüyor)

Mohit ilaç kutuları ile birlikte üstü başı kan içinde gören Rathi ailesi şok olur. Ona neler olduğunu sorar. Gittiği aracın kaza geçirdiğini, Swamiji’nin laneti işlemeye başladığını söyler. Mohit Sandiya’ya kızar. Sandiya da eğitimli oldukları için böyle bir şeye inanmamasını ister. Mohit ayrıca Suraj’ın uluslararası yarışmada kazandığı paranın büyük miktarı çalındığını söyleyince, Santos şok olur.

Suraj Swamiji’nin gerçek yüzünü görmemiş olsaydı, tüm bu olanların hepsi lanetlendikleri için olduğuna inanacağını söyler.

Santos alaycı bir dille Sandiya’nın gidip dinlenmesini, kendisi gelinine bakacağını, zira o polis olmak istediğini ve inat ettiğini, inadı ile bir kişi hayatından olacağını söyler. Sandiya bunu duyunca çok kötü olur.

Sandiya önce para meselesine yoğunlaşır. Bankayı arar ve paranın hangi bankadan ya da ATM’den çekildiğini öğrenmek ister. Banka ile görüşen Sandiya, paranın çekildiği ATM’yi öğrenir. Mohit ise mahkeme kararını geri çekmeleri halinde üzerindeki lanetin kalkacağını söyler.

Sandiya, evi toplarken gazetede Vaidrani’nin ilaçlarının resmini görünce hemen o ilaçları tanır. Zira Meenakshi vitamin diyerek Sandiya’yı zamanında kandırmıştır. Sandiya kısa sürede hemen olayı çözer.

Vikram da karısı Meenakshi’nin başına gelenlerin sebebi Sandiya yüzünden lanetlendiği için olduğunu düşünür. Meenakshi ile duygusal konuşma yapar. Santos da kapıdan Vikram’ın konuşmasını dinler.

Sandiya, hemen Suraj’ın yanına gider. Gazetede gördüğü ilaç ile Meenakshi’nin içtiği ilacın aynı olduğunu açıklar. Bu durumu açığa çıkartmak için karakola gitmeleri gerektiğini söyler. Santos öfkeyle Suraj’ın dükkanına gelir. Mahkeme kararını kaldırmasını, aksi halde evlatları bir bir yok olacağını söyler.

Sandiya gerçekleri açıklamak ister. Ancak Santos onun konuşmasına izin vermez. Sandiya Meenakshi’nin iyiliği için ne gerekiyorsa yapacağını söyleyip gider. Meenakshi’nin durumu giderek kötüleşir. Gelen doktor, Meenakshi’nin ne ilaç içtiğini bilmediği için müdahale edemediğini söyler.

Sandiya ile Suraj karakola gider. Vidrani’nin ilacını alanların listesini görmek ister. Karakol komiseri önce müsaade etmez. Ancak Sandiya şu an ölüm kalım veren bir eltisi olduğunu, öğrenecekleri bilgi ile kurtulabileceğini söyleyince, polis dosyayı verir.

Sandiya dosyayı inceler. Daisa’nın resminin olduğu yerde Meenakshi Rathi yazısını görünce şok olur. Sadece o da değil, her mağdurların Vaidrani’ye ne kadar para kaptırdığını da yazmaktadır. Meenakshi sahtekar kadına 70.000 Rupi para kaptırdığı da yazmaktadır.

Sandiya gazetedeki polisi Meenakshi’nin yanında gördüğünü, ayrıca Swamiji mahalle de para toplarken en çok parayı verenin gazetede Swamiji ile yan yana resmin olacağını söylediği için Daisa resmini verdiğini, bu sırada Meenakshi bu resmi almış olabileceğini söyler.

Sandiya ile Suraj karakolda olayı çözerken, Chhavi arar. Mahkeme kararını iptal edip etmediklerini sorar. Suraj etmediklerini söyler. Suraj neden sesinin kötü geldiğini sorunca, Chhavi Meenakshi’nin durumu ağırlaştığını söyler.

Sandiya ile Suraj hemen Rathi evine gelir. Sandiya elinden dosya ile birlikte gelir. Doktora Meenakshi’nin içtiği ilaçları verir. Ayrıca ilacın laboratuvar sonuçlarını da getirir.

Doktor Meenakshi’ye bu ilacı kimin verdiğini sorar. Sandiya da Vaidrani olduğunu söyler. Arun bunu duyunca Vikram’a “Bu doğru mu” der. Vikram bildiğini açıklar. Doktor hemen Vikram’a ilacın ismini verir. Vikram ilacı alır. Doktor tedaviye başlar. Bir süre sonra doktor hem Meenakshi’nin hem de bebeğinin sağlının iyi olduğunu açıklar.

Santos dualarının işe yaradığını söylerken, doktor dualarının değil, Sandiya’nın verdiği bilgi ile Meenakshi Vaidrani’nın ilaçlarını içtiğini öğrendiklerini, ona göre tedavi uygulayıp gelini ile torununu kurtardıklarını, bunda en büyük pay Sandiya’nın olduğunu söyler. Santos buna hiç mi hiç sevinmez.

Can Yoldaşım 85 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 86 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Swamiji’nin gerçek yüzünü görür
 • Swamiji inşaatını temelini atarken, Sandiya polislerle gelir
 • Sandiya mahkeme kararı ile inşaatı durdurduğunu açıklar
 • Santos gelinine kızar
 • Swamiji Rathi ailesini lanetler
 • Meenakahi bayılır
 •  Santos Meenakshi’nin bayılmasının nedeni olarak lanetlenmesini düşünür
 • Mohit ufak kaza geçirir
 • Sruaj’ın bankadan parasının çalındığı ortaya çıkar
 • Sandiya Meenakshi’nin içtiği ilaçları bulur

Can Yoldaşım 85 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 85. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Ekim Can Yoldaşım 85 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 86 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 85 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Ekim Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 86 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu