Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti (24 Ekim Pazar) Hırsız Santos!

Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Ekim Pazar Can Yoldaşım 86 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 86 bölüm özeti
 • 24 Ekim Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 86 Bölüm Fragmanı
 • 24 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 87 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Ekim Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Swamji tuzak kurar. Bir anda Santos putun altınlarını çalan kişi olarak ilan edilir. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti

Doktorun konuşması ile başlar. Meenakshi’nin lanetten hastalanmadığını, Vaidrani’den aldığı ilaçları içtiği için hastalandığını söyler. Santos şüpheli bir şekilde doktora bunu nasıl öğrendiğini sorunca, Doktor Sandiya’nın sayesinde öğrendiklerini söyler. Sandiya kendisine övgülerin gelmesini beklemeden Meenakshi’yi görmek istediğini söyler. Hep birlikte Meenakshi’nin yanına girerler.

Vikram eşi Meenakshi’ye kızar. Ancak çok da fazla üzerine gidemez. Sandiya da bebeğini tehlikeye attığını, ilacın adını öğrenmemiş olsalardı, bebeğini kaybedebileceğini söyler. Doktor Sandiya’nın doğru söylediğini söyler. Doktor ayrıldıktan sonra tüm ev halkı Meenakshi’nin başında toplanır.

Arun Santos’un söylediği “Lanet yüzünden başımıza bunlar geliyor” sözlerini hatırlatıp ortada bir lanet olmadığını, batıl inançlara bel bağlamamasını ister.

Arun konuşurken zil çalar. Gelen postacıdır. Sandiya ile Suraj bankadan çalınan paranın hangi ATM’den çekildiğini gösteren kamera kaydının resimlerini istemiştir. Chattur belgeyi Suraj’a verir. Ancak Chhavi onu okuyamayacağı için elinden alıp zarfı açar. Evrakı okumaya başladığında zarfın içinden resimler dökülür.

Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti (24 Ekim Pazar) Meenaskhi'nin Hırsız Olduğu Ortaya Çıkar

Chavi yere düşen resimleri alınca ATM’den para çeken ve Suraj’ın hesabından 70.000 Rupi çalan kişinin Meenakshi olduğunu görünce şok olur. Chavi gördüğü resimleri önce babasına, daha sonra Suraj ve Vikrma’a gösterir. Vikram karısının hırsız olduğunu görünce şok olur.

Santos resimlere en son bakan kişidir. Meenakshi’nin hırsızlık yaptığını görünce öfkelense de bir kelam dahi etmez. Sandiya ile Suraj karakola gidip şikayetlerini geri çekmeleri gerektiğini, aksi halde Meenakshi’yi bu halde cezaevine atabileceklerini söyler. Sandiya ile Suraj evden ayrılır.

Arun bir kez daha karısına ortada lanetin olmadığını, Meenakshi’nin aptallığı yüzünden birçok olayın başlarına geldiğini söyler. Santos her defasında gelinine karşı yenilmesi canını epey sıkar.

Vikram Meenakashi’nin hem hırsızlık yapmasına hem de ilaç için bebeği tehlikeye atmasına kızar. Sandiya her defasında onu kurtarmasına rağmen, her defasında Sandiya’nın başına çorap ördüğünü söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Meenakshi artık dayanamaz ve sinirlenip tepkisini ortaya koyar. Sandiya bir hata yaptığında ya affedildiğini ya da sesiz kalındığını, gece okuluna gittiği ortaya çıkmasına rağmen, şimdi üç defa hata yapma hakkı bile tanındığını, oysa kendisi basit bir tatlı yediği için ailesi aranıp fırça üstüne fırça yediğini söyleyince, Santos dilini yutar. Meenakahi’ye sesini bile çıkaramaz.

Suraj ile birlikte Sandiya eve gelir. Adamın biri eve bir inek getirir. Swamiji’nin lanetini azaltmak için evde kalması gerektiğini söyler. Santos kabul ederken, Sandiya’nın Meneakshi’nin açıklarını yakaladığı için üstün yetenekli olmadığını, hala Swamiji’ye inandığını söyler.

Bunca olaydan sonra Santos hala Swamiji’nin inandığını ve evinin üzerinde lanet olduğuna bildiğini söyler. Sandiya kendisinin de inandığı bir din olduğunu ama sahte bir gösteri ile insanları kandıranlara inanmadığını söyler. Bunun üzerine Santos toprağın havaya kalkması olayının sahte olduğunu kanıtlamasını şu sözlerle ister.

“Swamji’nin kaldırdığı toprağın bir hile olduğunu kanıtla. Eğer kanıtlayamazsan üç hatadan biri olarak Swamji’yi haksız yere suçladığın gerekçesi ile kabul edeceğim!”

Sandiya kaynanasının sözlerinden sonra Swamji’nin bir sahtekâr olduğunu, bunu kanıtlayacağını açık açık ifade eder. Kısaca Sandiya ile kaynanası karşılıklı olarak kılıçlarını çeker.

Can Yoldaşım 86 Bölüm Özeti (24 Ekim Pazar) Hırsız Santos

Swamiji de boş durmaz. Sandiya’nın aldığı mahkeme kararını iptal ettirmek için mahallesine adamlarını gönderip, putların eski yerine taşınacağını, bu ana şahit olmak isteyen halkın davetli olduğunu duyururlar.

Swamiji müritleri tapınak inşaatına herkesi inandırmak için Santos’un yanına gidip herkesin inandığı putları tapınağa götüreceklerini, bu sırada Rathi ailesinin özel davetli olduğunu bildirir. Santos kesin geleceğini söyler.

Rathi ailesi tapınağa gitmek için hazırlanır. Meenakshi eltisinin bu tarz şeylere inanmadığı için akşam gelmeyeceğini alaylı bir dille söylerken, Sandiya davet Rathi ailesine yapıldığını, Suraj ile birlikte gideceklerini söyler.

“Sandiya’nın buradaki amacı Swamji’nin açığını yakalama umudu”

Rathi ailesi tapınağa giderler. Sandiya putların yanına yaklaşmaya çalışınca, Swamji’nin bir adamı tarafından durdurulur. Onu herkesin içinde rezil eder. Yeni bir tapınak inşaatını durdurduğunu söyler. Çevredeki herkes Sandiya’yı protesto eder. Swamji tapınak da protesto olmayacağını söyleyip, Sandiya’nın da putların yanına gidebileceğini söyler.

Can Yoldaşım 86. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Meenakshi puta hediyeler sunmak ister. Swamji de bir şartla izin vereceğini, Sandiya putu süslerse, hediyelerini verebileceklerini söyler. Santos baskı kurar ve Sandiya tek başına süslemeye başlar. Lakin nasıl yapıldığını bilmediği için bir türlü putu süsleyemez. Dhaisa, Sandiya’nın yapamadığını görür. Santos’un yanına gelip dalga geçer. Santos hemen Sandiya’nın yanına gider. Santos’un yardımı ile ikisi sonunda süslemeyi tamamlar.

Swamji ile beraberindekiler perdenin arkasında ki putun yanına gider. Swamji aarti töreni yapar. Bu sırada en yakında ki müridi putun üzerindeki süslemelerin eksik olduğunu söyler. Putun üzerindeki altınların çalındığını, putun yanından son çıkan kişiler de Sandiya ile Santos olduğunu açıklar.

Hırsızın ortaya çıkması için tüm bayanların tek tek gelip aarti tepsisini eline alıp, puta bağlılığını bildirmelerini ister. Sırası ile bayanlar gelmeye başlar. Sandiya gelip aarti tepsisini çevirir. Bir şey olmaz. Santos’a sıra gelince, Swamji kaş göz işareti yapıp adamına aarti tepsisi içinde yanan ateşe kimyasal madde eklemesini ister. Santos bunu fark etmeden tepsiyi alıp çevirmeye başlayınca heykelin gözlerinden boya çıkar. Çevredekiler bunu Santos’un hırsız olduğuna yorumlar. Herkes birden “Hırsız Santos!” diye bağırır.

Swamiji, sinirlenmiş numarası yapıp çalınan altınları iade etmesi için Rathi ailesine 24 saat süre verir. Aksi takdirde Rathi ailesi ömür boyu lanetleneceğini söyler. Sandiya ile Suraj buna çok sinir olurken, Santos ise gözyaşları içinde hırsız olmadığını söylemeye çalışır.

24 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Swamji Tuzak Tuzak

Swamiji, orada bulunan herkese Santos’un hırsız olduğunu, inandıkları put bunu kanlı gözyaşları ile duyurduğunu söyleyip, saf kalabalığa bu konuyu inandırır.

Sandiya, kaynanasının çok dürüst biri olduğunu, asla böyle bir şey yapmayacağını söylese de çevresindeki kalabalık buna inanmaz. Santos’un hırsız olduğunu söyler. Daisa bile Santos’un hırsız olduğuna inanır. Santos ağlayarak oradan uzaklaşır.

Rathi evine gizlice bir adam girer. Putun üzerindeki altınları Ratih evine saklar. Hırsız işini bitirdikten sonra telefonla görüşüp, altınları sakladığını bildirir.

Sandiya ile Suraj tapınaktan çıkarken bir çocuk yanlarına gelir ve “Govind Lal” sizinle görüşmek istiyor der. Sandiya ile Suraj Swamji’nin yanına gider. Swamji kendi evlerinde tuzak kurduklarını, şimdi sıra kendisinde olduğunu söyler.

Evlerindeki altını bulmaları için 12 saat süreleri kaldığını, gidip altınları bulmazlarsa insanlar onları nasıl cezalandıracağı konusunda korkutur.

Santos inandığı putun altınlarını çalan kişi olarak çevresinde hırsız olarak adlandırılmıştır. Bu durum Santos’un çok zoruna gider. Sandiya ve Suraj ondan cesur olmalarını isterken, Sandiya da bu bir lanet değil, bir oyun dese de Santos onu dinlemez.

Can Yoldaşım 86 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 87 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Doktor Meenakashi’nin içtiği ilaçları söyler
 • Postacı ATM’den par açalan hırsızın resmini getirir
 • Herkes Suraj’ın parasını çalan Meenakahi olduğunu anlar
 • Sandiya ile Suraj karakola gidip şikayeti geri çeker
 • Swamji Suraj ile Santos’a tuzak kurar
 • Santos herkesin içinden hırsız ilan edilir
 • Swamji putun altınlarını 24 saat içinde geri getirmesini ister
 • Santos altınları almadığını söylese de kimse inanmaz

Can Yoldaşım 86 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Ekim Pazar Can Yoldaşım 86. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Ekim Can Yoldaşım 86 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 87 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 86 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Ekim Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 87 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu